Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 8.8.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Celtic - AEK | Manje od 2.5 gola (1.57) bet365

Nakon što su osvojili treble na domaćem tlu, pod Brendan Rodgersom Celtic ostaje momčad koja je prošle sezone poražena samo četiri puta u domaćoj ligi, ali moglo bi se tvrditi da je vodstvo ovog kluba u skupine Lige prvaka dva puta zaredom najveće postignuće ovog menadžera. Uspjeti po treći put zaredom je zaista veliki izazov za Celtic, koji je započeo svoju sezonu u prvoj kvalifikacijskoj rundi i sada moraju pobijediti grčke šampione kako bi jednostavno prošli u play-off runde. Pobjednik iz ove utakmice će igrati protiv Malma ili Vidija u play-offu, dok navijači Celtica vjeruju da je ovo najveća prepreka na njihovom putu do grupnih faza Lige prvaka. Pobjede nad Alashkertom i Rosenborgom će dati Celticu samopouzdanje pred prvu utakmicu, dok su također neporaženi u 11 utakmica na svom terenu u Ligi prvaka, a ostvarili su pobjede u svim tim utakmicama. Celtic je pobijedio Livingstona vrlo lako prošlog vikenda što znači da su otvorili svoju sezonu sa četiri pobjede iz pet utakmica igranih u svim natjecanjima. Pobijedili su sve tri utakmice koje su se igrale na Celtic Parku ove sezone, dok su postigli barem tri gola u svakoj od tih utakmica. Olivier Ntcham je pod znakom sumnje za ovu utakmicu, nakon što je zadobio udarac u pobjedi protiv Livingstona. Na kraju prošle sezone AEK je prekinuo 24 godine čekanja na titulu grčkog šampionata, ali klubovi iz ove divizije nisu imali dovoljno velik utjecaj na europskoj razini kako bi zaradili izravan ulazak u skupine Lige prvaka. Za razliku od Celtica, AEK je barem zaradio da ne igra u tim ranim kvalifikacijama i umjesto toga će igrati tek u trećem, to jest ovom krugu kvalifikacija. Ovo je druga sezona za redom u kojoj je AEK sudjelovao u kvalifikacijama Lige prvaka i nadaju se da će im razočaravajući poraz protiv CSKA Moskve biti pouka pred ovu utakmicu. Nakon tog poraza AEK je uspio ući u 1/16 finala Europske lige i bili su neporaženi u svih 10 utakmica koje su igrali u tom natjecanju, nakon što su izgubili kod kuće i u gostima protiv CSKA Moskve u kvalifikacijama za Ligu prvaka prošle sezone. AEK je igrao u brojnim prijateljskim utakmicama kako bi izgradili kondiciju za kvalifikacije za Ligu prvaka, ali to će im biti prva natjecateljska utakmica od poraza protiv PAOK-a u grčkom kupu sredinom svibnja. Oni su izgubili samo jednu od posljednjih 20 gostujućih utakmica na svim natjecanjima, što će dati grčkim prvacima veliko samopouzdanje pred ovu prvu utakmicu.

fRA6ejC.png

(Koeficijenti 8.8. u 14:15 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Celtic - AEK

U trećem pretkolu Lige prvaka škotski prvak Celtic igra protiv neugodne grčke momčadi, atenskog AEK-a.
Celtic se zasad nije mučio u kvalifikacijama Lige prvaka, a u prošlom pretkolu je relativno jednostavno nadjačao norveški Rosenborg kojeg je slomio u prvom, domaćem nastupu (3-1 u Glasgowu).
Pokušat će „zeleno-bijeli“ i danas u domaćem okruženju napraviti veliki korak prema novoj stepenici u Ligi prvaka, ali danas će taj put biti daleko teži jer je AEK tvrda, odgovorna, stabilna i u kontrama dosta opasna momčad.
AEK se prošle sezone u Europa ligi predstavio u vrlo dobrom svjetlu (igrao je odlično i u domaćem prvenstvu). Ostavio je iza sebe Rijeku i bečku Austriju, igrao je ravnopravno s Milanom i prošao skupinu Europa lige.
S kvalitetom koju AEK ima, plus to prošlosezonsko iskustvo, ta momčad postaje vrlo zahtjevan suparnik za Celtic. Šanse su za prolaz 50-50, ali u Glasgowu je ipak logično barem za nijansu favorizirati škotski klub

PAOK - Spartak M.

