Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 24.11.2016.


Goksim

Recommended Posts

17:00 Slovenija - Crna Gora 48.5 OVER @1.85 unibet 6/10

U danasnjem rukometu ovakve granice su jako niske,jos ako dodamo da je ovo zagrijavanje za Europsko Prvenstvo koje pocinje za desetak dana i da ekipe ne igraju grubo i jako u odbrani jer to moze donijeti neku povredu,ovo postaje jos veci value za odigrati.A o ekipama ne treba bas previse puno,stari poznanici,dvije balkanske ekipe i ekipe koje imaju vrhunske igracice u svojim reprezentacijama.Slovenija zeli iskorak na ovome prvenstvu,a prije prvenstva ima tri pripremne a prva od njih je ova danas protiv Crne Gore.Uros Bregar,trener je rekao kako ce svim igracicama dati sansu,da su ovo utakmice za uigravanje i da rezultat nije bitan,inace ko nije upucen u rukomet Bregar je trener i Krima koja ove godine je hit lige prvaka po mom nekom misljenju.Sto se igrackoj dijela tice Slovenija ima vrhunske igracice kao sto sam gore spomenuo,Ana Gros igra strasno dobro u Metzu,Mavsar-Lazovic odlicno u Vardaru a tu su i igracice Krima - Baric,Jericek kao i sjajno krilo Buducnosti Irman.Sve u svemu odlicne igracice koje su po bukmarima favoriti danas protiv Crne Gore.Treba napomenuti da je Slovenija u EHF Nedelji u oktobru odigrala 4 pripremne utakmice gdje su dozivjele 3 poraza i pobijedile 1 utakmicu.Prvo su odigrali dvomec sa Ceskom a u prvom mecu su izgubile rezultatom 27-30 (11-15) da bi onda u drugom mecu dobile istoimenu reprezentaciju 33-28 (15-15).Onda je uslijedio dvomec sa Madarskom gdje su prvo porazene 32-22 (18-8) a zatim i 40-28 (13-13).Sve igracice su dobile priliku,a na terenu po meni Lazovica je bila najbolja.Sto se Crne Gore tice one su podmladene dosta i cilj ovi pripremnih je uigrati se sa novim igracicama a rezultat je u drugom planu.Crna Gora je tako 'ostala' bez Katarine Bulatovic,Sonje Bajraktarovic,Jovanke Radicevic,Andjele Bulatovic,Marije Jovanovic koje su bile zvijezde Crnogorske reprezentacije.Sastav Crnegore bi trebao biti Rajcic,Nenezic,Babovic,Mehmedovic,Pavicevic,Grbic,Ujkic,Premovic,Raicevic,Jaukovic,Despotovic,Bozovic,Agovic,Malovic,Klikovac,Toskovic,Lazovic,Ramusovic,Klikovac,Brnovic.Sve u svemu premlada ekipa,najmladja ekipa i cilj im je na euru pobjediti makar jednu reprezentaciju(Cesku).Adzic je poznat po tome sto mu je odbrana glavna uzdanica,no on u zadnje vrijeme sve vise koristi brze centre a sigurno u ovakvoj utakmici nece igrati agresivno jer bi tesko nasle koju zamjenu.Igrale su i one dvomec sa Makedonijom u EHF nedelji i ostvarile obje pobjede - prvo 31-24 (15-10) a zatim i 32-20 (13-9).Sve igracice su dobile priliku kao i danas,te Adzic nagovjestava da mu ove utakmice nisu bitne rezultatske nego da se uklope igracice jedna sa drugim jer se radi o dosta podmladenoj reprezentaciji.

U svim tim okolnostima,over se namece kao vrhunska opklada jer obje reprezentacije experimentisu i ne zele rizikovati agresivnom igrom neku povredu.Sve utakmice u ehf nedelji su otisle u over,pa ne vidim zasto ne bi i sada jer rukomet je napredovao i danas 50 golova na utakmici je 'sitnica',Adzic i sa Buducnosti u ligi prvaka experimentise u bitnijim utakmicama a kamoli u ovakvim utakmicama,treba nadodati da Adzic nikada nije koristio brzi centar ali poceo ga je praktikovati u zadnje vrijeme sto je za over bolja stvar.Imaju 4 prijateljske utakmice koje su daleko otisle u over,zadnje dvije na prvenstvima su ostale u underu ali tada je bilo znatno bitnije nego li ovo,te to ne ubrajam u ovo.

