Jump to content
Bet365 Otvori racun

Nova sezone Posljednje Šanse 2025./2026. počinje za:

 

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 7.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Southampton - Chelsea - Chelsea pobjeđuje u barem jednom poluvremenu bet365 ili unibet

Chelsea igra izuzetno lijep nogomet i mislim da su ozbiljni konkurenti za barem treće mjesto. Odigrali su fantastičnu utakmicu sa LIverpoolom, gdje su možda ostavili i bolji dojam, međutim utakmica je završila 1:1. Prije toga na zadnjem gostovanju u Premier League su kod West Hama unatoč dominaciji propustili uzeti sva tri boda i mislim da to danas neće biti slučaj.

U četvrtak su nastupili u Europskoj ligi u izuzetno mješanom sastavu i poprilično se namučili protiv mađarskog MOL Vidi. Naravno, u Premier League će pristup i sastav biti sasvim drugačiji. Southampton nema impresivan start sezone budući da u zadnje tri utakmice nije slavio a od toga je u dvije poražen. Očekujem da Chelsea slavi danas. 

3W5VB7a.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Fulham - Arsenal (13:00) bet365
Sudac: Paul Tierney (2.38)
Prosjek ekipe 1: - 
Prosjek ekipe 2: 1.50
kFGGQGZ.png

Southampton - Chelsea (15:15) bet365
Sudac: Craig Pawson (3.48)
Prosjek ekipe 1: 1.66
Prosjek ekipe 2: 1.18
91JS5sU.png

Liverpool - Manchester City (17:30) bet365
Sudac: Martin Atkinson (3.71)
Prosjek ekipe 1: 1.16
Prosjek ekipe 2: 1.61
qP9bTe4.png

Primera

Valladolid - Huesca (12:00) bet365
Sudac: Antonio Mateu Lahoz (4.76)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: -
LAkXtgO.png

Atl. Madrid - Betis (16:15) bet365
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (4.20)
Prosjek ekipe 1: 1.74
Prosjek ekipe 2: 2.39
CSczU2I.png

Espanyol - Villarreal (18:30) bet365
Sudac: Ricardo De Burgos (4.55)
Prosjek ekipe 1: 2.32
Prosjek ekipe 2: 2.95
Su6F9fw.png

Sevilla - Celta Vigo (18:30) bet365
Sudac: Pablo González Fuertes (5.58)
Prosjek ekipe 1: - 
Prosjek ekipe 2: 2.32
zRrQa7B.png

Valencia - Barcelona (20:45) bet365
Sudac: José González González (4.05)
Prosjek ekipe 1: 2.71
Prosjek ekipe 2: 1.76
jbDvFSj.png

Seria A

Genoa - Parma (12:30) bet365
Sudac: Daniele Chiffi (1.67)
Prosjek ekipe 1: 2.05
Prosjek ekipe 2: -
G74qNBS.png

Ac Milan - Chievo (15:00) bet365
Sudac: Gianpaolo Calvarese (-)
Prosjek ekipe 1: 1.84    
Prosjek ekipe 2: 1.95
xkkVN3j.png

Atalanta - Sampdoria (15:00) bet365
Sudac: Massimiliano Irrati (4.40)
Prosjek ekipe 1: 1.68
Prosjek ekipe 2: 1.79
ujX771T.png

Lazio - Fiorentina (15:00) bet365
Sudac: Daniele Orsato (4.18)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 2.29
gxJ1Am7.png

Napoli - Sassuolo (18:00) bet365
Sudac: Marco Di Bello (4.25)
Prosjek ekipe 1: 1.50
Prosjek ekipe 2: 2.24
SMnnq2c.png

SPAL - Inter (20:30) bet365
Sudac: Fabio Maresca (4.13)
Prosjek ekipe 1: 2.58
Prosjek ekipe 2: 1.87    
ZTtqjmL.png

Bundesliga

Freiburg - B. Leverkusen (13:30) bet365
Sudac: Bastian Dankert (3.38)
Prosjek ekipe 1: 1.56
Prosjek ekipe 2: 1.62
s1AM4iC.png

Hoffenheim - E. Frankfurt (15:30) bet365
Sudac: Daniel Siebert (3.71)
Prosjek ekipe 1: 2.09
Prosjek ekipe 2: 2.09
cDeJrte.png

RB Leipzig - Nurnberg (18:00) bet365
Sudac: Tobias Stieler (3.19)
Prosjek ekipe 1: 1.32
Prosjek ekipe 2: -
ZpUr3fF.png

(Koeficijenti 5.10. u 17:47 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Valencia - Barcelona BTTS (1.57) bet365

Šampioni će putovati na Mestallu kako bi igrali uzbudljivu utakmicu protiv Valencije. Barcelona se u domaćoj ligi u posljednje vrijeme malo muči i u posljednje tri utakmice nisu ostvarili pobjede. To je užasan rekord za tim poput Barcelone, pogotovo jer znamo da su u tom periodu igrali protiv Girone, Leganesa i Athletic Bilbaoa, dok su dvije od ove tri utakmice igrane na Nou Campu. Već su se pokrenule glasine da bi Valverde mogao izgubiti posao i atmosfera u timu je daleko od idealne u ovoj fazi sezone. Međutim, Barca je uspjela da prekine taj niz u utakmici Lige prvaka protiv Tottenhama gdje su pobijedili sa 4-2 u gostima. Valverdeovi momci su postigli četiri gola i zadržali odličan rekord u kontinentalnim natjecanjima. Valencia igra vrlo promjenjivo od početka sezone. Izgledaju kao da su u solidnoj formi nakon što su pobijedili Real Sociedada u gostima i remizirali protiv Manchester Uniteda na Old Traffordu. Marcelino se još uvijek nada poboljšanju na drugom kraju terena, dok se Šišmiši bore za golove u posljednje vrijeme. Valencia nije postigla više od dva gola u posljednjih šest utakmica na svim natjecanjima. Uprkos tome, mislim da će imati prostora da to poboljšaju protiv Barcelone, koja ima velikih problema bez Samuel Umtitija u zadnjoj liniji. Gerard Pique je igrao grozno u posljednjim tjednima, a glavni pokazatelj toga je njihova statistika koja kaže da su odigrali samo jednu od posljednjih sedam utakmica bez primljenog gola. Znači, Barcelona u skoro svakoj utakmici prima gol, a tako će biti i na Mestalli. Mislim da Barcelona može do pobjede, ali vjerujem da će Valencia uspjeti da zabije nakon što je obrana Barcelone u posljednje vrijeme veoma loša. Sretno!

