Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda, 25.04.2012. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

timelinecoverdonotrenam.jpg

Evo od mene jedan double koji sam odigrao sa visokim ulogom...

bwinsportskoklaenjepoke.jpg

Dakle, naravno, radi se o broju žutih kartona. Zadovoljan sam sa delegiranim sucima za ovu utakmicu, međutim mislim da bi over kartona na ovoj granici prošao i da sude neki drugi, meni manje dragi, suci...

Uglavnom, danas susret Barcelone i Chelsea sudi Cüneyt Çakır iz Turske. Mislim da će današnji par i odlučivati dali će listić biti dobitan... Granice u drugim kladionicama se kreću oko 5,5, od Barcelone se, prema marginama, očekuje 1-2 žuta kartona, dok bi Chelsea trebao napraviti 3-5 žutih.

Prva utakmica je završila sa 4 žuta kartona, i bio je under, falio je jedan karton. Nevjerojatno je kako se Raul Meireles izvukao bez žutog kartona, kao neki riskantiniji bet bi danas probao da će dobiti žuti karton, pogotovo ako napravi startove kao u provoj utakmici, a mislim da će biti situacija kada će biti prisiljen tako reagirati... Zanimljivo je da do 70'minute sudac uopće nije dao niti jedan karton, da bi u posljednjih 20minuta podijelio 4.


Kao što sam već pisao, gotovo u pravilu u uzvratnim utakmicama bude više kartona nego u prvim. Važnost utakmice je za obje ekipe ogromna, rezultat će biti aktivan do pred kraj utakmice, tj. postojati će šansa da se obje ekipe kvalificiraju, osim ako Barcelona ne napravi baš 3:0-4:0 u prvih 60ak minuta, što je ipak malo teže za očekivati, iako očekujem njihovu pobjedu i njihov prolaz...

Uglavom, oklada na over kartona u današnjoj utakmici mi je puno riskantnija, nego over u sutrašnjoj utakmici, iako koeficijenti to ne sugeriraju, s obzirom da je manji koef. da će biti over na današnjoj nego na sutrašnjoj utakmici... Ali nije prvi put da se bookmakeri zaigraju...

Sutrašnju utakmicu između Real Madrida i Bayerna sudi Viktor Kassai iz Mađarske, usudio bi se reći trenutno najbolji Europski sudac, ako ne i svjetski.

Sudi stvarno dobro, a ono što je karakteristika njegovog stila jest da se ne libi davati žute kartone. Tako je nedavno sudio utakmicu Milana i Arsenala koja je završila sa 4:0. Utkamice se sjecam, i igraci su bili dosta korektni, međutim unatoč tome on je podijelio 5 žutih kartona, što je za tu utakmicu puno.

Sudi je i kvalifikacije između APOELA i Wisle Krakow, te je na toj utakmici podijelio 10 žutih kartona...

Evo i njegove statistike ove sezone u Ligi Prvaka...

worldreferee.jpg

U prvoj utakmici bilo je čak 9 žutih kartona i ono je bio pravi rat na terenu... Nevjerojatno je i da crveni karton nije bio pokazan...Čudi me koeificjenjt i granica bookmakera, tim više jer su sve ostale kladionice kao granicu postavile 6,5 žutih kartona, a daju isti koeficijent, a kod klađenja na kartona razlika u margini od dva kartona je ogromna razlika, a koeficijent je isti!

Uglavnom, nezamislivo mi je da na utakmici bude manje od 4,5 žutih kartona, pogotovo jer je prvu utakmicu bila prava ratnička utakmica, te je završila sa čak 9 žutih kartona, delegirani sudac na za ovu okladu svakako ide na ruku, rezultat bi trebao biti aktivan do pred kraj utakmice, a i Real Madrid nije, kao ekipa, baš najkorektnija ekipa i siguran sam da će zaraditi bar 2-3 žuta kartona, iako bi trebali dominirati. Bayern mi je malo nejasan jer su sa Dortmundom u utakmici u kojoj su izgubili naslov, a mogli su ga i "osvojiti" dobili točno 0 žutih kartona što mi je i sada nejverojatno kada se zna važnost utakmice, ali onda su se sa Realom u provj utakmici iskazali, pa očekujem da će i u srijedu nastaviti u istom ritmu...  ;)