Link to comment
Share on other sites

Krasnodar-Salzburg 1 @2,00(SS)

 

Po meni jako dobra kvota na pobjedu Krasnodara. Ovako,  na tablici Schalke je već osigurao prolaz u KO fazu. Drugi je Krasnodar s 6 bodova, tri boda više od Salzburga. U prvom kolu u Salzburgu je bila podjednaka utakmica što govori i rezultat 1:1. Jedan od glavih razloga za ovaj tip je taj što je Salzburg prije 5 dana igrao tešku utakmicu protiv Rapida (pobjeda 2:1) i sada mora putovati nekoliko tisuća kilometara na istok, dok je Krasnodar doma imao laki posao protiv Urala. Uvijek su za europske momčadi gostvanja u Rusiji jako teška i mislim da se Salzburg neće vratiti kući s bodovima. 

Za ziheraše tu je opcija 1x @1,25

 

Sretno!!!

Link to comment
Share on other sites


21:05 Genk - Rapid Zbroj kartona -4,5+ over - 1,88 wwin

Genk zauzima 1 mjesto grupe sa 6 bodova iz 4 utakmice.Imaju skor 2-0-2 uz gol razliku 10:9.Na svojoj Luminus areni odigrali su 2 meca i upisali isto toliko pobjeda uz gol razliku 5:1.U ovaj mec ulaze nakon pobjede u domacoj ligi nad Eupen 2:0.Trener Peter Maes za vecerasnji mec pozvao je sledece igrace:

Bizot, Brabec, Nastic, Colley, Walsh, Dewaest, Karelis, Kumordzi, Susic, Trossard, Wouters, Buffel, Sabak, Pozuelo, Ndidi, Heynen, Jackers, Bailey, Coucke, Castagne, Samatta. 

U  momcadi nedostaju Uronen (odbrana,8/0), a upitan je Pozuelo (sredina,14/3) koji je pozvan u sastav ali pitanje je da li ce igrati u prvih 11.

Rapid zauzima 3 mjesto u grupi sa 5 bodova iz 4 meca.Imaju skor 1-2-1 uz gol razliku 6:6.Kao gosti na 2 utakmice imaju skor 0-1-1 uz gol razliku 2:3.Na ovaj mec dolaze posle dva vezana poraza u domacoj ligi, Wolfsberger 1:0 i Salzburg 2:1 u proslom kolu.Novi trener Damir Canadi za vecerasnji duel pozvao je sledece igrace:

Jan Novota, Richard Strebinger, Tobias Knoflach; Mario Pavelic, Thomas Schrammel, Max Hofmann, Mario Sonnleitner, Christoph Schösswendter, Christopher Dibon, Maximilian Wöber, Manuel Thurnwald; Louis Schaub, Ivan Mocinic, Philipp Malicsek, Srdjan Grahovac, Tamas Szanto, Arnor Traustason, Philipp Schobesberger; Joelinton, Matej Jelic, Giorgi Kvilitaia.

U momcadi nedostaju Schwab (sredina,12/4), Murg (sredina,14/3), te jos neki igraci koji ove sezone nisu puno igrali pa da ih ne spominjem bezveze.

Odlucio sam se za over na kartone u ovom mecu.Genk je zasad dobio 8 zutih kartona na 4 meca, dok je Rapid na 4 meca dobio 12 zutih kartona.Njihov prvi mec zavrsen je pobjedom Rapida 3:2, a tada je palo 3 zuta kartona.Vecerasnji dvoboj sudi slovak Ivan Kružliak a on je zasad sudio 2 meca EL.Prvi duel bio je Celta - Ajax a pokazao je 6 zutih kartona, drugi duel Maccabi - Zenit pokazao je 7 zutih i 1 crveni karton.Obzirom da je ova grupa najvise izjednacena, sve ekipe imaju sansu za dalji prolaz, stoga ocekujem cvrst mec i vise kartona od zadane granice.

19:00 Zurich - Villarreal Zbroj kartona -4,5+ over - 1,93 wwin 

Zurich ove sezone igra sjajno iako je drugoligas, ali vjerovatno ce se vratiti u 1 ligu, dok u EL trenutno zauzimaju 2 mjesto tabele sa 5 bodova iz 4 meca, sto im je malo ko prognozirao.Imaju skor 1-2-1 uz gol razliku 4:4.Na svom Letzigrundu upisali su pobjedu i remi uz gol razliku 2:1.Forma je zaista odlicna, zadnji poraz bio im je protiv Villareala 2:1, nakon toga imaju 14 utakmica bez poraza u svim takmicenjima.Trener Ulrich Forte u vecerasnjem mecu nece moci racunati na Yapi-Yapo (sredina,7/0), dok su upitni Voser (odbrana,14/0) i Buff (sredina,13/4).Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

