Jump to content
IzudinB

NBA - Nedelja 5.5.2019.

Recommended Posts

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Fulham - Manchester United 2 (1.53) bet365 Crveni đavoli su prvoplasirana ekipa na tabeli Premier lige i nakon razdoblja od gotovo osam godina ponovo izgledaju kao momčad koja može osvojiti titulu. Imaju dva boda prednosti ispred drugoplasiranog Manchester Cityja, koji im je ujedno i glavni suparnik, zajedno sa Leicesterom. Pored toga ekipa Pepa Guardiole ima utakmicu manje i to će stvoriti dodatni pritisak na lidere, zbog toga je ovo MUST WIN utakmica protiv jednog od najgorih timova u ligi. Fulham je pobijedio samo dvije utakmice tijekom ove sezone, a kod kuće su postigli ukupno šest golova u devet utakmica, dok su primili čak 13. Domaćini iz Londona su doživjeli poraz u prošlom susretu na domaćem terenu protiv Chelseaja (0-1), dok su bez pobjede u 15 od posljednjih 17 utakmica, tako je bilo i u devet od 11 na domaćem terenu. Crveni đavoli imaju mnogo bolji međsobni omjer protiv Fulaham tijekom posljednjih godina. Manchester United je također bez poraza u deset od posljednjih 11 utakmica, dok su ostvarili pobjedu u sedam utakmica u tom periodu. U gostima su pobijedili 14 od posljednjih 20 susreta. S obzirom na ovu statistiku, očekujem da će United produžiti svoj boravak na vrhu tabele sa još jednom pobjedom u ovom susretu.  Ne zaboravite na EP u bet365 kladionici. Za domaćine neće biti Cairneya, Kongola, Lemine, Robinsona, dok je Mitrović pod upitnikom. Na drugoj strani nema Jonesa, Pellistrija, Roja i Williamsa. Sretno!
    • Dinamo - Rijeka - Dinamo pobjeđuje u barem jednom poluvremenu (1,33) bet365
    • Pozdrav svima   evo nekih mojih tipova za danas   Rukonet, Japan - Angola. manje od 57.5 kvota 2.00 Prevelika je ovo granica za ove reci cu amaterske ekipe. Iako su se ekipe raspucale na ovom SP ova tekma mi je veliki kandidat za debeli under. Ovdje bih cak ganjao i vecu kvotu na nize granice jer ne ocekujem da ce ukupni broj golova preci 50.   Bayer Leverkusen - Bor Dortmund. tip 3+ i 4+ Dortmund je pao protiv fenjerasa Mainza a ovdje mu i Leverkusen moze nanijeti ozbiljan udarac. Dortmund je nestabilan i igra promjenjivo iz utakmice u utakmicu..Oba tima imaju po 29 poena i borba je za vrh a u ovu utakmicu Leverkusen ulazi nakon odlicnih serija sa pobjedama  nakon niza od 4 utakmice bez pobjede.Ne vidim kako ovdje nece biti golova na obe strane i ovo mi je tekma za igrati na veliki broj golova.   Anderlecht - Sporting Charloi.  3+ i oba daju gol i 4+ Slicna situacija kao i u prethodnom mecu. Dca rima sa vrha tabele koja su u jako losij formi. Anderlecht 3 poraza u zadnje 4 ligaske a Sp Charloi 3 poraza u nizu. Anderlecht zadnju izgubio 2-0 u gostima i pri tome im defanzicni dobio crveni karton. Nisu dali gola u zadnje 3 utakmice. Sp Charloi ima 3 poraza ali su dali dosta golova do sada, tacnije 32 gola i jedna su od ofanzivnijih momcadi. Medjusobni omjer pogotovo u zadnjim utakmicama ne ukazuje na to da ovdje moze biti golova ali ipak ja mislim da ce ih biti na obe strane i da ovo ide u 3+ a mozda i 4+ a kvote su odlicne   LEICHESTER - CHELSEA. tip 3+ i 4+ i oba daju gol Kladionice stavljaju Leichestera kao faborita i mnogi predvidjaju njihovu pobjedu ali ja mislim da je ovo blize pobjedi gosta ali vise vjerujem u otvorenu tekmu sa golovima i to na obe strane. Predvidjam neku pobjedu Chelsea 2-1 ili 3-1 ili neki remi sa golovima kao sto je 2-2. Leichester konstantno dobar ove sezone i ima odlicne rezultate medju kojima su pobjeda nad Tottenhemom te remi sa Man Utd ali su u zadnjim kolima imali laksi zadatak protiv timova koji su u krizi i to su dobro iskoristili.Chelsea nakon krize i 3 tekme bez pobjede dolazi nakon triumfa u gostima nad Fulhamom. To im moze biti okidac da nastave sa uspjehom. Ocekujem dobru tekmu i dosta golova 
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use