Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Svjetsko prvenstvo

Screenshot 2026-06-22 020640.png

(Koeficijenti 14.6. u 08:11 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Objavljeno

PORTUGAL - UZBEKISTAN  manje od 3 gola  bet365 kvota 2,05

Portugal je spor kljakav i tesko da moze zabit vise od 3 gola ako i bude 3 ulog se vraca dok s druge strane Uzbekistan tesko da moze zabit gol je im fali glavni kreativac

uglavnom kvota je dobra i vrijedi probat

Objavljeno

Panama - Hrvatska 2 (1.48) bet365

Izuzetno važan dvoboj za obje ekipe u borbi za prolazak dalje.

Panama je protiv Gane pokazala da može biti vrlo neugodan protivnik, posebno kroz organiziranu igru i brze tranzicije. Iako su ostali bez bodova, ostavili su dobar dojam i pokazali disciplinu u igri. Njihov najveći problem bila je realizacija, a protiv Hrvatske će morati maksimalno iskoristiti svaku priliku koja im se ukaže. S druge strane, Hrvatska je protiv Engleske pokazala kvalitetu u napadu, ali i ozbiljne slabosti u obrani koje će izbornik Zlatko Dalić pokušati ispraviti prije ovog susreta.

Ovo će biti prvi međusobni susret Paname i Hrvatske u povijesti, što dodatno daje zanimljivost ovom dvoboju. Na papiru Hrvatska ulazi kao favorit zahvaljujući većem iskustvu, kvalitetnijem kadru i individualnoj klasi igrača poput Luke Modrića, Joška Gvardiola i Matea Kovačića. Ipak, Panama je pokazala da zna biti opasna, pa Hrvatska neće smjeti olako ući u utakmicu ako želi doći do važna tri boda. Očekujem da Hrvatska ostvari pobjedu u ovom susretu po kvoti 1.48 u bet365 kladionici.

Panama: Mosquera; Blackman, Ramos, Córdoba; Murillo, Harvey, Martínez, Andrade; Bárcenas, Waterman, Rodríguez.

Hrvatska: Livaković; Stanišić, Šutalo, Vušković, Gvardiol; Modrić, Kovačić, P. Sučić; Baturina, Kramarić, Perišić.

image.png

(Koeficijenti 23.6. u 11:11 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

SP , noćas u 1h,srijeda

Panama- Hrvatska 2

Pobjednik u kornerima,prvo poluvrijeme : 2

Zbroj golova :3,5  ..... Manje

Netko će napasti da igramo patriotski. Pa nismo igrali pobjedu protiv Francuske ili Engleske. Koliko god Hrvatska bila stara, spora, pročitana, trebala bi dobiti Panamu. Ako ne može, onda motamo kabele, gasimo svjetla i posvećujemo se revijalnom praćenju SP. Očekujem kakvu-takvu pobjedu Hrvatske,  da će biti bolja u kornerima i maksimalno 3gola. Svaka stavka donosi oko 1,4 do 1,55.

Nema i dalje euforije, ali nakon eventualne pobjede apetiti će porasti. Prolazak skupine minimalni je cilj, a dalje što bude.

Objavljeno
prije 3 minute, pena29 said:

SP , noćas u 1h,srijeda

Panama- Hrvatska 2

Pobjednik u kornerima,prvo poluvrijeme : 2

Zbroj golova :3,5  ..... Manje

Netko će napasti da igramo patriotski. Pa nismo igrali pobjedu protiv Francuske ili Engleske. Koliko god Hrvatska bila stara, spora, pročitana, trebala bi dobiti Panamu. Ako ne može, onda motamo kabele, gasimo svjetla i posvećujemo se revijalnom praćenju SP. Očekujem kakvu-takvu pobjedu Hrvatske,  da će biti bolja u kornerima i maksimalno 3gola. Svaka stavka donosi oko 1,4 do 1,55.