Uz sve navedeno bwin daje i bonus novim korisnicima u iznosu 100% na prvu uplatu sve do 30€. Dakle ukoliko uplatite npr. 30€ dobiti ćete bonus od još 30€i na računu ćete imati 60€. Naravno, ukoliko uplatite i manji iznos npr. 20€ i taj iznos biti će udvostrucen. Registrirajte se sada! http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69871


Link to comment
Share on other sites

Cesena-Juventus 2 1,25@SS

samo neki podaci iz prošle utakmice između ta 2 kluba koja je završila 2:0 za juventus

68% lopte u posjedu Juventusa

7 udaraca u okvir gola za juventus

1 udarac u okvir gola za cesenu

14 udaraca van okvira gola za juventus

1 udarac van okvira gola za cesenu

kornera 10 za juventus 1 za cesenu

cesena na dnu tablice sa samo 22 boda 21 danim golom i 50 primljenih 4 pobjede 10 nerješenih 19 izgubljenih

iako je Cesena ne pobjeđena zadnjih 5 utakmica juve će u ovu utakmicu ući maksimalno i očekujem laganu pobjedu

od bitnijih igrača koji propuštaju utakmicu su za juventus Quagliarella zbog žutih i za cesenu također zbog žutih branič Von Bergen

FT 0:1

ne tako uvjerljivo kao protiv rome ali ipak pobjeda je pobjeda :D

Link to comment
Share on other sites

timelinecoverdonotrenam.jpg

Evo od mene jedan double koji sam odigrao sa visokim ulogom...

bwinsportskoklaenjepoke.jpg

Dakle, naravno, radi se o broju žutih kartona. Zadovoljan sam sa delegiranim sucima za ovu utakmicu, međutim mislim da bi over kartona na ovoj granici prošao i da sude neki drugi, meni manje dragi, suci...

Uglavnom, danas susret Barcelone i Chelsea sudi Cüneyt Çakır iz Turske. Mislim da će današnji par i odlučivati dali će listić biti dobitan... Granice u drugim kladionicama se kreću oko 5,5, od Barcelone se, prema marginama, očekuje 1-2 žuta kartona, dok bi Chelsea trebao napraviti 3-5 žutih.

Prva utakmica je završila sa 4 žuta kartona, i bio je under, falio je jedan karton. Nevjerojatno je kako se Raul Meireles izvukao bez žutog kartona, kao neki riskantiniji bet bi danas probao da će dobiti žuti karton, pogotovo ako napravi startove kao u provoj utakmici, a mislim da će biti situacija kada će biti prisiljen tako reagirati... Zanimljivo je da do 70'minute sudac uopće nije dao niti jedan karton, da bi u posljednjih 20minuta podijelio 4.

<iframe id="itsfogo101345" name="itsfogo101345" src="http://adserver.itsfogo.com/default.aspx?t=f&v=1&zoneid=101345" frameborder="0" scrolling="no" width="728" height="90"></iframe>

Kao što sam već pisao, gotovo u pravilu u uzvratnim utakmicama bude više kartona nego u prvim. Važnost utakmice je za obje ekipe ogromna, rezultat će biti aktivan do pred kraj utakmice, tj. postojati će šansa da se obje ekipe kvalificiraju, osim ako Barcelona ne napravi baš 3:0-4:0 u prvih 60ak minuta, što je ipak malo teže za očekivati, iako očekujem njihovu pobjedu i njihov prolaz...

Uglavom, oklada na over kartona u današnjoj utakmici mi je puno riskantnija, nego over u sutrašnjoj utakmici, iako koeficijenti to ne sugeriraju, s obzirom da je manji koef. da će biti over na današnjoj nego na sutrašnjoj utakmici... Ali nije prvi put da se bookmakeri zaigraju...