Screenshot_20.thumb.png.0ef695eff2019d237eb60c7716a34517.png

(Koeficijenti 5.10. u 19:33 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Marseille - Caen // Pobjeda domaćina & over 2,5 bet365 - 1,90

Ko bi rekao da će jedan Marseille iz Francuske biti jedina ekipa u Ligama top 5 n ačijim susretima je od početka sezone postignuto barem tri pogodka. Minimalno tri i to u dva navrata, ostale utakmice su bile 4+, a pozicija na tabeli na kojoj se nalazi dokazuje da Marseille ne samo da postiže mnogo, nego i primaju mnogo pogodaka. Za sada su ih u ligi primili čak 16 i samo je zadnji Nantes primio više pogodaka, odnosno samo jedan pogodak više.

Iza njih je napiran tjedan, u četvrtak su remizirali u EL na gostovanju protiv Apollona prije toga su teško poraženi na gostovanju u Lille, u ovom susretu vjerovatno neće računati na Adila Ramija, ali ipak vjerujem kako su sposobni da slave ali nisam siguran da će sačuvati mrežu praznom.

Ipak, oklada 1&over 2,5 je vrlo primamljiva, Sretno!

1.thumb.jpg.3d6ce259ac73f91dad5161840f13e321.jpg

Link to comment
Share on other sites

SPAL - Inter // AH +1,5 SPAL bet365 - 1,45

Inter napokon ima opasnu ekipu, ekipu koja je sposobna da pobjedi svakkoga i ekipu koja ima nevjerovatan borbeni duh i želju za pobjedom. U formi kakvoj su trenutno su  mogu se nositi sa svakom ekipom u Italiji, serije od 5 pobjeda nije slučajna, teški susreti protiv Tottenhama i PSV-a su iza njih, pobjede protiv Fiorentine i Sampodrie također, a pobjednosni niz od 5 utakmica nisu imali skoro dvije godine. Zadnji puta od 11.12.2016 do 8.1.2017 kada su upisali pet pobjeda u Serije A.

SPAL ove sezone još nije remizirao, imaju 3 pobjede i 4 poraza. Na domaćem terenu su vrlo neugodni i upisali su dvije pobjede uz jedan poraz. Primili su samo dva pogodka kući i s obzirom na zgusnuti raspored koji je imao Inter i moguć umor kod igrača biram zanimljiv hendikep po sjajno kvoti kod bet365 kladionice, prema kojem SPAL ne smije izgubiti sa dva gola razlike.

ah.jpg.7a1b6d9fba9a17144ade510e6a9f5c78.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rangers - Hearts // Pobjeda domaćina bet365 - 1,61

Hearts je trenutno na čelu lige sa 6 bodova prednosti u odonosu na Celtic i 8 u odnosu na Rangerse, Ukoliko dođu do naslova, u šta čisto sumnjam bili bi prva ekipa nakon Aberdeena 1984 koja je prekinula niz Celtica i Rangersa. Veliki sam fan Stevena Gerrarda i mislim da će izrasti u sjajnog stručnjaka, te vjerujem kako će upravo Rangersi biti njegova odskočna daska- Rangersi imaju kvalietnu ekipu, kojoj nedostaje iskustva i ubjeđen sam kako će sa Celticom do zadnjeg kola voditi bitku za naslov.

Kod kuće su neprikosnoveni ove sezone, remizirali su samo sa Osjekom a ostalo su sve slavili bez problema što dokazuje i podatak da su na 9 susreta postigli čak 25 golova.  Herats je u Glasgowu zadnji puta slavio 2014 godine nakon čega su poraženi u pet navrata i jednom remizirali.

2.thumb.jpg.8bd1899fece1d03db9793040ba4b3aa6.jpg

Link to comment
Share on other sites

PSG - Lyon over 3.5 kartona 1.60 Wwin/Unibet 6/10

Preniska i must-take granica u ovakvom derbiju, PSG uz par izostanaka pred ovaj mec plus Rabiol koji je OUT zbog kartona, od Lyona smo bukvalno sve videli ove sezone, od ludih predstava poput one protiv Man Cityja i Marseillea do prosipanja bodova dobijenih meceva protiv Caena i Nantesa. Stice se utisak da su vise motivisani u jacim mecevima, radi se o napadacki potentnoj ekipi koja bukvalno svakom timu moze zabiti 2-3 gola, upravo su isti PSG dobili prosle sezone kod kuce. O napadu PSG-a a i timu generalno ne moram trositi puno reci, svima je jasno da se radi o ekipi koja je za 2 koplja trenutno ispred svih ostalih u ligi, upravo zato se ovi 'veci" timovi vole potuci sa njima. Najvaznije, sudi Benoit Bastien, jedan od meni drazih sudija u FRA ligi zbog proseka (prosle sezone treci u ligi sa 5.09 kartona po mecu). Kad smo kod prosle sezone, oba meca izmedju PSG-a i Lyona su isla lagano preko 3.5 kartona (5 zutih i crveni a sudio je Turpin!!!!, 5 zutih sudio Buquet). Mislim da treba ovo uzeti dok bet365 nije izbacio granicu, prema njima se svi koriguju i ravnaju, a poprilicno sam siguran da to nece biti 3.5 nego 4.5 najmanje.