Nema i dalje euforije, ali nakon eventualne pobjede apetiti će porasti. Prolazak skupine minimalni je cilj, a dalje što bude.

Ne sjecam se da je taj netko ikada pohvalio i velicao neki od rezultata koje je hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila. Izgleda da se nema sta hvaliti :D

Objavljeno
prije 10 minute, mesrine said:

Ne sjecam se da je taj netko ikada pohvalio i velicao neki od rezultata koje je hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila. Izgleda da se nema sta hvaliti :D

Priznaju se samo zlatne medalje-(

Objavljeno
prije sat vremena, Marko15 said:

@LeonardoDrugi,malo sam razocaran.Cekao sam jucer cijeli dan pljuvanje po Hrvatskoj,meni,kocastoglavom ognjistaru,repki,glotificiranje Belgije,Nizozemske u odnosu na bijednu Hrvatsku a vi nista...Kolega,ulijenili ste se,ccc...

Sve ide po planu, kao i uvek, nakon sto prognoza prodje.

Registracija na nasem Forumu ima svoju cenu. Forum je u Hrvatskoj, pa ko nije zaljubljen u Hrvatsku, ko ga yebe, neka sada ide u misju rupu i neka ne izlazi odatle do sledece utakmice reprezentacije Hrvatske.

Kao da sve ovo nismo vec videli sto puta na nasem Forumu.

Nakon utakmice sa Engleskom, “…nema veze, idemo utakmicu po utakmicu”, a nakon 1:0 kroz skrge sa Panamom “… pa gde si sada Leonardo Veliki…”

Kao i nakon zavrsetka utakmice izmedju Srbije i Albanije, sada svi koji su gledali utakmicu svojim ocima neka idu u misje rupe. Hrvatska je pobedila Panamu i tacka, znaci Leonardo Veliki ides u misju rupu i psssst.

Ako sada kazes Leonardo da je Panama skromna i borbena, a Hrvatska spora, jalova i bez ideje, znas i sam da cemo zavrsiti na Domovini, braniocima i patriotizmu, iako nismo na patriotskom vec kladionicarskom Forumu.

Ako sada kazes Leonardo Veliki da Livakovic nije golman vec svetac, i to najbolji svetac na kugli zemaljskoj evo vec na dve izastopne utakmice, ako kazes da osim Baturine, reprezentativci hrvatske reprezentacije pokazuju energiju, entuzijazam i ratnicki mentalitet poput Tsitsipasa i Zvereva iz najboljih dana, cim si se registrovao na nasem Forumu, a Forum je u Hrvatskoj, onda Leonardo Veliki, nema druge nego … sada lepo u misju rupu i da te ne cujemo.

Hrvatska reprezentacija nije spora, nije bez ideje, nije tacno da nista do sada nije pokazala, nije tacno da je Livakovic vec dva puta uzastopno igrac utakmice, nije tacno da je Hrvatska primila i vratnicu od Paname, nije tacno da su jedino dva i po igraca hrvatske reprezentacije nesto pokazala do sada, i nije tacno da bi ovako malo na Svetskom Prvenstvu mogli da pokazu i reprezentacije Bugarske, Albanije ili Grcke. Nije tacno da ovo, za sada, ne izgleda dobro, zapravo nista nije tacno sto smo videli svojim ocima.

Sve sto smo mogli da vidimo do sada na Svetskom Prvenstvu kada je u pitanju hrvatska reprezentacija nije tacno, jer je Forum u Hrvatskoj.

Realnost, skromnost, gledanje malo sire slike, plus otklon od slavnih vremena (barem koliko je moguce), u Medjugorju bi rekli i poniznost, su reci koje nikada nisu isle zajedno sa pricom o patriotizmu.

Ostajem pri ranijem stavu, da je moj odgovor na pitanje sta treba ocekivati od hrvatske reprezentacije, nista. I ovo bi bila moja prognoza unapred, za celo Svetsko Prvenstvo, jer bas kao sto i sama rec kaze, prognoziranje znaci nase predvidjanje sta bi moglo da se desi.

