Jump to content
IzudinB

Petak 3.3.2017. (Live)

Recommended Posts

prije 6 sati, CaptainStoner said:

Pozdrav, jučer mislio napisati post, ali više manje ste napisali identične parove, s druge strane i bolje da nisam. Imao sam jako loš raspored, pa sam redom padao Monflis over (za pola gema) i Atl.Madrid pobjeda. Ali nema veze novi dan 

Imao sam jako puno sreće s prvim parom, zaista se nadao rezultatu 7:6-6:4,ali ne kontra Noleta, neka ne žalim se. Drugi par koji sam odigrao i kojeg ću malo obrazložiti biti će između Verdasca i Haaasa, ovdje je koeficijent porastao s 2 na 2.10, i zaista ne vidim razlog zašto, gledam oba igrača cijeli turnir. Haase je realno trebao jučer ispasti, Dzumhur da nije igrao protiv sebe pa onda protiv Haasa mogao je dobiti, dok smo kod haasa vidjeli da jednostavno ne može pratiti jači ritam igre. I to je ono na čemu baziram tip danas. Verdasco je jučer odigrao fenomenalno, forhend bekend servis, izlasci apsolutno u svakom segmentu igre je bio nezaustavljiv za Monfilsa. Pa onda gledam kako će haas izdržati rastrčavanje. Jedinu šansu vidim  u njegovom servisu, ali za ovaj prolaz dovoljan je 1 break, verdasco sigurno želi u finale gdje će imati svoje adute protiv Murraya (nažalost mislim da snjim ide i finale) Haase nije više dječak, ne može više parirati u trci, a to je nešto s čime se jedino verdasca može pobijediti. Nadam se da ćemo danas imati više sreće. Pozdrav!

IMG_20170303_101504.png

4 godine života izgubio. Ali srećom prošao !! 7:6 5:7 6:1 

prije 7 sati, CaptainStoner said:

Pozdrav, jučer mislio napisati post, ali više manje ste napisali identične parove, s druge strane i bolje da nisam. Imao sam jako loš raspored, pa sam redom padao Monflis over (za pola gema) i Atl.Madrid pobjeda. Ali nema veze novi dan 

Imao sam jako puno sreće s prvim parom, zaista se nadao rezultatu 7:6-6:4,ali ne kontra Noleta, neka ne žalim se. Drugi par koji sam odigrao i kojeg ću malo obrazložiti biti će između Verdasca i Haaasa, ovdje je koeficijent porastao s 2 na 2.10, i zaista ne vidim razlog zašto, gledam oba igrača cijeli turnir. Haase je realno trebao jučer ispasti, Dzumhur da nije igrao protiv sebe pa onda protiv Haasa mogao je dobiti, dok smo kod haasa vidjeli da jednostavno ne može pratiti jači ritam igre. I to je ono na čemu baziram tip danas. Verdasco je jučer odigrao fenomenalno, forhend bekend servis, izlasci apsolutno u svakom segmentu igre je bio nezaustavljiv za Monfilsa. Pa onda gledam kako će haas izdržati rastrčavanje. Jedinu šansu vidim  u njegovom servisu, ali za ovaj prolaz dovoljan je 1 break, verdasco sigurno želi u finale gdje će imati svoje adute protiv Murraya (nažalost mislim da snjim ide i finale) Haase nije više dječak, ne može više parirati u trci, a to je nešto s čime se jedino verdasca može pobijediti. Nadam se da ćemo danas imati više sreće. Pozdrav!

IMG_20170303_101504.png

Drago mi je da si dobio na ovakav način, čisti primjer sreće, vadi te pare jer sreća ne traje vječno pogotovo ne ovakva ?

Iskušati ćemo sreću nanovo. 

Cuevas - Schwartzman 2 

zMan je u odličnoj formi, kad je ovakav jedino što mi preostaje pratiti ga, dobio je nedavno Cuevasa na doista lagani način ne očekujem tako lagano pobijedu i ovaj put, ali pobjeda bi se trebala upisati.

Nadal - Cilic 1 + 3.5 hendikep 1

Dali zaista trebam nešto govoriti o ovome paru, Nadal odrađuje lagano ovaj turnir malo je posustao protiv Japanca, ali noćas bi trebao po meni cilica dobiti s hendikepom 5-6 gemova razlike, inače svi moji poznavaoci znaju da ne volim cilica, ali doduše tko ga voli osim njegove curice, salu na stranu, nadal je kvalitetniji i ovo bi trebao odraditi rutinski

Real - Eibar over 5 kartona, real koji igra jako loš nogomet u zadnje vrijeme, trebalo bi se iskupiti za neriješen rezultat, eibar se bori za bolju poziciju koja vodi u europu, zadnji put 9 kartona, ne očekujem lagane bodove za kraljeve, ali očekujem barem 6-7 kartona.(molim poznavaoce da malo bolje analiziraju ovaj meč ja idem na osjećaj)

Još sam dodao lisice uz sve to nekako su proigrali i trebali bi si osigurat ostanak da mogu prazne glave na Sevillu i naravno sretno tko prati. Pozdrav

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use