Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Programi i tablice za evidenciju klađenja


Destructo

Recommended Posts

Imate li poseban program ili ručno napravljenu tablicu u npr. Excelu koja vam služi za evidenciju odigranih listića i izračunavanje dobiti?

Kako znate kad ste u plusu, a kad u minusu i koliko?

Ako imate nešto što može pomoći prilikom klađenja i upravljanju novcem, podijelite sa ostalima.

U privitku je tablica u Excelu koju je napravio Niđo sa newsgrupe hr.rec.kladjenje pa možete provjeriti da li vam to može biti od koristi..

Pozdrav svima!

Link to comment
Share on other sites

Imam toplu preporuku za program BET RECORD koji je odlican za vođenje statistike. Ima dosta opcija, vrlo je pregledan i stvarno za svaku pohvalu. Downloadati ga mozete ovdje http://www.inet.hr/~kpetak/betrecord17.zip '>http://www.inet.hr/~kpetak/betrecord17.zip  . Home page je http://www.inet.hr/~kpetak/ te preporucam da sa vremena na vrijeme pogledate dali je možda izašla nova verzija spomenutog programa. Kada ga instalirate moći ćete ga pokretati samo 60 puta a da bi dalje nastavili sa korištenjem programa morate poslati kod programa na mail adresu koja se pojavljuje prilikom pokretanja samog programa. Detaljnije upute vas čekaju pri pokretanju programa! ;)

Nadam se da će biti od koristi! ;)

btw. Program je FREEWARE što je još jedan veliki plus! ;)

Link to comment
Share on other sites

Imam toplu preporuku za program BET RECORD koji je odlican za vođenje statistike. Ima dosta opcija, vrlo je pregledan i stvarno za svaku pohvalu. Downloadati ga mozete ovdje http://www.inet.hr/~kpetak/betrecord17.zip '>http://www.inet.hr/~kpetak/betrecord17.zip  . Home page je http://www.inet.hr/~kpetak/ te preporucam da sa vremena na vrijeme pogledate dali je možda izašla nova verzija spomenutog programa. Kada ga instalirate moći ćete ga pokretati samo 60 puta a da bi dalje nastavili sa korištenjem programa morate poslati kod programa na mail adresu koja se pojavljuje prilikom pokretanja samog programa. Detaljnije upute vas čekaju pri pokretanju programa! ;)

Nadam se da će biti od koristi! ;)

btw. Program je FREEWARE što je još jedan veliki plus! ;)

Evo moram priznati da sam imao iskustva sa ovim programom. Program je jako dobar za one koji ne znaju ili nemaju ideju kako napraviti svoju evidenciju u excelu. Pruža puno mogućnosti, evidenciju, slikanje listića i stavljanje u arhivu, kao i statistiku pogođenih listića po raznim kriterijima (npr. po broju parova).

Preporučam ga svima koji do sada nisu vodili evidenciju, te nisu imali MM.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...

Imam toplu preporuku za program BET RECORD koji je odlican za vođenje statistike. Ima dosta opcija, vrlo je pregledan i stvarno za svaku pohvalu. Downloadati ga mozete ovdje http://www.inet.hr/~kpetak/betrecord17.zip '>http://www.inet.hr/~kpetak/betrecord17.zip  . Home page je http://www.inet.hr/~kpetak/ te preporucam da sa vremena na vrijeme pogledate dali je možda izašla nova verzija spomenutog programa. Kada ga instalirate moći ćete ga pokretati samo 60 puta a da bi dalje nastavili sa korištenjem programa morate poslati kod programa na mail adresu koja se pojavljuje prilikom pokretanja samog programa. Detaljnije upute vas čekaju pri pokretanju programa! ;)

Nadam se da će biti od koristi! ;)

btw. Program je FREEWARE što je još jedan veliki plus! ;)

link za download je mrtav...