A ako se desi nesto drugo … u misju rupu, kao i sada, odnosno do sledece utakmice.

 

Objavljeno
prije 35 minute, LeonardoDrugi said:

Sve ide po planu, kao i uvek, nakon sto prognoza prodje.

Registracija na nasem Forumu ima svoju cenu. Forum je u Hrvatskoj, pa ko nije zaljubljen u Hrvatsku, ko ga yebe, neka sada ide u misju rupu i neka ne izlazi odatle do sledece utakmice reprezentacije Hrvatske.

Kao da sve ovo nismo vec videli sto puta na nasem Forumu.

Nakon utakmice sa Engleskom, “…nema veze, idemo utakmicu po utakmicu”, a nakon 1:0 kroz skrge sa Panamom “… pa gde si sada Leonardo Veliki…”

Kao i nakon zavrsetka utakmice izmedju Srbije i Albanije, sada svi koji su gledali utakmicu svojim ocima neka idu u misje rupe. Hrvatska je pobedila Panamu i tacka, znaci Leonardo Veliki ides u misju rupu i psssst.

Ako sada kazes Leonardo da je Panama skromna i borbena, a Hrvatska spora, jalova i bez ideje, znas i sam da cemo zavrsiti na Domovini, braniocima i patriotizmu, iako nismo na patriotskom vec kladionicarskom Forumu.

Ako sada kazes Leonardo Veliki da Livakovic nije golman vec svetac, i to najbolji svetac na kugli zemaljskoj evo vec na dve izastopne utakmice, ako kazes da osim Baturine, reprezentativci hrvatske reprezentacije pokazuju energiju, entuzijazam i ratnicki mentalitet poput Tsitsipasa i Zvereva iz najboljih dana, cim si se registrovao na nasem Forumu, a Forum je u Hrvatskoj, onda Leonardo Veliki, nema druge nego … sada lepo u misju rupu i da te ne cujemo.

Hrvatska reprezentacija nije spora, nije bez ideje, nije tacno da nista do sada nije pokazala, nije tacno da je Livakovic vec dva puta uzastopno igrac utakmice, nije tacno da je Hrvatska primila i vratnicu od Paname, nije tacno da su jedino dva i po igraca hrvatske reprezentacije nesto pokazala do sada, i nije tacno da bi ovako malo na Svetskom Prvenstvu mogli da pokazu i reprezentacije Bugarske, Albanije ili Grcke. Nije tacno da ovo, za sada, ne izgleda dobro, zapravo nista nije tacno sto smo videli svojim ocima.

Sve sto smo mogli da vidimo do sada na Svetskom Prvenstvu kada je u pitanju hrvatska reprezentacija nije tacno, jer je Forum u Hrvatskoj.

Realnost, skromnost, gledanje malo sire slike, plus otklon od slavnih vremena (barem koliko je moguce), u Medjugorju bi rekli i poniznost, su reci koje nikada nisu isle zajedno sa pricom o patriotizmu.

Ostajem pri ranijem stavu, da je moj odgovor na pitanje sta treba ocekivati od hrvatske reprezentacije, nista. I ovo bi bila moja prognoza unapred, za celo Svetsko Prvenstvo, jer bas kao sto i sama rec kaze, prognoziranje znaci nase predvidjanje sta bi moglo da se desi.

A ako se desi nesto drugo … u misju rupu, kao i sada, odnosno do sledece utakmice.

