Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Svjetsko prvenstvo

Screenshot 2026-06-22 020640.png

(Koeficijenti 14.6. u 08:11 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Objavljeno

PORTUGAL - UZBEKISTAN  manje od 3 gola  bet365 kvota 2,05

Portugal je spor kljakav i tesko da moze zabit vise od 3 gola ako i bude 3 ulog se vraca dok s druge strane Uzbekistan tesko da moze zabit gol je im fali glavni kreativac

uglavnom kvota je dobra i vrijedi probat

Objavljeno

Panama - Hrvatska 2 (1.48) bet365

Izuzetno važan dvoboj za obje ekipe u borbi za prolazak dalje.

Panama je protiv Gane pokazala da može biti vrlo neugodan protivnik, posebno kroz organiziranu igru i brze tranzicije. Iako su ostali bez bodova, ostavili su dobar dojam i pokazali disciplinu u igri. Njihov najveći problem bila je realizacija, a protiv Hrvatske će morati maksimalno iskoristiti svaku priliku koja im se ukaže. S druge strane, Hrvatska je protiv Engleske pokazala kvalitetu u napadu, ali i ozbiljne slabosti u obrani koje će izbornik Zlatko Dalić pokušati ispraviti prije ovog susreta.

Ovo će biti prvi međusobni susret Paname i Hrvatske u povijesti, što dodatno daje zanimljivost ovom dvoboju. Na papiru Hrvatska ulazi kao favorit zahvaljujući većem iskustvu, kvalitetnijem kadru i individualnoj klasi igrača poput Luke Modrića, Joška Gvardiola i Matea Kovačića. Ipak, Panama je pokazala da zna biti opasna, pa Hrvatska neće smjeti olako ući u utakmicu ako želi doći do važna tri boda. Očekujem da Hrvatska ostvari pobjedu u ovom susretu po kvoti 1.48 u bet365 kladionici.

Panama: Mosquera; Blackman, Ramos, Córdoba; Murillo, Harvey, Martínez, Andrade; Bárcenas, Waterman, Rodríguez.

Hrvatska: Livaković; Stanišić, Šutalo, Vušković, Gvardiol; Modrić, Kovačić, P. Sučić; Baturina, Kramarić, Perišić.

image.png

(Koeficijenti 23.6. u 11:11 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

SP , noćas u 1h,srijeda

Panama- Hrvatska 2

Pobjednik u kornerima,prvo poluvrijeme : 2

Zbroj golova :3,5  ..... Manje

Netko će napasti da igramo patriotski. Pa nismo igrali pobjedu protiv Francuske ili Engleske. Koliko god Hrvatska bila stara, spora, pročitana, trebala bi dobiti Panamu. Ako ne može, onda motamo kabele, gasimo svjetla i posvećujemo se revijalnom praćenju SP. Očekujem kakvu-takvu pobjedu Hrvatske,  da će biti bolja u kornerima i maksimalno 3gola. Svaka stavka donosi oko 1,4 do 1,55.

Nema i dalje euforije, ali nakon eventualne pobjede apetiti će porasti. Prolazak skupine minimalni je cilj, a dalje što bude.

Objavljeno
prije 3 minute, pena29 said:

SP , noćas u 1h,srijeda

Panama- Hrvatska 2

Pobjednik u kornerima,prvo poluvrijeme : 2

Zbroj golova :3,5  ..... Manje

Netko će napasti da igramo patriotski. Pa nismo igrali pobjedu protiv Francuske ili Engleske. Koliko god Hrvatska bila stara, spora, pročitana, trebala bi dobiti Panamu. Ako ne može, onda motamo kabele, gasimo svjetla i posvećujemo se revijalnom praćenju SP. Očekujem kakvu-takvu pobjedu Hrvatske,  da će biti bolja u kornerima i maksimalno 3gola. Svaka stavka donosi oko 1,4 do 1,55.

