Jump to content

Počinje Prvo kolo Guts-Leonardo kupa a i Svjetsko nogometno prvenstvo u Katru!

Svi sudionici Prve i Druge lige Posljednje šanse mogu sudjelovati u prvom kolu Guts-Leonardo kupa

Posjetite podforum posvećen Svjetskom nogometnom prvenstvu u Katru, grupama te specijalim okladama.

• Registriraj se na SvijetKladjenja forum

Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Zanimljivi filmovi o casinu i pokeru...

Recommended Posts

“Bet365
Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
    • Subota 20:00h World Cup    Argentina - Austrailia  1p1+ & 2+  @1.48  Mozzart
    • Ko god da je predlozio mogucnost postojanja specijalnih pozivnica za one amatere iz druge lige, ili ima nadprirodne sposobnosti za predvidjanje dogadjaja, ili je ekstremno pametan i kreativan. Lepo je videti da dva amatera iz druge lige, na koju su potrosene specijalne pozivnice, zauzimaju prve dve pozicije na tabeli, sto verovatno znaci da ih i zasluzuju.   Prava je steta sto nismo uveli i specijalne odbijenice za pobednike druge lige koji nista nisu pokazali u prvoj ligi.  Postavljam moj predlog, samo iz razloga sto ponudjena kvota nije realna, a kada bolje razmislim, mozda cu svoj izbor i promeniti. Za sada, Studentski Centar vs Crvena Zvezda, Aba League, pobeda Crvene Zvezde “iz poluvremena”, iz “dvojke u dvojku” po kvoti od 1,33 kod kladionice Supersport
    • Ponedjeljak 20:00 Brazil - Južna Koreja 1 / 1.25 (bet365)
    • Ovde postoje dva problema. Prvi problem je sto ja mislim da samo ja zasluzujem privilegije na Forumu, a svi znamo i zasto. Drugi problem je sto svako ko kritikuje administratore moze biti moj prijatelj, i uvek cu podrzati kolegu koji iznese protest, ali je to onda u suprotnosti sa ovim prvim problemom. Posto zelim sve najbolje najpre Poslednjoj Sansi, a tek onda svima ostalima, ja bih prihvatio ovaj predlog kolege, kojeg ne podnosim, kao i on mene.  @IzudinB je verovatno sjajna osoba, iako ga, hvala Bogu, nikada nisam upoznao. Siguran sam cak i da je po karakteru ubedljivo najkorektnija osoba na Forumu, jos sam sigurniji da uvek postoji razlog zasto kasni sa otvaranjem svete Poslednje Sanse, a najsigurniji sam da ce Poslednja Sansa otici u qurac onoga trenutka, kada on digne ruke od svega (nas). Dilema je da li da vrsimo pritisak na njega ili da ga ipak podrzimo i razumemo sto svakako zasluzuje, jer niko drugi nece biti u stanju da radi sve ono sto on radi za nas. Predlazem ovo prvo, znaci pritisak. Dakle, ja bih dozvolio da ako Topic kasni, svako objavi svoj predlog u dnevnoj temi, kao sto sam ja radio vise puta, iako mi se ne svidja ideja da nemam privilegije. Takve stvari ce naravno stvoriti haos, haos ce stvoriti anarhiju, a anarhija ce oterati u qurac svetu Poslednju Sansu. I evo nas kod sustine svega, a to su ljudi. Raditi za ljude, sa ljudima ili oko ljudi je najgora stvar koja nekome moze da se desi. Sada si ti ljut, i nisi prvi koji je ogorcen u svetoj Poslednjoj Sansi, a kada napravimo pritisak, a pritisak stvori haos, a haos stvori anarhiju, ljut i ogorcen ce biti @IzudinB. Ostaje da se nadamo da ima nerve dovoljno jake da se dovucemo do letnje pauze. Kao vid pritiska, ostavio bih mogucnost da do 15 casova i 15 minuta svi psujemo u sebi i cutimo, koliko god to tesko bilo. Posle 15 casova i 15 minuta krecemo u juris, ko yebe Izudina, to mu je posao da bude administrator, i neka svih pedeset ucesnika objavi svoje predloge u dnevnoj temi. @IzudinB to svakako ne zasluzuje, ali ce nama biti lakse, a to je najvaznije. Ali da znamo da kada on ode odavde, sve je otislo u qurac.  
    • Sad kad sam lijepo pao (jer se Srbija ne sastaje s loptom a kamoli kornerom) ovo kolo u posljednoj sansi zbog para koji sam morao prisilno odabrati jer je moj prvotni par Gana-Urugvaj bio debelo u igri kad je tema otvorena, a otvorena je sa velikim kasnjenjem (opet) u odnosu na prije odredeni termin, zanima me da li ja i ostali forumasi mozemo kao neki staviti svoj prijedlog za PŠ u dnevnu temu prije nego se otvori tema za kolo u PŠ, pa admini koji debelo kasne s otvaranjem teme taj prjjedlog prebace u istu ? I molim ako je moguce da mi se ponisti danasnji prijedlog, a iduce kolo omoguci postavljanje 2 prijedloga..bilo bi korektno   U suprotnom, bzvz natjecanje, nakon samo kojeg mjeseca, nismo ni na pola, a organizacija je vec teska banana
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use