Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic
Objavljeno

Moldavija - Bjelorusija // Pobjeda gosta bet365 - 1,95

Bjelorusija je u prvom kolu bezvećih problema savladala San Marino sa 5:0 dok je Moldavija pokazala u kakvom raasapadu se nalazi nogomet u njihovoj državi jer su sebi dozvolili debakl od reprezentacija koja igra sve bolje i bolje u zadnje vrijeme Luxemburga. Ali ipak, poraz od 4:0 je to što boli te Moldavci trenutno prolaze kroz veliku krizu kojoj se ne nazire kraj.

Bjelorusija je favorit u ovoj grupi, sa Luksemburgom će voditi borbu za prvo mjesto a prije prvog kola koeficijent na Bjelorusiju je bio 2,20 ali su i kladionice uvidjele kakav je zapravo omjer snaga u ovom meču. Da napomenem, da je Moldavija zadnji put slavila 19.3.2017 godine i to protiv San Marina.

Dakle, pobjeda gosta ne bi smjela doći u pitanje. Sretno!

3.thumb.jpg.7fd61ea7854f10e9137e81ab1d741192.jpg

Objavljeno

BiH - Austrija | Oba tima daju gol (1.83) bet365

Bosna će se nadati drugoj pobjedi nakon što su ostvarili svoju prvu u Ligi nacija u gostima protiv Sjeverne Irske gdje je bilo 2-1. Uprkos pobjedi, Bosna mora da poboljša svoju statistiku nakon što su nadigrani u Belfastu u subotu. Još uvijek nisam siguran kako je Bosna ostvarila pobjedu nakon što su pustili protivniku da napravi 28 šansi po njihov gol, no ipak su otišli kući sa sva tri boda. U međuvremenu, Austrija svoju kampanju započinje ovdje, nakon razočaravajućih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Austrija je pobijedila osam od posljednjih devet utakmica u svim natjecanjima i jedini tim koji ih je pobijedio je Neymarov Brazil. Tim je ukupno postigao 18 golova u tom procesu i mogli bi se dokazati kao teška ekipa za pobjediti u ovoj utakmici. Timovi su se sastali tri puta prije ove utakmice i Austrija ima rekord bez poraza nakon što su pobijedili 2-0 kod kuće u 2001. godini, a zatim su se dvije utakmice završile sa 1-1. Vjerujem da će oba tima dati gol u ovoj utkamici. Sretno!

Screenshot_3.thumb.png.9d38749603519fceec63253994c28b06.png

(Koeficijenti 11.9. u 15:28 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Island - Belgija 2 (1.28) bet365

Belgija svoj put u Ligi nacija započinje sa putovanjem na Island, tim koji je poražen sa 6-0 u svojoj prvoj utakmici u skupini. Islandove muke u 2018. godini su se nastavile prošlog tjedna kada su doživjeli razočaravajući poraz od 6-0 protiv Švicarske, tako da je to njihov najteži poraz u 17 godina. Izgleda da magija Vikinga ne radi ovih dana, jer je tim doživio šesti poraz u osam utakmica bez pobjede. Island je poznat po tome što vrši pritisak visoko na terenu, a to im je uistinu dalo šanse da iznenade svoje protivnike sa brzim kontranapadima. Ali njihova obrana se raspala na dijelove, nakon što su primili 16 golova u sedam utakmica prije tog velikog poraza protiv Švicarske. Mislim da nam ovo dovoljno govori o tome tko je favorit i tko će pobijediti u ovoj utakmici. Sretno!

Screenshot_4.thumb.png.1042be7ce8fb2de8d2eec1be4b0dd0e4.png

(Koeficijenti 11.9. u 15:59 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Finska - Estonija 1 (1.55) bet365