Nema i dalje euforije, ali nakon eventualne pobjede apetiti će porasti. Prolazak skupine minimalni je cilj, a dalje što bude.

Ne sjecam se da je taj netko ikada pohvalio i velicao neki od rezultata koje je hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila. Izgleda da se nema sta hvaliti :D

Objavljeno
prije 10 minute, mesrine said:

Ne sjecam se da je taj netko ikada pohvalio i velicao neki od rezultata koje je hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila. Izgleda da se nema sta hvaliti :D

Priznaju se samo zlatne medalje-(

Objavljeno
prije sat vremena, Marko15 said:

@LeonardoDrugi,malo sam razocaran.Cekao sam jucer cijeli dan pljuvanje po Hrvatskoj,meni,kocastoglavom ognjistaru,repki,glotificiranje Belgije,Nizozemske u odnosu na bijednu Hrvatsku a vi nista...Kolega,ulijenili ste se,ccc...

Sve ide po planu, kao i uvek, nakon sto prognoza prodje.

Registracija na nasem Forumu ima svoju cenu. Forum je u Hrvatskoj, pa ko nije zaljubljen u Hrvatsku, ko ga yebe, neka sada ide u misju rupu i neka ne izlazi odatle do sledece utakmice reprezentacije Hrvatske.

Kao da sve ovo nismo vec videli sto puta na nasem Forumu.

Nakon utakmice sa Engleskom, “…nema veze, idemo utakmicu po utakmicu”, a nakon 1:0 kroz skrge sa Panamom “… pa gde si sada Leonardo Veliki…”

Kao i nakon zavrsetka utakmice izmedju Srbije i Albanije, sada svi koji su gledali utakmicu svojim ocima neka idu u misje rupe. Hrvatska je pobedila Panamu i tacka, znaci Leonardo Veliki ides u misju rupu i psssst.

Ako sada kazes Leonardo da je Panama skromna i borbena, a Hrvatska spora, jalova i bez ideje, znas i sam da cemo zavrsiti na Domovini, braniocima i patriotizmu, iako nismo na patriotskom vec kladionicarskom Forumu.

Ako sada kazes Leonardo Veliki da Livakovic nije golman vec svetac, i to najbolji svetac na kugli zemaljskoj evo vec na dve izastopne utakmice, ako kazes da osim Baturine, reprezentativci hrvatske reprezentacije pokazuju energiju, entuzijazam i ratnicki mentalitet poput Tsitsipasa i Zvereva iz najboljih dana, cim si se registrovao na nasem Forumu, a Forum je u Hrvatskoj, onda Leonardo Veliki, nema druge nego … sada lepo u misju rupu i da te ne cujemo.

Hrvatska reprezentacija nije spora, nije bez ideje, nije tacno da nista do sada nije pokazala, nije tacno da je Livakovic vec dva puta uzastopno igrac utakmice, nije tacno da je Hrvatska primila i vratnicu od Paname, nije tacno da su jedino dva i po igraca hrvatske reprezentacije nesto pokazala do sada, i nije tacno da bi ovako malo na Svetskom Prvenstvu mogli da pokazu i reprezentacije Bugarske, Albanije ili Grcke. Nije tacno da ovo, za sada, ne izgleda dobro, zapravo nista nije tacno sto smo videli svojim ocima.

Sve sto smo mogli da vidimo do sada na Svetskom Prvenstvu kada je u pitanju hrvatska reprezentacija nije tacno, jer je Forum u Hrvatskoj.

Realnost, skromnost, gledanje malo sire slike, plus otklon od slavnih vremena (barem koliko je moguce), u Medjugorju bi rekli i poniznost, su reci koje nikada nisu isle zajedno sa pricom o patriotizmu.

Ostajem pri ranijem stavu, da je moj odgovor na pitanje sta treba ocekivati od hrvatske reprezentacije, nista. I ovo bi bila moja prognoza unapred, za celo Svetsko Prvenstvo, jer bas kao sto i sama rec kaze, prognoziranje znaci nase predvidjanje sta bi moglo da se desi.

