Jump to content
darko56

ATP Challenger Ortisei

Recommended Posts

Nakon duže pauze i obaveza nastavljam sa pisanjem svojih prijedloga. Nadam se da će moji prijedlozi svima pomoći. Sretno!  ;)

Ortisei se igra u Italiji na brzim dvoranskim uvjetima što pogoduje serverima i ne dolazi se baš lako do break prilika.

14:30h Dustin Brown-Dennis Novak  1   2,00  5/10  bet365

Susret između njemačkog predstavnika Dustina Brown-a i austrijanca Dennis Novak. 

Brown voli igrati na ovakvoj podlozi,ima ubojiti servis i odličnu igru na mreži. U 1. kolu je dobio domaćeg igrača Salvatore Carusa 6:2 6:4. U tom meču je Brown servirao brutalno dobro,imao je 20 ace servisa i ni postotke osvojenih poena na 1 i 2 servisu 86% i 73%.Gledao sam taj meč i odigrao je stvarno jako kvalitetan meč.

Novak je jučer dobio M.Bachinger-a 1:6 6:3 7:6 (7:1),meč sa puno oscilacija koji je po meni sretno dobio. Novak se skoro set i pola tražio i igrao jedan loš meč sa jako puno UE i početničkih grešaka. Ovdje vjerujem da Brown može držati svoj servis bez većih problema,a prilike za break bi se morale otvarati,poznavajući kako je agresivan na reternu i u izmjenama.Sretno tko isprati! 

brown.png

(Koeficijenti 11.10.2018.g. u 13:45 CET)
                                                                                              Koeficijenti su podložni promjenama

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use