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Liverpool - City over 2.5 gola 1.64 unibet 5.5/10  

Od meca Liverpool City pored samog spektakla i prave poslastice za gledanje ocekujem i golove. 2 izrazito ofanzivno orijentisane ekipe a ujedno po meni 2 glavna konkurenta za naslov PL ove sezone, H2H pokazuje da su njihovi susreti uvek punih mreza, ishod u ovakvim mecevima znaci mnogo jer se uzimaju a i gube vazni bodovi, Klopp zna maximalno nalozitii tim i ocekujem da Liverpool kako samo oni znaju u jakim mecevima krene uz pun gas u prvom poluvremenu, odbrana Cityja je vise puta pala na testu ove sezone ali zato sve nadoknadjuju u napadu koji je stvarno jeben. Sve u svemu, golovi u najavi i mec za obavezno pogledati

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, JackieJack said:

PSG - Lyon over 3.5 kartona 1.60 Wwin/Unibet 6/10

Preniska i must-take granica u ovakvom derbiju, PSG uz par izostanaka pred ovaj mec plus Rabiol koji je OUT zbog kartona, od Lyona smo bukvalno sve videli ove sezone, od ludih predstava poput one protiv Man Cityja i Marseillea do prosipanja bodova dobijenih meceva protiv Caena i Nantesa. Stice se utisak da su vise motivisani u jacim mecevima, radi se o napadacki potentnoj ekipi koja bukvalno svakom timu moze zabiti 2-3 gola, upravo su isti PSG dobili prosle sezone kod kuce. O napadu PSG-a a i timu generalno ne moram trositi puno reci, svima je jasno da se radi o ekipi koja je za 2 koplja trenutno ispred svih ostalih u ligi, upravo zato se ovi 'veci" timovi vole potuci sa njima. Najvaznije, sudi Benoit Bastien, jedan od meni drazih sudija u FRA ligi zbog proseka (prosle sezone treci u ligi sa 5.09 kartona po mecu). Kad smo kod prosle sezone, oba meca izmedju PSG-a i Lyona su isla lagano preko 3.5 kartona (5 zutih i crveni a sudio je Turpin!!!!, 5 zutih sudio Buquet). Mislim da treba ovo uzeti dok bet365 online kladionica" rel="">bet365 nije izbacio granicu, prema njima se svi koriguju i ravnaju, a poprilicno sam siguran da to nece biti 3.5 nego 4.5 najmanje.

Sretno!

Jack evo bet izbacio takodje  na 3,5 i to po 1,72 .. tako da ako nisi vec odigrao uzimaj :)

Link to comment
Share on other sites

Atalanta - Sampdoria // +1,5 AH Sampdoria bet365 - 1,525

Sampdoria ove sezone igra jako dobro, te pozicij na kojoj se nalaze možda i ne oslikava pravu snagu ove ekipe. Sampdorioa igra veoma disciplinovan i defanzivan nogomet, primaju mali broj golova i podatak da su ekipa koja je primila najmanje golova u cijeloj ligi je zaista impresivan U 7 kola primilu su samo 4 gola. U gostima ove sezone imaju omjer 1-1-1.

Atalanta (3-4-1-2): Gollini; Toloi, Palomino, Masiello; Hateboer, De Roon, Freuler, Gosens; Pasalic; Gomez, Zapata. Allenatore: Gasperini

Sampdoria (4-3-1-2): Audero; Bereszynski, Andersen, Tonelli, Murru; Linetty, Ekdal, Praet; Caprari; Quagliarella, Defrel. Allenatore: Giampaolo

Atalanta je nakon ispadanja iz playoffa za EL doživjela totaplni pad forme te nisu ni sjena ekipa od prošle dvije - tri sezone. Nalaze se tek na 17. poziciji sa samo jednom pobjedom koju su ostvarili još 18. avgusta. 

Vjerujem kako Sampa ovdje neće biti poražena sa više od 1 gola razlike.

sampa.jpg.55c751bff7fab6b032ef7ecc6145f130.jpg

Link to comment
Share on other sites

Genoa - Parma // Pobjeda domaćina bet365 - 1,70

Parma se vratila u društvo najboljih i već pokazuju kako im je tu i mjesto jer su u prvih sedam kola napravili nekoliko zvučnih rezultata od kojih se posebno ističe pobjeda u gostima protiv Intera. Ukupno imaju 10 bodova sa omjerom 3-1-3. U gostima ove sezone su poraženi dva puta i jednom su slavili.

Genoa napokon ima dobru sezonu, bar za sada a izgleda kako bi se to moglo i nastaviti s obzirom na formu i igur koju prikazuju. Oni se nalaze na 8 poziciji sa 12 bodova, ali i sa utakmicom manje od ostalih ekipa. Salvili su u 4 susreta a dvije utakmice su izgubili. U ekipi imaju sjajnog Poljaka Piateka koji je već do sada postigao 8 golova i upravo on bi mogao biti hit ove godine u Italiji, baš kao i ekipa Genoe. 

gen.thumb.jpg.2f806e9a57180447dcbc55d1942da640.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ajax - Alkmaar // Pobjeda Ajaxa & oba tima daju gol bet365 - 2,20

Ovo je sudar ekipa koje su nakon PSV-a najraspucanije u ligi i s obzirom na njihove međusobne duele, na razultate iz ove sezone i na činjenicu da bi Ajax mogao igrati pod ručnom ovaj meč s obzirom na tešku sedmicu iza njih, mogli bi vidjeti golove i u njihovoj mreži što nije bio čest slučaj ove sezone u Holandiji.

Ipak, AZ je solidna ekipa koja je do sada samo jednom poražena te je upisali tri pobjede i tri remija. Postigli su ukupno 17 golova a na gostovanjima su slavili u dva navrata i jednom su poraženi uz postignutih čak 9 golova u te tri utakmice.

Ajax je ovdje favorit i ići će na pobjedu kako bi ostali u bodovnom priključku za PSV-om, ali s obzirom na napore koje su iza njih i na podatak da u ligi nisu primili gol na zandjih 5 susreta, vjerujem da je vrijeme da se to promjeni.

Pobjeda Ajaxa & oba tima daju gol, sa visokim koeficijentom za Holandiju od čak 2,20. Sretno!

ajax.thumb.jpg.79c0e876aa9dad900c99417b6365efd5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hajduk - Osijek // Pobjeda domaćina bet365 - 2,10

Odličan koeficijent i vrijedan rizika, barem po meni, s obzirom na trenutnu formu, atmosferu u klubu i izostanke. Hajduk je napokon proigrao onako kako se od njih očekuje i nakon dolaska Vulića, klub je još uvijek bez poraza. Vezali su tri pobjede i remi protiv Dinama, što je odlično s obzirom na početak sezone. Hajduk izgleda solidno na terenu i sa ovakvom formom pripadaju samom vrhu lige, nez obzira na trenutnu poziciju. 

U ovom susretu će igrati pred domaćim navijačima, nakon čega slijede 4 utakmice bez publike i vjerujem kako će i igrači biti motivisani da se "oproste" od navijača i da slave ovdje. Osijek u Spiltu nije slavio još od 2008 godine, a od tada su nanizali 11 poraza i 5 remija. 