Sutrašnju utakmicu između Real Madrida i Bayerna sudi Viktor Kassai iz Mađarske, usudio bi se reći trenutno najbolji Europski sudac, ako ne i svjetski.

Sudi stvarno dobro, a ono što je karakteristika njegovog stila jest da se ne libi davati žute kartone. Tako je nedavno sudio utakmicu Milana i Arsenala koja je završila sa 4:0. Utkamice se sjecam, i igraci su bili dosta korektni, međutim unatoč tome on je podijelio 5 žutih kartona, što je za tu utakmicu puno.

Sudi je i kvalifikacije između APOELA i Wisle Krakow, te je na toj utakmici podijelio 10 žutih kartona...

Evo i njegove statistike ove sezone u Ligi Prvaka...

worldreferee.jpg

U prvoj utakmici bilo je čak 9 žutih kartona i ono je bio pravi rat na terenu... Nevjerojatno je i da crveni karton nije bio pokazan...Čudi me koeificjenjt i granica bookmakera, tim više jer su sve ostale kladionice kao granicu postavile 6,5 žutih kartona, a daju isti koeficijent, a kod klađenja na kartona razlika u margini od dva kartona je ogromna razlika, a koeficijent je isti!

Uglavnom, nezamislivo mi je da na utakmici bude manje od 4,5 žutih kartona, pogotovo jer je prvu utakmicu bila prava ratnička utakmica, te je završila sa čak 9 žutih kartona, delegirani sudac na za ovu okladu svakako ide na ruku, rezultat bi trebao biti aktivan do pred kraj utakmice, a i Real Madrid nije, kao ekipa, baš najkorektnija ekipa i siguran sam da će zaraditi bar 2-3 žuta kartona, iako bi trebali dominirati. Bayern mi je malo nejasan jer su sa Dortmundom u utakmici u kojoj su izgubili naslov, a mogli su ga i "osvojiti" dobili točno 0 žutih kartona što mi je i sada nejverojatno kada se zna važnost utakmice, ali onda su se sa Realom u provj utakmici iskazali, pa očekujem da će i u srijedu nastaviti u istom ritmu...  ;)

Uz sve navedeno bwin daje i bonus novim korisnicima u iznosu 100% na prvu uplatu sve do 30€. Dakle ukoliko uplatite npr. 30€ dobiti ćete bonus od još 30€i na računu ćete imati 60€. Naravno, ukoliko uplatite i manji iznos npr. 20€ i taj iznos biti će udvostrucen. Registrirajte se sada! http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69871

<script type="text/javascript" src="http://forms.aweber.com/form/22/442861322.js"></script>

U SS-u je kvota 6.5 .. misliš da je to previše?

Link to comment
Share on other sites

A možda da se ne zalijećete previše sa Juventusom, imam osjećaj da je ovo klasični tip tekme koja povali pola planete. Zadnji vs prvi, ovi ispali iz lige, a ovi dolaze u punom jeku i bez poraza. Tipična priča jedne lijepe pobjede u gostima, međutim da li je u pitanju zamka? Hajd budi pametan.

Nego tu nam je Real Madrid koji je u prvoj tekmi igrao onako kako je Murinho i najavio tj. cilj je bio zabiti go. Sada spremni i puni samopouzdanja dočekuju Bajern. Pobjeda protiv Barcelone i praktično osvajanje titule je velika stvar, ali kako Murinho kaže to neće biti potpuno, ukoliko večeras ne pobijede. Igrači Reala su željni finala i siguran sam da će dati sve od sebe da taj cilj i ispune, a realno to i mogu uraditi. Igrači preko Twittera pozivaju navijače na što veći odziv, a pun stadion i paklena atmosfera će siguno pomoći Realu.

Real Madrid - Bajern 1 @ 1.50

Toliko za moje prvo javljanje, lijep pozdrav.  :)

Link to comment
Share on other sites

U SS-u je kvota 6.5 .. misliš da je to previše?

