Jump to content
IzudinB

Utorak 19.2.2019. (Live)

Recommended Posts

prije 8 sati, IzudinB said:

Kovač u kaosu pred Liverpool: Zvijezda urlala na njega i unosila mu se u lice

BILD, najčitaniji njemački list, donosi detalje najnovije drame u svlačionici Bayerna i to ni 48 sati prije utakmice sezone za prvaka Njemačke.

Bayern sutra od 21 sat kod Liverpoola igra prvu utakmicu osmine finala Lige prvaka, a Bild otkriva da su opet aktualni ozbiljni sukobi između trenera i zvijezda Bayerna, koji su FC Hollywood potresali tijekom velike krize u jesenskom dijelu prvenstva.

Navodi tri događaja u zadnje vrijeme koji to otkrivaju:

Kovač je pet minuta zakasnio na zadnji trening prije utakmice sa Stuttgartom, na što su se igrači jako razljutili. Tako su reagirali jer im je trener samo dan ranije žestoko očitao bukvicu kako ni najmanje kašnjenje na trening nije dozvoljeno baš nikome i da se to također nikome neće tolerirati. 

Drugi problem je od jučer. Igrači koji su za prvenstvenu utakmicu u petak, u kojoj je Bayern pobijedio kod Augsburga (3:2), bili rezerve - Ribery, Martinez, Sanches, Rafinha i Davies - morali su trenirati, ali ne pod nadzorom Nike Kovača. Umjesto njega, trening je vodio njegov pomoćnik i brat Robert. Za to vrijeme glavni trener je radio video-analizu Liverpoolove igre. Spomenuti igrači žalili su se Kovaču mlađem zato što njegov stariji brat ne vodi trening, jer se tako ne mogu nametnuti treneru za važan meč.

Konačno, treći navedeni i najveći problem dogodio se neposredno nakon utakmice i tijesne pobjede kod davljenika Augsburga.

Thiago Alcantara se u svlačionici pred svim suigračima derao na Kovača i unosio mu se u lice, a trener mu nije ostao dužan. Razlog velikog nezadovoljstva španjolskog reprezentativca bilo je to što ga je Kovač zamijenio u 82. minuti.

Liverpool - Bayern | Liverpool više od 13.5 šuteva (1.72) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Prije svega, želim da kažem da očekujem jedan spektakl u ovom susretu. Očekujem dosta golova, jer su ovo dvije ekipe koje igraju napadački nogomet i imaju neke sjajne igrače u napadu. Moja oklada na ovu utakmicu neće ići na pobjedu bilo kojeg tima, iako mislim da je Liverpool favorit u ovom susretu, s obzirom da su najbolji tim u ligi, dok vidim po medijima da Bayern ima zaista mnogo problema, gdje su neki igrači čak urlali na Kovača i unosili mu se u lice. Taj članak možete pročitati iznad. Koeficijent na pobjedu Liverpoola mi se čini prilično dobar i možda ga treba pokušati odigrati sa nekim manjim ulogom, međutim, nešto što mi je dosta zanimljivije jesu šutevi u prosjeku po utakmici ova dva tima.

Naime, bet365 online kladionica" rel="">bet365 kladionica nam je ubacila dosta novih razrada koje mi se zaista sviđaju, a jedna od njih su šutevi. Kada sam vidio statistiku šuteva ova dva tima, odlučio sam se odigrati upravo to. Liverpool je do sada u Ligi prvaka imao najviše šuteva u prosjeku po utakmici, nego u bilo kojem drugom natjecanju. Da budem precizan, Liverpool je do sada imao 16 šuteva po utakmici u svakoj od šest utakmica koje su odigrali u grupnoj fazi. Mohamed Salah je šutirao po četiri puta u prosjeku po utakmici, dok su drugi igrači mnogo manje od toga. Vjerujem da će Salah i ovog puta biti u centru pažnje i očekujem da će ovaj tim imati više od 13.5 šuteva protiv Bayerna, granica koju nam nudi bet365 online kladionica" rel="">bet365 kladionica i čini mi se vrlo prihvatljiva, jer kao što sam rekao imaju tendenciju da šutiraju barem po 16 puta po utakmici. Zbog toga mi se ovo čini vrlo prihvaljtiva granica, a i koeficijenti su dobri. Sretno!

Screenshot_4.png.089a7be4690d1e43f952a07389e5fb8b.png

(Koeficijenti 19.2. u 12:30 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Liverpool već 6 šuteva! 26. minut!

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use