Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

da... znači gore piše da igrači iz Hrvatske nisu u mogućnosti iskoristiti NIKAKVE promocije - "not eligible to participate in ANY promotions.... "

ovdje je glavna riječ "ANY" .....   jadno...   :(

Nije rec samo o Hrvatskoj, nego su zajebali sa ovom promocijom sve zivo. Ja recimo zivim u Finskoj, pa je opet situacija ista sa ovim. Juce su mi obecali da ce do kraja dana to srediti, te mi javiti emailom, no naravno nista od toga se nije desilo.

Mislim da je Netbet dobar primer kako neprofesionalnost moze unistiti prvi utisak koji je najbitniji. Mogu ja otvoriti racun kod njih, ali nikad posle ovog ne mogu biti u izboru top 3 ili top 5 kladionica :)

Objavljeno

Nije rec samo o Hrvatskoj, nego su zajebali sa ovom promocijom sve zivo. Ja recimo zivim u Finskoj, pa je opet situacija ista sa ovim. Juce su mi obecali da ce do kraja dana to srediti, te mi javiti emailom, no naravno nista od toga se nije desilo.

Mislim da je Netbet dobar primer kako neprofesionalnost moze unistiti prvi utisak koji je najbitniji. Mogu ja otvoriti racun kod njih, ali nikad posle ovog ne mogu biti u izboru top 3 ili top 5 kladionica :)

ne kužim... Finska nije na popisu....  :o

Objavljeno

ne kužim... Finska nije na popisu....  :o

To je i moja poenta, cak i drzave koje navodno "mogu iskoristiti" ovu promociju (poput Finske), bas i ne mogu posto imam isti error koji se i korisnicima iz Hrvatske, Srbije itd pojavljuje. Kratko receno: neprofesionalnost i nespremnost kladionice!

Objavljeno

To je i moja poenta, cak i drzave koje navodno "mogu iskoristiti" ovu promociju (poput Finske), bas i ne mogu posto imam isti error koji se i korisnicima iz Hrvatske, Srbije itd pojavljuje. Kratko receno: neprofesionalnost i nespremnost kladionice!

Slazem se u potpunosti,prvi utisak i odma.mi je klada pala u ocima,po meni velika neprofesionalnost i mazanje oci igracima...Rade neka daju one zoharske bonuse gdje moras neki ulog odvrtiti 10 puta nego ovako diskriminirati igrace samo zato sto su iz odredene zemlje?Zato je meni bet365 uvijek broj jedan,brze uplate brze isplate,korektnost,mogucnost cashouta i nema ovakvih gluposti,ako se daju promocije neka budu jednake za sve korisnike njihovih usluga a ne na ovaj nacin

Objavljeno

To je i moja poenta, cak i drzave koje navodno "mogu iskoristiti" ovu promociju (poput Finske), bas i ne mogu posto imam isti error koji se i korisnicima iz Hrvatske, Srbije itd pojavljuje. Kratko receno: neprofesionalnost i nespremnost kladionice!

 

s ovom promocijom su si napravili totalnu antireklamu i izgubili dosta potenicajnih korisnika samo s ovog sajta

Objavljeno

Fenerbahce je dobilo prvo poluvrijeme što je odlično. Veselim se Ligi Prvaka i nadam da PSG neće podbaciti.

 

 

OBAVIJEST VEZANA UZ NETBET PROMOCIJU

 

Kontaktirao sam NetBet danas tijekom dana, i na LiveChatu, više puta, a i putem mailova jer se smatram odgovornim budući da sam, u dobroj namjeri, prezentirao ovu promociju, s namjerom da je i drugi iskoriste jer stvarno djeluje primamljivo.

Sve napisano bilo je, kao i uvijek do sad, u dobroj namjeri.

 

Od Live Suport podrške, na kojoj, iskustvo me uči znaju biti krive informacije (govorim generalno jer tamo u dosta kladionica ljudi koji rade nisu najbolje upućeni u sve, pa sam više puta o nekim problemima znao više nego oni ) sam ranije dobio odgovor, kao i većina drugih članova, da promocija ne vrijedi za Hrvatsku.

 

f3darti.png

 

Budući da me odgovor nije zadovoljio, te da nigdje nije navedeno ograničenje promocije na temelju nacionalne osnove, poslao sam mail upit na više NetBet adresa te sam, od ljudi koji su znatno više u hijerarhiji od CS (Customer Suporta odnosno korisničke podrške) dobio odgovor da PROMOCIJA VRIJEDI ZA SVE IGRAČE! Evo i odgovora:

 

GXjrQUa.png

 

E sad, sve djeluje jako zbunjujuće i nakon svega, ne mogu garantirati da je ijedan odgovor točan (pogotov jer unutar iste organizacije daju kontradiktorne odgovore), ali svakako planiram kontaktirati NetBet ukoliko bude problema. Ipak drugi odgovor smatram relevantnijim budući da je došao od više instance unutar organizacije.