Pa granica je dosta visoka, pogotovo kada sue uzme u obzir da se ne računaju produžetci niti crveni kartoni. Ali nikako nebi igrao manje kartona na ovoj utakmici... Favorit je kao granicu postavio 4,5 kartona i donedavno su davali 1,70 sada je koef. 1,55, mislim da je puno pametnije tamo uplatiti over, iako utakmica može završiti i sa 9-10 žutih kao i prošlu utakmicu, ali bolje uplatiti na manjoj granici, ako se može...

Link to comment
Share on other sites

Kako izgleda svi danas idemo na rizik pa tako i ja  Jezik

Evo uzeo sam 3 para:

[glow=red,2,300]Barcelona - Chelsea x2  3.55[/glow]

-probat cu ovo odigrati cisto iz gusta i jer smatram da ce chelsea sacuvati svoje vodstvo i da ce igrati zatvorenu utakmicu. Po mom misljenju na utakmici ce imati sigurno 2-3 kontre iz koje ce zabiti barem 1 gol! jedino me muci drogba. Dal mozda neko zna dal ce nastupiti u ovoj utakmici?

[glow=red,2,300]Bartoli - Benesova 1  1.45[/glow]

-ne pratim bas tenis ali na ovaj par sam se odlucio iz razloga jer je bartoli daleko bolja od benesove.

pr:  7    ranking    44

    5020    Poeni      1265

Real M. - Bayern - hendikepo 0:1    1    2.30

-hmm sta da kazem... Mou je Mou i nadam se da ce ovo glatko proci jer motiva imaju na preket kao i samopouzdanje! a tu je i Ronaldo.. Ako krenu ofenzivo (a krenut ce) Bayern nema sanse!

toliko od mene... koeficijent: 11,83

citat: juce ovo proslo..sta kazete na zadnji par (real - bay) hoce li bit hendikep?

Link to comment
Share on other sites

U SS-u je kvota 6.5 .. misliš da je to previše?

Pa granica je dosta visoka, pogotovo kada sue uzme u obzir da se ne računaju produžetci niti crveni kartoni. Ali nikako nebi igrao manje kartona na ovoj utakmici... Favorit je kao granicu postavio 4,5 kartona i donedavno su davali 1,70 sada je koef. 1,55, mislim da je puno pametnije tamo uplatiti over, iako utakmica može završiti i sa 9-10 žutih kao i prošlu utakmicu, ali bolje uplatiti na manjoj granici, ako se može...

U hattricka je granica 5,5 i kvota je jučer bila 2,00 na obadvi utakmice što sam ja uhvatio, sad je 1,75 s tim da računaju produžetke ;)

Link to comment
Share on other sites

ATP Bucurest   18.00 h

troicki.png

 Simpaticni "decko iz susjedstva" (nisam gay) bi trebao ovo glatko rijesit u svoju korist. Mislim da je 1.50 poprilicno dobra kvota a svi brojevi govore u korist Troickog. Ove godine su odigrali medjusobni susret u Dohi gdje je bilo 7-6 6-1 na tvrdoj podlozi. Mislim da ce Viktor imati vrlo jak motiv jer je dosad zaradio 3.4 mil. dolara u karijeri sto mu jos nije dovoljno da stigne Goksa ;D koji mu konstantno bjezi 8).

Troicki 1  1.50

149r31t.gif

Link to comment
Share on other sites

sudturol.png

Alto Adige ili Sudtirol je samo bod zaostatka od play off. A samo su tri utakmice do kraja prvenstva i svaka se moze smatrati kao kvalifikacijska. Domacini "nisu" talijani, uvjetno receno. Alto Adige je jedna od rijetkih autonomnih pokrajina u Italiji, dvojezicno podrucje i njemacki mentalitet. Sto mi daje nadu da nece muljat kao oni s juga. Igraju jako cvrstu obranu i doma imaju 15 7 5 3 19:11. Istina, nisu bas ubjedljivi ,ali...