A ako se desi nesto drugo … u misju rupu, kao i sada, odnosno do sledece utakmice.

 

Objavljeno
prije 35 minute, LeonardoDrugi said:

Sve ide po planu, kao i uvek, nakon sto prognoza prodje.

Registracija na nasem Forumu ima svoju cenu. Forum je u Hrvatskoj, pa ko nije zaljubljen u Hrvatsku, ko ga yebe, neka sada ide u misju rupu i neka ne izlazi odatle do sledece utakmice reprezentacije Hrvatske.

Kao da sve ovo nismo vec videli sto puta na nasem Forumu.

Nakon utakmice sa Engleskom, “…nema veze, idemo utakmicu po utakmicu”, a nakon 1:0 kroz skrge sa Panamom “… pa gde si sada Leonardo Veliki…”

Kao i nakon zavrsetka utakmice izmedju Srbije i Albanije, sada svi koji su gledali utakmicu svojim ocima neka idu u misje rupe. Hrvatska je pobedila Panamu i tacka, znaci Leonardo Veliki ides u misju rupu i psssst.

Ako sada kazes Leonardo da je Panama skromna i borbena, a Hrvatska spora, jalova i bez ideje, znas i sam da cemo zavrsiti na Domovini, braniocima i patriotizmu, iako nismo na patriotskom vec kladionicarskom Forumu.

Ako sada kazes Leonardo Veliki da Livakovic nije golman vec svetac, i to najbolji svetac na kugli zemaljskoj evo vec na dve izastopne utakmice, ako kazes da osim Baturine, reprezentativci hrvatske reprezentacije pokazuju energiju, entuzijazam i ratnicki mentalitet poput Tsitsipasa i Zvereva iz najboljih dana, cim si se registrovao na nasem Forumu, a Forum je u Hrvatskoj, onda Leonardo Veliki, nema druge nego … sada lepo u misju rupu i da te ne cujemo.

Hrvatska reprezentacija nije spora, nije bez ideje, nije tacno da nista do sada nije pokazala, nije tacno da je Livakovic vec dva puta uzastopno igrac utakmice, nije tacno da je Hrvatska primila i vratnicu od Paname, nije tacno da su jedino dva i po igraca hrvatske reprezentacije nesto pokazala do sada, i nije tacno da bi ovako malo na Svetskom Prvenstvu mogli da pokazu i reprezentacije Bugarske, Albanije ili Grcke. Nije tacno da ovo, za sada, ne izgleda dobro, zapravo nista nije tacno sto smo videli svojim ocima.

Sve sto smo mogli da vidimo do sada na Svetskom Prvenstvu kada je u pitanju hrvatska reprezentacija nije tacno, jer je Forum u Hrvatskoj.

Realnost, skromnost, gledanje malo sire slike, plus otklon od slavnih vremena (barem koliko je moguce), u Medjugorju bi rekli i poniznost, su reci koje nikada nisu isle zajedno sa pricom o patriotizmu.

Ostajem pri ranijem stavu, da je moj odgovor na pitanje sta treba ocekivati od hrvatske reprezentacije, nista. I ovo bi bila moja prognoza unapred, za celo Svetsko Prvenstvo, jer bas kao sto i sama rec kaze, prognoziranje znaci nase predvidjanje sta bi moglo da se desi.

A ako se desi nesto drugo … u misju rupu, kao i sada, odnosno do sledece utakmice.

 

Kolega,vi meni nekak uvijek dan uljepsate.Ozbiljno,nisam sarkastican.Malo provokacije i nasmijete me skroz.Salu na stranu,u pravu ste u svemu kaj ste napisali.Hrvatska repka ne zgleda dobro i vas se sjetio u smislu dati gol su porodjajne muke...

Objavljeno
prije 47 minute, mesrine said:

To nam je sto nam je. Nemamo drugi Forum. Imamo manjinu i vecinu, pa sada mozemo da se yebemo.

