Jump to content
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 25.02.2016. (Live)

Goksim

Recommended Posts

“Bet365

N. Đoković - F. Lopez zboj gemova 18.5 under@1.83 (UNIBET)

Naletio sam malo prije na ovaj par i objeručke sam ga prihvatio. Preporučam da se uplati što se prije može dok se ne spusti granica jer granica od 18.5 je totalno promašena. Da bi ovaj tip pao rezultat bi morao bit 6:4 6:3 i sve na gore a jednostavno ne vidim načina na koji bi Lopez uzeo Noletu 7 gemova. Đoković je u strašnoj formi i ovaj under je pokrio u svim mečevima ove godine osim protiv Mayer (3. meč sezone gdje se još ipak malo zagrijavao za AO i protiv Berdyca koji je usljedio odmah nakon Mayera ali Berdych je ipak kvalitetan igrač koji se nalazi u top10 tako da to niti nije iznenađenje, dok je recimo protiv Nadala pokrio hendikep. (AO nisam ubrojao ovjde jer ipak je to na 3 seta).  

Prva dva meča ovog turnira Đoković je oba dobio u 15 gemova. 

Feliciano Lopez nije u nekakvoj formi. U zadnjih 5 mečeva ima 3 pobjede(od kojih su 2 na ovom turniru) međutim to su bile pobjede protiv J.Souze i Garcie-Lopeza koji su ipak zemljaši a Feliciano je ipak kvalitetniji igrač od njih. Treća pobjeda je bila protiv Rosola koji cijelu sezonu igra toplo-hladno tako da niti je to iznenađenje. Međutim nama su zanimljiva ta dva poraza koja ima. Jedan od tih stigao je od sunarodnjaka Ramosa kojemu je predao ali i tada je već gubio(7:5 4:3) pa bi ga izgubio vjerojatno tako i  tako, te poreaz od stakovskog koji je 92 igrač svijeta i to mu je bila jedina pobjeda u cijeloj sezoni.

Moje je mišljenje da igrač u ovakoj formi nemože uzet Đokoviću 7 gemova pogotovo jer  je Đoković u neviđenoj formi cijelu sezonzu i  izgubio je  7 gemova  u prva dva meča ovoga tuirnira,  tako da ovaj tip bi trebao doći.

Srecom Nole predao poslije gubitka prvog seta inace se nebi dobro proveli pa cak ni ja koji sam igrao alternativni hendi od 21,5 u unibetu..Jedino ludim scenarijem da je Lopez dobio i drugi haha. Nole je imao problema s okom, vj zbog kontaknih leca sto nije prvi put da ima problema, samo ni nije nikako jasno da on taj problem nije do sad vec rjesio laserskim skidanjem. Al eto skoro sam budala kihnia na kvotu 1,24 -.-

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use