Carrarese. Totalno su pali. U zadnjih 9 utakmica 1 4 4 6:12. S time da su dobili samo posljednji Bassano sa 1:0. Iako ni oni nisu, matematicki, izgubili sanse za doigravanje ocekujem pobjedu mentaliteta...

  Alto Adige  -  Carrarese    1   1.70

...a pogledajte boju dresova, talijani?? ha? ha?

Link to comment
Share on other sites

Favorit daje koef. 4,00 da će danas na utakmici Real Madrida i Bayerna biti 9 ili više žutih kartona. S obzirom da se očekuje oko 6-7 žutioh na online kladionicama, mislim da je ovo valuebet i da bi koef. trebao biti oko 2,50-2,80, nikako ne veći...

Pa i prvu utakmicu je baš 9 žutih bilo tako da, mislim da se može odigrati sa nekim nižim ulogom, jer moguće da bude izuzetno nekorektna utakmica...

Link to comment
Share on other sites

U zadne vreme samo pratim citam a ne tipujem.. Jucer na LIVE sam pregledao i odlucio odigrati te Zenske iz Sewdske i to uz hendikep -1.5 zavrsilo 2-0 u kombinacija sa zuti kartona Barsa vise.. donelo mi dobra zarada.. i eto sad kako ne bi samo citao da i ja nesto istipujem..

Trefel - Slask tip Trefil -8.5 koef 1.9 86-77 ft

Prva utakmica u ovaj polski kosarkaski plejof su iznenadujicu su dobili gosti.. ovo je druga utakmica. Trefil je nesomneno favorit i kvalitetniji, ali iako su pricali da nece podcenite Slask oni su to uradili i izgubili.. Danas ovo MORAJU da dobiju, jer posle idu u gosti.. Oni ce danas igrati u novoj areni u koja ce imati vise podrsku sa tribinama.

Sarapova- Cornet tip Sarapova -6.5 koef 1.8 6-3, 6-0

Iako ljepa Rusinka igra ovde prvi put u svojoj karijeri, to ne znaci da nije apsolutna favoritka protiv Cornet. Sarapova je ova sezona vec igrala 3 finala ali nijedno nije dobila, a sad ovde u Sttgart ima sansa za to.. Iako nije klasicna zemjasica, i zemja joj nije najdraza podloga, ipak ova zemja tu je samo 2.5 cm i je najbrza od svih ostali, tako da to joj potpuno odgovara. Cornet je u 2 meca ukupno provela 10 sati na terenu, a samo za ilustracije je u prosli mec protiv Chakvetadze igrale jedan dosadan "balon mec" u koja je samo pasivno vracala lopte i cekala pogrsku protivnice, sto joj se isplatili, ali sa takva igra protiv ljepotica iz Rusije... ne cudi me da bi bilo i 6-0,  6-0

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je sinoc upratio ona 3 para NBA jer je mogao zaraditi lijepe novce , a ja sam po obicaju morao nesto dodati ovaj put Barcelonu i pasti :(

Za danas ovako:

Real Madrid - Bayern M.(1:2) 1 1.70-danas sam odlucio igrati protiv svojih bavaraca.Ugodno su me iznenadili prosli put , odlicno su cuvali cristiana koji se nije vidio na utakmici postigli su gol u 90 + (sto sam posteno proslavio) i odnjeli prednost u Madrid.Danas ne vjerujem da ce se Bayern uspjeti oduprijeti naletima Reala kojima se ''digla ćuna'' nakon pobjede protiv Barce.Ali nadam se da cu pasti na ovom paru hahah.Sto se tice ove utakmice igrao sam jos vise od 10,5 kornera , vise od 5,5 zutih i Cristiano daje gol.

