Jump to content

Recommended Posts

Golf: RBC Canadian open Dustin Johnson to win 6,5 Betfair 

Počeo je danas turnir u Kanadi. Prošlog vikenda najbolji golferi svijeta bili su u Engleskoj gdje se igrao The Open (nešto slično teniskom grand slamu). Jordan Spieth osvojio je taj turnir i time sa prvog mjesta u ukupnome poretku skinuo  Dustin Johnsona. Amerikanac sada ima priliku vratiti se na vodeće mjesto u slučaju pobjede na ovome turniru. Dustin Johnson  izgubio je svoje prvo mjesto zbog ozljede i tu je krivac za nekoliko loših rezultata. Dok je Spieth prošlog vikenda odigrao izvrsno, Johnson je završio negdje oko 50tog mjesta, u zadnjoj rundi u nedjelju imao je rezultat +7. Uvjeti su bili zbilja loši, bilo je puno vjetra (da gledao sam golf jer sam uplatio neke novce na Spietha :D) a ta runda koštala ga i nešto boljeg rezultata. E sad glavni razlog zasto je Johnson moj favorit za pobjedu. Nakon turnira u Engleskoj malo je top golfera došlo ovdje. Dustin Johnson je najbolje rangirani golfer, a uz njega od jačih igrača tu je Matt Kuchar koji je igrao jako dobro prošlog tjedna i završio 2. Ipak prednost je na strani Johnsona jer Kuchar nema pobjedu na touru duze od godinu dana. Johnson ovdje ima dobre rezultate dva puta je završio kao drugi (2013,2016). Igrao je Johnson na visokoj razini početkom godine kada je spojio čak 3 pobjede zaredom na Touru. Za onoga tko voli "dugoročne oklade" isplati se probati po koefcijentu 6.5 odigrati na maltene najboljeg golfera svijeta i čekati ishod 4 dana. Uživajte. 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use