Vanins, Brunner, Nef, Kecojevic, Alesevic; Kukeli, Sarr, Schonbachler, Winter, Rodríguez;

Villarreal zauzima 3 mjesto tabee sa 5 bodova iz 4 meca.Imaju identican skor kao Zurich ali gol razliku 6:6.U gostima na 2 meca imaju 2 remija sa gol razlikom 3:3.Od njih se vjerovatno ocekivalo da budu prvi u ovoj grupi, ali eto sada ganjaju prolaz dalje koji im nije siguran.Uz to nije im neka forma u zadnje vrijeme.Istina bili su u dobroj formi, dugo utakmica bez poraza, ali sada vec imaju 3 poraza u zadnje 4 utakmice, a zadnji mec koji su igrali bio je protiv Athletic Bilbao i izgubili su 1:0.Trener Fran Escribá u vecerasnjem mecu nece moci racunati na Roberto Soriano (sredina,12/3), Álvaro González (sredina,3/0), Alfred N’Diaye (sredina,5/0).Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 Andrés Fernández; Rukavina, Musacchio, Víctor Ruíz, José Ángel; Bruno, Rodrigo, Trigueros, Samu Castillejo; Sansone, Bakambu.

Odlucio sam se za over kartona na ovom mecu.Zurich je u dosadasnjem dijelu takmicenja dobio 10 zutih kartona, dok je Villareal dobio 8 zutih kartona.Njihov prvi mec kada je pobijedio Villareal 2:1 palo je 6 zutih kartona.Vecerasnju utakmicu sudi italijan Davide Massa.On je ove sezone sudio tek jedan mec u EL i to Maccabi - AZ gdje je pokazao 6 zutih kartona.Vaznost utakmice navela me da idem sa ovom okladom.Zurich drzi 2 mjesto tabele, ali odma iza njhi je Villareal, tako da se obje ekipe imaju zasto boriti.

17:30 Sport - KalPa Zbroj golova ukljucujuci i produzetke i penale -4,5+ over - 1,63 wwin

Vaasan zauzima 8 mjesto SM lige sa 34 boda iz 21 utakmice.Imaju skor od 11 pobjeda (3p.p) i 10 poraza (4p.p) uz gol razliku 58:54.Kao domacini u svojoj Vaasa Arena odigrali su 10 utakmica i upisali su 5 pobjeda uz 5 poraza (3p.p) sa gol razlikom 26:22.Forma ovog tipa je toplo/hladno, kako kad.Trenutno u zadnjih 5 utakmica imaju 2 pobjede i 3 poraza, a zadnji mec igrali su protiv Tappara u gostima i izgubili sa 6:5, gol su primili u 54 minuti i moze se reci da su igrali dobar mec ako se zna da je Tappara trenutni lider prvenstva. Trener Tomek Valtonen u vecerasnjem mecu nece moci racunati na suspendovanog kapitena Markus Kankaanperä (D,19,0+3) i Joonas Vihko (RW,3,0+0).Prema onome sto sam ja nasao na gol ide Mika Järvinen (15gp, 2.23GAA).

KalPa zauzima 2 mjesto tabele sa 46 bodova iz 22 utakmice.Imaju skor od 15 pobjeda (3p.p) uz 7 poraza (4p.p) sa gol razlikom 64:47.Kao gosti odigrali su 11 utakmica i upisali su 6 pobjeda (1p.p) uz 5 poraza (2p.p) sa gol razlikom 31:27.Bili su u seriji od 7 uzastopnih pobjeda, a onda su u proslom kolu izgubili od Assata u gostima 2:1 nakon produzetaka.Trener Pekka Virta u vecerasnjem mecu nece moci racunati na Ville-Vesa Vainiola (C,4,0+0),  Sami Mutanen (LW,16,0+3),  Eetu Sopanen (D,10,0+2),  Balazs Sebok (C/RW,15,5+4), Eero Kilpeläinen (G,14gp, 2.25GAA).Na gol ide Niko Hovinen koji bi trebao upisati svoj debi nakon sto je dosao iz Medvescaka.

Statistika kaze da Sport ima 21,43% power play, a  kuci  taj procenat je 15,56%.Penalty killing iznosi 88,64%, a kuci 90,91%. KalPa ima 18,48% power play, kao gosti 17,50%.Penalty killing iznosi 80,52% a u gostima 82,35%.