Solunski PAOK napravio je vrlo dobar posao u drugom pretkolu Lige prvaka i na toj podlozi gradi nove velike ambicije u nastavku natjecanja.
Uz dvije pobjede, 2-1 na domaćem i čak 3-0 na gostujućem St. Jakob stadionu, PAOK je „isprašio“ Basel i naravno da su grčkoj momčadi silno narasla krila poslije tog trijumfa. I nova prepreka zvana moskovski Spartak za njih se ne čini previsoka.
Uvjereni smo da će PAOK pogotovo impresivan i s mnogo samopouzdanja igrati u ovoj prvoj utakmici pred svojim navijačima.
Kada je neka grčka momčad napumpana samopouzdanjem, kao što je u ovom trenutku PAOK, i još k tome igra na domaćem terenu postaje krajnje opasna za bilo koga, a kako ne bi za moskovsku momčad koja već duže vrijeme ipak nije dojmljiva.
Prije dvije sezone je Spartak bio prvak Rusije, no prošle sezone je kiksao i u domaćem prvenstvu, a pogotovo u Ligi prvaka gdje je izgledao kao sastav koji nikome nije konkurentan. Nama je u ovom susretu PAOK favorit za slavlje.

Fjolnir R. - Keflavik

Derbi začelja u islandskom će prvenstvu tijekom srijede odigrati nogometaši Fjolnira i Keflavika.
U pitanju je sudar dvije najslabije momčadi na ljestvici, s tim da Fjolnir još uvijek drži kakav-takav kontakt s ostatkom lige, a Keflavik je od samog starta zabetoniran na samom dnu.
Uostalom, trebamo naglasiti da ove dvije momčadi, unatoč tome što su jedna kraj druge, razdvaja čak deset bodova (13-3).
U četrnaest utakmica Keflavik je, dakle, osvojio samo tri boda (tri remija i 11 poraza), a zanimljivo da su sva tri boda vezana za gostujuće utakmice. Kao domaćin ima sedam poraza iz sedam utakmica.
I Fjolnir igra bolje u gostima pa je tako kao domaćin trenutačno na tek jednoj pobjedi (uz po tri remija i poraza). Ima Fjolnir i negativnu seriju rezultata (remi i tri poraza u zadnje četiri utakmice), a ne postoji bolja prilika za prekid svih crnih serija nego li utakmica protiv najslabije momčadi prvenstva. Glasamo za znak 1.

Izvor: lutrija.hr

Link to comment
Share on other sites

SALZBURG – ŠKENDIJA

Salzburg već godinama predstavlja nedodirljivog gospodara u austrijskom nogometu, dok nikako ne uspijeva izboriti barem grupnu fazu Lige prvaka. Ni ovog ljeta prognoze nisu baš sjajne, ali treba vidjeti mogub li “Crveni bikovi” konačno dobiti krila i preskočiti dvije prepreke do cilja. Ždrijeb im je zaista bio naklonjen, jer su apsolutni favoriti protiv prvaka Makedonije, a potom će ih čekati bolji iz duela Zvezda – Spartak. Inače, Salzburg je u svom stilu otvorio domaće prvenstva, u 2 startna kola je nadmašio LASK sa 3:1 doma, te Mattersburg u gostima sa 2:0, tako da u solidnoj formi dočekuje ovaj test, koji zaista ne bi trebao predstavljati naročitu prepreku.

Škendija je prvak Makedonije, riječ je zapravo o klubu Albanaca iz Tetova, koji je preoteo dominaciju skopskih klubova na čelu sa Vardarom. Za razliku od Salzburga, kojem je ovo europski debi ovog ljeta, Škendija je već preskočila dvije prepreke. Na startu je bila bolja od New Saintsa, koje je na svom terenu pregazila sa 5:0, a onda u Velsu zamalo sve upropastila, izgubivši sa 0:4! No, za taj jedan pogodak viška je ipak prošla dalje, te u 2. pretkolu već napravila dobar posao, izbacila je svakako iskusniji i poznatiji Sheriff: presudio je opet jedan gol i to na svom terenu, zabio ga je Besart Ibraimi za 1:0, dok je u uzvratu u moldavskom Tiraspolu bilo 0:0. Dakle, Škendija ipak nije baš posve bezazlen rival, ali jasno je da u ovom porazu sve prognoze vode prema prolazu Salzburga.

