Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

First round (3-5 February)

Argentina vs. Italy

Germany vs. Belgium 

Australia vs. Czech Republic 

USA vs. Switzerland 

Japan vs.France 

Canada vs. Great Britain 

Serbia vs. Russia

Croatia vs. Spain

  • 5 weeks later...
Objavljeno

Jedan Davis cup double od mene:

G.Pella vs P.Lorenzi over 3.5 seta

 C.Berlocq vs F.Fognini  over 3.5 seta

@ 2.14 Marathonbet

U argentinskom buenos airesu prošlogodišnji pobjednici kreću u obranu naslovu bez udarnih igrača a protivnici su im neugodni talijani. Očekivano domaćini su izabrali podlogu koja im najviše paše a to je zemlja ali ta podloga najviše odgovara i talijanskim tenisačima. Kako se na početku godine igra AO i svi turniri se igraju na hardu dosad su sva 4 tenisača bez meča na ovoj podlozi.

Pella i Lorenzi su dosad igrali 2 puta i svaki od tenisača ima po jednu pobjedu od 2-1 u setovima. U ovom meču nema favorita i tako su i kvote postavljene,očekujem dug i neizvjestan meč i vrlo teško da če neki od tenisača dobit u 3 seta.U drugom meču se sastaju Berlocq i Fognini. U međusobnima je 2-1 za talijana ali u Buenos Airesu kad su igrali je lagano dobio domaći predstavnik. I u ovom meču očekujem neizvjestan meč a poznavajući Fogninija on puno oscilira u igri i igra od fenemonalnog do užasnog tako da bi svakako ovo trebalo ić u 4 ili 5 setova

Objavljeno

Naši napravili senzaciju, svaka im čast, ali mislim da će teško do kraja.

Škugor - Agut h2-7.5 1.86 888sportKvota već u laganom padu, vjerujem da će i granica malo skočiti. Škugor napravio senzaciju, ostvario najveću pobjedu u svojoj karijeri i svaka mu čast. Dijelom podcjenjivanje Buste, dijelom njegova loša, a ipak najvećim dijelom Frankova odlična igra. Ipak, sutra će biti puno teži zadatak. Agut je s 30% snage riješio Pavića, igrao je bezvoljno i opet lagano slavio. Sutra mora ući kak treba u meč jer im lagano gori pod nogama. Škugor je iscrpljen, dobio je i bocu infuzije danas jer nije navikao igrati onakvim intezitetom. Sutra će naravno dati sve od sebe, ali preko puta sebe će imati odmornijeg, a i par klasa  boljeg igrača. Hendikep stvarno nije velik i ovo mi se čini kao odličan bet.

Može se nešto probati i na Bustu protiv Pavića jer se ovaj mora iskupiti, teško da mu se može dogoditi opet onakav dan.

Pospisil - Evans 2 1.62 William Hill

Da se ne igra u Kanadi i da nije DC i kvota bi bila manja, ovako je dosta velika i vrijedna igranja. Pospisil nas je zajebo u onom @Goksimovom betu koji je bio jako dobar. Ipak, Edmund je isto u banani, većoj nego sam mislio. Vasek je na krilima publike došao do važne pobjede, ali Evans je ipak trenutno bolji od Edmunda. Odlično je otvorio sezonu, dok Vasek igra ispod svake razine. Da ne duljim, Britanija ima 2:1 i nevjerujem da će Evans dopustiti da to ode u 5. meč. Ako slučajno ode, ganjao bi Shapalova koji na krilima publike može pobjediti Edmunda.

  • 1 month later...
Objavljeno

ČELNICI ITF-a, Međunarodne teniske federacije, donijeli su veliku odluku - mijenja se format natjecanja u Davis Cupu.

> Treba li mijenjati Davis Cup?

Novak Đoković i mnogi drugi tenisači žalili su se kako im je aktualni format, s tri dana natjecanja i mečevima na tri dobivena seta, prenaporan. Prema novom formatu Davis Cup igrat će se dva dana, a mečevi će biti na dva osvojena seta.

Novi format trebao bi biti usvojen na sastanku u kolovozu, a prema njemu bi se trebalo igrati od sljedeće sezone. Iako nema službene informacije, vjerojatno će se igrati na isti način kao ženski Fed Cup.

U Fed Cupu se za vikend igra maksimalno pet mečeva na dva dobivena seta, a razlika u odnosu na Davis Cup je i što meč parova nije treći u rasporedu, već posljednji ako nakon četiri meča nema pobjednika.