Situacija s izostancima daleko je od idealne za Zekića. Zbog suspenzije gostovanje na Poljudu mora propustiti sjajni izvođač slobodnih udaraca Bočkaj, a probleme s ozljedama imaju veznjak Mudražija i branič Šorša. Na manje probleme s ozljedama žale se i ofenzivci Henty i Lopa, te se ne očekuje da će oni zaigrati protiv Hajduka.

ajsduk.thumb.jpg.90054bbb15700065535d0f278e210cf5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rudeš - Dinamo // AH +2,5 Rudeš bet365 - 1,525

Rudeš se nalazi na začelju tabele i glavni su kandidati za ispadanje te je klub morao mijenjati trenera nakon samo 9 kola. Na klupu je doveden mladi stručnjak Lozo u kojeg uprava vjeruje i nadaju se kako će sa njim proigrati i pobjeći sa začelja tabele. 

"Lozo je naš bivši igrač i trener koji je radio u Hajduku. Ponovno smo odlučili dati priliku mladom stručnjaku, a poznavajući njega vjerujem da je pravi izbor. Lozo je također shvatio kakvu je šansu dobio. Očekujem da ćemo do kraja jeseni doći na poziciju da imamo šanse ostati u prvoj ligi."

Očekuje se da će Bjelica napraviti podosta rotacija u početnom sastavu iako mu se to osvetilo u prvom kolu prvenstva upravo protiv Rudeša, ali ipak naporan tjedan je iza njih te sam ubjeđen da će nakon pobjede u Belgiji u četvrtak najbolji igrači tima dobiti slobodnu nedjelju.

Vjerujem kako Dinamo i sa rezrevnim timom može do pobjede ali ne vjerujem kako mogu slaviti protiv Rudeša sa 3 gola razlike.

1206132041_rude.jpg.54488fae3e496a9f8bc16e95344abf0b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Southampton - Chelsea 2 (1.61) bet365

Southampton je bez pobjede u posljednje tri utakmice u Premier ligi i ova utakmica kod kuće ne mora značiti da će se Southampton vratiti nakon tog lošeg niza. Oni će se suočiti sa mnogo superiornijom ekipom od njih. Southampton ima samo jednu pobjedu ove sezone. Oni nemaju mnogo motivacije za ovu utakmicu kod kuće iz posljednjeg meča u Carabao kupu. Southampton je uspio da izbaci Evertona na penale nakon što je bilo 1-1. Na drugoj strani Plavci se nadaju da će se vratiti nakon dva remija. Uspjeli su nadigrati Liverpoola u posljednjoj utakmici u Premier ligi koja se završila sa 1-1, sa Redsima koji su postigli gol u 89 minuti. Prije toga, Chelsea je pobijedio Liverpoola u Carabao kupu. Očigledno je da je Chelsea favorit i vjerujem da će oni u ovoj utakmcii ostvariti pobjedu! U ovu utakmicu ulaze nakon što su pobijedili Videoton u Europskoj ligi sa 1-0. Bit će mnogo izmjena u odnosu na taj sastav koji je igrao protiv Videotona. Plavci su veliki favoriti kao što sam već i rekao i oni su u odličnoj formi, imaju mnogo bolji tim i vjerujem u pobjedu. Sretno!

Screenshot_1.thumb.png.b96fd8807d698efb1d6c535d1127a771.png

(Koeficijenti 7.10. u 10:20 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Benfica - Porto | Porto AH +0.5 (1.55) bet365

Najveća utakmica u portugalskoj ligi. Dva najbolja tima u prethodnoj sezoni u Portugalu će igrati jedan protiv drugog. Benfica je uspjela proći test AEK-a, nakon što su grke pobijedili sa 2-3 u gostima. Stvari su izgledale kao da će biti loše za Benficu kada je AEK izjednačio u jednom trenutku, dok je portugalska ekipa bila sa igračem manje (Ruben Dias je dobio crveni karton prije poluvremena). Međutim, igrači Rui Vitorije su pokazali fenomenalan duh kako bi postigli gol 16 minuta prije kraja utakmice i držali ga do kraja. Porto je također morao igrati vrlo dobro da bi osigurao pobjedu u Ligi prvaka. Oni su igrali protiv Galatasaraya i pobijedili su ih sa 1-0. Bila je to treća utakmica bez primljenog gola za ekipu Sergio Conceicaoa, dok su samo jedna bod iznad Brage na vrhu Primeira lige. Benfica se nalazi na trećoj poziciji sa bodom manje od Porta. Conceicao ima odličnu napadačku liniju u svojim redovima Marega, Brahimi, Corona, Aboubakar. S obzirom da je Benfica u skoro svakoj utakmici prima golove, vjerujem da POrto neće izgubiti ovu utakmicu. Sretno!

Screenshot_2.png.c637af244bcddd633fc4a0f4c5f25853.png

(Koeficijenti 7.10. u 10:40 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

 

Link to comment
Share on other sites

bolzano-medvescak (EBEL)

domacin u mola losijoi formi docekuje medvede koi jednostavno nemogu sloziti postenu trecinu a kamoli utakmicu. Medvescak ima jednu pobjedu i to protiv ocajnog Znojma. Vec prosli put sam pisao da medeki nemaju igru u neutralnoj trecini, sad cu dodati jos katastrofalnu igru u napadu te vjerjoatno jedan od losijih ako ne najlosiji PP koi sam ikad vidijo (igrac vise). Nema se tu puno za dodati , ako ste pogledali par minuta bilo koje utakmice do sada, ce vam biti jasno o cemu pricam. Bolzano je pak poprilicno dobro poceo bas kao i salzburg(slicna prica) oni su također prosli tesku grupu lige prvaka (skellleftea, IFK, tychy), zavrsili su na 2. poziciji iz skelleftea, iza toga vjerojatno mali pad koncentracije i pocjenivanje sto se odmah vidi na tablici, nije vise EBEL kao nekada, liga polu amatera, danas svaka ekipa ima nekoliko igraca koi bez problema odigraju KHL. No pored tih vec poznatih faktora mislim da je bolzano puno jaci i kvalitetniji, imaju zaista dobar prvi napad, koi ce sigurno medvjedima stvarati puno problema. Igraju doma, imperativ pobjede je sigurno velik i meni se oklada na domacina cini jedina moguca. BOLZANO 1

