Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Pozdrav svima,

zanima me koja je najpovoljnija metoda isplate novca s neta u ruke što se HR tiče. Naime skrill me fino dere pri bilo kakvoj vrsti transakcije (uplata od drugog accounta, uplata/isplata s kladionice).

Kakav je paysafecard? Je li to isplativije nego skrill?

Uglavnom priča je takva, da bi skupljao nekakvu vrstu donacija koja su vezana uz klađenje, a opet bi volio to odrađivati na način da me ne deru provizije svakakve preko interneta. Hvala na pomoći :)

Objavljeno
prije 6 sati, prlito said:

Pozdrav svima,

zanima me koja je najpovoljnija metoda isplate novca s neta u ruke što se HR tiče. Naime skrill me fino dere pri bilo kakvoj vrsti transakcije (uplata od drugog accounta, uplata/isplata s kladionice).

Kakav je paysafecard? Je li to isplativije nego skrill?

Uglavnom priča je takva, da bi skupljao nekakvu vrstu donacija koja su vezana uz klađenje, a opet bi volio to odrađivati na način da me ne deru provizije svakakve preko interneta. Hvala na pomoći :)

Jesi li probao napraviti skrill mastercard? 

Objavljeno
prije 10 sati, prlito said:

Pozdrav svima,

zanima me koja je najpovoljnija metoda isplate novca s neta u ruke što se HR tiče. Naime skrill me fino dere pri bilo kakvoj vrsti transakcije (uplata od drugog accounta, uplata/isplata s kladionice).

Kakav je paysafecard? Je li to isplativije nego skrill?

Uglavnom priča je takva, da bi skupljao nekakvu vrstu donacija koja su vezana uz klađenje, a opet bi volio to odrađivati na način da me ne deru provizije svakakve preko interneta. Hvala na pomoći :)

Skrill ti uzme cca 40 kn kod transakcije. Ako isplatiš 100 kn, 40 je previše; a ako isplatiš 5000 kn, 40 je ništa :)

Jedan od savjeta je da budeš strpljiv, pričekaš da se malo više toga nakupi... Što se tiče drugih načina, ne znam... Nikad nisam koristio niti jedan drugi način...

Objavljeno

Ja sam mislio da je najlakši način prebaciti sa skrilla u primjerice SuperSport, ali me to skoro koštalo, jer po novome moram cijeli taj iznos koji sam uplatio preko skrilla "okrenuti" prije isplate što mi nije isto dobra opcija..

Objavljeno
prije 9 sati, prlito said:

Ja sam mislio da je najlakši način prebaciti sa skrilla u primjerice SuperSport, ali me to skoro koštalo, jer po novome moram cijeli taj iznos koji sam uplatio preko skrilla "okrenuti" prije isplate što mi nije isto dobra opcija..

Što se tiče Skrill MasterCard, ako si iz Hrvatske mislim da imaš opciju da naručiš tu karticu koja košta 10€.  Zatim u roku od 7-10 dana ti stiže kartica sa kojom možeš isplatiti na svakom bankomatu, ne moraš raditi 'Withdraw", odmah možeš otići na bankomat i dignuti, uz proviziju od samo 1.7% što je po meni ništa s obzirom koliko naše banke uzimaju. 

  • 2 weeks later...
Objavljeno

Zatrazio sam skrill mastercard te je u procesu slanja na moju adresu.

Jos par informacija mi je potrebno:

Kako mi je valuta u skrillu euri, te je spomenuto da mogu na bilo kojem bankomatu podici novce uz proviziju od samo 1,7%. Kako ce novci primjerice preko PBZ bankomata biti isplaceni u kunama, kakav se tecaj uzima u tom slucaju?

Hvala jos jednom

Objavljeno
prije 1 sat, prlito said:

Zatrazio sam skrill mastercard te je u procesu slanja na moju adresu.

Jos par informacija mi je potrebno:

Kako mi je valuta u skrillu euri, te je spomenuto da mogu na bilo kojem bankomatu podici novce uz proviziju od samo 1,7%. Kako ce novci primjerice preko PBZ bankomata biti isplaceni u kunama, kakav se tecaj uzima u tom slucaju?

