Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Zagreb CO-Kiel 19:15 tip 2 (oko @ 1,45)

Iskreno neznam uopce sta da napisem vezano za ovaj par,toliko sam bio razocaran Zagrebovom igrom u polufinalu Seha lige,da pred domacom publikom odigraju tako neprofesionalno,podcjeniti protivnika uzas.odma sam rekao Kiel ce ih ubit.Zagreb stvarno ne briljira nekom igrom,kad stane taj vanjski sut Kopljara,nekako tesko zabijaju golove,sve na pivota nesto preko krila al mi dosta neuvjerljivo to sve izgleda,trenutno najbolje mi kod zagreba najbolje izgleda Spiler.

za Kiel ne zelim trosit rijeci,ekipa sa iskustvom,pobjednickim mentalitetom,vec niz godina u samom vrhu europe,po meni jedna od najboljih momcadi.Imena su strasna Jicha,Anderson,Palmarson,Ilic,Narcise, Omeyer vrhunski igraci.po meni je bundesliga najjaca rukometna liga a tamo su bez poraza 28 pobjeda!!!

na pocetku tjedna gledao sam tecaj 1,5 je bio,sad je 1,45 al ocekujem super ponudu. h2h je nebitan jer je Zagreb sa puno boljom ekipom tesko igrao sa Kielom.jedino sto je lose u cijeloj prici da slucajno Kiel i izgubi golom minusa on ce to nadoknadit ali ocekujem ozbiljan nastup.rijec zicer ne volim,ali Kiel je objektivno kvalitetnija ekipa,ima vecu sirinu kvalitetnih igraca,ima isksutvo,pobjednicki mentalitet,poletniji su,fizički jači,imaju puno vise zahtjevnih utakmica,zagreb ne briljira i po meni bi ovo trebalo proć...

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Objavljeno

novi sam ovdje ali evo zanimljivog para :)

http://www.rezultati.com/utakmica/OIzi9LAn/#tablica

rijec je 3 za 3 koef je pao sa 2,5 na 1,7 zato ga postavljam pod subotu da ne bi jos vise palo

timelinecoverdonotrenam.jpg

Baš sam maloprije primjetio ovaj pad koeficijenta i planirao sam to podijeliti na forumu.

Radi se u turskoj drugoj ligi, domacinu je pobjeda neophodna kako bi zadržao realne šanse da ostane u drugoj ligi. Gosti su na sredini tablice i sigurni su od ispadanja, a u europu ne mogu.

Ono što je zanimljivo jest da je koeificjent na pobjedu Giresunspor pao sa 2,50 na 1,70,a Lutrija, bwin, gamebookers, sportingbet, bet365 i još neke kladionice su već blokirale ovaj par, dok su sve ostale kladionice u više navrata smanjivale koeficijent, te je trenutno oko 1,70-1,80.

S obzirom na reputaciju turske lige, na drastičan pad koeficijenta, na znacajniji promet na ovom paru na betfairu (promet kao promet nije velik ali je neuobičajno velik za tursku drugu ligu) te na važnost utakmice za domacine, odigrati cu na pobjedu domacina...


Barcelona - Real Madrid

Mislim da su svi itekako dobro upuceni u zbivanja oko ova dva kluba, pa necu previše dužiti. Očekujem da će Barcelona slaviti, iako to nije glavni bet.

Utakmicu sudi Alberto Undiano Mallenco, jedan od poznatijih španjolskih sudaca. Očekujem da će imati užasno težak posao, jer ovo je utakmica od ogromne važnosti za obje ekipe, utakmica koja bi mogla odlučiti prvenstvo, a uz sve tu je i veliko rivalstvo, animozitet, pa i mržnja između ove dvije ekipe i biti će tu svega, i prljavih startova i naguravanja...Uglavnom očekujem jako sadržajnu utakmicu  ;D

Zanimljivo je da su neki bookmakeri postavili granicu za poene tj. booking points na čak 100,5 (10 bodova = 1 žuti karton) Dakle, to bi značilo da su postavili kao granicu 10 žutih kartona! Mislim da ovako visoka granica na kartone do sada niti u jednoj ponudi nije nikad zabilježena. Kada se kladite na booking points, onda se broje i crveni kartoni koji imaju vrijednost 25 poena, tako da je obično nešto veća granica na booking points, nego na broj žutih kartona, budući da prvonavedeni u obzir uzimaju i eventualni crveni karton...