Zahvaljujući ovoj promjeni ponovno ćemo najbolje tenisače svijeta češće gledati u slavnom natjecanju.

Izvor: http://www.index.hr/sport/clanak/djokovic-je-uspio-radikalne-promjene-u-davis-cupu-evo-kako-ce-se-igrati-slavno-natjecanje/955581.aspx

  • 3 weeks later...
Objavljeno

Još par dana i očekuje nas izuzetno teniski bogat sportski vikend. Stavljam ranije parove, a nadam se da će se i drugi pridružiti sa mišljenjima, analizama te prenošenjem vijesti jer se radi o većem broju susreta u kratko vrijeme...04nldXZ.pngPcvxpBd.pngtadhNMs.png4BSxn4E.pngLDQxPgs.pngEUTAZom.png

Objavljeno

Unibet je prvi izašao sa nekim koeficijentima...

Mišljenja su dobrodošla jer će većina koeficijenata izaći u četvrtak i petak i neće biti previše vremena za analiziranje prije početka prvog meča, pa je dobro skupiti sve informacije ranije i biti spreman kako koeficijenti budu izlazili a za očekviati je i veća odstupanja u koeficijentima te veće fluktuacije tečajeva na ovom tržištu, što  znači da se daju uloviti odlični koeficijenti...

ppQXyQP.pngJN0snCq.pngieVoClY.pngwBIkBki.png

Objavljeno

Krećemo lagano sa Davis Cupom. Ove dvije oklade za sada imaju i u Marathonu ali je tamo kvota niža (2.08) a trebao bi do sutra imati i Bet.

Darcis-Lorenzi over 3,5 setova 1.49
Troicki-Carreno Busta over 3,5 setova 1.53

Unibet 2.28 

- Belgija će ugostiti Italiju, a igra se u dvorani na hardu. Ako uzmemo u obzir to da će Goffin dobiti Seppija, ovo će biti bitan dvoboj jer ako Belgija ode na 2:0, teško će se Tale vratiti. Darcis ima solidnu sezonu iza sebe a nije igrao od Delray Beacha gdje je predao četvrtfinale Youngu prije početka. Upravo je Steve možda i najzaslužniji za iznenađenje protiv Njemaca u prvome kolu. U prvom meču dobio je Kohlschreibera u pet teških setova, a u drugom je napravio novo iznenađenje pobjedivši mlađeg Zvereva u četiri seta. Lorenzi dolazi sa tri vezana poraza (Mannarino, Bedene i Wawrinka) u kojima nije pružio loše partije. Italija je iznenadila branitelja naslova Argentinu na gostovanju u prvom kolu, a Lorenzi je dobio Pellu u tri pa izgubio od Berlocqa u pet setova. H2H 2:0 za Lorenzija, oba meča su išla u odlučujući set. Obojica igraju dosta overaških mečeva po Davis Cupu. Lorenzi (ne računajući one pete mečeve što se igraju na dva dobijena seta) ima samo jedan under setova u karijeri u Davis Cupu i to je ovaj spomenuti protiv Pelle ; vs Čilić 5 setova, vs Chiudinelli 5 setova, vs Berlocq 5 setova. Lorenzi je prvi reket Tala kako nema Fabija i ako išta žele on mora ovo dobiti, Darcis sa druge strane igra dobro ove sezone, igra pred domaćom publikom i sve u svemu mislim da nas čeka zanimljiv i neizvjestan meč u bar četiri seta.

- Srbija i Španjolska igraju u istim uvjetima kao i Belgija i Italija. Nole će dobiti Ramosa, tako će ovaj meč imati velik značaj. Troicki dosta oscilira kroz sezonu, Najbolji turniri u sezoni su mu polufinale Sydneya i četvrtfinale Sofije a na ostalima je ispadao u prvom ili drugom kolu. Nakon četiri vezana poraza u kojima nije osvojio set (Dimitrov, Garcia Lopez, Gasquet i Dolgopolov), dobija Monteira u tri seta u Miamiju a nakon toga gubi od Raonića. Busta igra fino ove sezone i nalazi se na rankingu karijere a to je 19. mjesto. Ima finale Rio de Janeira , polufinala: Buenos Airesa, Sao Paula i Indian Wellsa. Nakon dobrog turnira u IW-u, nenadano je ispao od Delbonisa u drugom kolu Miamija. Sjećamo se da je njega Škugor iznenadio u prvom kolu Davis Cupa, ali je u odlučujućem meču pojeo Mektića u tri seta. Troicki je blagi favorit ali ponajviše radi toga što se igra u Srbiji, inače je Carreno u boljoj formi. Ovdje je ista situacija kao i u tipu iznad, Srbija če imati najvjerojatnije 1:0, Busta je prvi reket Španjolaca i ako žele išta on mora dobiti. Čeka nas zanimljiv meč i mislim da ide u minimalno četiri seta.

