Jump to content
IzudinB

NBA - Subota 2.3.2019.

Recommended Posts

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Ispratio kolegu za Hardena vrijedno rizika.. 
    • Hrvatska - Katar prvo poluvrijeme Katar +2.5 1.7 bet365 i prvo poluvrijeme Katar over 11.5 gola 1.7 bet365 Mislim da je ovo value. Hrvatska igra loše, a u prvom poluvrijemenu katastrofalno, a onda diže nivo svoje igre u drugom poluvrijemenu - tako je bilo kod japana i angole. Katar vrlo ozbiljna ekipa, imali problema sa Japancima (posebno zbog loše obrane Šariča - mislim da samo jedna obrana, a drugi golman dobro branio) ali ih pobljedili za razliku od Hrvatske. Ekipe su igrale prošle godine gdje Katar dobio prvo poluvrijeme 17:15, a onda su Hrvati preokrenuli i pobjedili 33:28. Hrvatska primila prvo poluvrijeme od Japanca 17 gola, a od jedne Angole 11 gola, tako da mislim da je vrlo izgledno da može Katar zabit 12 gola do poluvrijemena in ne izgubit poluvrijeme više od 2 gola.  Svakako probam i @Goksim tip poluvrijeme-kraj Katar-Hrvatska po 9 na bet365.  Sretno!!! 🍀  
    • Pozdrav. dali neko yna neku kladionicu sa exchangea konjskih trka ...???
    • Odigrao sljedeci tiket:   Norveska - Austrija. Norveska -7.5 Arsenal - New Castle.     3+   Ovo vise po osjecaju i kontra logike jer niti Norveska nije nista pokazala u prve dvije utakmice a niti Arsenal igra i zabija.Ali eto, u osiromasenoj ponudi izabrao sam ovo sto i nihe nesto na sto se puno igra.Nadam se prolazu.
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use