Uglavnom, granice za kartone se kreću od 8,5 do 10,5 kartona, i očekuje se izuzetno puno žutih kartona. Zanimljivo zvuči i podatak da je koef. čak 1,70 da neće biti crvenog kartona...

Ipak, bookmakeri bwina imaju nešto drugačija razmišljanja o ovoj utakmici, pa su kao granicu za kartone stavili znatno niže granice!

ponudaklaenjazanogomete.jpg

Kao što možete i vidjeti bwin je izzetno korektan, te postave više granica, sa različitim koeficijentima, tako da si igrači mogu odabrati sami šta žele igrati tj. dali će igrati na sigurnije tj. over na manjoj granici, ili nešto rizičnije.

Vjerujem da bi sve tri granice mogle završiti u overu, međutim mislim da je najoptimalnije odigrati više od 6,5 žutih kartona pto se plaća sa 1,60!

Odličan koefiicjent, pogotovo ako znamo da neke kladionice daju 1,85 za više od 9,5 žutih kartona što je razlika od čak 3 kartona, a kada su kartoni u pitanju, ovako velike razlike u marginama se izuzetno rijetko viđaju...


Uz sve navedeno bwin daje i bonus novim korisnicima u iznosu 100% na prvu uplatu sve do 30€. Dakle ukoliko uplatite npr. 30€ dobiti ćete bonus od još 30€i na računu ćete imati 60€. Naravno, ukoliko uplatite i manji iznos npr. 20€ i taj iznos biti će udvostrucen. Registrirajte se sada! http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69871

Više o bwin kladionici saznajte na http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/bwin/


Objavljeno

uocio sam gresku kladionice,radi se o paRU francuske lige kosarka

le mans-hyres toulon,hendikep .39.5 iznosi 1.30,a hendikep 29.5 1.85,pocinje hokej pingvini pa ne mogu sad detaljno u analizu,u super sport je ponuda,:)vjerujem da svi imate internet pa mozete vidjet medusobne susrete tih momcadi,sve se vidi i zna,samo sam skrenuo na taj par,i da napomenem nesto,cijeli svijet sutra igra na barcelonu,i realovci i svi zivi,ne zaboravite da ima dns dobrih dr parova,makar moguce da barcelona dobije 6 0 ...sretna subota svima

Objavljeno

uocio sam gresku kladionice,radi se o paRU francuske lige kosarka

le mans-hyres toulon,hendikep .39.5 iznosi 1.30,a hendikep 29.5 1.85,pocinje hokej pingvini pa ne mogu sad detaljno u analizu,u super sport je ponuda,:)vjerujem da svi imate internet pa mozete vidjet medusobne susrete tih momcadi,sve se vidi i zna,samo sam skrenuo na taj par,i da napomenem nesto,cijeli svijet sutra igra na barcelonu,i realovci i svi zivi,ne zaboravite da ima dns dobrih dr parova,makar moguce da barcelona dobije 6 0 ...sretna subota svima

Onda sam ja valjda jedini koji igra na real...:D

Objavljeno

pozdrav. evo i moj prvi post. da ne duljim: engleska 3.

mk dons - sheffield utd

sheffield daje gol (1,35)

sheffield je drugi sa 88 bodova,prvi mu bjezi za 6 bodova. ali mu se priblizava treci koji je na 84 boda. mislim da nece tek tako prepustit ovu utakmicu slucaju. dok s druge strane mk dons smireno na cetvrtom mjestu sa 74 boda,prakticki im ne znaci nista sutrasnja utakmica pa.. + u zadnjih 12 kola sheffield je zabio najmanje po 1 gol. od toga 8 utakmica rijesio u svoju korist pa..  

za one malo hrabrije: 2 (2,60), PiK 2 (2,05)  [kvote su iz supersporta]  sretno!