Objavljeno

Unibet ponovo dozvoljava kombiniranje igraca jedne reprezentacije sa prolazom iste, sto na kraju daje vecu kvotu. Puno value kvota se moze ovako uloviti, evo recimo primer jedne: 

P2L7gYk.png?1

Ili cak jos sigurniji pick je Goffin + Belgija prolaz, kvota 1.53 a dubl skroz izgledan. Goffin moze bez problema dobiti i Lorenzija i Seppija, dublovi isto na strani Belgijanaca jer su Bemmelmans/Loore kvalitetniji dubl par a i u boljoj formi. Da ne govorim o tome da i Darcis moze dobiti bar jedan mec...

Ko voli ovakve tipove neka baci pogled na ponudu Unibeta, lepa lova se uzimala na ove kombinacije koje btw, niko drugi osim Unibeta ne dozvoljava :)

UPDATE: Ipak se ne moze kombinirati, ispravio nazalost  Unibet i vise ne dozvoljava :( 

Objavljeno

Belgija-Italija (parovi) over 3,5 setova 1.44
Francuska-Velika Britanija (parovi) over 3,5 setova 1.44
BiH-Nizozemska (parovi) over 3,5 setova 1.43

Marathon 2.98 

- Belgija vodi 2:0 nakon prvog dana. Za danas su najavljeni Bemelmans/De Loore-Bolelli/Giannessi, Mislim da će kod domaćina Bemelmans i De Loore sigurno igrati, dobili su Njemce prije dva mjeseca, a nema potrebe da umaraju Darcisa i Goffina koji su svakako lošiji igrači parova od njih. Kod Italije je siguran Bolelli a mislim da će s njim igrati Seppi. Bemelmans i De Loore su se pokazali kao dobitna kombinacija kod Belgije, prošle godine iznenadili Mela i Soaresa a ove godine braću Zverev. Oni su mi blagi favoriti radi toga a i domaće publike, al vjerujem da će Italija uzeti minimalno set jer im je ovo must win.

- Najzanimljivije će biti u Francuskoj gdje će na teren izaći Benneteau/Mahut-Inglot/Murray. Po meni 50:50 meč, sva četvorica su dobri igrači parova, Britanci moraju dobiti pa će više zapeti.

- BiH i Nizozemska su nakon prvog dana očekivano podijelili bodove. Ovaj meč parova će možda biti i presudan tako da nas čeka velika borba. Najveća prednost Nizozemske je Rojer koji je najbolji igrač parova od njih. S njim je najavljen Griekspoor, ali mislim da će igrati Haase s kojim je Rojer igrao dosta puta u Davis Cupu. Sa druge strane provjerena kombinacija Bašić/Brkić. Njih dvojica predvode BiH u paru zadnje 3 godine i dobro su se uigrali. Ove godine su napravili veliko iznenađenje pobjedivši Kubota i Matkowskog.Nizozemska je blagi favorit radi Rojera, ali Bašić i Brkić igraju pred svojom publikom, a prije dva mjeseca su svladali i jaču kombinaciju u vidu Matkowskog i Kubota. Sve u svemu, očekujem borbu i po meni ovo ide u barem četiri seta.

Objavljeno

Džumhur-Haase over 3,5 setova 1.43
Bašić-De Bakker 1 1.50

Marathon 2.14 

- Džumi mora dobiti ako želi produžiti nade BiH. Igrali su neki dan u Dubaiju i slavio Haase u tri seta 6:2 4:6 6:4. Prošle godine se susreli dva puta i oba meča dobio Džumhur. Očekujem veliku borbu i mislim da ovo ide čak i u pet setova.

- Znači ovaj par vrijedi jedino ako Džumhur dobije a tome se nadam, jer ukoliko Haase dobije ovo se neće ni igrati. Postoji i mogućnost ukoliko dođe do ovoga meča da će možda Nizozemski izbornik staviti nekog drugog umjesto De Bakkera, al šta bude bude. Bašić je kvalitetniji tenisač, posebno u ovakvim uvjetima. Odlično je odigrao treći i četvrti set protiv Haasea i da je tako igrao od početka moglo je svašta bit. O De Bakkeru sam pisao da nije igrao ove sezone radi ozljede lakta. Džumi ga je prebio, ova mu podloga ne odgovara i mislim da neće imati šanse protiv Bašića.