Igrao sam Cristiana iz razloga sto je prvu utakmicu lose odigrao i on je tip igraca koji ce se zeljeti iskupiti i ocekuje se da ce Real napadati puno veceras i mislim da ce on postici gol , @1.75

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan dobar bet mi je Mirny/Nestor - Haase/Niemi 1 1.30.Mirny i Nestor spadaju medju 3 najbolja ATP para i cesto na turnirima dolaze do finala.Haase je maloprije zavrsio mec s Giraldom a Nieminen je taman zapoceo mec sa Schwankom i cim taj mec zavrsi morat ce igrati ovaj u parovima.Vjerujem da  ce i Haase i Nieminen biti umorni i da nece pruziti dovoljan otpor Mirnom i Nestoru a i da su 100 posto spremni ne bi imali neke sanse.

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan zanimljiv par:

Real M. - Bayern M. (dp2)(1.95)

Real je momčad koja 80% svojih golova zabija u drugom poluvremenu, bez obzira jel igraju prvenstvo, kup ili ligu prvaka. Znači moj tip je da na utakmici pada više golova u drugom poluvremenu. Zadnjih godinu dana pratim igru reala i kladim se na svakoj realovoj utakmici da više golova pada u drugom poluvremenu i većinom to prolazi, i to je jedino u čemu sam u plusu.  Ako padne 3 gola u prvom u drugom će četiri. Jednostavno Real je takva momčad da su uvjek više motivirani za postizanje golova u drugom poluvremenu tekme. Eto pa ko želi nek proba.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se danas gospon Analyzer nije izjasnio o jedinoj NHL playoff utakmici koja je na rasporedu veceras :) Pa ukoliko netko odluci odigrati nesto na online kladionicama, evo par statistickih podataka.. (toliko mi je dosadno :))

Washington Capitals @ Boston Bruins (Bruinsi doma)

7. utakmica playoffa, obije momcadi imaju iskustva sto se tice 7. utakmica u zadnjih par sezona.. Mozda zbog toga je malo skakljivo odigrati ista za ovu utakmicu, jer su momcadi pokazale do sada da su dosta ujednace..

Ono sto sam ja odabrao je under 6, znaci 5 ili manje golova (1.60), na drugoj kombinaciji imam pobjedu Bruinsa (2.00), dok je na trecoj 1.trecina X (2.35).. kvote su iz SuperSporta, vjerujem i da je na online kladionicama slicna situacija..

1. razlog za under je jednostavan podatak utakmica iz playoffa.. prosjek golova u 6 utakmica je 4.33 i ocekujem i veceras tvrdu utakmicu.. Dobro dodje i podatak, za one koji se razumiju, postotak obrana golmana u 3 dosadasnje playoff utakmice koje su igrane na ledu Bruinsa.. Njihov golman, Tim Thomas ima .941 prosjek, dok golman Capsa, Braden Holtby je jos bolji sa .954..

2. razlog za pobjedu bruinsa je taj sto su uglavnom cijelu sezonu bili bolja momcad od Capitalsa i htjet ce to potvrdit u odlucujucoj utakmici, vazno, pred domacim navijacima.. U dosadasnjih 6 utakmica playoffa, nadigrali su Capse po statistici 5 puta..

3. razlog za 1. trecinu X je taj sto u sve 3 utakmice na ledu Bruinsa u prvoj trecini su zavrsavale 0:0.. Vjerujem da ce i ovaj put bit tvrdi pocetak..

Za malo hrabrije oklada (ja se nisam usudio):

1.trecina/kraj --- 0/1 (u korist Bostona)

Jos je 1h do pocetka utakmice (1:30 po nasem vremenu), pa eto.. Ukoliko me netko zeli ispratiti, neka mu je sa srecom :)

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se danas gospon Analyzer nije izjasnio o jedinoj NHL playoff utakmici koja je na rasporedu veceras :) Pa ukoliko netko odluci odigrati nesto na online kladionicama, evo par statistickih podataka.. (toliko mi je dosadno :))

Washington Capitals @ Boston Bruins (Bruinsi doma)

7. utakmica playoffa, obije momcadi imaju iskustva sto se tice 7. utakmica u zadnjih par sezona.. Mozda zbog toga je malo skakljivo odigrati ista za ovu utakmicu, jer su momcadi pokazale do sada da su dosta ujednace..