Link to comment
Share on other sites

prije 21 sati, JackieJack said:

PSG - Lyon over 3.5 kartona 1.60 Wwin/Unibet 6/10

Preniska i must-take granica u ovakvom derbiju, PSG uz par izostanaka pred ovaj mec plus Rabiol koji je OUT zbog kartona, od Lyona smo bukvalno sve videli ove sezone, od ludih predstava poput one protiv Man Cityja i Marseillea do prosipanja bodova dobijenih meceva protiv Caena i Nantesa. Stice se utisak da su vise motivisani u jacim mecevima, radi se o napadacki potentnoj ekipi koja bukvalno svakom timu moze zabiti 2-3 gola, upravo su isti PSG dobili prosle sezone kod kuce. O napadu PSG-a a i timu generalno ne moram trositi puno reci, svima je jasno da se radi o ekipi koja je za 2 koplja trenutno ispred svih ostalih u ligi, upravo zato se ovi 'veci" timovi vole potuci sa njima. Najvaznije, sudi Benoit Bastien, jedan od meni drazih sudija u FRA ligi zbog proseka (prosle sezone treci u ligi sa 5.09 kartona po mecu). Kad smo kod prosle sezone, oba meca izmedju PSG-a i Lyona su isla lagano preko 3.5 kartona (5 zutih i crveni a sudio je Turpin!!!!, 5 zutih sudio Buquet). Mislim da treba ovo uzeti dok bet365 online kladionica" rel="">bet365 nije izbacio granicu, prema njima se svi koriguju i ravnaju, a poprilicno sam siguran da to nece biti 3.5 nego 4.5 najmanje.

Sretno!

Ovde je izgleda doslo do promene sudije. Ne sudi Benoti vec Antony Gautir. Nije bas da voli da deli kartone, prosek mu je cini mi se ispod 3.5 po mecu ali, ovo je svakako derbi i za ocekivati je da bude bar 4 kartona. @CrneKese