  • 5 months later...
Objavljeno

Francuska - Srbija 1
Kolumbija - Hrvatska 2
Madjarska - Rusija 2
Kanada - India 1

2.26 marathonbet


Radi se o mecevima Davis Cupa koji je na meniju ovog vikenda. Igram na tzv. favorite, Francuzi najveci favorit svakako, em igraju kuci em su ovde sa bas jakim imenima (Tsonga, Pouille, HErbert/Mahut) dok je Srbija oslabljena (Lajovic, Djere, Zimonjic/Krajinovic). Ovo je po meni laganih 3:0 za Francuze.

Hrvatska je po nesto smanjenoj kvoti uzeta ali i dalje value IMO. Cilic je potvrdio ucesce pa je samim tim dao vece sanse repki, Hrvatska putuje u Kolumbiju u sledecem sastavu: Cilic, mladi Galovic, Skugor/Mektic. Kolumbija (Giraldo, Falla, Cabal/Gonzalez) je naravno odabrala sljaku kao podlogu, ali bez obzira na to ocekujem 2 pobede Cilica pa ce onda preostati samo jos jedna pobeda za prolaz. Mozda mladi Galovic iznenadi vec dosta loseg Fallu a i Skugor/Mektic po meni posle ovakve sezone blizi pobedi u dublovima.

Rusi isto favoriti: Rublev, Khachanov, Kravchuk/Medvedev, dok su Madjari u sastavu: Fucsovics i Balacs, koji ce igrati i singlove i dublove, znaci nikakve sanse dajem Madjarima, bice ovo lagan posao za Ruse.

Kanada u podmladjemom sastavu, predvodi je mladi Shapovalov a osim njega tu su Pospisil,Schnur, te veteran dublova Daniel Nestor. Jos nije odluceno ko igra dublove, mislim da ce to biti Pospisil/Nestor. Uglavnom igraju kod kuce i na hardu, znaci sve na njihovoj strani. Sastav Indije: Ramathan, Bhambry, Bopanna i Myneni. Nece moci parirati ni u singlu ni u dublu, ovde bi moglo isto doci do 3:0 i prolaska dalje nesto ranije.

Objavljeno

Jako dobro @JackieJack i ja sam mislio nešto u tom stilu. Hrvatska je sada oko 1.45 ali i to mi je ok, Farah otkazao a i da je tu Mektić i Škugor bi ih mogli dobiti a ovako svakako mogu, Marin bi trebao dobiti oba meča, a Galović sigurno može barem jedan. Giraldo im glavna nada a u očajnoj formi i još predao zadnji meč. Jedino im u prednost ide nadmorska visina ali Hrvati su tu već tjedan dana, Mektić i Škugor čak i 2 jer su se došli ranije pripremiti igrajući challenger u Bogoti.

  • 6 months later...
Objavljeno

DEJVIS KUP: Hrvatska u polufinalu, protivnik će joj biti Amerika

Mečevi će se igrati od 14. do 16. septembra.
Teniseri Hrvatske plasirali su se u polufinale Svetske grupe Dejvis kupa, pošto su u Varaždinu pobedili Kazahstan rezultatom sa 3:1. Odlučujući treći poen domaćima je doneo Marin Čilić pobedom protiv Mihaila Kukuškina rezultatom 6:1, 6:1, 6:1.

 

Prvog dana takmičenja Čilić je posle tri seta pobedio Dmitrija Popka, a Kazahstan je izjednačio pobedom Mihaila Kukuškina protiv Borne Ćorića u četiri seta. Ivan Dodig i Nikola Mektić su u dublu pobedili Timura Kabibulina i Aleksandra Nedovjesova posle četiri seta. Peti meč neće biti odigran, a zanimljivo je da teniseri Hrvatske nemaju poraz u Dejvis kupu na šljaci od 2013. godine.

Hrvatska će u polufinalu, od 14. do 16. septembra, igrati protiv selekcije SAD, koja je u četvrtfinalu bila bolja od Belgije.

Izvor: https://www.srbijadanas.com/sport/tenis/dejvis-kup-hrvatska-u-polufinalu-protivnik-ce-joj-biti-amerika-2018-04-08

Objavljeno

Održan ždrijeb za ostanak u Svjetskoj skupini Davis Cupa

U sjedištu ITF-a u Londonu održan je ždrijeb parova kvalifikacija za Svjetsku skupinu Davis Cupa.

