Jump to content
DjaDjedje

SREDA 10.04.2013.

Recommended Posts

20:45  FC Barcelona - Paris Saint-Germain

Jeste da Barca i sa minimalnom pobedom pa čak i remijem sa malo pogodaka prolazi u polufinale Lige Šampiona, ali  ipak očekujem da oni prikažu sličnu partiju kao i u prethodnoj rundi protiv Milana te na svom Nou Campu rutinski dođu do pobede protiv PSG-a.

A može da se odigra par kombinacija sa golovima(GG,GG3+),pošto PSG nema šta da čeka,nikako mu ne odgovara  0:0, pa će se verovatno otvoriti od početka što sa druge strane daje dosta prostora za kontre Barse, moj izbor,i nekako najsigurnije,ipak

3+

20:45   Juventus – Bayern Munchen

Juventus je ekipa koja mora napasti zbog zaostatka iz prve utakmice, što znači da nema onog klasičnog italijanskog taktiziranja, pa bi se utakmica mogla potpuno otvoriti. Bayern ove sezone svima zabija barem jedan gol, a u Torinu bi mogao i više.

3+

Asian Champions League

19:45   Al Ahli SC-Sepahan

I dok se u Evropi odigrava četvrfinale Lige Šampiona,u Aziji se odigrava Azijska Liga Šampiona samo sto su oni još uvek kod grupne faze.

Al Ahli je iz Saudijske Arabije i u tri meča u Ligi Šampiona ima 3 pobede, dok je Sepahan predstavnik Irana i bori se za drugo mesto.

Za Saudijsku Arabiju,što se tiče fudbalske lige,karakteristični su uvek golovi! Tako je Al Ahli na poslednjih 9 mečeva u svojoj ligi čak 8 puta odigrao 3+!

I ako mnogi misle da je za Iransku Ligu karakteristično da igraju na mali broj golova,odnosno 0-2,Sepahan je sasvim suprotan,odigrao je 4 puta na poslednja 5 meca 3+!

Još kad na to dodamo da su poslednja dva susreta ove dve ekipe obilovale golovima,bilo je čak 11 golova! Zaključak se sam nameće a i lepa je kvotica:

3+

Srećno!!!

20.45  Juventus  -  Bayern   jedanaesterac/da    3.00

velascoo.png

To je taj Carlos Verlasco Carballo. Pa evo nesto sto bi se moglo probati. Imamo Juve koji ce strpljivo napadati i trpati lopte u sesnaesterac gdje su Vucinic i Matri jako snalazljivi, pametnog trenera i vjecno dobri odnosi Juve-suci. S druge strane u kontri brzance iz Bayerna i spore Juventusove obrambene igrace. Necu pisat imena jer je svejedno, a svi mi znamo sastave skoro napamet. I na kraju sudac koji u ovoj sezoni sudio ukupno 29 utakmica u ranoraznim takmicenjima i dosudio 10 penala. U prosjeku, recimo 1 na 3 utakmice. Utakmica je takvog tipa da bi se moglo lako dogoditi da bude jedan penal. Vrijedi probati...

20:45  FC Barcelona - Paris Saint-Germain

Jeste da Barca i sa minimalnom pobedom pa čak i remijem sa malo pogodaka prolazi u polufinale Lige Šampiona, ali  ipak očekujem da oni prikažu sličnu partiju kao i u prethodnoj rundi protiv Milana te na svom Nou Campu rutinski dođu do pobede protiv PSG-a.

A može da se odigra par kombinacija sa golovima(GG,GG3+),pošto PSG nema šta da čeka,nikako mu ne odgovara  0:0, pa će se verovatno otvoriti od početka što sa druge strane daje dosta prostora za kontre Barse, moj izbor,i nekako najsigurnije,ipak

3+

20:45   Juventus – Bayern Munchen

Juventus je ekipa koja mora napasti zbog zaostatka iz prve utakmice, što znači da nema onog klasičnog italijanskog taktiziranja, pa bi se utakmica mogla potpuno otvoriti. Bayern ove sezone svima zabija barem jedan gol, a u Torinu bi mogao i više.

3+

Asian Champions League

19:45   Al Ahli SC-Sepahan

I dok se u Evropi odigrava četvrfinale Lige Šampiona,u Aziji se odigrava Azijska Liga Šampiona samo sto su oni još uvek kod grupne faze.

Al Ahli je iz Saudijske Arabije i u tri meča u Ligi Šampiona ima 3 pobede, dok je Sepahan predstavnik Irana i bori se za drugo mesto.

Za Saudijsku Arabiju,što se tiče fudbalske lige,karakteristični su uvek golovi! Tako je Al Ahli na poslednjih 9 mečeva u svojoj ligi čak 8 puta odigrao 3+!

I ako mnogi misle da je za Iransku Ligu karakteristično da igraju na mali broj golova,odnosno 0-2,Sepahan je sasvim suprotan,odigrao je 4 puta na poslednja 5 meca 3+!

Još kad na to dodamo da su poslednja dva susreta ove dve ekipe obilovale golovima,bilo je čak 11 golova! Zaključak se sam nameće a i lepa je kvotica:

3+    (1:0) 4:1

Srećno!!!

Ovi dođoše, a ostale dve...  ???