Finska je svoju Ligu nacija započela sa pobjedom protiv Mađarske (1-0). Oni će sada željeti da nastave svoj niz protiv Estonije koja dolazi u posjetu večeras. Teemu Pukki je postigao gol u sedmoj minuti susreta i od tada su Finci igrali defanzivno. Mađari su imali 60% posjeda, međutim, oni nisu uspjeli opucati na gol više od dva puta. U svakom slučaju, tri boda za Fince i sada imaju isto bodova kao i Grčka, tim koji će im biti glavni rival u skupini za prvo mjesto. Estonija na drugoj strani je katastrofalno krenula svoju Ligu nacija sa porazom od 1-0 protiv Grčke, u meču u kojem je također pao rani gol i zatim je defanzivna taktika postavljena od tima koji je poveo. Međutim, Estonija nije uspjela kreirati ništa što bi moglo ugroziti gol Grčke i time su izgubili utakmicu. Možda su bili pomalo i srećni što nisu izgubili sa većom gol razlikom, jer je Grčka imala dobrih prilika iz kontranapada. Ovo će biti vrlo teška utakmica za Estoniju i vjerujem da će Finska ostvariti pobjedu na svom terenu. Sretno!

Screenshot_5.thumb.png.a7ae198fca88dcdcba3d61045b923026.png

(Koeficijenti 11.9. u 16:09 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Mađarska - Grčka // under 2,5 golova bet365 - 1,40

Mađari nakon što su se plasirali na EURO 2016 godine, nikako ne mogu da uhvate pravu formu. Loša igra je razlog zbog koje su poraženi na gostovanju u Finskoj, a tim porazom su nastavili crnu seriju koja trenutno glasi ovako: četiri poraza na zadnjih pet utakmica, jedan remi i samo postignuta četiri pogodka. Ovakva forma i igra je zaista neprihvatljiva za Mađare koji su nekada bili nogometna velesila, i koji su bili na dobrom putu da se vrate u evropski vrh ali izgleda da ipak u reprezentaciji nedostaje mnogo kvaliteta.

Grci su slavili u prvom kolu protiv Estonaca standardnim rezultatom za njih, 1:0. Oni su godinama jedna disciplinovana ekipa protiv koje i najbolje selekcije imaju mnogo problema. U ovom duelu su mnogo kvalitetniji od Mađara, koji bi se mogli opeći ukoliko krenu po pobjedu u ovom susretu. A pobjedu najavljuju...

Očekujem pobjedu Grčke, uz manje od 2,5 gola. Ipak, mnogo sigurnije mi je da će ovo biti meč sa malo golova, tako da uzimam taj tip po kvoti od 1,40. Sretno!

1.thumb.jpg.d26405afa89fbf6ed36f270f3ef6a9fb.jpg

Objavljeno

Španija - Hrvatska // Pobjeda domaćina bet365 - 1,57

Koeficijent je u velikom paadu, ovdje se očekuje pobjeda Španjolaca koja je danas, možda jedan od najsigurnijih tipova. Španija je slavila protiv Engleza, igraju u Elcheu gdje su još uvijek ne poraženi, napravili su jednu smjenu generacija, mlađi igrači su dobili priliku i mislim da će je iskoristiti. Po meni, ova ekipa Španije sa Iscom, Asensiom, Saulom sa još iskusnim Ramosom, Azpilicuetom, De Geom može napraviti mnogo na narednom Euru.

Sa druge strane, kod Hrvatske je očekivati blagi pad, jer su se istrošili na SP-u, mnogo igrača se oprostili, teško će biti nadoknaditi odlazak Mandzukica, Subašića a za ovaj susret su također povrijeđeni Rebić, Kramarić, Lovren..

Pobjeda Španije ne bi trebala doći u pitanje. Sretno!

1.thumb.jpg.18c0b9b3b6e157b71a2be2f56d06f7bf.jpg

Objavljeno

San Marino - Luksemburg pobjeda Luksemburga bez primljenog gola / To Win to Nil (1.40) bet365

San Mario je praktično jedina europska reprezentacija koja je iz ciklusa u ciklus vreća za udaranje, te uopšte nisu odmakli od amaterskog nivoa. Jedna su od najgorih reprezentacija na svijetu po učinku, tim im čine igrači iz domaće lige, te nekoliko njih iz niželigaških italijanskih rangova. U nizu su od 22 uzastopna poraza.