Ulogu nositelja, koji su određeni prema novom aktualnom Davis Cup plasmanu, imali su Argentina, Velika Britanija, Australija, Švicarska, Srbija, Kanada, Češka i Japan.

Ždrijeb je odlučio da će se od 14. do 16. rujna tenisači Velike Britanije za ostanak u elitnoj skupini boriti protiv Uzbekistana, a Austrija protiv Australije. Na rasporedu su tada još i dvoboji između Argentine i Kolumbije, Švicarske i Švedske, Srbije i Indije, Kanade i Nizozemske, Mađarske i Češke te Japana i Bosne i Hercegovine. 

Osam pobjedničkih reprezentacija izborit će svoje mjesto u Svjetskoj skupini za sljedeću godinu i pridružiti se reprezentacijama koje su igrale u četvrtfinalu Davis Cupa ove godine, a to su: Hrvatska, Kazahstan, Italija, Francuska, Španjolska, Njemačka, SAD i Belgija. 

Polufinalni parovi Svjetske skupine su Francuska i Španjolska te Hrvatska i SAD. Ti su dvoboji na rasporedu također od 14. do 16. rujna.

Izvor: http://sport.hrt.hr/438312/odrzan-zdrijeb-za-ostanak-u-svjetskoj-skupini-davis-cupa

  • 5 months later...
Objavljeno

Amerikanci s debitantom na Hrvatsku: "Nismo iznenađeni tom odlukom"

IZBORNIK hrvatske teniske Davis Cup reprezentacije Željko Krajan nakon ždrijeba polufinalnog meča protiv SAD-a, koji će se igrati od petka do nedjelje u Zadru, izjavio je kako nije iznenađen što je američki izbornik Jim Courier odredio da prvoga dana u petak zaigra debitant u ovom natjecanju Frances Tiafoe.

Tiafoe će u petak igrati u drugom susretu dana protiv prvog hrvatskog igrača Marina Čilića, dok će dvoboj od 11 sati otvoriti Borna Ćorić i Steve Johnson. 

"Courier me nije iznenadio odabirom igrača. Već par dana razmišljam o tome tko bi mogao igrati za njih i da sam na njegovom mjestu isto bih stavio Tiafoea da igra prvi dan iako je debitant, a nije lako igrati u polufinalu. S druge strane, u najboljoj je formi, tu činjenicu se ne može pobiti. Ako je morao razmišljati između njega i Querreyja, onda s obzirom da Querrey nema najbolju sezonu i zemlja mu nije najbolja podloga ovo je logičan izbor. Također, Tiafoe nam je svima manje poznat. No imamo i mi Ćorića koji je isto godište kao Tiafoe i vjerojatno su se često susretali u mlađim kategorijama. No ne znamo što može u Davis Cupu i koliko je dobar na zemlji. S te strane će nam biti malo zeznuto, ali mi imamo kvalitetu i Marina koji zna na koje stvari se mora fokusirati da dokaže svoju ulogu favorita", kazao je Krajan.

Za subotnji susret parova Krajan je prijavio Ivana Dodiga i Matu Pavića koji će za suparnike imati Mikea Bryana i Ryana Harrisona.

"Što se parova tiče, sada na raspolaganju imamo našu najbolju dvojicu igrača u toj konkurenciji, osvajače Grand Slam naslova. U ekipu se vratio Mate koji nam definitivno treba i trebat će nam. On je trenutačno prvi igrač svijeta u parovima i svi se definitivno osjećaju jače kada imaju takvog igrača u momčadi. S druge strane neće igrati par koji je najavljivan, a to su Sock i Mike Bryan koji su osvojili zadnja dva Grand Slam turnira. Nije da su jako oslabljeni s Harrisonom, ali on nije na istoj razini kao Sock. Sličan mu je po stilu igre, ali postoji razlika u kvaliteti. Izgledi za pobjedu su 50-50", smatra Krajan.

Od naših igrača prvi na teren će Ćorić što do sada nije bila česta pojava.

"Mislim da sam do sada samo jednom ja igrao prvi meč tako da će biti drugačije. Svi smo priželjkivali da Marin igra prvi, da on povede i tako meni olakša posao. No i ja sam u stvarno jako dobroj formi, odlično sam se pripremao zadnjih pet dana, zdrav sam tako da nema nikakvog straha. S Johnsonom sam dosad igrao jednom i izgubio sam, dosta je nezgodan jer jako često koristi slajs, ne daje puno ritma tako da ću se sam morati snaći u tome. Ipak, zemljana podloga više odgovara meni, a i igra se na tri dobivena seta pa ću imati vremena priviknuti se", rekao je 21-godišnji Zagrepčanin.