CELTIC – AEK

Celtic je znao iskoristiti priliku nakon pada Rangersa i zaversti već skoro cijelo desetljeće dominacija na sceni škotskog Premiershipa, a uz to su “Kelti” imali i niz dobrih prezentacija na europskoj sceni proteklih godina. No, zb og ukupno niskog rejtinga njihove lige, morali su se uključiti već u prvom pretkolu u kojem je sa dvaput po 3:0 bez problema sredio armenski Alahkert. U sljedećoj rundi je stigao već znatno oziljniji ispit, protiv Rosenborga: u Trondheimu je završilo bez pogodaka, a onda je to Celtic znao iskoristiti u Glasgowu, te slavio sa 3:1. Zanimljivo je da su Nirvežani prvi poveli, ali to nije zaustavilo Škote da u furioznoj partiji pred uvijek punim tribinama dođu do preokreta i prolazak golovaim Edouarda (2) i Nitchama.

AEK je napravio veliko iznenađenje, prekinuo vječni prevlast daleko poznatijih susjeda iz Olympiakosa i Panathinaikosa, te osvojio naslov prvaka Grčke, nakon dramatične utrke (i incidentnih situacija) sa rivalima iz solunskog PAOK-a, a među glavnim akterima bio je naš napadač Marko Livaja, on je bio drgui strijelac kluba u sezoni sa 8 pogodaka. I dok Celtic već ima 4 utakmice u pretkolima, plus jednu u prvenstvu Škotske, za Atenjane je ovaj meč u Glasgowu debi sezone u službenim utakmica i to će svakako biti ozbiljan hendikep. Jasno, imaju prednost da se uzvrat igra u Ateni.

Izvor: psk.hr

Link to comment
Share on other sites

Salzburg - Shkendija | Slazburg -2.5 AH (1.875)

Shkendija je imala lagan raspored do sada, iako su sami sebi zakomplikovali prije dva kola protiv TNS-a iz Velsa nakon što su pobijedili 5-0 kod kuće i izgubili 4-0 u gostima u drugoj utakmici, ali su se još uvijek kvalificirali. Zatim su pobijedili prvu utakmicu kod kuće sa 1-0 protiv Sheriffa dok su remizirali u gostima i tako se kvalificirali. Tako da nisu imali neke impresivne nastupe i danas igraju protiv vrlo jakog protivnika. Salzburg je osvojio titulu sa lakoćom u Austriji, dok su također došli vrlo blizu finala Europske lige nakon što su došli do polufinala tog natjecanja i pobijedili ekipe poput Dortmunda i Lazija na svom putu ka polufinalu, a zatim su poraženi od Marseillea sa mnogo sreće na strani Francuza. Započeli su sezonu sa tri pobjede iz tri utakmice, nakon što su pobijedili LASK Linza sa 3-1 i Mattersburga sa 2-0 u ligi, dok su također ostvarili pobjedu u kupu sa 6-0 protiv nekih amatera. Skhendija je vrlo loša u gostima, a Salzburg je jedan napadački nastrojen tim i vjerujem da će ovdje ostvariti pobjedu sa više golova razlike. Sretno!

