Jump to content
zekoslav0mrkva

Petak 01.03.2013

Recommended Posts

Petak je dan za ono....odmor.... ;D ;D ;D

Poziiiććććć ekipaaaa....ja pauzirao pošto ni kvotu 1.01 nisam mogao pogodit.... ;D ;D ;D ;D

...pa eto me natrag...vidim pozivaju se kladioničari...pa odoh uz kafe...prošvrljat po ponudi...:D

Ajmoooooooooooooo povratak sa Hawaja...Bora Boreee...:D

EDIT: Predsezona MLB-a počela jupsiiii...još malo dakle moći čemo uživati u MLB-u... ;D

...pa ovako danas je petak...a inače petkom nisam gotovo nikada išta pogodio zbog čudnih rezultata...pa evo za danas pripremih neki iznenađujući listić pa u sistem...:D

Wolverhampton-Watford 2 @ 2.20 // 20:45h 1:1

- s obzirom na lošu formu domačina u posljednjim tekmama, a solidnu formu Watforda...jednostavno moram pokušati na goste...

Montpellier-St.Rennes x @ 3.10 // 20:30 2:0

-Montpellier odličan domačin, no očekujem da će Renns zbog dobre igre u gostima iščupati bod...

SlovBrat(1.poluvrijeme.)-ViOnZlMor x2 @ 1.75 // 17:30    4:1 - dobro me krenulo... :'(

- igraju prvi i drugi na tabeli, nadam se da če gosti izdržati barem prvo poluvrijeme...(tu mi nekako čak miriše prelaz 2/1)

ShakhtarD/odg3+-Volyn Luck GG3+ @ 2.60 // 18h 4:1

- prva tekma nakon zimske pauze, nadam se da će obrana domačina uči u tekmu ležerno (s obzirom na veliku prednost na vrhu tabele) te da će gosti to iskoristiti...

Popović M.(-13,5+)-UniM-Žalg više @ 1.85 // 20:45h 8

- popovič često prolazi ovu granicu

Darda-KK Alkar Sinj 1 @ 2.90 // 18:45h 81:77

-Darda dobar domačin, dok Alkar ne daje neke sjajne predstave u gostima...te očekujem iznenađenje...

Isner-K.Anderson 24,5 više @ 1.85 6:2 7:6

- oba dvojica izvrsni serveri, očekujem meč u 3 seta, no ukoliko i budu 2 seta očekujem da će oba završiti 13-tom igrom...

Ekipa sretno svima...i eto za početak nekaj malo...nikaj posebno...:D

wolvesw.png

Najradije bih cistu dvojku koja nosi 2.20 ali cu ziheraski odigrati X2 po 1.30. . Watford mora dobiti jer Hull opasno puse za vratom. A u gornji dom idu samo dva kluba direktno. A kako Wolvesi igraju u zadnje vrijeme to im nece bit tesko.

Wolves  -  Watford   X2    1.30

Pojacat cu sa...

20.15  Ceske Budej.  -  Sparta Praha     2    1.50

20.00  MVV             -  Emmen             1    1.50

20.00  Tours           -  Caen               X2   1.30

Nema vremena za analizu pisat ali bi trebalo bit ok. Sutra malo opsirnije...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Jer znam da su krenule blokade prije par mjeseca.
    • Pozdrav,moze se trenutno napraviti racun na bet365?
    • pozdrav, jel isplacujete dobitke s bet365 normalno na račun na banci ili ima nekih problema s tim nakon blokade? (nije riječ o nekom velikom iznosu, do 100€)
    • Washington San Antonio mislim da je ovdje dobra prilika da se San Antonio vrati pobjedama,protivnik mu je po mjeri,naime od njihovih zadnjih 27 utakmica san antonio je pobjedio u 24,nalaze se lošem nizu od 6 poraza,igraju sa ekipom koja nemari za obranu,ali su zato dobri u napadu i puno zabijaju,san antonio zna odigrati dobru obranu i mislim da će to danas biti ključ za pobjedu,a još tome je odličan koeficijent
    • Daliću se na prijateljskoj utakmici ozlijedili Vlašić i kapetan Hajduka HRVATSKA reprezentacija pobijedila je Gruziju u Puli s 2:1. U prijateljskoj su utakmici za Hrvatsku zabili Kashia (autogol) i Perišić. U 81. minuti Hrvatska je ostala bez Nikole Vlašića. Hrvatski veznjak je pao nakon duela s Navalovskim koji mu je uklizao na gležanj. Vlašić je u bolovima izašao iz igre, a težina ozljede će se znati nakon pregleda. Hrvatska je u zadnjih nekoliko minuta igrala sa samo devet igrača. Ozlijedio se i Hajdukov kapetan Josip Juranović, a Dalić je prije toga iskoristio sve zamjene. Juranović se ozlijedio tri dana prije derbija s Dinamom na Maksimiru. "Ovog trenutka teško je reći. Čini se da je Vlašić dobio jedan udarac i ne bi trebalo biti strašno, ali vidjet ćemo nakon dodatnih pretraga. Što se tiče Juranovića, doživio je ozljedu mišića, točnije istegnuće", rekao je doktor reprezentacije Zoran Bahtijarević. Izvor: https://www.index.hr/sport/clanak/dalicu-se-na-prijateljskoj-utakmici-ozlijedili-vlasic-i-kapetan-hajduka/2133639.aspx
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use