Jump to content
moneyhunter

NEDJELJA, 03.02.2013.

Recommended Posts

Unicaha Malaga - Lagun Arnon tip H1(-10.5)

Repesa bi do sada trebao 100 puta ljeteti iz malage.. To sto je uradio u zadnih 10 utakmica a to su 9 poraza i samo jedna pobjeda, svakom drugom treneru u Europi koj vodi tako veliki klub kao Malaga bilo bi kraj.. Zadna sansa da uhvati doigravanje i da spasi sezonu... Malaga ima kapacitet za to ona je jedna od najbolje 4 momcad u spanjolo kosarkaskoj ligi.. Danas malaga dobibva ubedlivo

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Posto sutra ima dosta utakmica u kojima ima izraziti favorita vidjeli smo veceras da u ovoj sezoni ima dosta posrtanja kao sto je dortmund i dinamo. Zato sam se ja odlucio odigrati na kartone na sljedecim utakmicama. barcelona vise od 4.5 žk  real madrid više od 4.5 žk milan više od 5.5 žk  metz vise od 3.5 žk  mislim da su malo promasene granice za real i barcelonu a ostala dva prijedloga također imaju odlicne suce i da uz malo sreće ovo prolazi. Sretnoo  
    • Bitno da ste se rugali cijeli dan. Nije nimalo zasluženo jer je Dinamo bio 5 puta bolji večeras i dokazao je da ima bolje igrače od Hajduka ali radi malih ljudi i sitnih duša mi je baš drago.
    • Nadam se da ste ispratili veliki koef. od 3.50.
    • Leganes - Barca // Barca daje gol u oba poluvremena bet365 Bet365 Hrvatska - 2,20 Po ovako visokom koeficijentu, ovu opkladu ću igrati dok se god kladim i kad god Barcelona igra protiv zadnjeplasirane ekipe u ligi, što je u ovom slučaju Leganes. Zaista po meni je ovo promašen koeficijent totalno, Barca nije toliko pucački rapsoložena kao prije, posebno zbog Valveredea ali u meču koji bi trebali bez problema dobiti očekujem da igrači Žne poslušaju trenera koji u ovako malim utakmicama možda i nema pravo sprovoditi svoju disciplinu i defanzivnu igru. Ako ovaj skup igrača nije sposoban Leganesu zabiti golove u oba poluvrmeena, neka prestanu igrati nogomet. Real je slavio protiv njih sa 5:0 i uspjeli su postići gol u oba poluvremena i isto tako nešto očekujem od Barce.
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use