Ono sto sam ja odabrao je under 6, znaci 5 ili manje golova (1.60), na drugoj kombinaciji imam pobjedu Bruinsa (2.00), dok je na trecoj 1.trecina X (2.35).. kvote su iz SuperSporta, vjerujem i da je na online kladionicama slicna situacija..

1. razlog za under je jednostavan podatak utakmica iz playoffa.. prosjek golova u 6 utakmica je 4.33 i ocekujem i veceras tvrdu utakmicu.. Dobro dodje i podatak, za one koji se razumiju, postotak obrana golmana u 3 dosadasnje playoff utakmice koje su igrane na ledu Bruinsa.. Njihov golman, Tim Thomas ima .941 prosjek, dok golman Capsa, Braden Holtby je jos bolji sa .954..

2. razlog za pobjedu bruinsa je taj sto su uglavnom cijelu sezonu bili bolja momcad od Capitalsa i htjet ce to potvrdit u odlucujucoj utakmici, vazno, pred domacim navijacima.. U dosadasnjih 6 utakmica playoffa, nadigrali su Capse po statistici 5 puta..

3. razlog za 1. trecinu X je taj sto u sve 3 utakmice na ledu Bruinsa u prvoj trecini su zavrsavale 0:0.. Vjerujem da ce i ovaj put bit tvrdi pocetak..

Za malo hrabrije oklada (ja se nisam usudio):

1.trecina/kraj --- 0/1 (u korist Bostona)

Jos je 1h do pocetka utakmice (1:30 po nasem vremenu), pa eto.. Ukoliko me netko zeli ispratiti, neka mu je sa srecom :)

