Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NBA picks 26.01.2016


Danny89

Recommended Posts

Pacersaltlogo.gif  PACERS - CLIPPERS  clippers_logo_3.jpg


 


ANALIZA: http://www.svijetkladjenja.com/analize/nba-analiza-indiana-pacers-los-angeles-clippers/


 


Pacers – Clippers – hendikep (-1,5) – Clippers @ 1,84 Unibet


 Meni je ovdje sve jasno. Clippersi su ekipa koja trenutno igra bolje, imaju više samopouzdanja i jednostavno su bolji od Pacersa koji samo tonu prema dolje. Nije tajna da je Paul George u lošoj fazi, a da nemaju još jednog takvog igrača koji bi pokrio sve te nedostatke. Clippersi bez Griffina i dalje igraju jako dobro, a sedam pobjeda u posljednjih 10 utakmica je rezultat toga. Pacersi su poraženi pet puta u posljednjih šest utakmica i svaki put su u tim porazima dopustili preko 100 poena. Sa takvom igrom neće moći parirati Clippersima koji su od Božića pri vrhu lige sa postotkom ubačene trice. Kada sve zbrojimo Clippersima moramo dati prednosti jer su jednostavno trenutno bolji i uspješniji. Ja ću privatno ovo igrati pobjedu Clippersa, no ovaj hendikep je sigurnost za vas sve koji želite sigurnije pickove. Vjerujem da je ovo utakmica Clippersa i da će oni ovu uzeti te ću se okladiti na ovu riskantniju varijantu.


Link to comment
Share on other sites

Znači, R Gay iz Sacramenta je jučer dobio udarac u oko u produžetku, gledao sam tu utakmicu noćas, nakon tog prekršaja i dobivenog udarca u lice imao je 3 slobodna bacanja, žmirečki je pogodio jedno od tri, nakon čega više nije ulazio u igru..trenutno se vodi kao ozljeđen igrač i navodno neće igrati..u supersportu je u ponudi na 17.5 koševa..znači ako ne ulazi u igru, tečaj je 1...a ako su ga pokrpali malo da može pomoć u rotaciji,velika je šansa da ovo prođe jer teško će imat punu minutažu ako uopće zaigra...ja ću probat ovo..znači R Gay under 17.5..supersport @1.85

Link to comment
Share on other sites

Pozz..Horus to sam i ja procitao,onda je logicno da bi Casspi moram u over..Ima ga u marathonu na margini od 12 koseva...Jos samo nesto da pitam...nikako nemogu na bet365 naci NBA igrace.Da li ih bet uopcr nema u ponudi ili?

tako je..logično je da Casspi ide u over, ali jedino sam njega našao na marathonbetu no limitirali su mi ulog na 18 eura (ne znam zašto)..i više mi ne daju uplatit.. u ostalim kladionicama ga nisam našao..ako tko zna gdje još ima Casspia u ponudi neka napiše, hvala :)

 

što se tiče bet365..oni daju ponudu na igrače ali negdje oko par sati prije početka susreta..znači, oko 21-22h bi trebalo bit u ponudi nešta od igrača, i slabi su mi s tom ponudom i sumnjam da će baš Casspi bit među odabranim

Link to comment
Share on other sites

I još jedna opcija mi se čini dobra,...Jordan više od 11.5.. gledao sam zadnje dvije utakmice i dosta chris paul forsira na njega, što on uredno zakucava.. dobra stvar je i to što često rade na njemu prekršaje dok protivnička ekipa stiže rezultat jer je slab sa slobodnim bacanjima, ali uredno ih pogodi bar nekoliko..uz nekih pet zakucavanja to je dosta za prolaz...a vjerujem da će zabit i više od 15, pošto je indiana porozna.. i htio sam odigrat za dobar ulog njega i Casspia, koef je oko 3.40.. i nigdje ih nema skupa za odigrat..eto, ako tko slučajno naleti na takvu ponudu neka javi, zahvaljujem

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas otvorio racune u 5 online klada,neda mi se vise zezat sa nasim kladama.Nadu se bolje online kvote i bez MT-a,a razreda itekako bolje.Nba-ovci sta kazete jos na rodu over? Iako je umoran,brojke govore u 2 tekme,104 poena ;)