Imamo manjinu koja kaze da je veliki Bet365 titulu Hrvatske kvotirao sa 151,00 i imamo vecinu koja kaze da su kladionice tako procenjivale i pre 10 godina.

Imamo manjinu koja kaze da je veliki Bet365 prolaz dalje Engleske i Hrvatske kvotirao sa 2,00 a prolaz dalje Engleske i Ghane sa 2,25 i imamo vecinu koja kaze da i kladionice znaju da pogrese, odnosno podcene pojedine reprezentacije.

Imamo manjinu koja kaze; pa imamo valjda svi oci, pa smo svi videli da Hrvatska ne izgleda dobro, a imamo i vecinu koja kaze, saaaaamo polako, idemo utakmicu po utakmicu.

Imamo manjinu koja kaze, hajde izbacite iz francuske ili spanske reprezentacije trojicu igraca, i ubacite Baturinu, Sucica i Stanisica, samo nam recite, koja bi to trojica iz spanske ili francuske reprezentacije ispala, da bi se otvorila tri mesta za Baturinu, Sucica i Stanosica.

A veliki Bet365 je cak i bolje kvotirao prolaz dalje reprezentacije Ghane (1,01) nego prolaz dalje reprezentacije Hrvatske (1,05)

IMG_1027.thumb.jpeg.e513ec1e1e42b02824ebf7ddc780bbb1.jpeg

I sada vecina trazi od manjine da se hvali hrvatska reprezentacija jer se vecina ne seca da je neko ikada hvalio neki od rezultata hr reprezentacije, plus sto je Forum u Hrvatskoj.

Pa mozemo mi sada da hvalimo hrvatsku reprezentaciju od pre deset godina, ako treba, evo prvi se javljam da napisem post na deset stranica teksta kakvu je timcinu imala Hrvatska plus mogu bez ikakvih problema odvojiti ceo dan da napisem post o “onoj” Hrvatskoj.

Mozemo mi i da se pretvaramo da se uopste ne secamo, ili da uopste ne pomenemo da Hrvatska na poslednjem Evropskom Prvenstvu nije prosla ni grupu, ili da je bila najgora treceplasirana ekipa na turniru.

Ali, hajde onda da se kladimo na Hrvatsku sa vasim novcem u realnom kladjenju.

Vi, vecina, na primer, nama manjini posaljete svoj novac, mi manjina uplatimo na Hrvatsku sa vasim novcem, pa ako prodje, uplatu vam vracamo, a dobitak zadrzavamo.

Niko ne gubi, samo vi preuzimate rizik i stres, a mi cemo posle, ako tiket prodje, da hvalimo Hrvatsku, sto je vama, patriotama zapravo i  najvaznije.

 

Objavljeno
prije 15 minute, LeonardoDrugi said:

To nam je sto nam je. Nemamo drugi Forum. Imamo manjinu i vecinu, pa sada mozemo da se yebemo.

Imamo manjinu koja kaze da je veliki Bet365 titulu Hrvatske kvotirao sa 151,00 i imamo vecinu koja kaze da su kladionice tako procenjivale i pre 10 godina.

Imamo manjinu koja kaze da je veliki Bet365 prolaz dalje Engleske i Hrvatske kvotirao sa 2,00 a prolaz dalje Engleske i Ghane sa 2,25 i imamo vecinu koja kaze da i kladionice znaju da pogrese, odnosno podcene pojedine reprezentacije.

Imamo manjinu koja kaze; pa imamo valjda svi oci, pa smo svi videli da Hrvatska ne izgleda dobro, a imamo i vecinu koja kaze, saaaaamo polako, idemo utakmicu po utakmicu.

Imamo manjinu koja kaze, hajde izbacite iz francuske ili spanske reprezentacije trojicu igraca, i ubacite Baturinu, Sucica i Stanisica, samo nam recite, koja bi to trojica iz spanske ili francuske reprezentacije ispala, da bi se otvorila tri mesta za Baturinu, Sucica i Stanosica.

