Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

03.05.2008. Subota (Listić dana)

Recommended Posts

Evo otvaram temu za subotu... U gužvi sma ovih dana pa sam nešto manje aktivan na forumu... Ponudu još nisam stigao pogledati, ali ako nađem vremena ću podiejliti svoja razmišljanja sa drugima...

Sretno nam bilo...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• Ne znam zasto, kako...  Za mene osobno najveca pogodjena singl kvota i to sa (ako se mene pita) velikom ulogom. Odigrao kad je Pliskova gubila 5:1 i imala brejk sansu, 2 poena prije je Serena imala Match-loptu i nazalost je "okrenula" glezanj, nakon toga je kratko stala i pocela kao sepat i probala hodat. Opet dosta srece, znaci sa 5:1 na 5:7 okrenula protiv Serene. Sta da kazem 🤩
    • Getafe - Valencia  Nisam se kladio gledao sam utakmicu onako hladno a Jesus Gil je i veceras potvrdio da se radi o najvecem overasu rekao bih u europi. Covjek je dao 7 kartona na rezultatu 0:0, utakmica bez sansi a svi znamo kakva je prednost za kartone kad neka od ekipa npr povede do poluvremena. Bilo je napeto u drugom al 90% sudaca bi smirilo utakmicu i zavesilo utakmicu do 5 kartona, obzirom da se radi o 1. utakmici kupa za koju predstoji i revans. Strasan kriterij bez prastanja, vadi kao na traci.
    • Phoenix Minnesota Danas ce Bender biti starter jel Ayton i Holmes ne nastupaju tesko ce se nositi sa townsom i gibsonom,mozemo sigurno ocekivati velik broj koseva i pobjedu minnesote
    • Dallas L.AClippers  1 Dallas od svojih 20 pobjeda je 16 ostvario na domacem terenu,ako zele u doigravanje moraju poceti pobjedjivati i u gostima i nastaviti igrati dobro kod kuce,danas ce im poso biti laksi utoliko sto galinari ne igra a vrlo bitan 6.igrac williams je upitan Mislim da je trenutno dallas za nijansu jaci od clippersa
    • Prošao manji ulog na pobjedu Metza! Nadam se da je netko ispratio!
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use