Objavljeno

45. kolo Engleske Championship lige. Sastaju se Kardif i Lids.

Kardif je trenutno na 6. mestu na tabeli, poslednjem koje vodi u baraz za Premier ligu, sa 71 bodom, 4 vise od sedmoplasiranog Midlsbroa. Kardif je ove sezone zabelezio skor 18-17-9 uz gol razliku 63:51. Na poslednjih 10 meceva Kardif je zabelezio 4 pobede (3 od tih 4 zabelezili su u prethodna 4 kola uz 1 remi) 5 remija i 1 poraz (pre 8 kola 13.03.2012. na svom terenu od Hula). Kao domacin Kardif je odigrao 22 utakmice i zabelezio 11 pobeda 6 remija i 5 poraza. Kardif nije porazen na poslednjih 5 meceva na svom terenu, ali su imali seriju od 4 vezana remija koju su prekinuli u proslom kolu protiv Derbija kada su pobedili sa 2:0.

Gost na danasnjem mecu je ekipa Lidsa koja se nalazi na 12 mestu na tabeli bez mogucnosti za plasman u baraz za popunu Premier lige. Imaju 60 bodova koje su sakupili skorom 17-9-18. Njihova gol razlika je 63:65. Lids je u ocajnoj formi. Izgubili su 4 od poslednjih 5 meceva uz jednu pobedu. Lids je kao gost ove sezone odigrao 22 utakmice i zabelezio skor 8-6-8 uz gol razliku 30:26. Na prethodnih 5 meceva Lids je zabelezio 2 pobede, 1 remi, i 2 poraza (poslednja 2 gostovanja 2 poraza).

U medjusobnim duelima u poslednje vreme dominira Kardif. Od poslednjih 10 medjusobnih meceva ovih timova Kardif je dobio 7, a preostala 3 zavrsena su neresenim rezultatom.

Obzirom da bi Kardif pobedom danas obezbedio sebi mesto u barazu, i da im u goste dolazi stara musterija, mislim da je na

Objavljeno

Cestitam svima koji su juce ispratili Sparta R.-Apeldorn 4+. :)

E sad,srbijanska liga se blizi kraju..u vrhu se zna ko su prve dvije ekipe,a sada se vodi borba za to 3.mjesto za Evropu.Radnicki je prvi kandidat,po meni je u boljoj formi od Vojvodine i danasnjom pobjedom bi lako mogao da preuzme tu poziciju.

Radnicki 1923-Novi Pazar    1-1  @ 2.3

Trener Pazaraca je izjavio da nemaju imperativ pobjede u ovoj utakmici,a osim toga bodove za spas mogu traziti na jos nekoliko utakmica kod kuce gdje su u dobroj formi.U tim Radnickog sse vraca nekoliko standardnih igraca,i sto sam napomenuo u dobroj su formi,djeli ih bod od te 3. pozicije i Evrope.Radnicki kuci igra odlicno,cisto sumnjam da ce biti kakvih iznenadjenja.Pazar nema ovde sta da trazi.

Borac Cacak-OFK Beograd    1  @ 1.75

Za borac biti ili ne biti.Tim koji je usao u finale Kupa Srbije,a koji se nalazi na ivici ispadanja.Moraju na sve igrati danas,moraju dobiti kako znaju inace 2.liga sledece godine. OFK nije u zavidnoj formi,nalaze se na sredini tabele,sto kazu ni gore ni dole ne mogu.Ovo je jedno klasicno davanje bodova...:)

Javor-Rad    1    @ 2.15

Javor u situaciji kao Pazar.Svaki bod im je potreban jer su u toj opasnoj zoni..Kuci igraju dobro..Odita im je najbolji igrac koji cesto daje golove.Rad kao i OFK Beograd,ni gore ni dole..Za mene sigurica ovaj par..i ovde mislim da ce biti davanja bodova,prodavanja utakmica.