A veliki Bet365 je cak i bolje kvotirao prolaz dalje reprezentacije Ghane (1,01) nego prolaz dalje reprezentacije Hrvatske (1,05)

IMG_1027.thumb.jpeg.e513ec1e1e42b02824ebf7ddc780bbb1.jpeg

I sada vecina trazi od manjine da se hvali hrvatska reprezentacija jer se vecina ne seca da je neko ikada hvalio neki od rezultata hr reprezentacije, plus sto je Forum u Hrvatskoj.

Pa mozemo mi sada da hvalimo hrvatsku reprezentaciju od pre deset godina, ako treba, evo prvi se javljam da napisem post na deset stranica teksta kakvu je timcinu imala Hrvatska plus mogu bez ikakvih problema odvojiti ceo dan da napisem post o “onoj” Hrvatskoj.

Mozemo mi i da se pretvaramo da se uopste ne secamo, ili da uopste ne pomenemo da Hrvatska na poslednjem Evropskom Prvenstvu nije prosla ni grupu, ili da je bila najgora treceplasirana ekipa na turniru.

Ali, hajde onda da se kladimo na Hrvatsku sa vasim novcem u realnom kladjenju.

Vi, vecina, na primer, nama manjini posaljete svoj novac, mi manjina uplatimo na Hrvatsku sa vasim novcem, pa ako prodje, uplatu vam vracamo, a dobitak zadrzavamo.

Niko ne gubi, samo vi preuzimate rizik i stres, a mi cemo posle, ako tiket prodje, da hvalimo Hrvatsku, sto je vama, patriotama zapravo i  najvaznije.

 

Nikakvo kladenje, niti ikome preporucam na ovakvu Hrvatsku, jer i corav vidi sve, ali volio bih bas procitati taj post hvale na 10 (slovima deset) strana te Hrvatske od nekada. Samo to, jer ne sjecam se da sam vidio to ovdje pa eto, da se malo usput prisjetimo tih uspjeha koji su obzirom na ulozeno i kompletno stanje u nasem nogometu doslovno za izucavanje, i to visegodisnje.

Objavljeno
prije 6 minute, mesrine said:

Nikakvo kladenje, niti ikome preporucam na ovakvu Hrvatsku, jer i corav vidi sve, ali volio bih bas procitati taj post hvale na 10 (slovima deset) strana te Hrvatske od nekada. Samo to, jer ne sjecam se da sam vidio to ovdje pa eto, da se malo usput prisjetimo tih uspjeha koji su obzirom na ulozeno i kompletno stanje u nasem nogometu doslovno za izucavanje, i to visegodisnje.

Dogovoreno. Hvalicemo Hrvatsku od pre deset godina. Najverovatnije u nekom narednom postu. Evo, neka bude to, u narednih cetiri-pet dana.

 

Objavljeno
prije 12 minute, LeonardoDrugi said:

Dogovoreno. Hvalicemo Hrvatsku od pre deset godina. Najverovatnije u nekom narednom postu. Evo, neka bude to, u narednih cetiri-pet dana.

 

Odlicno kolega, i nadam se da se nigdje nece pojavljivati pojam "sreca" ;)

Usput, imao sam na umu jednu ponudu za tebe, da odigramo jednu mini posljednju sansu, cisto da malo prokrvimo, da nam misici ne atrofiraju i da malo razbijemo ovu ucmalost foruma, i da vidim sta me ceka iduce sezone.

Objavljeno
prije 16 minute, mesrine said:

Odlicno kolega, i nadam se da se nigdje nece pojavljivati pojam "sreca" ;)

Usput, imao sam na umu jednu ponudu za tebe, da odigramo jednu mini posljednju sansu, cisto da malo prokrvimo, da nam misici ne atrofiraju i da malo razbijemo ovu ucmalost foruma, i da vidim sta me ceka iduce sezone.