Prvi međusobni mec ovih ekipa zavrsen je pobjedom Sporta 5:4 nakon produzetaka.KalPa je u tom mecu imala 30 udaraca na gol protivnika, dok je Sport imao 44 udarca na gol.Sto se tice iskljucenja KalPa je u tom mecu imala 16 kaznenih minuta, dok je Sport imao 18 kaznenih minuta.

Odlucio sam se za over na golove koji ukljucuje produzetke i penale.Sport je od zadnjih 5 utakmica u 4 dosao preko ove granice, dok je KalPa u zadnjih 5 utakmica na 2 dosla preko ove granice.Ipak gosti veceras dolaze sa novim golmanom a Hovinen se ove sezone nije naigrao.Kako god kladim se da ce ovaj mec ici do 5 golova pa bilo to u regularnom toku, nakon produzetaka ili penala meni svejedno.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se dosta pise o kartonima,pa da se nadovezem sa svojih par razmisljanja. Po meni pickovi dana su Genk-Rapid over 3.5 i Olympiacos-Young Boys over 3.5 (kladionica Germanija),oba para sude suci Kruzliak i Zelinka koji su laki na obaracu,a i vaznost utakmica mi daje za pravo da vjerujem da ce tu granicu preci,a i same ekipe su takve da na njihovim utakmicama bude dosta kartona. Jos imam par izglednih parova koje sam odigrao u Germaniji-1. Roma-Plzen over 3.5 (sudi Stieler koji mi je donio dosta para ove sezone,meni najjaci sudac i sto se tice Europske lige,a i Bundeslige),jedini minus ovom picku moze da Roma brzo povede 2,3-0 sto se nadam da se nece dogoditi, 2.drugi par je isto borba za prolaz dalje Austria Bec-Astra over 3.5,sudac Raczkowski koji u Europi u zadnjih 8 utakmica ima 7 overa na tu granicu i jednom je ostao na 3 zuta, 3.zadnji pick koji igram je Bilbao-Sassuolo over 4.5,sudi poznati madjar Kasai,u zadnje vrijeme jako strog,plus jako bitna utakmica,nisam bas ziher za ovaj par,ali svejedno sam ga odigrao..

Jos imam par napomena,izbjegao sam neke utakmice poput Celta-Standard,jer mi se ne svidja sudac Bastien(opcenito izbjegavam utakmice kad sude Turpin,Bastien,Buquet,francuzi jako tolerantni) i Steaua-Osmanlispor jer sudi Mazzoleni,ispod 4.5 zuta ostao zadnjih 6-7 utakmica,mozda ga vrijedi odigrat na 3.5,ali 4.5 granica za takvog suca mi je prevelika. Dobri suci su i na utakmicama Sparta-Southampton( Jesus Gil) i Hapoel-Inter(Estrada),tko ima granicu 3.5 vrijedi ih odigrati over na toj margini.

Ugl danas dosta dobrih parova,nadam se da ce nas i sreca malo posluziti i da ce vise pocet dijelit kartone kod dosudjenog penala(citaj: Skomina,Brych),jer obicno takve stvari budu odlucujuce za dobitak ili gubitak...

Link to comment
Share on other sites

prije 13 minute, AlenTamaraRemenar said:

pozz... slazem se s tobom sto se tice ovoga para... zanima me sta mislis na ovaj par i na ovu kvotu?: fc zurich-villarreal rgzb 2,5 jedinica i vise je 7.15 kvota... imam neki osjecaj da bi to moglo proci?

Čuj,  naravno da je moguće,  Zurich se praktički ne troši u ligi jer se prosetavaju drugom ligom, dok Villareal naravno u španjolskoj ima maksimalne napore.  Zürich se dobro bori u EL i imaju realne izglede za prolaz, dok se Villareal u gostima dosta muči. 

Naravno da je kvaliteta na strani gostiju i da je realnija opcija čista dvojka, ali po ovom koefu ni tvoj tip nije loše probati.

Link to comment
Share on other sites

prije 33 minute, mone said:

Čuj,  naravno da je moguće,  Zurich se praktički ne troši u ligi jer se prosetavaju drugom ligom, dok Villareal naravno u španjolskoj ima maksimalne napore.  Zürich se dobro bori u EL i imaju realne izglede za prolaz, dok se Villareal u gostima dosta muči. 

Naravno da je kvaliteta na strani gostiju i da je realnija opcija čista dvojka, ali po ovom koefu ni tvoj tip nije loše probati.

Na dvoznaku piše da je trener villareala izjavio da nema kalkuliranja i da idu sa najjačim sastavom po pobjedu u švicarsku...

