Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Chris Kavanagh


IzudinB

Recommended Posts

Chris Kavanagh je engleski profesionalni sudac koji sudi utakmice Premier lige, nakon što je promoviran u skupinu odabranih sudaca u 2017. godini.

Ic304Iy.jpg

Sudac je rođen u Manchesteru, a započeo je suditi u 1998. godini kao 13-godišnjak, koji je sudio u lokalnim utakmicama, prije nego što je dobio odgovornost da vodi utakmica u Nacionalnoj ligi 2012. godine.

Kavanagh redovito sudi u nogometnoj ligi od sezone 2014/15 i 2016/17. Sudio je u 27 utakmica u Championshipu.

Prije svoje promocije u odabranu skupinu, Kavanagh je debitirao u Premier ligi u travnju 2017. godine, gdje je sudio u utakmici WBA protiv Southamptona, dok je također bio četvrti sudac u nekoliko navrata u vrhunskoj ligi.

Kavanagh je također bio četvrti sudac u finalnom play-offu League One između Scounthorpe Uniteda i Millwalla na Wembleyu na kraju sezone 2016/17.

BngLgG2.png

Do sada je sudio ukupno u 3 utakmice Premier lige u kojima je pokazao 11 žutih kartona.

All time

K6MWBmC.png

Prosjek žutih kartona: 3.00

Sezona 2014/15

9cCyr4v.png

Prosjek žutih kartona: 2.92

Sezona 2015/16

GOPIejo.png

Prosjek žutih kartona: 3.27

Sezona 2016/17

E4kwoWC.png

Prosjek žutih kartona: 3.32

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Chelsea - PSG 2 (1.61) bet365 Francuski velikan igra turnir iz snova. U polufinalu su deklasirali Real Madrid s uvjerljivih 4:0, a to im je već treća velika pobjeda bez primljenog gola – prethodno su nadigrali i Inter s 5:0 te Atletico Madrid s 4:0. Prva zvijezda utakmice bio je Fabian Ruiz s dva pogotka u prvom poluvremenu, dok su mrežu pogađali i Dembele te Goncalo Ramos. Unatoč izostancima suspendiranih stopera Pacha i Hernandeza, PSG je djelovao neprobojno, a trener Luis Enrique najavljuje sličan sastav i za finale. S druge strane, Chelsea je do finala stigao uz nešto lakši raspored, eliminiravši brazilske Fluminense i Palmeiras, te Benficu nakon produžetaka. Posebno se istaknuo novi napadač Joao Pedro, koji je briljirao protiv Fluminensea s dva pogotka. Trener Enzo Maresca muku muči s ozljedama – Lavia, Essugo, Badiashile i Madueke su pod znakom pitanja, ali dobra vijest za Plave je povratak Caiceda, kao i suspendiranih Delapa i Colwilla. Chelsea: Sanchez; Gusto, Chalobah, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Neto, Palmer, Nkunku; Pedro PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Beraldo, Mendes; Neves, Vitinha, Ruiz; Kvaratskhelia, Dembele, Doue Forma i rezultati jasno favoriziraju PSG. Parižani su do sada primili samo jedan pogodak na turniru, dok su postigli čak 10 u nokaut fazi. Dembele, koji se nedavno vratio nakon ozljede, zabijao je protiv Bayerna i Reala te je glavni favorit za još jedan pogodak u finalu. (Koeficijenti 13.7. u 00:15 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Kako koja kladionica, PSK je imao u ponudi i uredno mi je priznao okladu da ce Dinamo dati dca ili vise golova
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use