fI3HHVs.png

(Koeficijenti 8.8. u 15:07 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Slovan Bratislava - Zrinjski 1 (1.50) bet365 Slovan ulazi u novu sezonu Lige prvaka s ambicijama da ponovi prošlogodišnji uspjeh, kada su kroz kvalifikacije izbacili Strugu, Celje, APOEL i Midtjylland, te se plasirali u grupnu fazu natjecanja. Iako su tada izgubili svih osam utakmica protiv giganta poput Bayerna, Manchester Cityja, Milana i Atletica, to je ipak bio vrijedan uspjeh za klub. Međutim, pripremni period za ovu sezonu nije bio idealan - Slovan je u šest prijateljskih susreta upisao samo dvije pobjede, jedan remi i tri poraza. Posebno zabrinjavaju uzastopni porazi od Wisle Krakow i Midtjyllanda. Ipak, vikend prije ovog susreta demonstrirali su napadačku moć u nevjerojatnoj pobjedi 17:1 protiv trećeligaša Raca, što bi moglo podići njihovo samopouzdanje. Prošle sezone, Slovan je zabio čak 14 pogodaka u četiri domaće utakmice tijekom kvalifikacija, što ih čini izuzetno opasnim protivnikom na vlastitom terenu. Zrinjski se vraća u 2. pretkolo Lige prvaka po treći put u posljednje četiri sezone, a do ove faze su stigli uvjerljivo eliminiravši Virtus iz San Marina s ukupnih 4:1. Mostarci su sezonu u Premijer ligi BiH završili kao prvaci, sa samo jednim bodom više od Borca iz Banje Luke, uz 26 pobjeda u 33 kola. Trener Mario Ivanković može biti zadovoljan startom sezone, ali sada slijedi daleko ozbiljniji ispit protiv Slovana, koji ih je eliminirao upravo u ovoj fazi prije dvije godine rezultatom 3:2. Veliki izazov za Zrinjski bit će i činjenica da su u svojih posljednjih devet europskih gostovanja upisali čak sedam poraza, što dodatno naglašava važnost čvrstog nastupa u Bratislavi. Slovan Bratislava: Takac; Blackman, Kashia, Bajric, Cruz; Savvidis, Pokorny; Barseghyan, Weiss, Mak; Strelec Zrinjski Mostar: Karacic; Susic, Masic, Barisic, Mamic; Ivancic, Savic; Abramovic, Kis, Burey; Bilbija Slovan će zasigurno tražiti da već u prvoj utakmici stvori zalihu za uzvrat. Oslanjaju se na svoju efikasnost kod kuće i veće europsko iskustvo. S druge strane, Zrinjski će tražiti revanš za eliminaciju iz 2022. Pokušat će izbjeći poraz koji bi im znatno otežao prolazak dalje. Prednost ipak ide Slovanu, koji je na domaćem terenu izrazito snažan u europskim kvalifikacijama, dok Zrinjski često ima problema na gostovanjima u Europi. Očekujem pobjedu Slovana po kvoti 1.50 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 21.7. u 22:15 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Rijeka - Ludogorets 1X (1.33) bet365 Momčad Radomira Dalovića kreće u kvalifikacije od drugog pretkola, nakon što je prošle sezone osvojila svoj drugi naslov prvaka Hrvatske. Riječani sanjaju povratak u Ligu prvaka po prvi put nakon sezone 2017./18. Prošlogodišnji europski nastup bio je razočaravajući - Rijeka je ispala u kvalifikacijama za Europsku ligu, a zatim i u play-offu Konferencijske lige, gdje ih je Olimpija Ljubljana deklasirala s ukupnih 6:1. Taj bolan poraz ostavio je traga, ali i dodatni motiv pred novu europsku sezonu. Ipak, forma Rijeke uoči ovog susreta nije blistava - izgubili su dvije od posljednje tri pripremne utakmice, a posljednji nastup na Rujevici završio je porazom od Goztepea (0:1). Osim toga, manjak natjecateljskih utakmica - samo pet prijateljskih susreta od kraja svibnja - mogao bi značiti manjak oštrine i uigranosti. No treba uzeti u obzir i snažnu statistiku kod kuće - Rijeka je pobijedila u šest od posljednjih sedam natjecateljskih utakmica na Rujevici, što im daje pravo na optimizam pred dolazak Bugara. Bugarski prvak Ludogorets također sanja povratak u grupnu fazu Lige prvaka, što im nije pošlo za rukom još od sezone 2016./17. Iako su prošle sezone igrali u Europa ligi, to iskustvo bilo je teško - bez ijedne pobjede u osam utakmica (4 remija, 4 poraza). Ovogodišnji kvalifikacijski put počeli su protiv Dinama iz Minska, i to uz mnogo poteškoća. Iako su imali dva gola prednosti, dopustili su povratak i pobjednika su odlučivali u produžecima, gdje je Eric Bille donio odlučujući pogodak. Ludogorets dakle zna zabiti i u gostima i kod kuće, ali njihova forma u gostima nije ohrabrujuća - u posljednje četiri utakmice u gostima nisu pobijedili (2 remija, 2 poraza). Očekivani sastavi Rijeka: Zlomislić; Oreč, Majstorović, Radeljić, Devetak; Petrovic; Menalo, Ndockyt, Fruk, Janković; Čop Ludogorets: Bonmann; Son, Kurtulus, Verdon, Shishkov; Naressi, Duarte; Ivanov, Chochev, Marcus; Bille Iako Rijeka ima problema s natjecateljskim ritmom, njihova domaća forma je vrlo jaka, što im daje prednost u ovom prvom ogledu. Ludogorets je pokazao slabosti u obrani i nestabilnost u gostima, što bi Rijeka mogla iskoristiti ako uhvati pravi ritam. S obzirom na ofenzivne potencijale obje momčadi i manjak natjecateljskih utakmica kod domaćina, realno je očekivati golove na obje strane. (Koeficijenti 21.7. u 22:25 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use