Link to comment
Share on other sites

Imam toplu preporuku za program BET RECORD koji je odlican za vođenje statistike. Ima dosta opcija, vrlo je pregledan i stvarno za svaku pohvalu. Downloadati ga mozete ovdje http://www.inet.hr/~kpetak/betrecord17.zip '>http://www.inet.hr/~kpetak/betrecord17.zip  . Home page je http://www.inet.hr/~kpetak/ te preporucam da sa vremena na vrijeme pogledate dali je možda izašla nova verzija spomenutog programa. Kada ga instalirate moći ćete ga pokretati samo 60 puta a da bi dalje nastavili sa korištenjem programa morate poslati kod programa na mail adresu koja se pojavljuje prilikom pokretanja samog programa. Detaljnije upute vas čekaju pri pokretanju programa! ;)

Nadam se da će biti od koristi! ;)

btw. Program je FREEWARE što je još jedan veliki plus! ;)

link za download je mrtav...

Da, sad vidim da link više ne radi.  :(

Sve ti je poslano na mail  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 years later...
  • 1 month later...

Da li se ko snalazi sa formulama u excelu? Ja ih prvenstveno želim isključiti jer želim u ćelije upisivati rezultate (npr 2-1 ili 2:1) koje kad sad upišem pretvara u datume i slične gluposti. Također da li ima ko napravljenu tablicu za igrat singlove (datum, utakmica,tip, kvota, rezultat, W/L ili push i stanje)?

Link to comment
Share on other sites

Da li se ko snalazi sa formulama u excelu? Ja ih prvenstveno želim isključiti jer želim u ćelije upisivati rezultate (npr 2-1 ili 2:1) koje kad sad upišem pretvara u datume i slične gluposti. Također da li ima ko napravljenu tablicu za igrat singlove (datum, utakmica,tip, kvota, rezultat, W/L ili push i stanje)?

 

Potražim imam ja svašta u arhivi pa stavim. Za isključiti da brojke pretvara u datume, oznaci cijeli stupac/redak, te desni klik, format cells -> i odaberi text ili custom, kako ti brojke nebi bile editirane i pretvarane u datume npr. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Imate li ideju koju bi forumulu mogao koristiti u excelu za - kad je tip dobitan, ja ga oznacim zelenom bojom i on izračuna dobit - ulog = profit, a kad ga označim crvenom bojom, samo računa - ulog = gubitak. Uspio sam sve namistiti što se tiče računanja, samo me zanima da li mogu excelu stvoriti uvjet kad da računa kao plus, a kad kao minus?

Link to comment
Share on other sites

Imate li ideju koju bi forumulu mogao koristiti u excelu za - kad je tip dobitan, ja ga oznacim zelenom bojom i on izračuna dobit - ulog = profit, a kad ga označim crvenom bojom, samo računa - ulog = gubitak. Uspio sam sve namistiti što se tiče računanja, samo me zanima da li mogu excelu stvoriti uvjet kad da računa kao plus, a kad kao minus?

Može se, radio sam već to, pa ću pokušati objasniti ako će pomoči.

 

1. Otvori excel i pritisni na tipkovnici ALT+F11

2. Idi na INSERT -> MODULE

3. Kopiraj i Zalijepi ovaj kod u otvoreni prozor:

 

Function ColorFunction(rColor As Range, rRange As Range, Optional SUM As Boolean)
Dim rCell As Range
Dim lCol As Long
Dim vResult
lCol = rColor.Interior.ColorIndex
If SUM = True Then
For Each rCell In rRange
If rCell.Interior.ColorIndex = lCol Then
vResult = WorksheetFunction.SUM(rCell, vResult)
End If
Next rCell
Else
For Each rCell In rRange
If rCell.Interior.ColorIndex = lCol Then
vResult = 1 + vResult
End If
Next rCell
End If
ColorFunction = vResult
End Function
 
4. Spremi excel i kod (Save na desktop npr.)
5. Koristi naredbu:   =colorfunction(A;B:C;TRUE)     za brojanje obojenih gdje je naredba u zagradi (BOJA KOJA SE TRAŽI;ČELIJE KOJE SE BROJE; TRUE)
 
 
 
