Jump to content
Goksim

Ponedjeljak 03.11.2008. (Listić dana)

Recommended Posts

Vecina forumaša zan da ponedjeljkom ne igram ništa, ili odigram nešto sa stvarno minimalnim ulozima. Tako će biti i danas i budući da još nisu stavili komp. ponudu koja izlazi oko 12h danas jedino što sam dosta siguran da ću odigrati, ali za mali ulog (rekreativno) je Sparta Prag. Koef. je oko 2,70. Pod velikim su prisitkom i u lovu su na slaviju prag koja je u velikoj formi ali sezona je duga i vjerujem da se sparta može vratiti na 1.mjesto iako su u vecem zaostatku. Jedina preokupacija im je prvenstvo i tu moraju početi ulaziti u pozitivne serije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada vidim da se danas igra utakmica između Shelbourna - Sporting Fingnala...

Ovdje bi probao iznenađenje (2). Ovo je utakmica koja jako puno odlučuje... Gosti moraju ići na pobjedu jer im samo to igra. Sa osvojena 3 boda imaju dosta realne šanse da uđu u prvu ligu, međutim ukoliko ovdje ne pobjede gotovo je za njih... Shelbourn jest "ime" i ove sezone je dobar, međutim treba znati da su u petak odgodili utakmicu zbog viroze u ekipi, te su imali slične probleme kao dinamo. Teško da su u punom pogonu nakon samo 3 dana odmora, jer ipak nisu svi mogli trenirati i sigurno su igrači oslabili. Shelbournu je ovdje i bod dobar, iako bi im 3 bila idealna jer slj. kolo gostuju kod Waterforda gdje teško mogu računati na 3boda...

Dundalk nakon kiksa doma čeka tj. nada se kiksu Shelbourna jer ukoliko bi imali isti broj bodova odlučuje gol razlika, a Shlebourn u lsj. 2 kola igra sa 2 najlošije keipe i trebao bi na koncu imati bolju gol razliku od Shelbourna...

Međutim, danas sitna uplata. Ovaj tjedan je liga prvaka, cup uefa, pa vikend... Bolje te dane uplatiti više IMO... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo i tenisa danas baš nema nešto za igrati ali ukoliko netko stvarno želi evo moje prognoze... mislim da bi ovo moglo proći

Tursunov D.-Alcaide G. 03.11. 23:55

1260 1 1,20

Golubev A.-Robert S. 03.11. 23:55

1267 1 1,20

Serra F.-Rosol L. 03.11. 17:00

1060 1 1,30

Spadea V.-Ram R. 03.11. 23:55

1397 1 1,35

Williams S.-Williams V. 03.11. 23:00

1028 1 1,55

tečaj:

3,9172

ulog:

50 kn

dobitak:

186,54 kn

Čisto za kavu!!!  ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo i tenisa danas baš nema nešto za igrati ali ukoliko netko stvarno želi evo moje prognoze... mislim da bi ovo moglo proći

Tursunov D.-Alcaide G. 03.11. 23:55

1260 1 1,20

Golubev A.-Robert S. 03.11. 23:55

1267 1 1,20

Serra F.-Rosol L. 03.11. 17:00

1060 1 1,30

Spadea V.-Ram R. 03.11. 23:55

1397 1 1,35

Williams S.-Williams V. 03.11. 23:00

1028 1 1,55

tečaj:

3,9172

ulog:

50 kn

dobitak:

186,54 kn

Čisto za kavu!!!  ;D ;D

Ovo mi izgleda vrlo realno.

Mislim da će sestre Williams odlučivati o dobitku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo mi izgleda vrlo realno.

Mislim da će sestre Williams odlučivati o dobitku...

vrlo vjerojatno... al opet mislim da je serena kvalitetnija i jača.... i po formi isto tako

venus je često zaustavljana polufinale četvrtfinale, dok je ova u jakoj seriji i čini mi se jako dobroj formi... uostalom 3 igračica svijeta 8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo još dva para NBA...

Orlando-Chicago Bulls 03.11. 23:55

1019 1 1,35

L.A.Clippers-Utah Jazz 03.11. 23:55

1024 2 1,45

sve vadim iz ponude supersporta...