Luksemburg više nije reprezentacija protiv koje se može računati na sigurne bodove, a to su prošle godine na svom terenu osjetili čak i svjetski prvaci Francuzi, koji uprkos koeficijentu 1.01 za pobjedu nisu mogli da slome otpor potpunih autsajdera (0:0). Na startu Lige nacija Luksemburg je zabilježio visoku pobjedu nad Moldavijom od čak 4:0, u prošlom kvalifikacionom ciklusu za SP slavili su protiv Bjelorusije i Albanije. U usponu im je čak i klupski fudbal, pošto je Dudelange napravio pravi podvig i plasirao se u grupnu fazu Lige Europe. Mislim da ovdje pobjeda Luksemburga nikako ne bi smjela doći u pitanje, dok će San Marino biti potpuno bezopasan u napadu. Nisu postigli gol na svom terenu čak 14 utakmica u nizu, odnosno punih 5 godina!

wGue0fx.png

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Zar je isti čovjek na obje slike? Može sve estetski dotjerati osim mozga .
    • Vinicijus Junior se podvrgao estetskom zahvatu. Nije mu se svideo oblik lobanje koji mu je priroda i genetika odredila rodjenjem u Juznoj Americi Sada ce Real Madrid to da mu sredi zvanicnom izjavom da nije imao hirurski zahvat, vec da je samo malo harmonizovao oblik svoje majmunske lobanje.    
    • Larne - Zvezda - Zvezda -1.5 AH (1.575) bet365 Crvena zvezda gostuje kod prvaka Sjeverne Irske kao izraziti favorit ovog dvoboja. Beogradski klub već godinama redovito nastupa u europskim natjecanjima te posjeduje daleko više iskustva od domaće momčadi, koja će pokušati iskoristiti podršku svojih navijača i umjetnu podlogu na Inver Parku. Larne je u prethodnom pretkolu pokazao karakter, ali protiv Crvene zvezde očekuje ga potpuno drugačija razina kvalitete. Srpski prvak raspolaže mnogo jačim igračkim kadrom, a trener će od prve minute tražiti kontrolu utakmice kako bi izbjegao bilo kakva iznenađenja prije uzvrata u Beogradu. Napadački potencijal Crvene zvezde trebao bi doći do izražaja već u prvom poluvremenu. Duarte, Ivanić i društvo imaju dovoljno kvalitete za stvaranje velikog broja prilika, dok će domaćin uglavnom biti prisiljen braniti se duboko na vlastitoj polovici. Očekujemo sigurnu i uvjerljivu predstavu gostiju koji će pokušati riješiti pitanje pobjednika već u prvoj utakmici. Zbog velike razlike u kvaliteti najbolji izbor ostaje pobjeda Crvene zvezde uz hendikep od najmanje dva pogotka razlike. (Koeficijenti 21.7. u 09:15 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Thun - Dinamo BTTS (1.61) bet365 Dinamo Zagreb otvara novu europsku sezonu gostovanjem kod aktualnog prvaka Švicarske. Iako je hrvatski prvak favorit na papiru, gostovanje na umjetnoj podlozi uvijek predstavlja dodatni izazov, pogotovo u prvoj službenoj utakmici sezone. Thun je prošle godine pokazao kako zna iskoristiti prednost domaćeg terena, a pred svojim navijačima sigurno neće igrati podređenu ulogu. Dinamo je tijekom priprema izgledao vrlo uvjerljivo te je ostvario nekoliko visokih pobjeda uz odličnu realizaciju. Dion Drena Beljo nastavio je s golgeterskom formom, dok će vezni red predvođen Mišićem i Zajcom imati zadatak kontrolirati ritam utakmice. Upravo bi kvaliteta u sredini terena mogla biti najveća prednost hrvatskog prvaka protiv vrlo agresivnog domaćina. S druge strane, Thun će pokušati iskoristiti brzinu svojih napadača i što češće prijetiti iz tranzicije. Umjetna trava pogoduje njihovom načinu igre, zbog čega se očekuje vrlo dinamična utakmica s velikim brojem prilika na obje strane. Domaćin će teško cijelu utakmicu odolijevati Dinamovom pritisku, ali isto tako ima dovoljno kvalitete da pronađe put do mreže gostiju. Upravo zbog toga moj izbor pada na okladu da će obje momčadi postići pogodak. Dinamo ima dovoljno napadačke kvalitete za barem jedan pogodak, dok će Thun pred domaćom publikom teško ostati bez ozbiljne prilike tijekom 90 minuta. (Koeficijenti 21.7. u 09:12 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use