Ako treba još pojašnjenja javi ;)  ;)  ;)  
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Olympiacos - Fiorentina oba daju (1.83) ili Kaabi daje gol (3.25) bet365 U srijedu na OPAP Areni u Ateni, Olympiakos i Fiorentina suočit će se u finalu Konferencijske lige. Može li Olympiakos postati prva grčka momčad koja će osvojiti europski trofej? Olympiakos je postigao 16 golova u posljednjih šest susreta Konferencijske lige. Ayoub El Kaabi postigao je pet golova u polufinalnom dvoboju protiv Aston Ville. Olympiakos je započeo europsko putovanje u Europskoj ligi. Nakon što su završili grupnu fazu na trećem mjestu, prebačeni su u nokaut fazu Konferencijske lige. Na putu do finala eliminirali su Ferencvaros, Maccabi Tel Aviv, Fenerbahce i Aston Villu. Fiorentina je stigla do svog drugog uzastopnog finala Konferencijske lige. Odlučni su ispraviti pogreške iz prošle godine. Točno prije 12 mjeseci su izgubili sa 1-2 od West Hama. Viola je prošla Maccabi Haifu, Viktoria Plzen i Club Brugge na putu do novog finala. Olympiakos je imao razočaravajuću domaću sezonu. Završili su na 3. mjestu u Super ligi. Ovdje se bore za mjesto u Europskoj ligi sljedeće sezone. Unatoč tome, njihova kontinentalna forma bila je izvrsna ovog proljeća. Španjolski trener Jose Luis Mendilibar radi nevjerojatan posao s ovom grupom igrača. Španjolac je treći stalni menadžer momčadi ove godine. Olympiakos je bio posebno impresivan u ofenzivi u polufinalnim susretima protiv Aston Ville. Činjenica da su postigli šest golova protiv Ville u dvije utakmice govori puno. MOGUĆE POSTAVE Olympiacos: Tzolakis; Rodinei, Retsos, Carmo, Quini; Hezze, Iborra; Fortounis, Chiquinho, Podence; El Kaabi Fiorentina: Terracciano; Dodo, Milenkovic, Martinez Quarta, Biraghi; Arthur, Mandragora; Gonzalez, Beltran, Kouame; Nzola Fiorentina također igra napadački nogomet pod Vincenzom Italianom. Osam posljednjih utakmica u svim natjecanjima donijelo je golove na obje strane terena. Niz uključuje i pobjedu od 3-2 u gostima protiv Cagliarija prethodnog tjedna. S obzirom da su obje momčadi jako ofanzivne ove sezone, glavna oklada bit će da će obje momčadi postići golove uz kvotu od 1.83. (Koeficijenti 28.5. u 16:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Drugi izbor bit će Ayoub El Kaabi za postizanje gola u bilo kojem trenutku po atraktivnoj kvoti od 3.25. Marokanski napadač vodeći je strijelac natjecanja s deset golova u samo osam utakmica ove sezone Konferencijske lige. Pet golova postigao je u polufinalnom dvoboju protiv Aston Ville. Ako itko može nanijeti štetu Fiorentini u ovom finalu, to je El Kaabi. (Koeficijenti 28.5. u 17:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Hvala, konacno da i pored tvog imena koji je jedini osvajao PS, stoji jos neko ime.. hvala jos jednom.
    • Ne znam sta ima da se cestita, ali hajde da cestitamo kolegi @BoskoBuha i matematicki osvojenu svetu Poslednju Sansu. Tuzan je ovo dan na ovom smesnom Forumu. Hej @BoskoBuha Cestitam ti potpuno zasluzeno prvo mesto u svetoj Poslednjoj Sansi. Uzivaj u tituli, tvojoj prvoj i poslednjoj, zasluzio si je bas kao i Leicester u engleskoj Premier League. Niko ne zna kako su je osvojili, ali su je osvojili. Dok ne ispadnes, bas kao sto je i Leicester ispao u drugu ligu, uzivaj u tituli. Napisao sam i pobednicki govor samo za tebe, pobednicki post koji cu pustiti ovih dana, nakon sto prodje ovaj tuzan period za nas Forum.
    • Finale Lige prvaka LIGA PRVAKA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 27.5. u 01:05 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use