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • “… dva poslednjeplasirana sudionika Prve lige, odnosno oni koji sezonu 2025/2026 zavrse na 11 i 12 mjestu, ispadaju u Drugu ligu …” Zivelaaaaaaaa Poslednja Sansa, najbolja liga na svetu, ziveli administratoriiiiiiiii, zivela Pravilaaaa, ziveo Leonardooooooo, ziveo njegov uticaj na Forum, zivelaaaaa zajednica gde ne postoji demoktatija, vec odluke donose najbolji, zivela druga, amaterska, zivela pamet i kreativnost, ziveo smisao zivota … danas smo postali i zvanicno najbolja Liga na svetu, danas smo i zvanicno postali sveta Poslednja Sansa. Hej @Fitoz nemoj posle, na kraju sezone, da bude da nisi znao, ili procitao da na kraju sezone ispadaju dvojica najgoriiiiiiiih. Kolega @josip123 je hvala Bogu ispao, a neka se spreme @Iblaz93 Fitozi i ostali cirkusanti. Ziveloooooooooooo Pravilo broj 6, ziveli administratori.  
    • Ovdje možete pratiti tablicu Prve i Druge lige Posljednje Šanse 2025./2026. te Guts-Leonardo kupa.  U dokumentu ćete naći više sheetova:  Pva liga - Tablica (tablica će se osvježavati nakon svakog kola) Pva liga - Tipovi (evidencija o odigranim tipovima po kolima svakog člana Prve lige) Prva liga - Koeficijent (evidencija prosječnog pogođenog koeficijenta ("gol razlika") svakog člana Prve lige) Druga liga - Tablica (tablica će se osvježavati nakon svakog kola) Druga liga - Tipovi (evidencija o odigranim tipovima po kolima svakog člana Druge lige) Druga liga - Koeficijent(evidencija prosječnog pogođenog koeficijenta ("gol razlika") svakog člana Druge lige) Guts-Leonardo kup  Raspored lige i Guts-Leonardo kupa
    • Članak 1. Pravo sudjelovanja u Posljednjoj Šansi 1. Pravo sudjelovanja u Posljednjoj Šansi imaju svi članovi SvijetKladjenja foruma koji postave barem jednu prognozu prije kraja petog kola, odnosno do 28.9.2025. u 20:45 CET. Ovime dajemo priliku da se natjecanju priključe i oni koji potencijalno propuste prvo kolo. Članovi foruma koji ne postave svoje prognoze u prvih pet kola nemaju pravo sudjelovanja u natjecanju ove sezone.  Članak 2. Format natjecanja U sezoni 2025./2026. imat ćemo tri natjecanja:  1.    Prva Liga Posljednje Šanse u kojoj će se natjecati jedanaest članova SvijetKladjenja foruma: @LeonardoDrugi, @Fitoz, @fic, @unkdy, @Joker93, @COLT, @noja57, @Iblaz93, @nuki01, @nutrija, @nenosk 2.    Druga Liga Posljednje Šanse u kojoj će se natjecati svi članovi foruma koji postave svoje prijedloge prema pravilima definiranim Članku 1.  3.    Guts-Leonardo kup koji će se igrati prema pravilima definiranim u članku 22. Članak 3. Trajanje Posljednje Šanse  Natjecanje počinje 30.8.2025., a od tog datuma možete prijaviti svoje tipove za prvo kolo, čije se utakmice igraju od 12.9.2025. do 15.9.2025. U sezoni 2025./2026. igrat ćemo ukupno 73 kola, a Prva i Druga Liga Posljednje Šanse završit će s 73. kolom 25. svibnja 2026. Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja Članak 4. Nagradni fond Nagradni fond u sezoni 2025./2026. je.: 600€ za pobjednika Posljednje šanse (Prva liga) 300€ za drugo plasiranog u Posljednjoj šansi (Prva liga) 300€ za prvo plasiranog u Drugoj ligi te možda i bitnije od novčane nagrade priznanje na forumu te zagarantirano mjesto u Prvoj ligi Posljednje šanse sljedeće sezone 150€ za drugo plasiranog u Drugoj ligi te možda i bitnije od novčane nagrade priznanje na forumu te zagarantirano mjesto u Prvoj ligi Posljednje šanse sljedeće sezone 100€ za treće plasiranog u Drugoj ligi te možda i bitnije od novčane nagrade priznanje na forumu te zagarantirano mjesto u Prvoj ligi Posljednje šanse sljedeće sezone 300€ za pobjednika Guts-Leonardo Kupa Članak 5. Objava finalnih rezultata, pobjednika i dobitnika nagrada Finalni rezultati bit će objavljeni po završetku posljednjeg kola a najkasnije 31.5.2026. Članak 6. Vrijeme žalbe Vrijeme žalbe je 72 sata od objave finalnih rezultata.  Članak 7. Isplata nagrada Nagrade će biti isplaćeni preko skrilla ili po dogovoru sa dobitnikom drugog, za SvijetKladjenja, najpraktičnijeg načina najkasnije 30.6.2026.  Ukoliko sudionik natjecanja prije zadnjeg kola i matematički osigura određeno mjesto koje rezultira isplatom nagrade SvijetKladjenja može u dogovoru sa igračem nagradu isplatiti i prije odigravanja zadnjeg kola.  Članak 8. Viši rang i ispadanje Dva posljednjeplasirana sudionika Prve lige, odnosno oni koji sezonu 2025./2026. završe na 11. i 10. mjestu, ispadaju u Drugu ligu. Istovremeno, tri, odnosno prema članku 23. četiri, najboljeplasirana sudionika Druge lige osiguravaju izravan plasman u Prvu ligu za sezonu 2026./2027. Članak 9. Natjecateljska kola U Prvoj i Drugoj ligi Posljednje Šanse svakog tjedna biti će dva perioda za koja se postavljaju prijedlozi: od petka do ponedjeljka te od utorka do četvrtka Rok za petak–ponedjeljak je subota u 15:00 CET, a za utorak–četvrtak utorak u 15:00 CET. Prvih pet kola Druge lige ima produžene rokove: prvo kolo traje od 30.8. u 15:00 do 14.9. u 20:45 CET (samo utakmice od 12.–15.9.), a 2.–5. kolo od petka u 15:00 do nedjelje u 20:45 CET, odnosno od utorka u 15:00 do četvrtka u 20:45 CET . Prva liga tipove prijavljuje prema redovnom rasporedu, od petka u 15:00 do subote u 15:00 CET. Teme se otvaraju petkom i ponedjeljkom u 15:00 CET i ostaju otvorene 24 sata. Ukoliko tema ostane otključana i prije ili nakon definiranog vremena (npr. u subotu u 16:08) te netko prijavi par u temi za to kolo koja je bila otključana, par će se priznati.  Članak 10. Format postavljanja prognoza Pri prijavi tipa potrebno je jasno navesti utakmicu, ukoliko nije očito natjecanje (dakle manje poznate lige), tip, koeficijent, kladionicu, te priložiti screenshot tipa iz ponude sa jasno vidljivim koeficijentom koji je napravljen najranije 30 minuta prije otključavanja teme za to kolo. Ukoliko sceenshot tipa iz ponude nije priložen, prijavljeni tip neće se priznati. Koeficijent je potreban zbog članka 17. odnosno slučajeva gdje dva ili više članova možda budu na kraju sezone imali isti broj pogodaka. Sa ciljem standardizacije i preglednosti poželjno je da su prognoze postavljenje u sljedećem formatu:  DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA SCREENSHOT OBRAZLOŽENJE 4.4. | Nogomet | Chelsea - Liverpool 1X (1.33) bet365 Očekujem da Chelsea neće izgubiti ovu utakmicu jer... Sport i/ili natjecanje nije neophodno navoditi kada je očito o kojem se sportu I natjecanju radi (Liga Prvaka, Premier League, Serie A...). Isto je poželjno navesti ukoliko igrate manje poznate lige, kako bi obračunavanje oklada bilo jednostavnije i točnije.  