Na (teorijsku) mini Poslednju Sansu gledam kao na chellenger turnire u tenisu ili letnju Nba ligu. Zna se koji igraci igraju challenger turnire, a koji Grand Slam turnire.

Tako sam jednom u realnom zivotu bio nateran da gledam neki zenski teniski challenger turnir u Makarskoj, majko moja. Secam se da je bilo leto, upeklo sunce, a pola devojaka prakticno naterano od strane sponzora da ucestvuju na turniru. Sa jedne strane, leto, more, zezanje, opustanje plus sve devojke u najboljim godinama, a sa druge strane, sportske obaveze na koje su prakticno prinudjene, plus zarada nikakva, plus moraju da igraju na 38 stepeni.

Znaci, ti bi da igras mini Poslednju Sansu, jer te nigde nije bilo tokom sezone prave Poslednje Sanse medju najboljima, plus da ti misici ne atrofiraju, a mi koji smo dushu, krv, znoj i srce dali za glavnu sezonu Poslednje Sanse, plus jedva cekamo da se odmorimo, nas ko yebe.

Znas li ti uopste sta u ovom periodu rade najbolji Nba igraci? 
Slusaju rep, zvacu marihuanu, ubijaju se u alkoholu, idu na zabave, narucuju po deset prostitutki odjednom, organizuju orgije … niko i ne misli na kosarku. Slobodni su da rade sta hoce sve do polovine devetog meseca.

Ti treba da igras letnju ligu Poslednje Sanse sa IzudinomB, sa penom29, sa drugoligaskom amaterkom i takvim krsevima, pa da svi dobro razmislite gde ste gresili tokom prave sezone.

Ali imas srece. Mogao bih da odigram jednu letnju ligu Poslednje Sanse sa tobom ili sada, dok traje Svetsko Prvenstvo, ili poslednje dve sedmice dok ne pocne prava Poslednja Sansa, tamo negde pred kraj leta.

A ako si mislio na laznu letnju ligu Poslednje Sanse tokom celog leta, odnosno na challenger turnir u Makarskoj u sred leta, za to se obrati peni29, IzudinuB i drugoligaskoj amaterki, pa igrajte dokle hocete, ako treba i do zime.

 

Objavljeno
prije 44 minute, LeonardoDrugi said:

Na (teorijsku) mini Poslednju Sansu gledam kao na chellenger turnire u tenisu ili letnju Nba ligu. Zna se koji igraci igraju challenger turnire, a koji Grand Slam turnire.

Tako sam jednom u realnom zivotu bio nateran da gledam neki zenski teniski challenger turnir u Makarskoj, majko moja. Secam se da je bilo leto, upeklo sunce, a pola devojaka prakticno naterano od strane sponzora da ucestvuju na turniru. Sa jedne strane, leto, more, zezanje, opustanje plus sve devojke u najboljim godinama, a sa druge strane, sportske obaveze na koje su prakticno prinudjene, plus zarada nikakva, plus moraju da igraju na 38 stepeni.

Znaci, ti bi da igras mini Poslednju Sansu, jer te nigde nije bilo tokom sezone prave Poslednje Sanse medju najboljima, plus da ti misici ne atrofiraju, a mi koji smo dushu, krv, znoj i srce dali za glavnu sezonu Poslednje Sanse, plus jedva cekamo da se odmorimo, nas ko yebe.

Znas li ti uopste sta u ovom periodu rade najbolji Nba igraci? 
Slusaju rep, zvacu marihuanu, ubijaju se u alkoholu, idu na zabave, narucuju po deset prostitutki odjednom, organizuju orgije … niko i ne misli na kosarku. Slobodni su da rade sta hoce sve do polovine devetog meseca.

Ti treba da igras letnju ligu Poslednje Sanse sa IzudinomB, sa penom29, sa drugoligaskom amaterkom i takvim krsevima, pa da svi dobro razmislite gde ste gresili tokom prave sezone.

