Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 6.6.2018.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

BELGIJA – EGIPAT

Belgija je pred svojim najvećim izazovom – ovo Svjetsko prvenstvo bit će vrhunac snage i zrelosti takozvane Zlatne generacije, koja po papirnatoj snazi izgleda kao jedan od favorita čak i za naslov, ali taj nivo tek treba dokazati na terenu. Bili su pobjednici svoje skupine kvalifikacija u kojoj nisu imali dostojnog rivala, ali nisu se proslavili u prvoj probi pred Rusiju, u subotu su zapeli u Bruxellesu sa Portugalom na 0:0, s tim što gosti nisu imali Ronalda. No, Crveni vragovi imaju popravni ispit, opet u Bruxellesu, jasno je da će de Bruijne, Lukaku, Hazard i društvo nastojati da što boljom partijom i pobjedom obilježe odlazak na svoj najveći ispit.

Egipat je bio pobjednik svoje skupine u afričkim kvalifikacijama, riječ je o vrlo čvrstoj, kompaktnoj momčadi, ali je apsolutno jasno da je za “Faraone” preveliki hendikep ozljeda Mohameda Salaha. Istina, golgeter Liverpoola bi trebao biti spreman za nastup tijekom  nastupa u skupini Mondiala, ali bez njega je to ipak druga priča. Inače, već su odigrali jedan test-meč i to solidno, remizirali su sa Kolumbijom (0:0) u petak u talijanskom Bergamu. Čekajući Salaha, sve svoje adute stavit će prije svega u obranu.

Brojke: Vjerovali ili ne, oba dosadašnja (prijateljska) meča dobio je Egipat i to svladavši Belgiju sa čak 4:0 2005. godine, dok je 6 ljeta ranije bilo 1:0!

Izvor: psk.hr

Link to comment
Share on other sites

Tromsdalen - Jerv | Više od 2.5 gola (1.85) bet365

Tromsdalen je vrlo profitabilan klub kada su oklade na golove u pitanju ove sezone, jer u ovu utakmicu ulaze nakon poraza od 4-2 u gostima kod Ull/Kise, dok su kod kuće prošlu utakmicu igrali protiv Nest-Sotre koju su pobijedili sa 3-1. Drugi njihovi rezultati ove sezone uključuju i remi od 3-3 kod kuće protiv Kongsvingera, zatim 3-2 u gostima kod Notoddena, ali što me zaista interesira je njihova trenutna forma, jer u posljednjih šest njihovih utakmica oba tima dala gol i bilo je više od 2.5 gola, pa mislim da je oklada na over golova u ovoj utakmici prilično izgledna i vjerujem da će proći. U tri od tih posljednjih šest utakmica postignuto je pet ili više golova, oni su drugi od pozadi u ovom trenutku prvobitno zbog loše obrane, koja je primili 21 gol ove sezone, ali oni imaju i prilično dobar napad koji nije loš s obzirom na njihovu formu. Mislim da će oni ovdje postići gol, jer su postigli u posljednjih sedam utakmica u nizu. Sretno!

xQXcQsH.png

(Koeficijenti 6.6 u 15:44 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Belgija - Egipat 1 (1.28) bet365

Ovo je pretposljednja provjera Belgijskog tima i konačna provjera za Egipćane prije Svjetskog prvenstva u Rusiji, gdje će Egipćani biti u skupini sa Belgijom i ovo je neka vrsta testa za taj dvoboj, iako će igrati protiv Urugvaja u prvom kolu, dok će Belgijanci imati prijateljsku utakmicu protiv Kostarike prije utakmice protiv Paname na Svjetskom prvenstvu. Belgijanci su dugo bez poraza, računajući njihove natjecateljske i prijateljske utakmice. Oni su prije par dana igrali remi protiv Portgugala, dok su Egipćani zabilježili pet utakmica bez pobjede i igrali su protiv Kolumbije prije nekoliko dana. U prijateljskoj utakmici 2005. godine, Egipat je slavio protiv Belgije sa 4-0. Protiv Portugala, Martinez je nastupao sa timom koji se nekako smatra najjačim u ovom trenutku, a ova postava bi trebala igrati i na Svjetskom prvenstvu. Verlmaelen ima problema sa ozljedama. U postavi Belgije neće biti Jordan Lukakua i Bentekea, kao i Nainngolana koji je uklonjen ranije. Egipćani su već igrali dvije utakmice kao pripreme za Svjetsko prvenstvo i obje utakmice su završile remijem, a interesantno je da su i Belgijanci igrali 0-0 svoj posljednji meč. Kolumbija je bila protivnik Egiptu i meč se igrao u Bergamu. Kolumbija je zaista odličan tim i nema razloga da Egipat bude nezadovoljan, pogotovo jer su igrali bez svoje zvijezde Mohammed Salaha. Što je vrlo ohrabrujuće za njih je što je egipatski trener Hector Cuper uključio i Salaha među 23 igrača koja idu na Svjetsko prvenstvo, što znači da bi on mogao biti spreman za nastup. Egipćani nisu čak bili sjajni ni sa Mohamed Salahom u ekipi u posljednje vrijeme. Oni su u nizu od pet utakmica bez trijumfa, a u četiri prijateljska susreta su zabilježili smao dva poraza i dva remija. Cuper je poslije remija napravio niz promjena u njihovom sastavu koji je igrao protiv Kolumbije, i čini se da je to tim koji će igrati na Svjetskom prvenstvu ili ćemo ponovo vidjeti nove izmejne, nisam baš siguran, u svakom slučaju Salah se ne očekuje u ovoj utakmici, ali na Svjetskom prvenstvu bi mogao biti spreman. Belgija nije uspjela pobijediti Portugala, ali sada igraju protiv mnogo lakšeg Egipta, a lista igrača koja treba da igra na Svjetskom prvenstvu je već poznata, tako da je pritisak na igrače malo manji, zbog čega i očekujem mnogo opušteniji duel ova dva tima, ali uz to očekujem i pobjedu Belgije, a nedostatak najboljeg igrača Egipta je samo plus za ovu okladu. Sretno!