 

Ako i ovako planirate uplatiti pobjedu PSG-a, ili Chelsea moja preporuka jest da to onda napravite u NetBet kladionici, jer u najgorem slučaju na 10e uplaćenih na PSG dobit ćete 17e kao i u svim drugim kladionicama. U tom slučjau, ako promocija ne vrijedi, ako oklada ne prođe gubite ulog kao i u svakoj drugoj kladionici.

S druge strane, u slučaju da promocija vrijedi, za što postoje realne šanse nakon ovog maila koji sam maloprije dobio, onda bi se na 10e dobilo 90e te bi u slučaju promašaja dobili ulog nazad. Obavezno koristite paysafecard kao način uplate (ne skrill niti neteller).

 

Jako zbunjujuće. Baš me zanima što će napraviti sljedeće dane. Ako budem imao više saznanja podijelim na forumu, a otvorit ćemo i podforum u kojem ćemo pratiti razvoj događaja sa ovom promocijom, i gdje će i drugi moći podijeliti dali su im vraćena sredstva tj. dali im je promocija valjana.

Objavljeno

Fenerbahce je dobilo prvo poluvrijeme što je odlično. Veselim se Ligi Prvaka i nadam da PSG neće podbaciti.

 

OBAVIJEST VEZANA UZ NETBET PROMOCIJU

...

Jedino je problem sto meni pise da je bonus aktiviran ali nigdje mi nije doslo tih 0.01£ u znak potvrdne aktivacije,samo iz tog razloga nisam polozio depozit ali oni ako misle biti ozbiljna kladionica ne smije im se dogadati da unutar te tvrtke jedan govori jedno a jedan drugo..U svakom slucaju sretno svima koji su to odigrali tamo nadam se da ce vam proci,a ti Goks nemas za sta biti odgovaran svi znamo da si to objavio u najboljoj namjeri a oni su se sami sjebali jer sad odjednom nesto petljaju mogu ovi ne mogu ovi

Objavljeno

 ti Goks nemas za sta biti odgovaran svi znamo da si to objavio u najboljoj namjeri a oni su se sami sjebali jer sad odjednom nesto petljaju mogu ovi ne mogu ovi

slažem se, Goks nemaš nikakvu odgovornost, hvala što si išao na više instance ali ja sam odustao od NetBet ili da ih nazovem "NoBet", jer upravo to su za mene nakon ove blamaže... sretno svima koji budu odigrali.... 

Objavljeno

Fenerbahce je dobilo prvo poluvrijeme što je odlično. Veselim se Ligi Prvaka i nadam da PSG neće podbaciti.

 

 

OBAVIJEST VEZANA UZ NETBET PROMOCIJU

 

Kontaktirao sam NetBet danas tijekom dana, i na LiveChatu, više puta, a i putem mailova jer se smatram odgovornim budući da sam, u dobroj namjeri, prezentirao ovu promociju, s namjerom da je i drugi iskoriste jer stvarno djeluje primamljivo.

Sve napisano bilo je, kao i uvijek do sad, u dobroj namjeri.

 

Od Live Suport podrške, na kojoj, iskustvo me uči znaju biti krive informacije (govorim generalno jer tamo u dosta kladionica ljudi koji rade nisu najbolje upućeni u sve, pa sam više puta o nekim problemima znao više nego oni ) sam ranije dobio odgovor, kao i većina drugih članova, da promocija ne vrijedi za Hrvatsku.

 

 

Nisi ti kriv što su oni papci i što imaju loše ljude koji im vode firmu.

Ovako su izgubili jako puno pretplatnika i dobili negativne komentare.. Puno više bi im se isplatilo da su ostavili kako su i objavili iako bi sigurno bili u gubitku.

Slična priča je bila prije par godina kada je bio "crni petak" te su kladionice izgubile astronomske svote jer su svi favoriti prosli taj dan i kod SVIH ste morali čekati isplatu tamo negdje do ponedjeljka - utorka, osim u Supersportu. Bili su pametni, digli kratkoročni kredit koji je momentalno realiziran, svim dobitnicima su isplačeni dobici, a veićna 'papaka' je istu tu lovu odmah vratila u kladionicu..

Da su tako nešto napravili, dugoročno bi profitirali..

Još jedna 'pričam ti priču' kladionica u nizu.. Šteta, mogao se napravit surebet od 120% :)

Objavljeno

Dakle svi postovi vezani uz NetBet promociju za utakmicu PSG-Chelsea su premješteni u ovaj podforum. Molim sve članove koji su sudjelovali u promociji da podijele dali im je u slučaju ispravne prognoze isplaćen dobitak po koeficijentu iz promocije, odnosno u slučaju promašaja vraćen ulog. Imajte na umu da je u pravilima napisano da će isto naparviti kroz 48 sati.