Članak 11. Minimalni tečaj Svaki sudionik natjecanja će u svako kolu postaviti samo jedan prijedlog minimalnog tečaja 1,20 koji već nije bio postavljen na forumu u tom natjecanju.  Članak 12. Jedinstven tip U obzir će se uzimati samo tipovi koji su jedinstveni odnosno prvi put postavljeni u tom natjecanju.  Ukoliko dva člana postave isti prijedlog u obzir će se uzeti samo onaj prvo postavljeni dok će drugo postavljeni biti tretiran kao promašen, neovisno o ishodu utakmice. Ako igrač primjeti da je prijavio već postavljeni par isti ima mogućnost zamijeniti dok je otključana tema za to kolo. Ukoliko isto nije napravljeno te je prijavljeni par već ranije prijavio drugi natjecatelj, tip će se smatrati kao promašen.  Drugim riječima, nije dozvoljeno ponavljanje parova, odnosno ukoliko je već jedan član prijavio tip npr. "PSG - Lyon, pobjeda PSG-a, kladionica XY, 1,25" drugi članovi u istoj ligi isti par ne mogu ponoviti odnosno isti neće biti priznat.  Zato sugeriramo da su tipovi postavljeni što ranije po objavi teme za to kolo te da obavezno provjerite da utakmica i tip koji sugerirate već nije prijavljena.  Sudionici Prve lige Posljednje šanse mogu odigrati parove koji nisu već prijavljeni u toj ligi neovisno o tome jesu li isti već odigrani u Drugoj ligu. Također, sudionici Druge lige mogu odigrati parove koji su već prijavljeni u Prvoj ligi ukoliko isti već nisu odigrani u Drugoj ligi Posljednje šanse.  Očigledno ponavljanje parova nekog od članova iz Druge lige, iz kola u kolo, nije dozvoljeno te ukoliko se ovo uoči član će biti prvo upozoren a ukoliko se ovo i nastavi isključen iz natjecanja.  Članak 13. Analiza parova  Poželjno je da je prijedlog obrazložen međutim isto nije neophodno za sudjelovanje u Posljednjoj šansi. Pozivamo sve sudionike natjecanja da svoj prijedlog obrazlože pa makar i sa par kratkih rečenica jer je puno vjerojatnije da će ga drugi članovi i ispratiti ako je isti argumentiran. Članak 14. Odgođena utakmica Ukoliko je utakmica za koju je sudionik natjecanja prijavio tip odgođena u sljedećem će kolu sudionik natjecanja imati pravo prijaviti dva tipa, poštivajući sve druge članke, kako bi zbog pravičnosti imao isti broj prognoza kao i drugi članovi.  Članak 15. Pravila ponašanja Administratori i moderatori natjecanja zadržavaju pravo diskvalificiranja člana iz natjecanja ukoliko isti vrijeđa druge članove ili na bezobrazan i očigledan način pokušava varati.  Članak 16. Tablica natjecanja SvijetKladjenja će tjedno voditi evidenciju o pogođenosti svakog sudionika natjecanja te isto transparentno objavljivati u Tablici Posljednje Šanse 2025./2026.  Tablica se definira na temelju broja pogođenih tipova u toj ligi, a u slučaju da dva ili više igrača imaju isti broj pogodaka na kraju sezone primjenit će se članak 17. Članak 17. Rangiranje te pravilo većeg prosječnog pogođenog koeficijenta Pobjednik Prve lige Posljednje šanse te Druge lige Posljednje šanse biti će sudionik koji je pogodio najveći broj tipova. Drugoplasirani će biti sudionik koji ima drugi najveći broj pogodaka u toj ligi te prema istoj logici trećeplasirani... Ukoliko dva ili više članova imaju isti broj pogodaka kroz cijelu sezonu, imajući na umu da se priznaju samo prognoze prijavljene na forumu u vremenu definiranom člankom 8. u obzir će se uzeti koeficijenti odnosno član sa većim prosječnim pogođenim koeficijentom u toj sezoni bio bi bolje rangiran. Faktor koeficijenta vrijedi samo u situacijama gdje dva člana imaju isti broj pogodaka. Na ovo možemo gledati kao na gol razliku ukoliko dvije momčadi imaju isti broj bodova na kraju sezone. Pravilo većeg koeficijenta primjenjivat će se neovisno o broj decimala. Drugim riječima, ukoliko natjecatelj A i B imaju isti broj pogođenih parova nakon 73. kola te natjecatelj A ima ima prosječni koeficijent od 1,25000 a natjecatelj B prosječni koeficijent of 1,24999, natjecatelj A biti će bolje rangiran jer ima "bolju gol razliku".  Članak 18. Live klađenje Tipovi trebaju biti postavljeni prije početka utakmice, prema članku 9. kako bi ih, ako žele i drugi članovi mogli ispratiti. Tipovi iz live ponude nisu dozvoljeni i neće biti uzeti u obzir te će se isti, neovisno o ishodu, smatrati promašenima. Članak 19. Betbuilder (Nutrija pravilo) Betbuilder oklade se ne priznaju te će takvi prijavljeni tipovi biti, neovisno o ishodu, smatrani promašenima. U obzir će se uzimati isključivo oklade iz osnovne ponude kojima je, prema članku 11., koeficijent minimalno 1,20 ili veći.  Oklade iz osnovne ponude gdje kladionica nudi ponudu na npr. total goals/both teams to score (npr. over 2,5 golova i da će obje ekipe dati gol), ili Results/Goals Range (npr. pobjeda domaćina i da će na utakmici biti od 1-5 golova) će se priznavati ukoliko je,  prema članku 11. , zadovoljeno pravilo minimalnog koeficijenta. Članak 20. Kladionice S ciljem što pravednijeg natjecanja, od sezone Posljednje Šanse 2024./2025. (uključujući Guts-Leonardo kup), limitiranjem broja kladionica osigurat ćemo da svi natjecatelji gledaju ponudu istih kladionica, te eliminitirati mogućnost prijavljivanja tipova iz manje poznatih kladionica upitnog renomea, od kojih neke često znaju imati nerealne koeficijente.  Oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: bet365, 22bet, unibet, William Hill, Betfair, pinnacle, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.  Članak 21. "Draw no bet" Oklade iz osnovne ponude poput "draw no bet" ili raznih varijacija azijskih hendikepa, u kojima je jedan od mogućih ishoda i povrat uloga odnosno koeficijent 1,00 neće se priznavati budući da bi isto rezultiralo sa velikim brojem "void" oklada kroz sezonu. Pozivamo igrače da u ovakvim situacijama razmotre oklade na pobjedu jedne momčadi, dvoznak ukoliko koeficijent zadovoljava pravilo minimalnog koeficijenta, ili druge varijacije poput pobjede ekipe u barem jednom poluvremenu ili toga da ekipa daje više od npr. 1,5 golova na utakmici. Članka 22. Obračunavanje oklada Oklade se obračunavaju na temelju pravila kladionice u kojoj su i igrane. Ako je prijavljen tip za pobjedu momčadi kod kladionice koja za to natjecanje ima early payout opciju oklada će se smatrati dobitnom ukoliko ta momčad povede sa dva gola razlike, isto kako i kladionica obračunava tu okladu. Drugim riječima, ako je kod kladionica koja ima early payout opciju tip za utakmicu Barcelona - Real Madrid pobjeda Real Madrida te Real Madrid u Ligi Prvaka povede 2:0 dok utakmica završi 3:2 za Barcelonu oklada na pobjedu Real Madrida će se smatrati dobitnom.  