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, paramtikete said:

Evo još par prijedloga, ja sma odabra sta se meni čini najpouzdanije a sada vi birajte hoćete li ili ne :)

GABALA - ANDERLECHT ; 2 ; 1.65

Gabala bez teoretske šanse za prolazak, dok je Anderlecht u sjajnoj poziciji i nakon pobijede u prošlom kolu od 5:1 protiv Mainza nevidin ni jedan drugačiji naćin kako bi ova utakmica mogla završiti.

FENERBAHCE - ZORYA ; 1 ; 1.45 za hrabije moze i reg.vrijeme i zb. golova 1+manje ; 2.35

Znamo svi kako je gostovati u Turskoj i da su i velii padali pa tako nevidin razlog zasto nebi po meni i slabašna Zorya, očekujem tvrdi blok i bunker ukrajinaca ali pobijeda domaćina

SPARTA PRAG - SOUTHAMPTON ; 2 ; 2.20 ; za hrabije hendikep pobjeda 4.30

Ovako ovo čisto iz razloga jer na rezultati.hr piše da ako se nevaram Sparti nema 8 igrača u odnosu na prošlu utakmicu, čak 5 iz prve postave!? ( Kadlec, Holek, Frydek, Sacek, Surac ) te tri koja su bila na klupi ( Lafata, Pulkarb, Cermak ) Tako da mi tu nije bilo nimalo dvojbe, jer realno gledajućui Sparta ove sezone i nije u nekoj formi, u prvenstvu su tek 5-ti, a i smatram da je Southampton puno bolja ekipa. 

ZURICH - VILLAREAL ; 2 1,90

Po meni ključno pitanje koliko će Villareal ozbiljno shvatit ovu utakmicu, Zurich drugoligaš, o kvalitetnoj razlici izmedju ove dvije ekipe ne triba ni govoriti .

DUNDALK - ALKMAAR ; 2 ; 2,30

Opet se vraćam na rezulatati.hr po njima svoju zadnju utakmicu Dundalk je odigrao 06.11.2016!? Također za to nemogu reci da je 100% točna informacija ali ako je tako Dundalk ima pauzu evo skoro pa 20 dana, u prvoj utakmici Alkmaar puno bolji i uvjerljiviji, u samom kraju je Dundalk uspia doci do zlata vrijednog boda, ali mislim da ce ovoga puta Alkmaar vraća kuči sa 3 boda .

Samo da napomenem Sparti su svi igraci na raspolaganju !

 

Link to comment
Share on other sites

prije 21 minute, zoom-zoom said:

Jel netko gledao Genk - Rapid? Koliko je bilo kartona na kraju?

Na rezultati.com i Sofascore je oznaceno pet zutih

Na Uefi je pet igraca oznaceno sa zutim kartonima ali pod ekipama pise da svaki imaju po dva zuta

 

HL mi oznacila over 4,5 kao gubitno, tj.da je bilo samo 4 kartona

Ukoliko si igrao preko 4.5 onda je dobitno. Ja sam imao tu kombinaciju u nekoliko klad i svi su mi priznali. Na rezultati.com pokazuje 6 a na sajtu UEFE 5: http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2017/matches/round=2000792/match=2019484/statistics/index.html

U svakom slucaju, dobitno :)

Link to comment
Share on other sites

prije 12 sati, paramtikete said:

 

 

Tko god je danas igro Genk-Rpid više od 4,5 kartona ima vise srece nego sto misli...U 94.minuti domaci vratar Bizot dobije 4. zuti na utakmici zbog zadrzavanja igre da bi u 96.minuti igrac Rapida Jelic dobio 5. zuti zbog povlacenja i istu sekundu bio sudjen kraj utakmice...Meni je osobno taj Jelic donio 800kn profita i ne sjecam se kad me zadnji put tako sreca pomazila

Link to comment
Share on other sites

prije 23 sati, Goksim said:

Danas očekujem veliki broj kartona u Europskoj ligi u utakmicama koje imaju rezultatski značaj, odnosno u onima koje odlučuju o nećemu te gdje je ekipama stalo da prođu dalje. Naravno jako je bitno tko sudi, kao i o kojima se ekipama radi ali generalno očekujem velik broj kartona. Naravno ovo temeljim i na iskustvu od prijašnjih sezona gdje se u 4-5-6 kolu Lige Prvaka i Europske lige rješava puno toga,, te utakmice imaju puno veću važnost nego prva kola.

Ovo samo potvrđuje da se iskustvom iz prijašnjih sezona, istraživanjem i raznim statističkim podacima može doći do kvalitetnih zaključaka ;) 

Čeka nas bogat vikend i nadam se dobrim rezultatima ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use