Prvi hrvatski reket Čilić za suparnika u petak će imati mladog Tiafoea s kojime se dosad nije sretao.

"Teško je reći što očekivati od debitanta Tiafoea s obzirom da je Davis Cup u prošlosti donosio razna događanja. Neki igrači su igrali fenomenalno u svojim debijima, a neki su bili nervozniji nego inače. Nadam se da će Tiafoe biti nervozniji i vjerujem da će naša domaća zadarska publika izvršiti pritisak na njega. S druge strane, ja vjerujem u svoju kvalitetu, dobro smo se pripremili, dobro smo trenirali, u dobroj sam formi i nadam se pobjedi."

Tiafoe sam kaže da najviše voli igrati na zemlji. Može li to biti zamka?

"Mislim da može jer ga nismo puno vidjeli na zemlji, ni ja ni Borna ga ne poznajemo previše jer nismo odigrali niti jedan službeni meč protiv njega. Poznajemo ga s Toura na kojemu je odigrao nekoliko odličnih mečeva i prošle i ove sezone, sigurno je napredovao i još uvijek napreduje. Ima sjajan servis i forhend, a bolji je na sporijim podlogama", zaključio je Čilić.

Hrvatska i SAD dosad su se sastale četiri puta i sva četiri dvoboja dobila je Hrvatska.

Pobjednik dvoboja Hrvatska - SAD će u finalu od 23. do 25. studenoga igrati protiv pobjednika drugog polufinala u kojemu se u Lilleu sastaju Francuska i Španjolska.

Izvor: https://www.index.hr/sport/clanak/amerikanci-s-debitantom-na-hrvatsku-nismo-iznenadjeni-tom-odlukom/2023628.aspx

Objavljeno

Dominic Thiem - Thompson // 3:0 bet365 - 1,20

Koeficijent jeste nizak ali vjerujem kako će ovo proći bez problema, tako da za neki double u kombinaciji sa over setova ili gemova, je vrlo dobar tip. Thiem je veliki favorit ovdje, meč se igra u Grazu na zemljanoj podlozi i to sa istim lopticama koje se koriste na Rolland Garosu i koje su poznate da su "brze". Thiem je prošle godine izgubio meč u Davis Cupu na što je javnost u Autriji bila razočarana i mislim da će ovaaj put dati sve od sebe i pobjeda bez izgubljenog seta ne bi smjela doći u pitanje.

4.thumb.jpg.41b99c780065580005d71eecc60377d8.jpg

Objavljeno

Medvedev D. - Ivashka I. // Pobjeda Ivashka 1xbet - 3,065

Medvedev iza sebe ima solidnu sezonu, pružio je odlične partije na US openu a osvojio j i svoj drugi ATP turnir u Winston Salemu. Sada se vraća u Rusiju gdje njegova reprezentacija igra protiv Bjelorusije i pitanje je koliko zapravo ima motiva za ovaj meč. Moždaa i ključna informacija je da se je Medvedev prije samo dva dana oženio i upitna je njegova fizička i psihiča spremnost kao i mentalno stanje - trenutno.

Sa druge strane Ivaskha ima najbolju sezonu u karijeri i prvi put je ušao u top 100. Vjerujem kako danas može iznenaditi. 