Članak 23. Neaktivnost Svakom sudioniku Prve i Druge lige Posljednje Šanse tolerirat će se maksimalno 5 propuštenih kola u kojima nisu postavili prognoze prema članku 8. i 10. Ukoliko netko kroz isto natjecanje propusti više od 5 kola biti će diskvalificiran iz liga natjecanja i Guts-Leonardo kupa.  Članak 24. Sudjelovanje u Guts-Leonardo kup Pravo sudjelovanja u Guts-Leonardo Kupu ostvaraju svi sudionici Prve i Druge lige, prema članku 1.  Članak 25. Format natjecanja Guts-Leonardo kupa 1/16 finala - U prvom kolu koje će se igrati od 8.12.2025. do 14.12.2025. svaki od sudionika prijaviti će samo jedan par, minimalnog koeficijenta 1,20 1/8 finala - U drugom kolu koje će se igrati od 16.2.2026. do 22.2.2026. svaki od sudionika prijaviti će dva para, svaki minimalnog koeficijenta 1,20 u istoj kladionici ¼ finala - U trećem kolu koje će se igrati od 9.3.2026. do 15.3.2026. svaki od sudionika prijavit će tri para, svaki minimalnog koeficijenta 1,20 u istoj kladionici ½ finala - U četvrtom kolu koje će se igrati od 13.4.2026. do 19.4.2026. svaki od sudionika prijavi će četiri para, svaki minimalnog koeficijenta 1,20 u istoj kladionici Finale - U petom kolu koje će se igrati od 18.5.2026. do 24.5.2026. svaki od sudionika prijaviti će četiri para, svaki minimalnog koeficijenta 1,20 u istoj kladionici Članak 12. (Jedinstveni tip) primjenjivat će se i u Guts-Leonardo kupu U ¼, ½ i finalu Guts-Leonardo kupu dozvoljeno je odigravanje istih parova koji su i na listićima drugih sudionika natjecanja međutim odigrani listić sa 4 para ne smije biti identičan listiću drugih natjecatelja. Dakle, dozvoljeno je da netko ponovi okladu na PSG ili Manchester City iako je isti već na listiću nekog drugoga međutim ponavljanje cijelog listića (svih tri odnosno četiri para) nije dozvoljeno.  Ukoliko više učesnika u finalu Guts-Leonardo Kupa pogodi listiće sa četiri para, svaki minimalnog koeficijenta 1,20 pobjednik će se odlučiti na temelju članka 16. odnosno pogođenog listića sa najvećim ukupnim tečajem. Članak 16. u Guts-Leonardo kupu primjenjivat će se samo u finalu dok je glavni cilj igrača u prethodnim kolima proći kolo te osigurati nastup u finalu.  Ukoliko svi učesnici jednog od kola kupa ili finala promaše svoj finalni listić finalno kolo će se ponoviti unutar 30 dana, vjerojatno već sljedećeg tjedna. Ukoliko samo jedan natjecatelj ostane u igri prije finala isti će se smatrati pobjednikom. Dakle, ukoliko u četvrtom kolu samo jedan sudionik ima dobitni listić isti će jedini proći u finale a samim tim i biti smatran pobjednikom Guts-Leonardo kupa.  Ukoliko je neki od parova sa listića otkazan učesnik Guts-Leonardo kupa par će zamjeniti sa nekim od parova iz prvog sljedećeg kola prvenstva identičnog tečaja. Dakle, ako učesnik kupa odigra listića sa četiri para te su tri para pogođena dok je četvrti par sa listića koeficijenta 1,30 odgođen kako bi igrač prošao u sljedeće kolo treba prijaviti drugi par identičnog koeficijenta iz ponude kod iste kladionice prvog sljedećeg prvenstvenog kola. Na ovaj način osiguravamo da netko ne prolazi iz kola u kola zahvaljujući prijavljenim parovima koji su odgođeni.  Članka 26. Pobjednik Guts-Leonardo kupa te plasman u Prvu ligu Pobjednik Guts-Leonardo kupa izborit će plasman u Prvu ligu ukoliko se isti već ne natjeće u istoj. Ukoliko je pobjednik Guts-Leonardo kupa natjecatelj iz Prve lige isti će osvojiti novčanu nagradu međutim, osim financijske nagrade i prestiža, osvajanje Kupa neće mu garantirati ostanak u Prvoj ligi. Drugim riječima, ako pretposljednji ili posljednjeplasirani natjecatelj Prve lige osvoji Guts‑Leonardo kup, dobit će novčanu nagradu za taj uspjeh, ali će iduće sezone ipak igrati u Drugoj ligi.  Ukoliko pobjednik Guts‑Leonardo kupa bude sudionik Prve lige ili sudionik Druge lige koji sezonu završi na prvom, drugom ili trećem mjestu, pravo promocije u Prvu ligu ostvarit će i četvrtoplasirani natjecatelj Druge lige. Primjerice, ako Guts‑Leonardo kup osvoji natjecatelj koji sezonu u Drugoj ligi završi na desetom mjestu, osvajanjem kupa osvojit će novčanu nagradu i izboriti plasman u Prvu ligu sljedeće sezone. U tom slučaju četvrtoplasirani natjecatelj Druge lige neće izboriti promociju u viši rang natjecanja.  Ukoliko pak Guts-Leonardo kup osvoji netko od sudionika Prve lige ili tri prvo plasirana Druge lige onda će i četvrto plasirani u Drugoj ligi izboriti plasman u Prvu ligu sljedeće sezone.  Članak 27. Prošlogodišnji pobjednik Prve lige (@Fitoz) Prošlogodišnji pobjednik Prve Lige ostvaruje pravo prijaviti par po svom izboru koji je izuzet članka 16. (minimalni tečaj) u maksimalno tri prvenstvenih kola Prve lige.  Članak 28. Gospodsko natjecanje Administratori natjecanja zadržavaju pravo upozoravanja, ili kažnjavanja sudionika natjecanja oduzimanjem određenog broja bodova, u slučajevima koji nisu pokriveni pravilima natjecanja a gdje sudionik natjecanja poduzima akcije koje nisu u dugu gospodskog natjecanja. Članak 29. Isključivo vlastiti tipovi Svaki sudionik može podnositi tipove isključivo za sebe, listići podnijeti ili objavljeni u ime drugih članova neće se priznati, čak i ako su namijenjeni poticanju angažmana ili motivacije, jer takva praksa narušava fer natjecanje i uskraćuje poštenu priliku onima koji ulažu vlastiti trud i vrijeme u prijavu tipova. Članak 30. Najviše Jedna Izmjena Tipa po kolu Radi bolje preglednosti tema i lakšeg praćenja rezultata ukida se mogućnost višestrukih izmjena parova unutar istog kola. Svaki sudionik može promijeniti par najviše jednom po kolu. Višekratne izmjene (npr. 3–4 puta) smatraju se nepraktičnima i neozbiljnima te se neće priznavati. U takvim slučajevima sudioniku će za to kolo biti dodijeljeno 0 bodova, bez obzira na ishod utakmice. Članak 31. Ostalo SvijetKladjenja u svakom trenutku zadržava pravo prekinuti natjecanje ili izmjeniti pravila, ukoliko je nešto bitno bilo izostavljeno, sa ciljem pravičnosti.
    • Europska liga (Koeficijenti 3.8. u 21:28 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga (Koeficijenti 3.8. u 21:29 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU! Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija          
    • Liga prvaka (Koeficijenti 3.8. u 21:25 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU!   Europska liga (Koeficijenti 3.8. u 21:26 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU!   Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use