Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Ponuda je dosta dobra...

Na prvi pogled mi dosta "sigurni" izgledaju Roma, Inter, Newcastle, Sevilla, Dinamo Zagreb, Nancy, da ispada više vozaća F1 od ponuđenog...

E sada jedino to treba nekako grupirati i odabrati glavne parove, uz Romu a u tom odabiru baš nemam sreće obično, ali eto možda je danas taj dan da se malo posrećio i meni...

Objavljeno

Kao što rekoh, dosta težak dan po meni, no ja sam 90% zarade nedelje i početka tjedna tjedna, kao što rekoh stavio u cetvrtak na Fener, Pao,Sparta,Roma,Barca ( fener prosao ).  Udarilo se žestoko  ;D

Moj izbor na danas:

Brugge, Sparta Prag, Aston Villa, Pao, Roma, Sampdoria, PSV

Pošto glavni listić imam, odigrat cu joa:

Aston Villa - Sundenland 1

Sampdoria - Cagliari 1

Dender - FC Brugge 2

PSV - Gronigen 1

Goksim, zašto Newcastle osim na feeling ? Villa mi se čini bolja imaju Ligu Prvaka ganjat kao motiv.

Objavljeno

Danas opet hrpa zicera...  ;D

malo jači (i nesigurniji) parovi:

Lask  - SCR Altach ................. 1 .. 1.55

AZ Alkmaar  - De Graafschap ... 1 .. 1.50

Aberdeen  - St.Mirren ............. 1 .. 1.70

2,5/ Bolton - Manch.City ......... 1 .. 1.65

2,5/ Liberec - Sigma O. ........... 1 .. 1.45

d-n/ Dinamo - Šibenik ............. 2 .. 2.05

Stuttgart  - Hansa ................. 1 .. 1.43

Košice  - Bystrica ................... 1 .. 1.60

Đoković  - Nadal ..................... 1 .. 1.80

... a ovo bi trebalo proći sve:

Antwerpen  - St.Gilloise ........... 1 .. 1.45

2,5/ Cardiff - Bristol City .......... 1 .. 1.65

Slaven Belupo  - Međimurje ....... 1 .. 1.25

Roma  - Empoli ....................... 1 .. 1.30

B. Dortmund  - Karlsruher ........ 1x .. 1.25

Groclin  - Cracovia .................. 1 .. 1.45

Žilina  - Zlate Moravce ............ 1 .. 1.20

Young Boys  - Thun ................ 1 .. 1.25

Basel  - FC Luzern .................. 1 .. 1.25

Sretno svima!

Objavljeno

današnji listići:

#1

Antwerpen  - St.Gilloise ........... 1 .. 1.45

2,5/ Cardiff - Bristol City .......... 1 .. 1.65  :-X

Roma  - Empoli ....................... 1 .. 1.30 :)

Žilina  - Zlate Moravce ............ 1 .. 1.20

@3,73

#2

Slaven Belupo  - Međimurje ....... 1 .. 1.25

B. Dortmund  - Karlsruher ........ 1x .. 1.25 :)

Groclin  - Cracovia .................. 1 .. 1.45 :-X

Young Boys  - Thun ................ 1 .. 1.37

Basel  - FC Luzern .................. 1 .. 1.25

@3,88

#3

Lask  - SCR Altach ................. 1 .. 1.55

AZ Alkmaar  - De Graafschap ... 1 .. 1.50

Aberdeen  - St.Mirren ............. 1 .. 1.70 :-X

@3,95

#4

2,5/ Bolton - Manch.City ......... 1 .. 1.65 :)

2,5/ Liberec - Sigma O. ........... 1 .. 1.45 :-X

d-n/ Dinamo - Šibenik ............. 2 .. 2.05

@4,91

#5

g/ Tottenham - Portsmouth....... 1 .. 1.15 :)

g/ Everton - West Ham ........... 1 .. 1.17

Stuttgart  - Hansa ................. 1 .. 1.45 :)

Košice  - Bystrica ................... 1 .. 1.60 :-X

Đoković  - Nadal ..................... 1 .. 1.70

@5,31

....kako sam ih samo posložio......

(%(/$&)&#$)&?)(&/(%/)(Z)/%/&$()&(&=/$)(/

>:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(

Objavljeno

Evo moj tiket za danas,tribalo bi proć.