Danas na Plumleja idee,trebao bi ga u dzep stavit

Osobno sam se fokusirao samo na overe Casspia i Jordana, to mi je najsigurnije..a možda u neku kombinaciju ubacim još lopeza over 20, smitha over 14, cousinsa over 29, under Gaya..čekam da vidim šta će bet365 izbacit od ponude..ima do ponoći lufta hehe

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Olympiacos - Fiorentina oba daju (1.83) ili Kaabi daje gol (3.25) bet365 U srijedu na OPAP Areni u Ateni, Olympiakos i Fiorentina suočit će se u finalu Konferencijske lige. Može li Olympiakos postati prva grčka momčad koja će osvojiti europski trofej? Olympiakos je postigao 16 golova u posljednjih šest susreta Konferencijske lige. Ayoub El Kaabi postigao je pet golova u polufinalnom dvoboju protiv Aston Ville. Olympiakos je započeo europsko putovanje u Europskoj ligi. Nakon što su završili grupnu fazu na trećem mjestu, prebačeni su u nokaut fazu Konferencijske lige. Na putu do finala eliminirali su Ferencvaros, Maccabi Tel Aviv, Fenerbahce i Aston Villu. Fiorentina je stigla do svog drugog uzastopnog finala Konferencijske lige. Odlučni su ispraviti pogreške iz prošle godine. Točno prije 12 mjeseci su izgubili sa 1-2 od West Hama. Viola je prošla Maccabi Haifu, Viktoria Plzen i Club Brugge na putu do novog finala. Olympiakos je imao razočaravajuću domaću sezonu. Završili su na 3. mjestu u Super ligi. Ovdje se bore za mjesto u Europskoj ligi sljedeće sezone. Unatoč tome, njihova kontinentalna forma bila je izvrsna ovog proljeća. Španjolski trener Jose Luis Mendilibar radi nevjerojatan posao s ovom grupom igrača. Španjolac je treći stalni menadžer momčadi ove godine. Olympiakos je bio posebno impresivan u ofenzivi u polufinalnim susretima protiv Aston Ville. Činjenica da su postigli šest golova protiv Ville u dvije utakmice govori puno. MOGUĆE POSTAVE Olympiacos: Tzolakis; Rodinei, Retsos, Carmo, Quini; Hezze, Iborra; Fortounis, Chiquinho, Podence; El Kaabi Fiorentina: Terracciano; Dodo, Milenkovic, Martinez Quarta, Biraghi; Arthur, Mandragora; Gonzalez, Beltran, Kouame; Nzola Fiorentina također igra napadački nogomet pod Vincenzom Italianom. Osam posljednjih utakmica u svim natjecanjima donijelo je golove na obje strane terena. Niz uključuje i pobjedu od 3-2 u gostima protiv Cagliarija prethodnog tjedna. S obzirom da su obje momčadi jako ofanzivne ove sezone, glavna oklada bit će da će obje momčadi postići golove uz kvotu od 1.83. (Koeficijenti 28.5. u 16:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Drugi izbor bit će Ayoub El Kaabi za postizanje gola u bilo kojem trenutku po atraktivnoj kvoti od 3.25. Marokanski napadač vodeći je strijelac natjecanja s deset golova u samo osam utakmica ove sezone Konferencijske lige. Pet golova postigao je u polufinalnom dvoboju protiv Aston Ville. Ako itko može nanijeti štetu Fiorentini u ovom finalu, to je El Kaabi. (Koeficijenti 28.5. u 17:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Hvala, konacno da i pored tvog imena koji je jedini osvajao PS, stoji jos neko ime.. hvala jos jednom.
    • Ne znam sta ima da se cestita, ali hajde da cestitamo kolegi @BoskoBuha i matematicki osvojenu svetu Poslednju Sansu. Tuzan je ovo dan na ovom smesnom Forumu. Hej @BoskoBuha Cestitam ti potpuno zasluzeno prvo mesto u svetoj Poslednjoj Sansi. Uzivaj u tituli, tvojoj prvoj i poslednjoj, zasluzio si je bas kao i Leicester u engleskoj Premier League. Niko ne zna kako su je osvojili, ali su je osvojili. Dok ne ispadnes, bas kao sto je i Leicester ispao u drugu ligu, uzivaj u tituli. Napisao sam i pobednicki govor samo za tebe, pobednicki post koji cu pustiti ovih dana, nakon sto prodje ovaj tuzan period za nas Forum.
    • Finale Lige prvaka LIGA PRVAKA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 27.5. u 01:05 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use