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Dobar reply kolega. Kladionice u ex-yu su posebna priča. 99% igrača u našim kladionicama završavaju debelo u minusu, jer ja jednostavno ne vidim način na koji bi mogli završiti u plusu, ako izuzmeno sreću koja ne prati zauvijek. Pouzdana informacija, da kladionicama u BiH ogroman procentat prihoda dolazi od RNG igara (postotak od sportskog klađenja je daleko manji). Kada sam vidio tu statistiku bio sam iznenađen, ali razgovorom sa jednom osobom koja je na poziciji u jednoj bh. kladionici sam shvatio da su brojke sasvim realne, ali za mene kao osobu koja se kladi na sportske događaje - poražavajuće brojke.  Ja lično nikad nisam uplatio bingo ili igrao na slot aparatu. Vjerujem da je sportsko klađenje daleko 'najpošteniji' vid klađenja, gdje onaj koji se kladi ima najveće šanse. E kladionice na našim prostorima, su doslovno postali bingo klubovi, gdje ljudi sjede po čitav dan igrajući bingo. Tzv. bingaši To što ti kažeš za NBA uslov mi je najgluplja, najidiotskija stvar koju neko može napraviti. Jbt imaš strah da će neko zaraditi na NBA...  Čuj uslov od 5 parova za NBA, pa kao da je liga Turkmenistan i da igraju Galkan i Binagyar, a ne Dallas i Lakersi. Naravno, ako se kladiš na low-market u našim kladionicama, listići i od 100€ idu na autorizaciju gdje će ga vjerovatno odbiti, a tebi limitirati račun. Tako da, na naše kladionice gledam isključivo kao na narodne kladionice gdje je dobro otići i čuti koju mudru od bingaša  Također, neki listić na fixeve iz Liga petice je isto OK, jer eto WWin zna nekada imati dobre koeficijente na neke događaje. Ali nešto ozbiljnije, ma ni riječi. Što se tiče bonusa kod nas - marketing priča, rollover je veliki. 1/15 od onih koji uzmu bonus uspije isplatiti ga.  Uzgred, Italijani imaju dobre lokale, limiti na low-market znaju biti iznenađujuće dobri, a imaju mali milion kladionica. Nijemci također solidni lokali, limiti solidni, ali porez od 5% na dobitak je suviše veliki. 
    • Inače, u zadnje vrijeme se u inside krugovima dosta spekulira da bi ecoPayz mogao uskočiti na bet365, nakon što su završili sa Paysafe Group. Vidjet ćemo ima li istine u tome.
    • Dynamo Dresden - Stuttgart 2 (1.36) bet365 Veliki preokret u prošlom kolu protiv direktnog rivala HSV-a, mogao bi se ispostaviti i ključnim u borbi za ulazak u Bundesligu. Gubili su 0:2 na poluvremenu, da bi u nastavku ubrzo poravnali rezultat, te postigli treći pogodak u drugom minutu nadoknade za veliko slavlje i skok na drugo mjesto, upravo ispred Hamburga. Sada imaju dva boda više od njih, a prva dva mjesta direktno vode u viši rang. Do kraja sezone će se voditi velika borba između klubova koji su ne tako davno igrali značaju ulogu u Bundesligi, a u ovom duelu Stuttgart sebi ne smije dozvoliti kiks. Protivnik im je Dynamo Dresden, koji nije odigrao niti jednu utakmicu nakon ove pauze, niti su trenirali sve donedavno, zbog nekoliko slučajeva zaraze koronavirusom, zbog čega je čitava ekipa bila u dvonedjeljnom karantinu. Imajući to u vidu, Stuttgart je u ogromnoj prednosti, kada je riječ o uigranosti i fizičkoj spremi. Osim toga, tim iz Dresdena je na posljednjem mjestu na tabeli, doduše sada sa već nekoliko utakmica manje u odnosu na protivnike, a nespremnost i neuigranost će im biti veliki hendikep u ovom susretu. S obzirom na sve, po meni je ovo jedan od zicera dana.
    • Nakon dodatnih istraživanja o ovim utakmicama, odlučio sam pojačati ulog. Imamo susret predzadnje momčadi i trećeplasirane te zadnje i drugoplasirane. Istina, bodovi trebaju kako jednima za borbu za Bundesligu, tako i drugima za opstanak ali jednostavno razlika u kvaliteti je prevelika i mislim da Stuttgart i HSV nakon međusobnog ogleda te duela s Arminia Bielefeldom koja je u subotu učvrsitla prvu poziciju s pobjedom na gostovanju, neće kiksati. 
    • Shakhtar - Dinamo Kyiv | Dinamo daje gol (1.50) bet365 Lagano počinju prvenstva širom europe, a tako i u Ukrajini. Shakhtar će ugostiti Dinamo Kieva u prvoj utakmici nakon nastavka sezone. Prije stanke su izgubili protiv Zorye koja se nalazi na drugoj poziciji u ligi. To im je bio drugi poraz u posljednjih pet mečeva. Ali vodstvo od 13 bodova na vrhu tabele je velika razlika i siguran sam da će osvojiti ovogodišnju titulu, tako da mogu biti spokojni na toj prvoj poziciji. Nakon poraza protiv Dnipra, Dinamo se ponovo vratio na pobjedničke staze u gostima protiv Oleksandriye. Prilično su dobri u gostima, gdje su u 11 utakmica postigli 25 golova, a primili samo osam. Sa sljedećim utakmicama protiv Shakhtara i Zorye, morat će uzeti barem jedan bod u gostima. Trenutno se nalaze na četvrtoj poziciji, ali imaju isto bodova kao i Zorya i Desna iznad njih. Dinamo Kiev također ima utakmicu manje tako da su u blagoj prednosti. Ukoliko ostvare jedan bod protiv SHakhtara ovdje, preći će na tu drugu poziciju. Ide im u korist i to što Shakhtar ne igra na domaćem terenu. Igrjau domaće utakmice na zamjenskom stadionu, dok neće biti ni navijača, tako da vjerujem da Dynamo Kiev ovdje može postići barem jedan gol. Zbog toga mi je opcija da Dinamo daje gol vrlo privlačna. Sretno! DIREKTNI LINK ZA UPLATU! (Koeficijenti 30.5. u 18:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use