 

Uglavnom volio bi da ovdje informiramo jedni druge o razvoju događaja vezanima uz ovu promociju... 

Objavljeno

Ni nakon 48 sati nema nikakvog pomaka, nakon nekoliko poslanih emailova, odgovor je isti ne vrijedi promocija za Hrvatsku. Ali tu nije kraj priče o NetBetu. Jučer su mi limitirali ulog na 0.6 €, da dobro ste pročitali na 0.6 €. Odlučio sam potrošiti sav novac sa računa i jednostavno zauvijek maknuti ovu kladionicu. Lp

Objavljeno

Meni je danas stigao mail od njih di pise.

Jeste li dobro, nazalost niste dobili dodatni dobitak jer niste uplatili nista na psg chelsea.

Ugl u tom stilu nes. Stavit cu sliku poslje. Cudno da mi to salju ako ne vrijedi za nas, osim ako im je dosadno pa se sprdaju s nama

Objavljeno

Bet ID 197260957 Purchase Date 20/02/2016 12:36 Odds 107.11 DEC Stake 1 bet x €1.00 To Return 107.11 Status Won

 

I tako nakon sto sam odlučio potrošiti sve € na njihovom računu i limitiraju mi uplatu na 1.20 € ja uzmem 10 € i uplatim ovakvih 10 listića i eto baš mi netko ne da da se skinem sa njihove stranice. 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Cela prosla sedmica je bilo jedno obicno gubljenje vremena. Hteo sam da predstavim nekoliko evropskih reprezentacija, pre svih spance kao (moje) prve favorite, a onda i Norvezane, za koje mislim da ce biti odlicni. A onda smo skrenuli pravo u qurac, morali smo da gubimo vreme na hrvatsku reprezentaciju, pa onda na BiH reprezentaciju, pa smo stigli sve do Mletacke Republike, Splita, kozojeba i Medjugorja, a o Norveskoj ni reci … cccccccc Zamislite vi da zbog Hrvatske i Bosne nismo stigli da predstavimo norvezane … cccccc To je kao da imamo avionski let za Las Vegas, i onda na putu do aerodroma stanemo za trenutak na benzinskoj pumpi da uzmemo bocu mineralne vode da imamo za put, i onda zbog tih trideset sekundi zakasnimo na avion, i ne odemo na kockanje u Las Vegas. Nemam nikakve volje, a ni entuzijazma da vam danas predstavim reprezentaciju Norveske, pa pokusajte sami da zamislite koliko norvezani odlicno izgledaju. Znamo se dugo na Forumu. Zbog nedostatka entuzijazma, pokusajte da zamislite danasnji post. Post bih napisao na deset stranica teksta. Prvo bismo opevali Norvesku kao zemlju, i to vec stoti put na nasem Forumu. Onda bismo malo predstavili norveski obrazovni sistem i mentalitet tih divnih ljudi. Verovatno bi se malo i zaustavili na tome sta su oni u globalnim okvirima u oblasti obnovljive energije. A onda bismo verovatno predstavili kakav se fudbal igra u toj zemlji, i kakva im je nacionalna liga. Barem na pet-sest stranica bismo predstavili maleni Bodo/Glimt, i zasto su bas oni, a ne Dinamo ili Crvena Zvezda obelezili evropska takmicenja vec nekoliko godina. Malo bismo pricali i o vrednoci, jednostavnosti, prakticnosti, skromnosti norveskih gradjana, a verovatno bih osobno i onanisao kako ta zemlja funkcionise. U reprezentativnom delu posta bih pokusao da objasnim kako je nastala ova sadasnja generacija norveskih igraca, i kako su zavrsili svoju kvalifikacionu grupu. Dugo se znamo sa Foruma. Verovatno znate kako bih predstavio jednu reprezentaciju koja mi se veeeeeeeoma svidja. A samo mi se spanci vise svidjaju od norvezana, nema drugih. Norveska igra u noci ponedeljak na utorak od 02.00 gde nista ne predlazem u realnom kladjenju jer o ovim africkim govnima nista ne znam. Ali, posto se vec dugo poznajemo na Forumu, pokusajte samo da zamislite sa kakvom erekcijom bih predstavio reprezentaciju Norveske. Znaci, oprosti Norvesko sto smo izgubili vreme na Hrvatskoj i Bosni, a nismo trebali, kladicemo se na vas, norvezane da cete daleko dogurati, a za utakmicu koja dolazi u 02.00 casova  NoBet.  
    • Svjetsko prvenstvo (Koeficijenti 21.6. u 08:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Svjetsko prvenstvo (Koeficijenti 21.6. u 08:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Svjetsko prvenstvo (Koeficijenti 21.6. u 08:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Svjetsko prvenstvo (Koeficijenti 21.6. u 08:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use