Jump to content
Goksim

Zanimljivi filmovi o casinu i pokeru...

Recommended Posts

Ideja je da, kada naiđete na neki zanimljivi film vezan uz ovu tematiku, kopirate url u ovaj topic te da na taj način na jednom mjestu imamo sve zanimljivije filmove o casinu i pokeru, koje je netko preporučio...

jao..sad si opet poludio za "filmićima"  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Samo da pohvalim rad kolege @Ivan98 u NBA kutku i generalno, svaka čast. Ispratim svaki tvoj tip i zbog tebe sve češće imam košarku na svojim listićima. Samo tako nastavi kolega i sretno nam. Idemo jako!
    • Jamal murray 24.5 over(1.83)[Denver] Proslu utakmicu sam ga imao 24.5 i stao na 24 s tim da je dao 19 Pt u zadnjoj četvrtini. Washington igra Run'n'Gun ,očekuje se dosta poena ,a to bi trebalo Murrayu odgovarati. Murray zadnjih par utakmica uhvatio zalet ,zabio čak 50 neki dan ,prije mjesec dana Washington-denver,Denver popušio   Murray 35pt  Mislim da si neće dopustiti opet izgubiti od Washingtona
    • Randle over 24.5   (1.86) [NY Knicks] Mrvu visoka granica jer obično bude 21.5 22.5 ,no Sacramento prima puno koseva loše brani reket ,očekujem Randle-a da povuče danas i da pobjede jer su nedavno izgubili ostavši na 96 Pt ( randle 26 tad) , tad je Robinson bio  no danas ga nema i tu vidim još koji poen više za Randle-a   
    • Stavljam ranije parove koji mi se sviđaju..tako da se stigne odigrati ,kroz dan pospajam sve ..  Embid Milestones 30 (1.80) [Philadelphia] Dallas nema adekvatnog čuvara za embiida ( nema skoro nitko ) , porzingis upitan i oko njega je neka zbrka sad ,vidim embiida lagano 30+   Vučević 26.5 over  (1.83) [Orlando]  BRooklyn postao Houston,igraju bez centra praktički ,tu je deandre koji nije na razini top igrača ..svaki centar je trpo Brooklyn , Vučka vidim Na 30+ vcrs može se čak probat 30pt po kvoti 2.65 - to mi je Pick dana zasad ocekivao sam ga i na 27.5 čak  Jokić  mi je za overa ali 28.5 stvarno pretjerano visoko ,sve su ih napucali u nestvarne granice danas ,moram se razmisliti što ovdje odigrati jer 25 milestones je totalno neisplativo ,prije tjedan dana 30+ u porazu protiv Washingtona  ,..  
    • 2/3 nije lose  +2.10u -1u +1.83u  =+2.93 u ukupno  +10,34u    
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use