Hvala jos jednom

Sve zavisi koliko novca dižeš i koliko je konverzija valute u Hrvatskoj. Vidjet ćeš poslije prvog dizanja novca, kada budeš dizao u kunama gledaj dizati 10 eura manje nego što imaš na računu pa pogledaj koliko ti je točno uzelo za konverziju i plus to 1.7% koje uzima skrill. Tako ćeš najbolje znati koliko točno možeš dizati novca kada budeš ponovo dizao. Ja sam tako uradio, ali sam iz BiH pa nisam siguran kolike su konverzije valute u Hrvatskoj. To što ti uzme Skrill ćeš vidjeti na transakcijama kada uđeš na račun u skrillu, poslije dizanja novca na bankomatu. A ako ti konverzija valute i to 1.7% bude iznosilo više od 10 eura, probaj dignuti 20 eura manje pa pogledaj koliko će to iznositi, jer nisam siguran kolike su provizije u Hrvatskoj. Moguće je da ti možda neće uzeti ni 5 eura ukupne provizije, ali pokušaj na više načina pa javi kako je prošlo. Ako netko zna kolike su provizije u Hrvatskoj što se tiče dizanja sa Skrill karticom na bankomatima neka pomogne kolegi. 

  • 3 weeks later...
Objavljeno

Dobio Skrill prepaid karticu kući i išao obaviti prvu transakciju odnosno isplatu novca s PBZ bankomata. I nažalost dobro deru ljudi iz PBZa, obračunali mi pišljivih 7,09 HRK za 1 EUR kada sam preračunao iznos koji sam išao isplatiti. Je li postoji mogućnost da neke druge banku manje "kradu" ?

Objavljeno
On 12. 03. 2018. at 12:51, IzudinB said:

Sve zavisi koliko novca dižeš i koliko je konverzija valute u Hrvatskoj. Vidjet ćeš poslije prvog dizanja novca, kada budeš dizao u kunama gledaj dizati 10 eura manje nego što imaš na računu pa pogledaj koliko ti je točno uzelo za konverziju i plus to 1.7% koje uzima skrill. Tako ćeš najbolje znati koliko točno možeš dizati novca kada budeš ponovo dizao. Ja sam tako uradio, ali sam iz BiH pa nisam siguran kolike su konverzije valute u Hrvatskoj. To što ti uzme skrill ćeš vidjeti na transakcijama kada uđeš na račun u skrillu, poslije dizanja novca na bankomatu. A ako ti konverzija valute i to 1.7% bude iznosilo više od 10 eura, probaj dignuti 20 eura manje pa pogledaj koliko će to iznositi, jer nisam siguran kolike su provizije u Hrvatskoj. Moguće je da ti možda neće uzeti ni 5 eura ukupne provizije, ali pokušaj na više načina pa javi kako je prošlo. Ako netko zna kolike su provizije u Hrvatskoj što se tiče dizanja sa skrill karticom na bankomatima neka pomogne kolegi. 

Od kad se moze u Bih dobit skrill iartica. Kad si je ti dobio?

Objavljeno
prije 6 sati, baki30 said:

Od kad se moze u Bih dobit skrill iartica. Kad si je ti dobio?

Ne moze u Bosni, mozes napraviti preko nekog rođaka koji zivi u nekim od zemalja EU i dizati novac na bankomatima u Bosni sa Skrill karticom.

Objavljeno

Je li postoji mogućnost da se ne "dere" toliko ako se koristi skrill kartica kod kupovina, ili dođe opet na isto?

Ili još bolje, može li se na nekim bankomatima isplacivati u EUR, iz Zagreba sam i pretpostavljam da zbog velikog priljeva turista postoji ta mogućnost?

  • 2 years later...
Objavljeno
On 02. 03. 2018. at 9:22, IzudinB said:

Što se tiče skrill MasterCard, ako si iz Hrvatske mislim da imaš opciju da naručiš tu karticu koja košta 10€.  Zatim u roku od 7-10 dana ti stiže kartica sa kojom možeš isplatiti na svakom bankomatu, ne moraš raditi 'Withdraw", odmah možeš otići na bankomat i dignuti, uz proviziju od samo 1.7% što je po meni ništa s obzirom koliko naše banke uzimaju. 

Pozdrav, zanima me samo kada ides podici novac sa skrill karticom na bankomat u kojoj valuti treba biti novac.. Dolari, euri ili nije bitno uopce, slucaj za HR. Hvala?

Objavljeno
prije sat vremena, Noti said:

Pozdrav, zanima me samo kada ides podici novac sa skrill karticom na bankomat u kojoj valuti treba biti novac.. Dolari, euri ili nije bitno uopce, slucaj za HR. Hvala?

U valuti zemlje u kojoj dižeš novac. Ako ga dižeš u Hrvatskoj dobit ćeš HRK, ako u Njemačkoj onda Eure neovisno o valuti u kojoj ti je Skrill (možeš imati i više valuta). Ako npr. Skrill imaš u HRK a novce dižeš npr. u Londonu onda ćeš dobiti Funte tj. HRK će biti konvertiran u funte kada se napravi isplata. Preporuka je isplate raditi u valuti u kojoj je skrill da se izbjegnu konverzije. 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use