Ali imas srece. Mogao bih da odigram jednu letnju ligu Poslednje Sanse sa tobom ili sada, dok traje Svetsko Prvenstvo, ili poslednje dve sedmice dok ne pocne prava Poslednja Sansa, tamo negde pred kraj leta.

A ako si mislio na laznu letnju ligu Poslednje Sanse tokom celog leta, odnosno na challenger turnir u Makarskoj u sred leta, za to se obrati peni29, IzudinuB i drugoligaskoj amaterki, pa igrajte dokle hocete, ako treba i do zime.

 

Mislio sam tokom svjetskog nogometnog prvenstva

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Mislio sam tokom svjetskog nogometnog prvenstva
    • Na (teorijsku) mini Poslednju Sansu gledam kao na chellenger turnire u tenisu ili letnju Nba ligu. Zna se koji igraci igraju challenger turnire, a koji Grand Slam turnire. Tako sam jednom u realnom zivotu bio nateran da gledam neki zenski teniski challenger turnir u Makarskoj, majko moja. Secam se da je bilo leto, upeklo sunce, a pola devojaka prakticno naterano od strane sponzora da ucestvuju na turniru. Sa jedne strane, leto, more, zezanje, opustanje plus sve devojke u najboljim godinama, a sa druge strane, sportske obaveze na koje su prakticno prinudjene, plus zarada nikakva, plus moraju da igraju na 38 stepeni. Znaci, ti bi da igras mini Poslednju Sansu, jer te nigde nije bilo tokom sezone prave Poslednje Sanse medju najboljima, plus da ti misici ne atrofiraju, a mi koji smo dushu, krv, znoj i srce dali za glavnu sezonu Poslednje Sanse, plus jedva cekamo da se odmorimo, nas ko yebe. Znas li ti uopste sta u ovom periodu rade najbolji Nba igraci?  Slusaju rep, zvacu marihuanu, ubijaju se u alkoholu, idu na zabave, narucuju po deset prostitutki odjednom, organizuju orgije … niko i ne misli na kosarku. Slobodni su da rade sta hoce sve do polovine devetog meseca. Ti treba da igras letnju ligu Poslednje Sanse sa IzudinomB, sa penom29, sa drugoligaskom amaterkom i takvim krsevima, pa da svi dobro razmislite gde ste gresili tokom prave sezone. Ali imas srece. Mogao bih da odigram jednu letnju ligu Poslednje Sanse sa tobom ili sada, dok traje Svetsko Prvenstvo, ili poslednje dve sedmice dok ne pocne prava Poslednja Sansa, tamo negde pred kraj leta. A ako si mislio na laznu letnju ligu Poslednje Sanse tokom celog leta, odnosno na challenger turnir u Makarskoj u sred leta, za to se obrati peni29, IzudinuB i drugoligaskoj amaterki, pa igrajte dokle hocete, ako treba i do zime.  
    • Odlicno kolega, i nadam se da se nigdje nece pojavljivati pojam "sreca" Usput, imao sam na umu jednu ponudu za tebe, da odigramo jednu mini posljednju sansu, cisto da malo prokrvimo, da nam misici ne atrofiraju i da malo razbijemo ovu ucmalost foruma, i da vidim sta me ceka iduce sezone.
    • Dogovoreno. Hvalicemo Hrvatsku od pre deset godina. Najverovatnije u nekom narednom postu. Evo, neka bude to, u narednih cetiri-pet dana.  
    • Nikakvo kladenje, niti ikome preporucam na ovakvu Hrvatsku, jer i corav vidi sve, ali volio bih bas procitati taj post hvale na 10 (slovima deset) strana te Hrvatske od nekada. Samo to, jer ne sjecam se da sam vidio to ovdje pa eto, da se malo usput prisjetimo tih uspjeha koji su obzirom na ulozeno i kompletno stanje u nasem nogometu doslovno za izucavanje, i to visegodisnje.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use