Jesam ali tamo u LIVE :D temi na forumu.. pozz :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
    • Belgija - Slovačka 1 (1.45) bet365 Belgija će započeti svoj Euro 2024 utakmicom protiv Slovačke koja počinje danas u 18 sati na Frankfurt Areni. Unatoč gubitku nekih ključnih igrača svoje zlatne generacije, Crveni vragovi i dalje su jedni od skrivenih favorita za osvajanje naslova. Belgija je neporažena u 15 uzastopnih utakmica u svim natjecanjima. Crveni vragovi također nisu izgubili u tri međusobna susreta sa Slovačkom. Četiri od posljednjih pet utakmica Belgije imale su barem tri gola. Belgija je završila na vrhu svoje kvalifikacijske skupine, ali samo s bodom prednosti ispred Austrije. Ipak, rekord od šest pobjeda i dva remija u osam utakmica govori mnogo. (Koeficijenti 17.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama S druge strane, Slovačka se tek po treći put pojavljuje na Euru. Kvalificirali su se kao drugoplasirani tim u Skupini J. Slovaci su izgubili dvije utakmice od Portugala tijekom kvalifikacija. Pobijedili su u sedam i remizirali jednu od preostalih osam utakmica protiv drugih protivnika. Četiri od posljednjih šest utakmica Slovačke završile su s tri ili više golova. Belgija ima velike probleme s obranom uoči prve utakmice turnira. Thomas Meunier se pridružio Janu Vertonghenu i Arthuru Theateu na listi ozlijeđenih, napustivši prijateljsku utakmicu protiv Luksemburga nakon samo 20 minuta na terenu. Belgija (4-5-1): Casteels – De Kuypers, Faes, Witsel, Castagne – Mangala, Onana, Trossard, De Bruyne, Doku – Lukaku S druge strane, Francesco Calzona nema novih problema s ozljedama uoči otvaranja turnira. Slovačka (4-3-3): Dubravka – Pekarik, Vavro, Skriniar, Hancko – Kucka, Lobotka, Duda – Schranz, Bozenik, Haraslin Ovo je jedna od posljednjih prilika za igrače poput Romelua Lukakua i Kevina De Bruynea kao jedinih preostalih članova belgijske zlatne generacije nogometaša. Ovaj duo će imati veliku pomoć od igrača poput Leandra Trossarda i Jeremyja Dokua, jer Crveni vragovi i dalje imaju vrlo snažnu napadačku liniju. Belgijanci su lagano prošli pored Crne Gore i Luksemburga u prethodne dvije prijateljske utakmice. Slovačka je također izgledala sjajno u svojim posljednjim utakmicama, ostvarivši dvije zasebne pobjede od 4-0 protiv San Marina i Walesa ranije ovog mjeseca. Ipak, nedostaje im iskustvo igranja na velikim turnirima i njihova kvaliteta se teško može usporediti s belgijskom. Možete se kladiti na pobjedu Belgije s kvotom 1.45 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Belgija povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 12:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Rumunjska - Ukrajina 2 (1.90) bet365 Rumunjska se vraća na Europsko prvenstvo nakon što je propustila izdanje iz 2020. godine. Turnir otvaraju utakmicom protiv Ukrajine danas u 15 sati na Allianz Areni u Munchenu. Rumunjska nije uspjela postići gol u dva uzastopna susreta protiv Bugarske i Lihtenštajna.  Samo jedna od posljednjih pet utakmica Rumunjske imala je tri ili više golova. Rumunjska je imala izvrsnu kvalifikacijsku kampanju, završivši na vrhu skupine i bez ijednog poraza u deset utakmica. Činjenica da su završili kvalifikacije iznad Švicarske i Izraela daje dodatni optimizam njihovim navijačima. S druge strane, Ukrajina je prošlog utorka demolirala Moldaviju rezultatom 4-0. Ukrajina ima dvije pobjede i remi u posljednja tri međusobna susreta s Rumunjskom. (Koeficijenti 17.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ukrajina će nastupiti na svom četvrtom uzastopnom Euru. Nakon što nisu uspjeli proći grupnu fazu u prva dva nastupa, Ukrajinci su se prije tri godine plasirali u četvrtfinale. Engleska je tada bila previše jaka za njih. Momčad Serhija Rebrova je zamalo propustila drugo mjesto u kvalifikacijskoj skupini za ovaj turnir iza Italije. Karte za Njemačku su osigurali pobjedama od 2-1 nad Bosnom i Hercegovinom i Islandom u doigravanju u ožujku. Rumunjska se suočava s utrkom protiv vremena jer su četiri njihova ključna igrača navodno ozlijeđena prije prve utakmice. Na popisu su glavni kreator igre Razvan Marin i napadač Gheorge Puscas. Iako nitko od ovih igrača nije službeno isključen, vjerojatnost je da će ova utakmica doći prerano za njih. Rumunjska (4-5-1): Moldovan – Mogos, Dragusin, Racovitan, Olaru – Man, Sorescu, Cicaldau, Hagi, Coman – Puscas Ukrajina je u utorak navečer pobijedila Moldaviju s 4-0 u prijateljskoj utakmici u Zimbru. Međutim, pobjeda je donijela veliku zabrinutost zbog ozljede. Lijevi bek Evertona, Vitaliy Mykolenko, bio je prisiljen napustiti igru u prvom poluvremenu, a njegov nastup je pod velikim upitnikom. Ukrajina (4-4-2): Lunin – Konoplya, Zabarnyi, Matviienko, Zinchenko – Tsygankov, Malinovsky, Stepanenko, Mudryk – Sudakov, Dovbyk U toj utakmici protiv Moldavije, Heorhii Sudakov je posebno inspirirao s dvije asistencije i golom, dok su Yaremchuk, Tsygankov i Dovbyk također bili strijelci. S druge strane, momčad Eduarda Iordanescua je bez pobjede u četiri uzastopna susreta u svim natjecanjima, uključujući poraz 2-3 od Kolumbije u ožujku. Konačno, Rumunjska bi mogla biti bez dva važna napadačka igrača zbog ozljeda. Prognoziram pobjedu Ukrajine po kvoti 1.90 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Ukrajina povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use