Jump to content
crash1

Petak 13.09.2019

Recommended Posts

Dinamo - Istra // betbuilder bet365 - 2,10

Oavj susret će biti uvertira za meč sa Atalantom koji se igra u srijedu. Ekipa Dinama će vjerovatno ovdje nastupiti u najjačoj postavi, imat će dovoljno vremena za oporavak do susreta sa Italijanima a možda čak i nemaju pravo na koks jer su u dosadašnjih 6 kola već dva puta gubili bodove što je z aovu ekipu veliko razočarenje.

Dinamo je remizirao sa Osijekom, izgubili su od Hajduka i vjerovatno će upravo protiv Istre odigrati dobar meč (kao i inače) te tako podoći samopouzdanje pred meč sa Atalantom. Dinamo je u zadnjih 7 utakmica protiv Istre postigao čak 25 pogodaka i ja vjerujem da će u tom ritmu nastaviti i u petak.

Kod bet365 kladionice sam uz pomoć betbuildera sastavio koeficijent od 2,10 koji pop meni ima velike šanse za prolaz. Dinamo mora postići barem tri meča, što im nije strano u zadnjim međusobnim susretima sa Istrom, a da pri tome moraju postizati golove u oba poluvremena. Ukoliko postignu tri gola, a vjerujem da hoće, velike sušanse da će i u prvom i u drugom postići barem po jedan gol. 

12.thumb.png.86549c52299d2cfa9ef3133e1411c199.png

button.png.94fbd333c04358b03c633c56fe3b0fe2.png   1349722930_button(1).png.f629b19947b931e0f00c409cf6664973.png

