Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 18.6.2016.


crnamamba

anketa  

26 glasova

  1. 1. Belgija - Irska

    • 1
      21
    • X
      4
    • 2
      1
  2. 2. Island - Mađarska

    • 1
      2
    • X
      18
    • 2
      6
  3. 3. Portugal - Austrija

    • 1
      20
    • X
      6
    • 2
      0


Recommended Posts

Meksiko - Čile 1x @ 1.40 Sportplus

Na brzinu jedan večernji double pošto nisam imao vremena analizirati preostale dvije utakmice Eura. Meksiko i Čile igraju večeras četiri sata iza ponoći četvrtfinale ovogodišnje Copa Americe. Meksikanci su dolaskom novog trenera dobili i jednu sasvim novu dimenziju , već su dugo u seriji bez poraza kojoj se ni večeras ne nazire kraj , barem ne nakon 90 regularnih minuta. Završili su prvi u grupi sa sedam bodova s tim da su protiv Venezuele u zadnjem kolu odigrali s kombinovanim sastavom kako bi se što bolje pripremili za nadolazeće izazove. S druge strane , Čile je otvorio prvenstvo kako je i završio kvalifikacije , totalno van ritma te su tek u posljednjim minutama prvog susreta uspjeli ublažiti poraz od Argentine da bi u ostale dvije utakmice slavili , mada ne toliko uvjerljivo. Boliviju su slomili tek u desetoj minuti nadoknade dok je Panama držala rezultatsku neizvjesnost do 89. minute kada im je presudio Sanchez. Za razliku od protivnika , njima promjena trenera nije nikako godila pa su kroz kvalifikacije odnosno pripremne utakmice igrali dosta loše i gubili od Argentine , Urugvaja , Meksika pa čak i Jamajke koja im realno ne bi smjela predstavljati problem. Danas su po meni underdog iako kvote to baš i ne pokazuju , Meksiko ima dosta bolje posloženu momčad , momentum je na njihovoj strani i mislim da su mnogo bliži prolasku u polufinale od protivnika , ali ja ću se zadovoljiti s tim da ostanu neporaženi nakon 90 minuta.

Kartoni:


Još jedna odlična opcija za ovaj susret su žuti kartoni kojih vjerujem da će biti , a posebice na strani vrlo nervoznih i grubih Čileanaca. U grupnoj su fazi opomenuti ukupno šest puta , odnosno dva puta u prosjeku s tim da su najveću nervozu pokazali protiv Argentine koja je dominirala u većem dijelu susreta. Bolivija i Panama su ekipe protiv kojih se očekuje da imaju loptu u svom posjedu pa toliko posla za njihove grubijane i nije bilo što je spustilo prosjek javnih opomena na samo dva. Večeras bi trebali biti mnogo nervozniji jer je Meksiku teško parirati u ovakom raspoloženju , to su vidjeli i u pripremnim utakmicama kada su izgubili 1:0 i zaradili četiri kartona u samo petnaest minuta. Večeras očekujem nešto slično jer će iskri sigurno biti , a takvi pod palicom arbitra Heber Roberta Lopesa nisu dobro prolazili. Dijeli 4.07 žutih kartona u prosjeku , a treba napomenuti da je u četiri zadnje službene utakmice podijelio i po jedan crveni karton uz 23 žuta što je gotovo šest u prosjeku.
 

 

Čile over 2.5 cards @ 1.90 Sportplus

Odlučio sam se za tri opcije kada su u pitanju kartoni , prva je da će Čile dobiti barem tri što je po meni dosta izgledno. Očekuje se egal utakmica , a Čileanci takve igraju na nož što pa bi bilo pravo čudo da ostanu ispod ove granice. Podsjećam , igrali su prije dvadesetak dana protiv Meksika u PRIJATELJSKOJ utakmici gdje su zaradili čak četiri žuta kartona unutar petnaest minuta.


Meksiko - Čile over 5.5 cards @ 1.80 Wwin

Druga opcija je ukupan zbroj žutih kartona kojih bi moralo biti barem šest shodno svemu što sam naveo jer ni Meksikanci nisu cvjećke u ovakvim utakmicama. U zadnje su vrijeme nešto blaži zahvaljujući dobroj formi u kojoj se nalaze , ali im ova utakmica predstavlja i najteži ispit dosad pa će zasigurno i oni imati pokoji grublji prekršaj koji Lopes kako sam naveo dosta rigorozno sankcioniše.