4.jpg.6cb540552f0a02f89dc9574441a8b6cd.jpg

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hvala vam kolega,cijenim pohvalu.Svako dobro.
    • Bravo kolega. Ovo je najbolji post koji si napisao. Cudesna zemlja.
    • Hrvatska reprezentacija, predstavljanje Upozorenje: sadrzaj moze biti uznemirujuc i moze povrediti vasa osecanja ili uverenja. Citate na sopstevnu odgovornost. Samo za 18+ Hrvatska, zemlja Neke zvanicne procene govore o tome da van Hrvatske zivi oko 4 miliona Hrvata i njihovih potomaka, sto bi bio neki zvanicni podatak, a koji slobodno mozete da okacite macku o rep. Mnogo je vaznija moja procena nego zvanicna, a ja mislim da van Hrvatske zivi nesto malo manje od deset miliona hrvata ili njihovih potomaka. Zvanicna drzavna procena sigurno nema podatke onih koji se nisu zvanicno odjavili, plus je sigurno da nemaju tacan podatak o potomcima, plus recite vi meni kako se u zvanicnoj drzavnoj evidenciji vodi cerka nekog hrvata koji je emigrirao u Cile ili Argentinu, pa se udala za nekog cileanca ili argentinca i preuzela suprugovo prezime, a da ne govorimo da cerka ima i troje dece. Ali, hajde da se pretvaramo da je zvanicna statistika tacna, i da se slozimo da hrvatskih gradjana izvan granica Republike Hrvatske ima otprilike isto kao i u samoj domovini.  Sta su ti hrvati izvan granica Hrvatske? Jesu li oni izdajnici ili su ipak gradjani Hrvatske? Zasto su otisli? Zasto ih toliko ima? Zasto su odlazili iz Hrvatske od kada postoji pojam Hrvatska? Zasto hrvata ima od Australije i Novog Zelanda preko Cilea i Argentine, pa sve do Usa i Canade? Zasto su odlazili u cak cetiri velika talasa, nakon Drugog svetskog rata, pa sezdesetih i sedamdesetih godina proslog veka, pa devedesetih, a odlaze i danas? Zasto su posle Drugog svetskog rata hrvati odlazili bas u Argentinu i Cile? Da li je emigracija i odlazak iz Hrvatske pametan ili kukavicki cin? Sta su oni, gradjani drugoga reda, jesu li manje patrioti od ovih cetiri miliona koji su ostali? Hajde da se pretvaramo da je svih cetiri miliona otislo iz Hrvatske zbog novca, a ne zbog neceg drugog. Ili, neka bude da je 99% otislo zbog novca ili boljeg zivota, a samo jedan procenat je otisao iz Hrvatske zbog nekih drugih stvari. A jedan procenat od cetiri miliona uopste nije mali broj. Pazite, mi danas na Forumu ne bismo nasli jednog kolegu koji bi bio u stanju samo da izgovori, da bi Hrvatska mogla da bude bolja zemlja, a hrvati bolji ljudi. Jedan, jedini to ne bi bio u stanju samo da izgovori na jedan jedini minut, a kamoli da pomisli da je to tacno. Vec sam gore napisao, pa da ponovim, kada smo glasali na Forumu koje kladionice mogu na spisak, a koje ne mogu, Hrvatska Lutrija je pobedila William Hilla iz poluvremena. I sada vi hocete da nam neko na Forumu realno predstavi dokle moze hrvatska reprezentacija na Svetskom Prvenstvu, a ne mozete naci jednog jedinog koji bi nam odgovorio na sta lici hrvatska fudbalska liga, na sta lici stadion u Vukovaru, na sta lici Maksimir, ili nadjite jednog jedinog splicana koji ce reci da je Hajduk otrovan klub. A voleo bih i da znam da li neko sa Foruma cita sta na primer po turistickim blogovima pisu turisti koji su posetili Hrvatsku. Cita li neko na Forumu sta misle obicni ljudi koji dodju u Hrvatsku na nekoliko sedmica Znaci, sve je jednostavno. Losi ljudi = losa zemlja = losa liga = losa reprezentacija. Ali, koliko losa, e to je pravo pitanje oko koga se sigurno necemo sloziti Hrvatska reprezentacija Da krenemo od ociju. Sopstvenim ocima smo videli da je Hrvatska bila finalista i polufinalista na poslednja dva Svetska Prvenstva. Ocima se sve vidi, sve je cisto kao suza. Kroz kvalifikacije su prosli poput francuza i spanaca lagano sa sedam pobeda, jednim neresenim ishodom i nula poraza. 