možda iskombinirati ovo košarke sa nešto tenisa već gore navedeno, ako tko misli uplaćivati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:17 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
    • 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:14 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
    • 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:13 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
    • Thursday 29 July 2021 16:00 CET - Qaraǵandy ("Shahter" stadıony) FC Shahter Qaraǵandy (KAZ) - FC FCSB (ROU) Referee: Dragomir Draganov (BUL, 3Cat)     16:00 CET - Liepāja (Daugavas stadions) FK Liepāja (LVA) - PFC CSKA-Sofia (BUL) Referee: Marcel Bîrsan (ROU, 3Cat)     17:00 CET - Qostanaı (Ortalyq stadıony) FC Tobyl Qostanaı (KAZ) - HNK Hajduk Split (CRO) Referee: Vladimir Moskalyov (RUS, 3Cat)     18:00 CET - Bodø (Aspmyra stadion) FK Bodø/Glimt (NOR) - Valur (ISL) Referee: Paolo Valeri (ITA, 2Cat)     18:00 CET - Poltava (Stadion "Worskła" imeni Oleksiya Butovsʹkoho) FC Vorskla Poltava (UKR) - KuPS Kuopio (FIN) Referee: Pavel Orel (CZE, 2Cat)     18:00 CET - Sumqayıt (Kapital Bank Arena) Sumqayıt FK (AZE) - FK Čukarički (SRB) Referee: Jørgen Daugbjerg Burchardt (DEN, 2Cat)     18:00 CET - Baku (ASK Arena) Keşlə FK (AZE) - FC Sochi (RUS) Referee: Viktar Šymusik (BLR, 3Cat)     18:00 CET - Yerevan (HFF Tekhnikakan kentron-akademiayi marzadasht) FC Dynama Brest (BLR) - FC Viktoria Plzeň (CZE) Referee: Mohammed Al-Hakim (SWE, 2Cat)     18:00 CET - Helsinki (Bolt Arena) FC Honka Espoo (FIN) - NK Domžale (SVN) Referee: Peter Kraľovic (SVK, 2Cat)     18:00 CET - Ta' Qali (Centenary Stadium) Birkirkara FC (MLT) - NK Olimpija Ljubljana (SVN) Referee: Bram Van Driessche (BEL, 3Cat)     18:00 CET - Eschen (Sportpark Eschen-Mauren) FC Vaduz (LIE) - Újpest FC (HUN) Referee: Christian-Petru Ciochirca (AUT, 3Cat)     18:30 CET - Tallinn (A. Le Coq Arena) FC Levadia Tallinn (EST) - Dundalk FC (IRL) Referee: Þorvaldur Árnason (ISL, 2Cat)     18:30 CET - Andorra la Vella (Estadi Nacional) FC Santa Coloma (AND) - Hibernian FC (SCO) Referee: Alex de Albuquerque Troleis (FRO, 3Cat)     18:30 CET - Sfântu Gheorghe (Stadionul Municipal) Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (ROU) - FC Spartak Trnava (SVK) Referee: Besfort Kasumi (KOS, 3Cat)     18:30 CET - Gothenburg (Bravida Arena) BK Häcken (SWE) - Aberdeen FC (SCO) Referee: Ádám Farkas (HUN, 2Cat)     18:45 CET - Žilina (Štadión MŠK Žilina) MŠK Žilina (SVK) - Apóllon Limassol FC (CYP) Referee: Alexandre Boucaut (BEL, 2Cat)     19:00 CET - Haifa (Itztadion Sammy Ofer) Maccabi Haifa FC (ISR) - FC Dinamo Tbilisi (GEO) Referee: Amine Kourgheli (BLR, 3Cat)     19:00 CET - Petah Tikva (Itztadion Shlomo Bit) Hapoel Be'er-Sheva FC (ISR) - PFC Arda Kardzhali 1924 (BUL) Referee: Daniele Doveri (ITA, 2Cat)     19:00 CET - Sivas (Yeni 4 Eylül Stadyumu) Sivasspor (TUR) - FC Petrocub-Hîncești (MDA) Referee: Kirill Levnikov (RUS, 2Cat)     19:00 CET - Orhei (Complexul sportiv raional) FC Milsami Orhei (MDA) - IF Elfsborg (SWE) Referee: David Coote (ENG, 2Cat) Peter Bankes (ENG, 2Cat)     19:00 CET - Barysaŭ (Barysaŭ-Arena) FC BATE Barysaŭ (BLR) - FC Dinamo Batumi (GEO) Referee: Urs Schnyder (SUI, 3Cat)     19:00 CET - Aarhus (Ceres Park & Arena) AGF Aarhus (DEN) - Larne FC (NIR) Referee: Volen Chinkov (BUL, 2Cat)     19:00 CET - Oslo (Intility Arena) Vålerenga Fotball (NOR) - KAA Gent (BEL) Referee: Kirill Levnikov (RUS, 2Cat)  Donald Robertson (SCO, 2Cat)     19:00 CET - Ashdod (Itztadion HaYudAlef) FC Ashdod (ISR) - Qarabağ FK (AZE) Referee: Novak Simović (SRB, 3Cat)     19:00 CET - Uherské Hradiště (Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty) 1. FC Slovácko (CZE) - PFC Lokomotiv Plovdiv 1926 (BUL) Referee: Andrew Madley (ENG, 2Cat)     19:00 CET - Bielsko-Biała (Stadion Miejski) Raków Częstochowa (POL) - FK Sūduva (LTU) Referee: Trustin Farrugia Cann (MLT, 2Cat)     19:00 CET - Trondheim (Lerkendal stadion) Rosenborg BK (NOR) - FH Hafnarfjörður (ISL) Referee: Ferenc Karakó (HUN, 3Cat)     19:00 CET - Kazan (Ak Bars Arena) FC Tarpieda-BielAZ Žodzina (BLR) - FC København (DEN) Referee: Aleksandrs Anufrijevs (LVA, 2Cat)     19:15 CET - Oswestry (Park Hall) The New Saints FC (WAL) - FK Kauno Žalgiris (LTU) Referee: Emmanouíl Skoulás (GRE, 3Cat)     19:30 CET - Esch-sur-Alzette (Stade Émile Mayrisch) CS Fola Esch (LUX) - FC Šachcior Salihorsk (BLR) Referee: Yaroslav Kozyk (UKR, 3Cat)     19:30 CET - Tel-Aviv (Itztadion Bloomfield) Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) - FK Sutjeska (MNE) Referee: Peter Kjærsgaard (DEN, 2Cat)     20:00 CET - Skopje (Nacionalna arena "Todor Proeski") KF Shkëndija (MKD) - Riga FC (LVA) Referee: Fabio Maresca (ITA, 2Cat)     20:00 CET - Banja Luka (Gradski stadion) FK Borac Banja Luka (BIH) - Linfield FC (NIR) Referee: Zaven Hovhannisyan (ARM, 3Cat)     20:00 CET - Aberystwyth (Park Avenue) Connah's Quay Nomads FC (WAL) - FC Prishtina (KOS) Referee: Petri Viljanen (FIN, 2Cat)     20:00 CET - Felcsút (Puskás Akadémia Pancho Aréna) Puskás Akadémia FC (HUN) - RFS (LVA) Referee: Walter Altmann (AUT, 3Cat)     20:00 CET - Rijeka (Stadion HNK Rijeka) HNK Rijeka (CRO) - Gżira United FC (MLT) Referee: Veaceslav Banari (MDA, 3Cat)     20:00 CET - Athens (Olympiakó Athlitikó Kéntro Athinón "Spýros Loúis") AEK Athens FC (GRE) - FK Velež (BIH) Referee: Kevin Clancy (SCO, 2Cat)     20:00 CET - Wrocław (Stadion Miejski) WKS Śląsk Wrocław (POL) - FC Ararat Yerevan (ARM) Referee: Iwan Arwel Griffith (WAL, 2Cat)     20:00 CET - Rotterdam (Stadion Feijenoord) Feyenoord (NED) - FC Drita (KOS) Referee: Espen Andreas Eskås (NOR, 2Cat)     20:00 CET - Elbasan (Elbasan Arena) FK Partizani (ALB) - FC Basel 1893 (SUI) Referee: Aristotélis Diamandópoulos (GRE, 3Cat)     20:00 CET - Novi Sad (Stadion Karađorđe) FK Vojvodina (SRB) - FK Panevėžys (LTU) Referee: Juri Frischer (EST, 2Cat)     20:30 CET - Thessaloniki (Stádio Kleánthis Vikelídis) Áris Thessaloniki FC (GRE) - FC Astana (KAZ) Referee: Michael Fabbri (ITA, 2Cat)     20:30 CET - Craiova (Stadionul Ion Oblemenco) Universitatea Craiova (ROU) - KF Laçi (ALB) Referee: Mattias Gestranius (FIN)     20:30 CET - Lancy (Stade de Genève) Servette FC (SUI) - Molde FK (NOR) Referee: Jochem Kamphuis (NED, 3Cat)     20:45 CET - Dunajská Streda (MOL Aréna) FC DAC 1904 Dunajská Streda (SVK) - FK Partizan (SRB) Referee: Alain Bieri (SUI, 2Cat)     20:45 CET - Dublin (Aviva Stadium) Bohemian FC (IRL) - F91 Diddeleng (LUX) Referee: Gergő Bogár (HUN, 3Cat)     20:45 CET - Maribor (Stadion Ljudski vrt) NK Maribor (SVN) - Hammarby Fotboll (SWE) Referee: Juan Martinez Munuera (ESP, 2Cat)     21:00 CET - Shkodër (Stadiumi Loro Boriçi) KF Vllaznia (ALB) - AEL Limassol FC (CYP) Referee: Robert Harvey (IRL, 2Cat)     21:00 CET - Osijek (Stadion Gradski vrt) NK Osijek (CRO) - MKS Pogoń Szczecin (POL) Referee: Luís Miguel Branco Godínho (POR, 2Cat)     21:00 CET - Kópavogur (Kópavogsvöllur) Breiðablik (ISL) - FK Austria Wien (AUT) Referee: Paul McLaughlin (IRL, 3Cat)     22:00 CET - Ponta Delgada (Estadio de São Miguel) CD Santa Clara (POR) - FC Shkupi 1927 (MKD) Referee: Robert Hennessy (IRL, 2Cat)  
    • Europska konferencijska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 28.7. u 11:05 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use