Player sent off @ 3.25 / Away player sent off @ 5.25 Wwin

 

I treća opcija je nešto rizičnija , da će biti crveni karton koji je dosta realno za očekivati kad su ovakve utakmice u pitanju , a po ovoj kvoti ga vrijedi ispratiti. Za hrabrije možda i opciju da će biti na gostujućoj strani što sam i ispratio na niži ulog , za one koji ne žele toliko riskirati Wwin solidno plaća za isključenje na bilo čijoj strani. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo i od mene danas, još jedan double na koji idem sa 6/10

Raonić-Tomić 1 @1,30

Raonić do sad u 4 meča nije izgubio ni set a kamoli meč od Bernarda, podloga zapravo odgovara obojici jer Tomić korektno zna odraditi travu ali ipak ne vidim način na koji ga Tomic sa ipak losijim servisom i vrelom glavom moze iznenaditi.

Portugal-Austrija Portugal preko 5.5 kornera @1.60

Portugalci u prvom kolu prikazali možda i najbolji nogomet, imali najviše udaraca na gol, čak 27, danas i jednima i drugima treba pobjeda, igrat će se na nož, sa gola na gol, očekujem barem 15 udaraca portugala a od toga bi barem 3/4 morao golman skrenuti u korner. Za ostalih par očekujem čišćenja u zadnjoj liniji Austrije jer strah od Ronalda i društva je sigurno velik.

Ukupna kvota @2,08

Sretno ko prati!

I portugal 6 kornera u 28.minuti, kakav lagani prolaz i danas, ako me ko ispratio lijepo je mogao zaraditi jucer i danas, 6/7 prolaznost, idemo dalje ????

Link to comment
Share on other sites

21:00  Portugal - Austrija

1+C.Ronaldo daje gol@3,75  PSK

 

Obje ekipe su kiksale u prvoj utakmici, Portugalci su uspjeli osvojiti samo bod protiv Islanda dok su Austrijanci izgubili od Madjara.

Portugal ima dobru ekipu i danas im je pobjeda imperativ, sto ce im biti olaksano jer ce Austrijanci igrati bez dv ajko bitna igraca - stoper Dragovic je dobio crveni karton u prvoj utakmcii a veznjak Junuzovic je zaradio ozljedu.

Kod Portugalaca bi trebao u prvih 11 uletjeti Quaresma koji je sanirao ozljedu.

Znaci, Portugalci su favoriti i pobjeda im treba kako bi gotovo osigurali prolazak dalje , da ne ostavlaju to za zadnju utakmicu.

Svi znaju kakav ego manijak je CR, u prvoj utakmici je imao nekoliko sansi, sve je promasio i uz to jos silovao loptu onim slobodnim udarcima. Veceras ce izgarati od zelje da nahrani svoj ego i dokaze svima koliko je velik i dobar igrac. Fina kvota koja se mora ispratiti.

:huh::rolleyes::blush:

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • “… ocekivao sam jedinicu na Zalgiris po 1,18-1,20 tako da je ovih 1,35 sasvim pristojna kvota, a predpostavljam i da ce to padati do sutra … Leonardo doktor Drugi, petak ujutro u 07.30.   A evo i kvota za jedinicu na Zalgiris, pola sata pre pocetka utakmice, u subotu u 15.30 casova (pocetna kvota na jedinicu je bila 1,38)    
    • Zalgiris vs Rytas, finalna, peta, odlucujuca utakmica (drugi deo) Posto cu poludeti od ove utakmice, morao sam, inace cu umreti, da napisem i drugi deo analize. Ovde necu lupetati kao otvoreni prozor, vec cu se drzati samo cinjenica.  Najpre da ponovim jos jednom, da su u finalnoj seriji odigrane cetiri utakmice, i da nijedna ekipa nije pobedila kod kuce. Da ponovim jos jednom, da je to prosto neverovatno, posto obe ekipe imaju odlicne domace terene, pa deluje da su obe ekipe isle tezim putem do titule. Sve cetiri utakmice su otisle u overe preko 160,5 poena, a granica je uvek bila bas negde oko te brojke. Do ove finalne serije, Zalgiris i Rytas su odigrali cetiri utakmice u regularnom delu, gde je Zalgiris tri dobio. Ono sto je obelezilo celu finalnu seriju, jesu uzbudjenja, preokreti, drama i trojke. Meni deluje nestvarno, kao neki svetski rekord, da je u ovoj finalnoj seriji, na cetiri utakmice ispaljeno ukupno 183 trojki, od kojih je barem trecina ispaljena sa preko deset metara. Znate li vi koliko je 183 (ispaljenih) trojki ?????. Na prvoj utakmici, ekipe su ispalile 55 trojki, na drugoj 40, na trecoj 51 a na cetvrtoj 37. Naravno da sve ove trojke nisu usle, ali sama cinjenica da je moguce ispaliti 183 trojki govori kakva se ovde igrala kosarka. Da napisem nesto i o tome kakvu je dominaciju imao Zalgiris tokom regularne sezone, zapravo samo da ponovim jos jednom neke stvari. Prvenstvo su igrali sami sa sobom, bez ikakvih problema su sezonu zavrsili sa skorom 34 pobede i dva poraza, lagano su osvojili litvanski Kup, cetvrtfinale i polufinale play-offa lagano prosli bez ijednog poraza sa 5:0 a do Finala su dosli sa cetrdeset i nesto uzastopnih pobeda u litvanskom prvenstvu. I sve to igrajuci uporedo Euroleague, sto samo govori koliko su jaki u odnosu na sve ostale. Da ponovim jos jednom, da je kvota na titulu Zalgirisa pre ove finalne serije bila izmedju 1,14 i 1,16 a po mom misljenju Zalgiris je barem tri nivoa jaci od Rytasa. Pa ipak, Zalgiris je izvukao zivu glavu, a da niko ne zna kako. Paradoks je da ako pogledate celu sezonu, Zalgiris je potpuno zasluzio titulu, a ako pogledate finalnu seriju, Zalgiris ne da nije zasluzio titulu, vec ce se u trenerskim knjigama izucavati kako je uopste preziveo. U obe njihove pobede na strani su bili u velikim rezultatskim zaostacima, bili u konopcima, izgledali kao seoska ekipa, u poslednjoj utakmici gubili cak 17 i 14 poena razlike, i na kraju izvukli zivu glavu trojkom u poslednjoj sekundi. Trenerske knjige kazu da kada ste pred porazom, samo nekoliko sekundi pred kraj utakmice, i kada nemate cak ni posed lopte, jedina mogucnost da se spasete jeste da pravite faulove, terate protivnika da sutira slobodna bacanja, i da se pri tome pomolite Bogu da ce promasivati i to na svom domacem terenu, a da cete vi ubacivati trojke. Za one kolege koji ne prate i ne razumeju kosarku, to je kao kada biste bili u avionu krcatom putnika na nekom prekookeanskom letu, i kada bi oba pilota istovremeno umrla u toku leta, i avion poceo da se rusi brzinom svetlosti ka zemlji, a vi u tih nekoliko sekundi trazite po avionu putnika koji se razume u komande aviona, jer je to jedina sansa da se izvucete, da neko od putnika podigne avion ako se razume u letenje. Eto, tako se Zalgiris izvukao, kao da je neko pronasao medju putnicima neku babu koja se razume u voznju avionom, i ta baba je podigla avion i mirno sletela u New York. Ja danas idem sa Zalgirisom, iako veliki bet365 umesto da smanjuje kvotu na Zalgiris, jos povecava, trenutno je jedinica kvotirana sa neverovatnih 1,40. Jednostavno idem protiv Rytasa, a razlog je samo jedan. Mislim da se neke sanse koje vam se nude u zivotu ne ponavljaju cesto. To je ona prica o poslednjim vozovima u zivotu. Moj nijedan poslednji voz u zivotu nije usao u stanicu, vec su svi izleteli iz sina. Mislim, ili barem ocekujem, da ce ovaj Zalgirisov poslednji voz ipak nekako uci u stanicu, a da me sada pitate kako to mislim, ne bih znao da vam kazem.   
