Jump to content
IzudinB

Portugalska Primeira 2019/20

Tko osvaja Primeiru?  

1. 1. Tko osvaja Primeiru?

• Porto
      0
    • Benfica
      0
    • Sporting
      0
    • Ostali
      0

Recommended Posts

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Mafijaz jesi ti nama ziv,nakon sto si ostao bez kuce,okucnice,auta i zene nakn onog prolaza od "milijun posto" na najnamjestenijoj i najlopovskijoj ligi u univerzumu? Inace danas vrijedi po meni odigrati over 5.5 kartona na Genoa-Roma,sudi Maresca koji ima jedan od najvecih prosjeka u Italiji,plus Genoa grcevita borba za ostanak,dok Roma ganja 4.mjesto i ligu prvaka . Jos mozda probati over 3.5 kartona kod Paderborna,ekipe su zbirno tu taman oko te granice,ali je sudac Siebert dosta iznad tog prosjeka,a i ako pogledamo ova dva prijasnja dana kod svaba,sve otislo u over sto je trebalo i petak i subota,a valjda ide i danas.
    • Kad je Milanov mec u pitanju, a imajuci u vidu da se sve vrti oko Ibre, a opet imajuci u vidu da je on u Kaljariju po ko zna koji put pokazao da moze uci u sansu ili dati gol iz svake moguce pozicije, cijenim da je ovdje dobro pokusati Ibrahimovic daje gol. U meni dostupnim kladionicama nemam tu opciju dok utakmica ne pocne, ali mozda ekipa koja ima u ponudi moze da proba. Ja cu ga svakako probati cim pocne mec. Naravno i kad se uvjerimo da ce poceti utakmicu.
    • Pozdrav svima. Nedavno sam naisao na ovaj forum zahvaljujuci jednom od korisnika koji ga je spomenuo na punters lounge forumu gdje obicno budem. Primjecujem da je ovdje prosjek pogodjenih utakmica velik a svidja mi se i taktika igre kod nekih.  Za pocetak stavljam Man.United +1.5AH, 1.625 sa bet365 (bio je 1.77 ali pada). Razlog je taj sto ne vjerujem da ce izgubiti sa vise od gola razlike ako vec budu gubili mada mi sve nesto mirisi na X. E: upravo procitah da Rashford vjerojatno nece igrati, dakle ovaj gore tip uzeti sa rezervom.  
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use