Srpski fudbal je pun namjestanja i svega,tako da mislim da ce ovo kolo bas biti davanja bodova,prodavanja utakmica.

Srecno svima koji prate !  :D

Objavljeno

Radi se u turskoj drugoj ligi, domacinu je pobjeda neophodna kako bi zadržao realne šanse da ostane u drugoj ligi. Gosti su na sredini tablice i sigurni su od ispadanja, a u europu ne mogu.

Ono što je zanimljivo jest da je koeificjent na pobjedu Giresunspor pao sa 2,50 na 1,70,a Lutrija, bwin, gamebookers, sportingbet, bet365 i još neke kladionice su već blokirale ovaj par, dok su sve ostale kladionice u više navrata smanjivale koeficijent, te je trenutno oko 1,70-1,80.

S obzirom na reputaciju turske lige, na drastičan pad koeficijenta, na znacajniji promet na ovom paru na betfairu (promet kao promet nije velik ali je neuobičajno velik za tursku drugu ligu) te na važnost utakmice za domacine, odigrati cu na pobjedu domacina...

Još sinoc, uz navedene kladionice, dugoj listi kladionica koje su blokirale ovaj par pridružio se i SuperSport, a nešto kasnije i Favorit. OD ponude 15ak kladionica, ovaj par je još u ponudi jedino kod Unibeta...



Btw. evo i jedan info... Maldonado je promjenio mjenjač, dakle startati će 5 pozicija sa lošijeg mjesta nego što će to ostvariti danas na kvalifikacijama...

Bwin daje duel za utrku Massa - Maldonado 1 1,70

Objavljeno

Radi se u turskoj drugoj ligi, domacinu je pobjeda neophodna kako bi zadržao realne šanse da ostane u drugoj ligi. Gosti su na sredini tablice i sigurni su od ispadanja, a u europu ne mogu.

Ono što je zanimljivo jest da je koeificjent na pobjedu Giresunspor pao sa 2,50 na 1,70,a Lutrija, bwin, gamebookers, sportingbet, bet365 i još neke kladionice su već blokirale ovaj par, dok su sve ostale kladionice u više navrata smanjivale koeficijent, te je trenutno oko 1,70-1,80.

S obzirom na reputaciju turske lige, na drastičan pad koeficijenta, na znacajniji promet na ovom paru na betfairu (promet kao promet nije velik ali je neuobičajno velik za tursku drugu ligu) te na važnost utakmice za domacine, odigrati cu na pobjedu domacina...

Još sinoc, uz navedene kladionice, dugoj listi kladionica koje su blokirale ovaj par pridružio se i SuerSport, a nešto kasnije i Favorit. OD ponude 15ak kladionica, ovaj par je još u ponudi jedino kod Unibeta...

<script language="javascript" src="http://adserving.unibet.com/ad.aspx?pid=11064&bid=13809"></script>

da se ukljucim,i ja sam primjetio ovaj par :)

EDIT:Vec kad su blokirale kladionice ovo,treba se ovo odigrati na online kladjenje (mozzart kladionica) daje dobre kvote a nisu blokirale utakmicu.

