Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Unibet Advent Kalendar


Goksim

Recommended Posts

Kao i svake godine, Unibet je lansirao Advent kalendar, fantastičnu promociju za sve nove i postojeće korisnike. 

o9gFK2q.jpg

U 24-dnevnom odbrojavanju do Božića u promocije će biti uključene:

  • Specijalne promocije za klađenje
  • Besplatni casino okretaji
  • Besplatni Bingo vaucheri
  • Besplatni poker turniri

Ukupni nagradni fond je čak 500,000€ a kako bi sudjelovali dovoljno je otvoriti Unibet račun za klađenje

Kao i prijašnjih godina, promocija je aktivna za sve članove Unibet kladionice pa preporučujem svima da otvore račun ukoliko ga do sad već nemaju, te da se obavezno svaki dan logiraj na isti kako bi pogledali koja je promocija aktualna taj dan. U sljedeća 24 dana kada bude neka fantastična promocija za taj dan istu ćemo objaviti na forumu kako je nitko nebi propustio. ;)

 Evo kako je to izgledalo prvoga dana promocije, gdje su davali potpuno besplatnih 10 spinova u casinu.

GmYgM5z.jpg

vhD9pRM.png

Link to comment
Share on other sites

Odmah ću, još jednom, napomenuti kako promocija vrijedi za sve članove unibet kladionice, neovisno o zemlji iz koje dolaze. Naime, tako je bilo i prijašnjih godina, a i ove. Pišem ovo jer je u pravilima navedeno da vrijedi samo za UK, što nije točno.

Naime, u promociji sam uredno sudjelovao 1.12., što se vidi iz gore priložene slike, a nisam iz UK-a.

Također, evo dokaz da je i promocija za 2.12. aktivna.

6EeEN35.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Na koju Dilettu Leottu si tacno mislio? Jel’ na ovu babu od 34 godine?       Kakav tek ova baba ima osmeh, majko moja. Ovo je najlepsi osmeh na svetu. Tacka.  
    • Ona je sretna i zadovoljna, ali za Dilettu je upitno posto vidim da bosa hoda po snijegu. Tuga.
    • E ovo ti je dobro kolega.  Pitanje koliko je sretna Georgina, majko moja. Eto, zasto si ti moj omiljeni kolega sa Foruma. Tako sam ja jednom pitao jednu moju prijateljicu o Georgini. Ne znam kako smo uopste poceli taj razgovor, uglavnom, ta moja prijateljica koja inace odlicno izgleda, ali ima poremecaj u glavi, da je ubedjena da izgleda deset puta bolje nego sto zaista izgleda je upotrebila potpuno istu recenicu: ”… pitanje je koliko je sretna, i da li je uopste sretna…” I jos je dodala da Georgina izgleda prosecno, samo “ume da se sredi…”. Kad se tada nisam polio benzinom i samozapalio, onda nikada vise necu. Pitanje da li je sretna ….majko moja. Pa ako nije sretna ili nije zadovoljna zivotom, ili je usamljena, ili je nezadovoljna, ili zivi kao pas, ili nigde ne izlazi iz kuce, uvek moze da se razvede i napusti sve i zaposli se negde kao kuvarica u nekoj radnickoj menzi, ili u nekom brodogradilistu. Stvarno ovde Georgina izgleda kao da je neko naterao da dodje u Dubrovnik, najlepsi grad na svetu. Tacno se vidi po govoru tela da je tuzna i nesretna.    
    • Pitanje koliko je sretna. Kad imaš sve,ne znaš što bi dalje,ne veseli te spavaćica koja košta kao 4prosječne godišnje plaće jednog Nepalca. Možda živi u zlatnom kavezu. Aleksandar Veliki je plakao nakon što osvojio cijeli svijet koji poznavao. Izgubio je daljnji smisao. Ronaldo ima cilj-postći 1000 golova.  Georgina ima samo obvezu ugađanja Ronaldu i strepi da ju ne zamijeni mlađom, s čvršćim dupetom.  
    • I to sto kazes. Mozda se sveta Georgina kladila i na Juventus, Crvenu Zvezdu i Napoli, pa se iznervirala sto je pala, pa ovako lose izgleda. Stanje duha svake zene se odmah vidi na licu, a ovde sveta Georgina u Louis Vuittonu stvarno izgleda lose, kao da su joj sve ladje potonule.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use