Moguće postave:

Belgija: Courtois – Alderweireld, Boyata, Vertonghen – Meunier, Fellaini, de Bruyne, T.Harard – Januzaj, E.Hazard – R.Lukaku

Egipat: El Shenawy – Fathi, Samir, Hegazy, Abdel-Shafi – Hamed, Morsy – Trezegeut, Sobhi, Warda – Mohsen

Qy0VW64.png

(Koeficijenti 6.6 u 16:06 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Ma svega toga sam i sam svjestan i sve stoji, uzivao sam u utakmici, ali molim te izvrti film u glavi od sinoc i isprati tog profesionalnog nogometasa, po ulasku odmah i kapetana Arauja, kojem je u tom trenutku bitno kakvu kapetansku traku ima na ruci, on se rikta a ovamo u obrani (sto mu je primarna djelatnost( ne zna osnove pozicioniranja i kretanja, ispada kao mlijecni zub djetetu. Ne mogu vjerovati kakva nezgrapna drljina od igraca. Za njega je Christensen John Terry!
    • Barcellona je timcina, tu nema sta da se prica.  Odlucivali su detalji. Po mom misljenju, detalji koji su prelomili jesu neiskoriscene prilike Barcellone. Po meni, gol je visio u vazduhu, Inter je bio u konopcima, lopte su prolazile tik pored gola, golman Intera je branio sve sto je trebalo, bilo je i stativa … plus jeftin gol koji su primili. To ne znaci da mi je zao, ili da nisam aplaudirao Interu iako sam bio sam u sobi. Barcellona je imala u gostima 71% poseda lopte, 22 ukupna suta, od toga 10 u okvir gola, sedam kornera, takozvanih “velikih sansi za gol” osam, xG neverovatnih 2,81 i jos neverovatniji “xG kod udaraca u gol” od 3,97 i to sve, da ponovim na utakmici na strani. Ja mislim da su oba trenera pravili greske, kao i uvek mislim da bih bolje vodio i jednu i drugu ekipu. Barcellona treba da zali sto nije iskoristila trenutke kada je Inter bio medju konopcima, a Inter treba da zahvali sreci, sudbini, karmi ili Bogovima koji su ga nagradili ne za ono juce, vec za celu sezonu. Ono sto mene cudi, jeste koliko je Inter izgledao lose fizicki pripremljen, koliko je izgledalo da im nedostaje vazduha, i kako su izgledali i trcali kao da imaju po 60 godina. A Barcellona deluje kao da je mogla da odigra jos jednu utakmicu. Zaboravio sam da napisem da sam juce pogodio vremensku prognozu za Milano, pa neka mi administratori i za to upisu pogodak.    
    • Necete zamjeriti ali ja se i danas moram sjetiti ovdje Araujove majke, oca, djece te blize i dalje rodbine do onih koje cak ni na svadbu nije zvao ili nece zvati.
    • Stvarno necu danas da se zayebavam, potpuno sam ozbiljan, danas sam hteo da pozovem kolege koji igraju narodne, seljacke ili tikete sa vise parova da ipak postave i jedinicu na Napoli koji igra u nedelju od 20.45. sa Genovom. To sam vec napomenuo juce, ali danas bih jos jednom da ponovim. Ne kazem da je to jedinica kao kuca, cak bi mozda mogao da zaluta i X, nereseni ishod, ali mislim da bi vec danas trebalo da se uplati ta jedinica, neka stoji “na cekanju”. Danas je sreda, utakmica se igra u nedelju, za ta cetiri dana se nista nece desiti, necete umreti ako imate jedan mec na cekanju. Do kraja sezone u Serie A je ostalo jos samo tri kola, Napoli igra kod kuce sa Genovom, pa ide Parmi, pa im dolazi Cagliari. Imaju tri boda prednosti i do sada nisu pokazivali u sezoni znake seljackog mentaliteta. Trenutna kvota kod bet365 je 1,33 dok je kod italijanskih vodecih kladionica 1,25-1,27 a one ipak ne bi placale svojim klijentima ono sto ne moraju. Ovde nije procena da li je Napoli bolji, ili da li treba igrati na njih tri kola pre kraja sezone kada imaju tri boda prednosti, vec da li kao juznjaci mogu da se izbore sa pritiskom. Ja mislim da, bez obzira da li osvojili titulu ili ne, prvaci vise nece biti u narednih sto godina. U nedelju cu najaviti ovaj mec, vise cu pisati o tome gde postoji eventualno prostora da ne dodje jedinica, a to je u glavama juznjaka, ali stvarno mislim da treba ranije uplatiti barem na jednom tiketu, jer ima sto razloga za to, a najveci je trenutna kvota, plus sto bi to bio poslednji mec na cekanju u nedelju od 20.45. pa ako biste imali samo taj mec na cekanju, za kreativne ili mastovite kolege mogucnosti da se branite su neogranicene. Danas sam hteo da postavim naslov “Najava meca izmedju Napolija i Genove” u Topicu od nedelje, i tako sebi zauzmem mesto, ali tog Topica nema, pa cu sacekati da se administratori probude, tamo negde oko rucka.  
    • 21:00 CET - Paris (Parc des Princes)  PARIS SAINT GERMAIN (FRA) - ARSENAL FC (ENG) Sudac: Felix Zwayer GER 
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use