A nesto mislim,i da ovaj par nije 3za3..Domacini moraju kako god dobiti da se spase ispadanja :)

Objavljeno

Zagreb CO-Kiel 19:15 tip 2 (oko @ 1,45)

Iskreno neznam uopce sta da napisem vezano za ovaj par,toliko sam bio razocaran Zagrebovom igrom u polufinalu Seha lige,da pred domacom publikom odigraju tako neprofesionalno,podcjeniti protivnika uzas.odma sam rekao Kiel ce ih ubit.Zagreb stvarno ne briljira nekom igrom,kad stane taj vanjski sut Kopljara,nekako tesko zabijaju golove,sve na pivota nesto preko krila al mi dosta neuvjerljivo to sve izgleda,trenutno najbolje mi kod zagreba najbolje izgleda Spiler.

za Kiel ne zelim trosit rijeci,ekipa sa iskustvom,pobjednickim mentalitetom,vec niz godina u samom vrhu europe,po meni jedna od najboljih momcadi.Imena su strasna Jicha,Anderson,Palmarson,Ilic,Narcise, Omeyer vrhunski igraci.po meni je bundesliga najjaca rukometna liga a tamo su bez poraza 28 pobjeda!!!

na pocetku tjedna gledao sam tecaj 1,5 je bio,sad je 1,45 al ocekujem super ponudu. h2h je nebitan jer je Zagreb sa puno boljom ekipom tesko igrao sa Kielom.jedino sto je lose u cijeloj prici da slucajno Kiel i izgubi golom minusa on ce to nadoknadit ali ocekujem ozbiljan nastup.rijec zicer ne volim,ali Kiel je objektivno kvalitetnija ekipa,ima vecu sirinu kvalitetnih igraca,ima isksutvo,pobjednicki mentalitet,poletniji su,fizički jači,imaju puno vise zahtjevnih utakmica,zagreb ne briljira i po meni bi ovo trebalo proć...

slažem se, tu stvarno nebi smjelo biti iznenađenja, kiel je drugi svijet za zg. od rukometa se može uzeti i atletico protiv slovenaca. također prevelika razlika u kvaliteti

Objavljeno

u velikoj sam žurbi

Nole-Berdih 2 @ 3,5

kof je pre velik,berdih igra odlicno,nole mozda malo uzdrman zbog djedove smrti,4 puta ga brejknuo hasse tako da mi ovo pre velik kof za mene je ovo value. online se da nac negdje i oko 4 kof.

navijac sam barcelone od malih nogu,ali danas igram x2 zbog 2,2 kvote a imam 66% više nego 1 koja nudi 33%.ugl barca je pre velik public bet a i cijeli svijet već računa na 3 boda...ugl neće mi bit žao ako dobije barca jel navijam za nju ali gledano kladioničarski bolje mi je x2

Objavljeno
Radi se u turskoj drugoj ligi, domacinu je pobjeda neophodna kako bi zadržao realne šanse da ostane u drugoj ligi. Gosti su na sredini tablice i sigurni su od ispadanja, a u europu ne mogu.

Ono što je zanimljivo jest da je koeificjent na pobjedu Giresunspor pao sa 2,50 na 1,70,a Lutrija, bwin, gamebookers, sportingbet, bet365 i još neke kladionice su već blokirale ovaj par, dok su sve ostale kladionice u više navrata smanjivale koeficijent, te je trenutno oko 1,70-1,80.

S obzirom na reputaciju turske lige, na drastičan pad koeficijenta, na znacajniji promet na ovom paru na betfairu (promet kao promet nije velik ali je neuobičajno velik za tursku drugu ligu) te na važnost utakmice za domacine, odigrati cu na pobjedu domacina...

Još sinoc, uz navedene kladionice, dugoj listi kladionica koje su blokirale ovaj par pridružio se i SuperSport, a nešto kasnije i Favorit. OD ponude 15ak kladionica, ovaj par je još u ponudi jedino kod Unibeta...

U Germaniji : 2.30

Objavljeno

uocio sam gresku kladionice,radi se o paRU francuske lige kosarka

le mans-hyres toulon,hendikep .39.5 iznosi 1.30,a hendikep 29.5 1.85,pocinje hokej pingvini pa ne mogu sad detaljno u analizu,u super sport je ponuda,:)vjerujem da svi imate internet pa mozete vidjet medusobne susrete tih momcadi,sve se vidi i zna,samo sam skrenuo na taj par,i da napomenem nesto,cijeli svijet sutra igra na barcelonu,i realovci i svi zivi,ne zaboravite da ima dns dobrih dr parova,makar moguce da barcelona dobije 6 0 ...sretna subota svima

pa nije to nikakva greška..hyeres puši sve redom po 25 razlike minimalno..ima skor 2 24... totalno je u ku*** na dnu tablice...