    • Zanimljivi su koef.na golove prvo poluvrijeme.Neka svatko odluci koliko ce uloziti i granicu ali bar dva bi mogla pasti u prvom.Auckland je amaterska momcad ciji igraci imaju stalne poslove i ne vjerujem da nece dobiti bar dva gola u prvom.Ako tko prati,sretno.
    • Peta, finalna, odlucujuca utakmica za titulu prvaka litvanskog kosarkaskog prvenstva izmedju Zalgirisa i Rytasa (prvi deo) Post sam napisao u petak, a ubacio u Topic za subotu, a napisacu i drugi deo gde cu jos jednom pokusati da vas ubedim da svi zajedno idemo sa Zalgirisom, pa makar i pali.Ali, pre analize, najpre da primovisem kosarku, kraljicu svih sportskih igara. Zivela kosarka, najlepsa, najuzbudljivija, najbrza, najzanimljivija i najpametnija sportska igra na svetu. Zivela ova predivna igra u kojoj se trazi vestina da u delicu sekunde donesete pametnu i korisnu odluku. Ziveo sport u kojem je moguce da tri sekunde pre kraja utakmice vodite cetiri poena razlike, imate posed lopte, i ipak izgubite. Ziveo sport koji nikada ne bi mogli igrati Seadi Kolasinci, Tsitsipasi, Zverevi ili razni Balotelli ili Livaje, Kalinici ili Rebici, jer u kosarci nema sta da trazite ako nemate mozga Da ste gledali samo jednu, bilo koju, a kamoli sve cetiri utakmice Finala litvanskog prvenstva izmedju Zalgirisa i Rytasa, mogli ste da vidite kako zivot moze da bude lep, zanimljiv i uzbudljiv, a kladjenje prava pravcata terapija za zdravlje svakog kockara. Litvansko Finale za titulu se igra na tri dobijene, a sta se sve desavalo u ovom Finalu ja ne bih uspeo da vam napisem na manje od deset stranica teksta. Najkrace receno, prvo je Zalgiris u trileru i nakon dva produzetka izgubio kod kuce, pa je onda Rytas izgubio kod kuce, pa onda opet Zalgiris, opet kod kuce, a juce je i Rytas drugi put izgubio kod kuce. Cetiri utakmice i sve cetiri pobede gostiju … cccccc Po svim drustvenim mrezama, platformama, a i na You Tube mozete videti highlightse ili najzanimljivije trenutke jucerasnje utakmice, a ja bih narocito preporucio da pogledate u tih nekoliko minuta atmosferu na tribinama. Napisacu i drugi deo analize za petu, odlucujucu utakmicu, ali za sada, u ovom prvom delu, samo zelim da imate neku predstavu iz kakvih konopaca se izvukao Zalgiris pre dva dana. Ja stvarno odavno nisam video onakav sportski ambijent kao na jucerasnjoj utakmici gde se ceo grad obukao u crveno i dosao u dvoranu da uzivo doceka titulu Rytasa. Kao i na svim prethodnim utakmicama, igraci Rytasa su se bacali na glavu, sutirali sa preko deset metara, i deset puta bacali Zalgirisa medju konopcima. U pravoj ludnici na tribinama, Rytas je vec na samom pocetku druge cetvrtine vodio sa 33:17 a trener Trinchieri je vec u prva tri minuta potrosio svoja dva time-outa, a na pocetku cetvrte cetvrtine, domacini su lagano vodili cetrnaest poena razlike. Sada cu sve da preskocim i da opisem dramu i triler u poslednjih 27 sekundi. Rytas je vodio pola kosa razlike 27 sekundi pre kraja, a Zalgiris je imao posed lopte i 24 sekunde za napad. Napad je isao na najboljeg igraca gostiju Francisca (29 poena, sedam asistencija i pet skokova) koji je promasio 7 sekundi pre kraja, pa su igraci Zalgirisa bili prinudjeni da prave faul. Na sedam sekundi pre kraja domaci su imali pola poena razlike i dva bacanja.  