26 postignuta gola i tek cetiri primljena. Znaci potpuno zasluzen odlazak na Mundijal, plus rezultati u poslednjih deset godina, jedno Finale i jedno polufinale na Svetskim Prvenstvima, dva puta osmina finala na Evropskim Prvenstvima i jedno Finale Lige Nacija. Vidim da niko ne pominje na nasem Forumu, ali ako vec pricamo o ocima, na poslednjem Evropskom Prvenstvu Hrvatska nije prosla grupu, plus je imala nula pobeda, plus je bila iza Italije kojoj smo se ovih godina najvise smejali. Ali, ako verujemo svojim ocima, i ako gledamo poslednjih deset godina, Hrvatska je uspesnija od skoro celog sveta. Hrvatska ima bolje rezultate od Engleske, Portugala, Brasila, Nemacke, Holandije ... ma od celog sveta, osim mozda od samo dve reprezentacije, Spanije i Francuske. Ovo sve ako gledamo dugorocno period od poslednjih deset godina. Tacka. Veliki Bet365 je kvotirao cak sedamnaest reprezentacija ispred Hrvatske, ako gledamo samo procenu kladionica. E sad ovde vec ne znamo sta da radimo. Kolega mesrine ce nam reci da su tako kvotirali i ranije pa svi znamo kako se sve zavrsilo, a ja cu reci da verovatno kladionice imaju naprednije alate kojima nesto procenjuju od nas koji dolazimo na Forum na nekoliko minuta dnevno, a svo ostalo vreme radimo neke druge stvari. Ako kladionice procenjuju da su Maroko, Japan, Usa, Urugvaj ili Svajcarska ispred Hrvatske, sta mi sada da radimo? Ja sam takodje jedan od 14.000 registrovanih clanova na Forumu, pa kao i svi ostali, svakako imam prava da napisem sta mislim, pa makar posle toga pala krv. Sta ja mislim o hrvatskoj reprezentaciji Ako bih trebao da ocenim hrvatsku reprezentaciju u jednoj reci, ta rec bi bila nista. Ali, ne obicno nista, vec jedno velikooooooo nista. Znaci ja ne mislim nista o hrvatskoj reprezentaciji, i kada bih trebao da procenim sta ce uraditi, moj odgovor bi bio: da nista nece uraditi. Ako bih trebao da odgovorim sta da radimo sa kladjenjem, opet bi odgovor bio nista. E sada da vidimo koliko je to nista, malo nista ili veliko nista. Kao prvo, mislim da Hrvatska uopste ne dolazi kao outsider, niti mislim da bi bilo koja reprezentacija tako trebala da ih posmatra. Isto tako mislim da ce od njih biti velika ocekivanja, verovatno i veca nego sto je realno. Isto tako mislim da Hrvatska nije ni blizu Top favoritima, niti da je blizu reprezentacijama koje ce uticati na konacni poredak. Mislim i da bi hrvatskim gradjanima koristilo da sto pre zaborave kakvu su sjajnu generaciju imali, i da se okrenu (navijaci, gradjani) sadasnjosti, a da im proslost ostane u srcima za ceo zivot. Rekao bih i da u ovom rosteru ima nekoliko interesantnih igraca, ali jeste li vi videli kakva imena na papiru ima reprezentacija Belgije? Ako je misljenje kao i guza, i ako ga svako ima, onda je moje misljenje o Hrvatskoj nista. Mislim da su tu bas gde ih je i veliki Bet365 stavio na osamnaestom mestu, i bas me briga sto ce mesrine da kaze da su ih tako kvotirali i ranije. Mislim da nisu outsideri, ali ni blizu vrha. Mislim da mogu da naprave neku steticu, ali da eliminisu redom, sada lupetam, jednu po jednu reprezentaciju, na primer, Mexico, pa Norvesku, pa Nemacku, pa Spaniju ili Francusku ... za to bih kvotirao po 3,501,00 Zato i necu da iznosim svoje misljenje o rosteru, Modricu, selektoru ... Svi znamo sta je nekada bilo, ali ako je tema dansnjeg posta sta ocekujemo na ovom Svetskom Prvenstvu, onda je odgovor nista Kladjenje i hrvatska reprezentacija Pa isto nista, NoBet. Za hrvatsku reprezentaciju ne bih prihvatio nikakvo dugorocno kladjenje. Bas nikakvo, niti centa. Ako bih morao nesto da predlozim, to bi bilo samo utakmicu po utakmicu, sto vise i sto pazljivije ih pratiti, svaki detalj, svaki govor tela, pa tek onda proceniti dokle ici. A mislim i da je za Hrvatsku najvazniji raspored nakon grupe. Znaci, moj konacni stav jeste nista, a posebno mi otezava sto o Panami i Gani nista ne znam, osim sto sam u Gani bio jednom u zivotu, i mogu vam reci samo jedno. Volimo i cuvajmo Hrvatsku, Srbiju i Bosnu, kakve god da su zemlje, nase su. Ne daj Boze da vas neko natera da posetite Ganu. 
    • Vezano za Norvesku,1960.otkrili su naftu u Sjevernom moru.Taj novac vlada nije trosila izravno vec unovcila u tvz Naftni fond.Danas je taj fond prerasao u najveci drzavni investicijski fond na svijetu i posjeduju 1,5% dionica sa SVIH svjetskih burza,izmedju ostalog.To je kada,na vlas dojde poslovnij genij ili cijela grupa takvih a ne "poluproizvodi" kao kod nas u jugoistocnoj Europi.
    • Evo javljam se s ovim listićem, sva tri u šišku x + prošla i ostala tri para.. 😂
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use