Objavljeno

Radi se u turskoj drugoj ligi, domacinu je pobjeda neophodna kako bi zadržao realne šanse da ostane u drugoj ligi. Gosti su na sredini tablice i sigurni su od ispadanja, a u europu ne mogu.

Ono što je zanimljivo jest da je koeificjent na pobjedu Giresunspor pao sa 2,50 na 1,70,a Lutrija, bwin, gamebookers, sportingbet, bet365 i još neke kladionice su već blokirale ovaj par, dok su sve ostale kladionice u više navrata smanjivale koeficijent, te je trenutno oko 1,70-1,80.

S obzirom na reputaciju turske lige, na drastičan pad koeficijenta, na znacajniji promet na ovom paru na betfairu (promet kao promet nije velik ali je neuobičajno velik za tursku drugu ligu) te na važnost utakmice za domacine, odigrati cu na pobjedu domacina...

Još sinoc, uz navedene kladionice, dugoj listi kladionica koje su blokirale ovaj par pridružio se i SuperSport, a nešto kasnije i Favorit. OD ponude 15ak kladionica, ovaj par je još u ponudi jedino kod Unibeta...

U Germaniji : 2.30

U Germaniji ga nema koliko ja vidim, ali u Stanleybetu još stoji i 1.60 je.

Objavljeno

Radi se u turskoj drugoj ligi, domacinu je pobjeda neophodna kako bi zadržao realne šanse da ostane u drugoj ligi. Gosti su na sredini tablice i sigurni su od ispadanja, a u europu ne mogu.

Ono što je zanimljivo jest da je koeificjent na pobjedu Giresunspor pao sa 2,50 na 1,70,a Lutrija, bwin, gamebookers, sportingbet, bet365 i još neke kladionice su već blokirale ovaj par, dok su sve ostale kladionice u više navrata smanjivale koeficijent, te je trenutno oko 1,70-1,80.

S obzirom na reputaciju turske lige, na drastičan pad koeficijenta, na znacajniji promet na ovom paru na betfairu (promet kao promet nije velik ali je neuobičajno velik za tursku drugu ligu) te na važnost utakmice za domacine, odigrati cu na pobjedu domacina...

Još sinoc, uz navedene kladionice, dugoj listi kladionica koje su blokirale ovaj par pridružio se i SuperSport, a nešto kasnije i Favorit. OD ponude 15ak kladionica, ovaj par je još u ponudi jedino kod Unibeta...

U Germaniji : 2.30

U Germaniji ga nema koliko ja vidim, ali u Stanleybetu još stoji i 1.60 je.

u germaniji su je maloprije maknuli iz ponude

Objavljeno

Rijeka - Dinamo 2  1.9

Ne znam je li to neka šala , sprdnja ili mućka , ne znam kako su Dinamovci proveli noć sa pet na sub ,ali znam kako su moji Riječani ,bar njih 60 %.. Za njih sam 100 % siguran da će danas biti gadno mamurni ( mislim na igrače)  ;)

Osim toga Rijeka je u zadnjih 6 utakmica zabila 1 gol i to iz penala ..

Objavljeno

RK Croatia Osiguranje Zagreb - THW Kiel

Danas nas čeka jako zanimljiv rukometni ogled između Zagreba i Kiela.

Kiel dolazi u Zagreb kao veliki favorit te je iza njih 'savršena' sezona. U Areni će ih čekati jedan Zagreb upitnog stanja, morala i mogućnosti, ali naravno ni to ne smijemo uzimati samo tako u obzir.