Teorija, a to znaju cak i seoski treneri, kaze da prednost od pola poena, cak i ako ubacite samo jedno bacanje, ne moze da se ispusti. Ako ubacite oba bacanja, sa tri razlike i sedam sekundi do kraja, mozete da radite sta god hocete, da pravite faul, branite napad ili nesto trece, u najmanju ruku imate produzetak. Ako igrac ubaci samo jedno bacanje, svaki seoski trener ce vam reci da odmah pravite faul, protivnik ce imati dva bacanja, a vi produzetak u dzepu i sedam sekundi za napad. A sta se na utakmici dogodilo mozete pogledati na bilo kojoj drustvenoj mrezi, platformi ili You Tube, dovoljno je samo da ukucate Rytas vs Zalgiris. Danas (subota) se igra peta, odlucujuca utakmica u Kaunasu, a ja pozivam sve kolege vec u petak, da idemo svi zajedno sa Zalgirisom po kvoti od 1,35 pa makar i pali. Ako Zalgiris izgubi, to ce znaciti da nije osvojio titulu jer nije bio u stanju nijednom da dobije kod kuce iz tri utakmice, a u celoj sezoni je izgubio samo dva puta ukupno. Meni je samo zao ako niko od kolega sa Foruma nije ispratio ovu finalnu seriju, samo da vidite u kakvim konopcima je bio Zalgiris, kao bokser kada deset puta pada u ringu, i deset puta ne zna da pronadje izlaz iz ringa. Meni deluje da u kosarci postoji, kao u boksu, mogucnost da trener baci peskir u ring i tako spasi svog boksera batina, da bih ja to uradio da sam sedeo na klupi Zalgirisa. A oni sutra imaju mogucnost da se sve zaboravi, a da se samo pamti titula. Kao sto ce se samo pamtiti da je kolega @mesrine na kraju ove sezone bio sedmi u svetoj Poslednjij Sansi, a niko se za deset godina nece secati sta se sve desavalo tokom sezone. Pre nekoliko dana kolega @Marko15 je preporucio da danas (petak) igramo nesto u vezi golova na utakmici Benfica vs Auckland City a ja ne znam sta da igramo posto je over 2,5 gola na toj utakmici kvotiran sa 1,03 ali odigrajte sta god hocete, samo hajde da to sto odigrate svi zajedno vezemo sa jedinicom na Zalgiris po 1,35. Ocekivao sam jedinicu na Zalgiris po 1,18-1,20 tako da je ovih 1,35 sasvim pristojna kvota, a predpostavljam i da ce to padati do sutra. Ja sam jedinicu na Zalgiris vezivao i sa golom svetog Bayerna po kvoti od 1,10 (ukupna kvota 1,48) pa sam jedinicu na Zalgiris vezivao i sa utakmicama prvog kola Serie A koje se igra tek krajem osmog meseca. Neka stoje uplate nekoliko meseci, nista im nece faliti.  
    • Seattle - Atletico 2/2 (2.05) bet365 Nakon poraza na otvaranju turnira, i Seattle Sounders i Atletico Madrid večeras traže prve bodove na Svjetskom klupskom prvenstvu. U okviru drugog kola skupine B, domaćin Seattle suočit će se s europskim velikanom Atleticom, koji unatoč lošem startu u susret ulazi kao izraziti favorit. Momčad Diega Simeonea doživjela je težak poraz (0:4) protiv francuskog prvaka PSG-a. Iako su mogli povesti - Julian Alvarez imao je poništen pogodak, a Alexander Sorloth promašio zicer – Španjolci su na kraju primili čak 11 udaraca u okvir gola i zasluženo izgubili. Upravo zato, Atletico će protiv Seattlea tražiti iskupljenje i vraćanje samopouzdanja. Utakmica protiv predstavnika MLS-a došla je u pravom trenutku za Španjolce koji žele dokazati da poraz protiv Parižana nije pravo mjerilo njihove kvalitete. Američki predstavnik otvorio je natjecanje porazom 1:2 od brazilskog Botafoga. Ipak, druga polovica utakmice donijela je mnogo bolje izdanje Soundersa, koji su dominirali terenom i susret završili s čak 23 udarca prema golu. Iako su pokazali borbenost, Brian Schmetzer i njegova ekipa morat će podići razinu igre kako bi ostali konkurentni protiv protivnika svjetske klase poput Atletica. Soundersi su uoči turnira primili po tri pogotka u dva uzastopna MLS poraza protiv Minnesote i Vancouvera, što dodatno naglašava njihove obrambene probleme. Atletico će to zasigurno pokušati iskoristiti. Sve osim pobjede Atletica Madrid bio bi veliki šok. Očekuje se da će Simeoneova momčad krenuti agresivno od samog početka i osigurati vodstvo već do poluvremena. Preporučena oklada: Atletico vodi na poluvremenu i pobjeđuje na kraju (kvota 2.05). Vrijedi razmotriti i okladu na pogodak Juliana Alvareza u bilo kojem trenutku utakmice (kvota 1.95). Argentinski napadač bio je najbolji strijelac Atletica prošle sezone i iznimno je opasan u završnici. Očekivani sastavi: Seattle Sounders: Frei – A. Roldan, Kim, Ragen, Tolo – Vargas, C. Roldan – Vargas – Ferreira, Rusnak, Kent – Musovski Atletico Madrid: Oblak – Molina, Le Normand, Gimenez, Galan – Simeone, De Paul, Gallagher, Koke – Griezmann, Alvarez (Koeficijenti 19.6. u 16:03 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use