 

Kolega,vi meni nekak uvijek dan uljepsate.Ozbiljno,nisam sarkastican.Malo provokacije i nasmijete me skroz.Salu na stranu,u pravu ste u svemu kaj ste napisali.Hrvatska repka ne zgleda dobro i vas se sjetio u smislu dati gol su porodjajne muke...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Kolega,vi meni nekak uvijek dan uljepsate.Ozbiljno,nisam sarkastican.Malo provokacije i nasmijete me skroz.Salu na stranu,u pravu ste u svemu kaj ste napisali.Hrvatska repka ne zgleda dobro i vas se sjetio u smislu dati gol su porodjajne muke...
    • Sve ide po planu, kao i uvek, nakon sto prognoza prodje. Registracija na nasem Forumu ima svoju cenu. Forum je u Hrvatskoj, pa ko nije zaljubljen u Hrvatsku, ko ga yebe, neka sada ide u misju rupu i neka ne izlazi odatle do sledece utakmice reprezentacije Hrvatske. Kao da sve ovo nismo vec videli sto puta na nasem Forumu. Nakon utakmice sa Engleskom, “…nema veze, idemo utakmicu po utakmicu”, a nakon 1:0 kroz skrge sa Panamom “… pa gde si sada Leonardo Veliki…” Kao i nakon zavrsetka utakmice izmedju Srbije i Albanije, sada svi koji su gledali utakmicu svojim ocima neka idu u misje rupe. Hrvatska je pobedila Panamu i tacka, znaci Leonardo Veliki ides u misju rupu i psssst. Ako sada kazes Leonardo da je Panama skromna i borbena, a Hrvatska spora, jalova i bez ideje, znas i sam da cemo zavrsiti na Domovini, braniocima i patriotizmu, iako nismo na patriotskom vec kladionicarskom Forumu. Ako sada kazes Leonardo Veliki da Livakovic nije golman vec svetac, i to najbolji svetac na kugli zemaljskoj evo vec na dve izastopne utakmice, ako kazes da osim Baturine, reprezentativci hrvatske reprezentacije pokazuju energiju, entuzijazam i ratnicki mentalitet poput Tsitsipasa i Zvereva iz najboljih dana, cim si se registrovao na nasem Forumu, a Forum je u Hrvatskoj, onda Leonardo Veliki, nema druge nego … sada lepo u misju rupu i da te ne cujemo. Hrvatska reprezentacija nije spora, nije bez ideje, nije tacno da nista do sada nije pokazala, nije tacno da je Livakovic vec dva puta uzastopno igrac utakmice, nije tacno da je Hrvatska primila i vratnicu od Paname, nije tacno da su jedino dva i po igraca hrvatske reprezentacije nesto pokazala do sada, i nije tacno da bi ovako malo na Svetskom Prvenstvu mogli da pokazu i reprezentacije Bugarske, Albanije ili Grcke. Nije tacno da ovo, za sada, ne izgleda dobro, zapravo nista nije tacno sto smo videli svojim ocima. Sve sto smo mogli da vidimo do sada na Svetskom Prvenstvu kada je u pitanju hrvatska reprezentacija nije tacno, jer je Forum u Hrvatskoj. Realnost, skromnost, gledanje malo sire slike, plus otklon od slavnih vremena (barem koliko je moguce), u Medjugorju bi rekli i poniznost, su reci koje nikada nisu isle zajedno sa pricom o patriotizmu. Ostajem pri ranijem stavu, da je moj odgovor na pitanje sta treba ocekivati od hrvatske reprezentacije, nista. I ovo bi bila moja prognoza unapred, za celo Svetsko Prvenstvo, jer bas kao sto i sama rec kaze, prognoziranje znaci nase predvidjanje sta bi moglo da se desi. A ako se desi nesto drugo … u misju rupu, kao i sada, odnosno do sledece utakmice.  
    • @LeonardoDrugi,malo sam razocaran.Cekao sam jucer cijeli dan pljuvanje po Hrvatskoj,meni,kocastoglavom ognjistaru,repki,glotificiranje Belgije,Nizozemske u odnosu na bijednu Hrvatsku a vi nista...Kolega,ulijenili ste se,ccc...
    • Priznaju se samo zlatne medalje-(
    • Ne sjecam se da je taj netko ikada pohvalio i velicao neki od rezultata koje je hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila. Izgleda da se nema sta hvaliti
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use