Jump to content
IzudinB

NBA - Nedelja 11.3.2018.

Recommended Posts

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Brest - Lens / Lens AH+0.25 @1.625
    • Po meni danas FK Željo tip dana, koliko vidim drastično je pala kvota od jutra na njih!  
    • I šta sad ovdje očekivati osim golova
    • Nema bolje od dobrog i kvalitetnog zornjaka
    • Kako sam jučer i pisao današnja ponuda mi se daleko više sviđa nego jučerašnja. Idemo kronološkim redom... U 13:00 PSG igra protiv St.Etienna. Kako je Lille u petak kiksao pobjedom PSG dolazi na samo bod zaostatka a Lille sljedećeg vikenda očekuje gostovanje kod Lyona. 1,30 na PSG mi se čini i previše, očekivao sam 1,15-1,20 međutim neću se buniti. PSG u srijedu očekuje Kup protiv Angersa pa danas ne bi trebalo biti kalkuliranja. Kraj je prvenstava i PSG si ne može dopustiti još jedan luksuz kiksa jer bi titula u tom slučaju došla pod veliko pitanje. Može se probati i točan rezultat na poluvremenu 2:0 za PSG kod bet365.  F1 - slažem se tipom na ispadanje o kojem je ranije pisano, ja sam odigrao da manje od 17,5 vozača završava utrku kod bet365 Atletico Madrid - Atletico je ušao u rezultatsku krizu i uprapostio sve dobro što su napravili. Ne igraju tako loše i nisu imali sreće u nekim utakmicama. Vjerujem da im slijedi jedna bolja serija. Eibar je fenjeraš lige, nema pobjedu u zadnjih 6 utakmica i čudi me tako visok (1,44) koeficijent na Atletico.    Getafe - Real Madrid Kao i za Lille usudim se prognozirati iznenađenje ovdje. Generalno sam dojma da Real Madrid igra daleko lošije nego rezultati govore i to im se negdje mora vratiti. Iako kladionice daju gotovo podjednake šanse i Realu i Barci i Atleticu sumnjam da će Real do naslova. Rast koeficijenta do 1,75 samo govori da i bookmakeri očekuju svašta večeras...  Uz 1X na Getafe koji tradicionalno za stvarati probleme Realu vezao bi i više kartona, kao i sa Lilleom. Getafe je gruba momčad a Real bi također trebao biti nervozniji nego inaće kada im sve ide po planu... Real u velikim problemima. Objavio nikad siromašniji popis igrača za iduću utakmicu REAL MADRID objavio je popis igrača za sutrašnju utakmicu La Lige protiv Getafea. Na njemu se, ne računajući golmane, nalazi samo 13 igrača. Od prije su ozlijeđeni Sergio Ramos, Lucas Vazquez, Daniel Carvajal i Eden Hazard. Raphael Varane zaražen je koronavirusom. Na treningu uoči utakmice ozlijedio se i Ferland Mendy, a suspendirani su Casemiro i Nacho. Treba reći da su pod upitnikom bili i Benzema, Kroos i Valverde, ali će oni ipak biti spremni za nastup. Real će tako na gostovanje kod tvrdog Getafea ići u krnjoj postavi, a kako ipak ne bi došao sa samo 13 igrača iz polja, ekipi će se pridružiti par igrača iz Realove B momčadi, koja nastupa u trećoj ligi. Nogometaši Zinedinea Zidanea su u borbi za naslov i svaki bod im je od izuzetne važnosti pa se nadaju da ih brojni izostanci neće stajati pobjede. Uistinu nesvakidašnja situacija u ovako velikom klubu. Izvor. Index.hr
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use