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• @chonsi Zdravo, šta se na kraju ispostavilo, je l prevara? I ja sam dobio novac i ne znam šta mi je činiti...
    • Sporting - Santa Clara 1 (1.57) bet365 Sa četiri utakmice preostale do kraja prvenstva u Portugalu, Sporting ima tri boda prednosti u odnosu na četvrtoplasiranu Bragu. Ovo je još jedna must win utakmica za Sporting ukoliko žele održati svoje mjesto u top tri tima i direktno se plasirati u Europsku ligu, s obzirom da ne mogu stići Benficu i Porta na vrhu tabele. Imaju četiri pobjede u posljednjih pet susreta i u odličnom su raspoloženju. U prethodnom susretu su remizirali u gostima protiv Moreirensea. Domaćini također imaju 11 pobjeda u 15 susreta na domaćem terenu i trenutno su u nizu od pet pobjeda na svom Jose Alvalade stadionu. Čak su bolji i od Benfice kao domaćini, te su druga najbolja ekipa po tom pitanju. Trenutno su u najbojoj formi u ligi na svom terenu. U ovom susretu će biti bez Geraldesa, Phellypea i Vietta. Izvor: bet365 Santa Clara na drugoj strani više nema šanse da se kvalificira za prvih pet mjesta u ovoj ligi, a nemogu ni ispasti do kraja prvenstva. Imaju dva uzastopna poraza u posljednje vrijeme i to dokazuje da nemaju neku posebnu motivaciju, iako su prije ta dva poraza ostvarili veliku pobjedu u gostima protiv Benfice. I pored te pobjede, Santa Clara ima loš gostujući rekord u ligi i teško da će uraditi bilo što protiv Sportinga. Po meni je ovdje pobjeda domaćina najbolja oklada definitivno. Sretno! (Koeficijenti 9.7. u 17:35 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Spezia - Consenza 1 (1.70) bet365 Spezia je klub koji se trenutno nalazi na šestoj poziciji i imaju 50 bodova osvojenih do sada. To je tri više od Salernitane na toj sedmoj poziciji, te jedan i dva manje od tri tima iznad njih. Znači sa pobjedom u ovom susretu bi Spezia skočila čak na treću poziciju i možda bi imali šansu da se bore i za drugu koja vodi direktno u Seriju A, shodno ostalim rezultatima naravno. Međutim, njihov zadatak je da urade sve što je u njihovoj moći, te se nadaju porazima svojih direktnih rivala. Izvor: bet365 Uglavnom su nakon nastavka lige krenuli pozitivno sa dvije pobjede, međutim, u posljednja dva susreta su ispustili bodove. Sada im dolazi nešto laganiji raspored gdje će tri utakmice igrati protiv timova sa dna tabele, a jedan od njih je Consenza. Odličan protivnik za povratak na pobjedničke staze i za povratak samopouzdanja ekipa pred važne utakmice koje dolaze. Ostalo je još šest kola do kraja prvenstva, a vjerujem da su domaćini shvatili da im je ovo zadnji voz da se pokušaju direktno plasirati u Seriju A. Vjerujem da mogu iskoristiti ovaj raspored, jer timovi iznad njih imaju nešto teže utakmice, tako da očekujem pobjedu Spezije koji ima četiri pobjede u posljednjih pet susreta na domaćem terenu. Pozivam na oprez sa ulozima, s obzirom da se i Consenza bori za opstanak. Sretno! (Koeficijenti 9.7. u 17:18 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Osijek - Istra 1 (1.25) bet365 Već sa pisao o Gorici i Varaždinu i što mislim o toj utakmici koja se igra u petak. Ovdje iskreno Istra nema što tražiti, iako se i dalje bore za opstanak, vjerujem da su oni protraćili svaku šansu. Sada imaju težak raspored. Prvo igraju protiv Osijeka u gostima, zatim Dinama i Rijeke. Neće im biti lako do kraja znajući da im Varaždin bježi šest bodova tri kola prije kraja prvenstva. Ipak ja mislim da će ova utakmica riješiti sve nedoumice, s obzirom da se Osijek bori za drugu poziciju i imaju bod manje od drugoplasirane Lokomotive. Ostvarili su četiri pobjede u posljednjih pet susreta i polažu velike nade u tu drugu poziciju, samo da ostanu blizu Lokomotive, s obzirom da igraju posljednji susret ove sezone protiv njih na svom terenu, a vjerujem da će se tu boriti za drugu poziciju. Ovo je po meni zicer dana, koeficijent je pao i sigurno će padati do subote još, tako da pišem ranije i uzimajte što prije. Istra je također najgori tim u gostima ove sezone u ligi, gdje su osvojili samo pet bodova dok imaju čak 13 poraza u 16 gostujućih susreta. Očekujem laganu pobjedu domaćina. Sretno! (Koeficijenti 9.7. u 17:02 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Gorica - Varaždin 1 (1.75) bet365 Utakmica u kojoj mislim da će domaćin ostvariti pobjedu. Gorica je u posljednja četiri susreta neporažena i u tom periodu su ostvarili dvije uzastopne pobjede protiv Rijeke i Hajduka. Nije se to očekivalo od Gorice, s obzirom da im bodovi nisu bili potrebni, a sada sa tri preostale utakmice do kraja sezone, vjerujem da će na domaćem terenu Gorica zabilježiti još jednu pobjedu. Na domaćem terenu su izgubili samo jednu od posljednjih pet susreta, a taj poraz je stigao od Lokomotive, koja se bori za tu drugu poziciju i Ligu prvaka. Varaždin je vjerujem iskoristio maksimum iz rasporeda kojeg su imali u posljednjih pet utakmica. Varaždin je u borbi za opstanak uspio ostvariti šest bodova prednosti nad Istrom i tako se vjerojatno spasio ispadanja, s obzirom da Istra sljedeći susret igra protiv Osijeka koji se također bori za ta mjesta koja vode u Ligu prvaka. Istra će vjerojatno u tom susretu izgubiti, tako da će Varaždin moći odahnuti. Doživjeli su veliki hype kad su prvo pobijedili Hajduka u Splitu sa 3-2, a zatim nastavili pobjeđivati Istru, Intera i u posljednjem susretu Slaven Belupoa. Sve su to ekipe koje se nalaze pri dnu tabele (osim Hajduka), međutim, Varaždin je to iskoristio i za sada se spasio, a vjerojatno je to i definitvno, s obzirom da Istra ima utakmice protiv Rijeke i Dinama do kraja kola, pored ove što će igrti protiv Osijeka u gostima. U sljedećem susretu ako Istra izgubi, oni su definitivno sigurni na toj osmoj poziciji. (Koeficijenti 9.7. u 16:54 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use