Zagreb je uspio napraviti veliki uspjeh pobjedivši Barcelonu 30-29 u gostima. Kada gledamo zadnjih 5 odigranih susreta Kiel je zabilježio sve pobjede dok Zagreb ima 3 pobjede i 2 poraza.

Zagrebu se nije moglo gore dogoditi nego Kiel trenutno jer je situacija u klubu trenutno loša. Bila bi velika pogreška ignorirati sve što se posljednjih dana događalo oko kluba. Igrači su mislima već u drugim sredinama, nekoliko njih je već dogovorilo prelaske,neki su na izlaznim vratima, nekima se silno žele prepoloviti ugovori, neke pak silno žele izbaciti iz kluba što je prije moguće.

Kiel u posljednjih 10 utakmica prosječno zabija 33 gola po utakmici. Današnji izbor bi bio da će Kiel zabiti više od 28,5 golova na utakmici. Hrvatska lutrija nam nudi nižu marginu od ostalih kladionica te mislim s obzirom na sve ove statistike i stanje klubova ovaj pick bih se isplatio uzeti.

Pick: Broj poena gosta (28,5) Više 1,82 (HL)

Objavljeno

nocerin.png

Samo par podataka u vezi utakmice. Nocerina je dosad u svakoj utakmici doma primila bar jedan gol 18 4 5 9 26:32. U goste joj dolazi Reggina koja ima 2. najbolji napad u serie B. Pescara 72, Reggina  53. U gostima 17 4 6 7 22:21. Bilo bi logicno ocekivati:

 gost daje gol 1.35

Druga stvar je da se domacin malo pokrenuo i poceo pobjedjivati.Tri pobjede doma za redom, Gubbio 2-1 , Verona 3-1, Empoli 2-1. Trenutno se nalazi na -2 od play outa i -4 od zone spasa pa je u ovoj utakmici pobjeda imperativ. Domacin napadacki, sa ujedno najslabijom odbranom u ligi, 61, daje nade da bi bilo:

    oba tima daju gol 1.65

Objavljeno

Werder - Bayern

Bayern u utorak igra utakmicu sezone, utakmicu u kojoj će na Santiago Bernabeu braniti prednost od 2:1 iz prve utakmice polufinala Lige Prvaka. Trenutna situacija u Bundesligi je takva da je Bayern sigrurno drugi. Dortmun će danas i matematički osigurati naslov...

Možete i predpostaviti koliko su Bayernovi igrači koncentrirani na ovu utakmicu kada im apsolutno ništa ne znaci, a onda za tri dana igraju utakmicu koja im može itekako obilježiti karijeru, ako dospiju do finala...

Uglavnom, jasno je da će danas Bayern igrati sa B sastavom kako bi svi glavni igrači bili apsolutno odmorni za uzvrat lige prvaka, a i kako se nebi riskirala eventualna ozljeda pred ovako važan susret.

Normalno, ovo je i bonus tip u svim kladionicama, baš iz razloga jer će mnogi igrati na "ime", čim vide Bayern...

Werder je imao pravu bolnicu unazad mjesec dana, ali situacija je sve bolja. Prvi su ispod crte, te im europa bježi svega jedan bod. Današnjom pobjedom, tri kola prije kraja, napravili bi ogroman korak u osiguranju Europske lige naredne sezone.

S obzirom da će biti maksimalno motivirani, te da će pred sobom imati B sastav Bayerna vjerujem da je ovih 3,20 za pobjedu Werdera valuebet, a i 1X za 1,65 mi se čini kao dobra oklada.

Btw. evo i očekivanih sastava  ;)

Werder Bremen : Wiese - Prödl, Affolter, Naldo, Schmitz - Ignjovski - Hunt, Trybull - Junuzovic - Rosenberg, Pizarro

Bayern : Neuer - Rafinha, Boateng, Tymoshchuk, Contento - Luiz Gustavo, Pranjic - Usami, T. Müller, Olic - Petersen

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use