Fc Kopenhagen-Horsens...Tip 1...1,25

Dinamo-Šibenik...Tip 1...1,30

Panathainakos-Iraklis...Tip 1...1,25

Herenveen-Roda...Tip 1...1,75

Kako nema nešto tenisa,opet sam se vratia balunu. I Kopenhagen i Panathainakos su prošli tjedan šokantno izgubili u gostima,i danas moraju pobjedit kontra lakših protivnika doma,pa da opet zasjednu na prvo misto bar 1 dan.

Herenveen igram jer je opet u formi,igraju doma,love ligu prvaka,a Roda mora bit umorna nakon sriijede i 120 minuta u kupu. Usput,u nedilju su igrali ontra PSV-a,izjednačili u zadnjoj minuti,u sridu prošli na penale,nemože i treči out u 6 dana da ih toliko pomazi sreća!!

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Mislio sam tokom svjetskog nogometnog prvenstva
    • Na (teorijsku) mini Poslednju Sansu gledam kao na chellenger turnire u tenisu ili letnju Nba ligu. Zna se koji igraci igraju challenger turnire, a koji Grand Slam turnire. Tako sam jednom u realnom zivotu bio nateran da gledam neki zenski teniski challenger turnir u Makarskoj, majko moja. Secam se da je bilo leto, upeklo sunce, a pola devojaka prakticno naterano od strane sponzora da ucestvuju na turniru. Sa jedne strane, leto, more, zezanje, opustanje plus sve devojke u najboljim godinama, a sa druge strane, sportske obaveze na koje su prakticno prinudjene, plus zarada nikakva, plus moraju da igraju na 38 stepeni. Znaci, ti bi da igras mini Poslednju Sansu, jer te nigde nije bilo tokom sezone prave Poslednje Sanse medju najboljima, plus da ti misici ne atrofiraju, a mi koji smo dushu, krv, znoj i srce dali za glavnu sezonu Poslednje Sanse, plus jedva cekamo da se odmorimo, nas ko yebe. Znas li ti uopste sta u ovom periodu rade najbolji Nba igraci?  Slusaju rep, zvacu marihuanu, ubijaju se u alkoholu, idu na zabave, narucuju po deset prostitutki odjednom, organizuju orgije … niko i ne misli na kosarku. Slobodni su da rade sta hoce sve do polovine devetog meseca. Ti treba da igras letnju ligu Poslednje Sanse sa IzudinomB, sa penom29, sa drugoligaskom amaterkom i takvim krsevima, pa da svi dobro razmislite gde ste gresili tokom prave sezone. Ali imas srece. Mogao bih da odigram jednu letnju ligu Poslednje Sanse sa tobom ili sada, dok traje Svetsko Prvenstvo, ili poslednje dve sedmice dok ne pocne prava Poslednja Sansa, tamo negde pred kraj leta. A ako si mislio na laznu letnju ligu Poslednje Sanse tokom celog leta, odnosno na challenger turnir u Makarskoj u sred leta, za to se obrati peni29, IzudinuB i drugoligaskoj amaterki, pa igrajte dokle hocete, ako treba i do zime.  
    • Odlicno kolega, i nadam se da se nigdje nece pojavljivati pojam "sreca" Usput, imao sam na umu jednu ponudu za tebe, da odigramo jednu mini posljednju sansu, cisto da malo prokrvimo, da nam misici ne atrofiraju i da malo razbijemo ovu ucmalost foruma, i da vidim sta me ceka iduce sezone.
    • Dogovoreno. Hvalicemo Hrvatsku od pre deset godina. Najverovatnije u nekom narednom postu. Evo, neka bude to, u narednih cetiri-pet dana.  
    • Nikakvo kladenje, niti ikome preporucam na ovakvu Hrvatsku, jer i corav vidi sve, ali volio bih bas procitati taj post hvale na 10 (slovima deset) strana te Hrvatske od nekada. Samo to, jer ne sjecam se da sam vidio to ovdje pa eto, da se malo usput prisjetimo tih uspjeha koji su obzirom na ulozeno i kompletno stanje u nasem nogometu doslovno za izucavanje, i to visegodisnje.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use