Jump to content
MartingaleNBA

NBA 20.3

Recommended Posts

Danas idemo sa nesta sta lagano treba doci.New Orleans igra bez vise od pola ekipe protiv LA Clippersa.Oni su juce izgubili i ovo jednostavno moraju da dobiju za play-off trka.Slobodno odigrajte najveci hendikep na njih,ja cu uplatiti u Mozzartu ovo

New Orleans - LA Clippers h2(-12.5) @2.11

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Austria - Makedonija Sabitzer booked (8.50) 3u bet365 Sabitzer first booked (26) 1u bet365 Nešto od mene za nadolazeću utakmicu Eura između Austrija i Makedonije. Austrijanci favoriti, dominirati ce zasigurno, ali moram ispratiti ovu okladu. Naime Sabitzer u prosjeku svaku 4. utakmicu Bundeslige dobije žuti karton, a svaku 3. u europi ove sezone. Istina je da su protivnici i situacije bile drugačije u Bundesligi nego što će to vjerojatno biti u ovom meču, ali za ovakav tecaj koji bet365 nudi daleko više od ostalih kladionica moram ispratiti i probati, što se isplati.  
    • Slažem se sa Goksimom da utakmicu Engleska - Hrvatska treba vidjeti pa u liveu eventualno igrati.  Isto tako za Đokovića koji nakon velike pobjede nad Nadalom smatram da osvaja turnir. Tsitsipas je opasan, ali Novak zadnja dva meča izgleda odlično i motivirano maksimalno.
    • Nizozemska - Ukrajina, Ukrajina daje gol 1,6 bet365 Ovo mi se čini kao dobra oklada što se Eura tiće danas. Nizozemska ne djeluje dobro od kad ih je de Boer preuzeo. Pod Koemanom su igrali jako dobro i činili mi se kao jedan od mogućih osvajaća Eura, ali sad se situacija promijenila. Ako ih tko može iznenaditi u ovoj grupi onda bi to prvi trebali biti Ukrajinci koji imaju dobru momčad. Bitno za ovu okladu je da Nizozemskoj ne igra van Dijk zbog ozljede.
    • Engleska - Hrvatska 1 (1.53) bet365 Za razliku od polufinala na SP 2018, drugačije okolnosti i po mom mišljenju jači tim Engleske, dok je Hrvatska objektivno slabija nego u Rusiji, a Englezi će imati ogroman motiv da se revanširaju za taj poraz. Doduše, mislim da je Southgate ovdje mogao izvesti i jači tim, ali navala djeluje zaista impresivno. Značajan faktor ovdje i te kako igra domaći teren i povratak navijača nakon dugo vremena, suvišno je govoriti koliki motiv će to biti za Engleze. Treba spomenuti i to da se završnica igra u Londonu, što bi bila velika prilika za Englesku, i također dodatna motivacija. Hrvatska je pružila blijeda izdanja u prijateljskim utakmicama, naročito protiv Armenije gdje su remizirali, a mučili su se i u nekim kvalifikacionim utakmicama. Naravno, Hrvatska ima svoje šanse, ali bojim se da bi ovdje mogli doživjeti debakl ukoliko Englezi stignu do ranog vođstva, kao što je to bio slučaj u kvalifikacijama za SP 2010, kada su se osvetili za onu eliminaciju u kvalifikacijama za Euro 2008. Razlog više za opkladu u bet365 je to što se vođstvo od dva gola računa kao dobitna opklada.
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use