Jump to content
IzudinB

Anastasios Sidiropoulos

Recommended Posts

Anastasios Sidiropoulos je grčki nogometni sudac iz Drame, Grčka. Rođen je 9. kolovoza 1979. godine.

WTnd4b6.jpg

Postao je sudac FIFA-e u 2011. godini. 2011/12 sezone počinje suditi u kvalifikacijama za Europsku ligu. Zatim 2013/14 sudi od početnih kola do osmine finala u Valenciji ožujka 2014 između Ludogoretsa i Razgrada.

Rujna 2014. sudi prvu utakmicu na Euru 2016 u utakmici između Španjolske i Makedonije. Nekoliko dana kasnije također sudi u Ligi prvaka, gdje je napravio svoj debi u grupnoj fazi u prvim utakmicama između Athletic Bilbaoa i Shakhthar Donetska.

zvZV82v.jpg

Do sada je u grčkoj Super ligi sudio ukupno 97 utakmica u kojima ja podijelio 494 žuta i 9 crvenih kartona.

All time

jUoNO9r.jpg

Prosjek žutih kartona: 4.88

Sezona 2014/15

BoggtCt.jpg

Prosjek žutih kartona: 5.15

Sezona 2015/16

dsd87XY.jpg

Prosjek žutih kartona: 4.95

Sezona 2016/17

S2bjI6V.jpg

Prosjek žutih kartona: 4.23

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Tražim stariji Balkanski acc sa mogućnosti uplate Skrillom ili Netellerom
    • Ekipa imo tko prijedlog za igrati igraca golove na ruk prvenstvu...
    • Za danas golovi igrača (singlovi)     
    • Arsenal - Newcastle | Manje od 4 gola + više od 6 kornera (1.40) bet365 Arsenal nastavlja svoj niz bez poraza u Premier ligi, unatoč tome što su u prethodnom susretu kiksali protiv katastrofalnog Crystal Palacea na stadionu Emirates gdje su remizirali bez golova. Domaćin je bez poraza u protekla četiri susreta ove sezone, uz tri pobjede zaredom. Topnici su u 18 nastupa do sada ove sezone prikupili 24 boda iz sedam pobjeda i tri remija. Newcastle je prodružio svoj niz bez pobjede na šest utakmica zaredom. Izgubili su posljednja dva meča,a posljednji je bio protiv Sheffielda (1-0) u gostima u posljednjoj utkamici u ligi. Svrake su u svojih 17 utakmica do sada ove sezone prikupile 19 bodova iz pet pobjeda i četiri remija. Arsenal je na putu povratka među najbolje ekipe u ligi nakon što su ranije ispustili veliki broj bodova. U posljednja četiri susreta su bili bez poraza. Njihov napad nije bio najbolji ove sezone, jer se muče postizati golove, te mi je jasno odakle dolazi oklada na manje od 2.5 3.0 gola u ovom susretu od kolege @thescaaar. Newcastle također ima problema sa svojim napadačima, jer su postigli nešto manje od jednog gola u prosjeku po utakmici. Moj prijedlog za danas na ovu utakmicu jeste manje od 4 gola + da će biti više od 6 kornera na ovom susretu. Na Arsenalovim utakmicama inače bude po deset kornera kada se uračunaju i korneri protivnika, dok sam Arsenal pravi nešto više od 5 kornera na svojim utakmicama u prosjeku. Svakako očekujem i koji korner od Svraka koje prave oko 4 kornera u prosjeku po utakmici. Po meni prilično izgledna kombinacija. Domaćinima nedostaju Mari i Sokratis, dok je Tierney pod znakom sumnje. Na drugoj strani nema Frasera, dok su Fernandez i Lewis pod upitnikom. Sretno! DIREKTNI LINK! (Koeficijenti 18.1. u 12:27 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Moj izbor za danas: Arsenal - Newcastle / goal line under 2.5,3.0 @ 1.7 Hamburg - Osnabruck / btts + over 2.5 @2.10  
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use