Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Vidim da tu više nitko ništa ne igra :-[

Dajte ljudi neke parove,znam da ponuda nije baš neš,al ima tu dobrih tipstera,sigurno se kladite i dalje ;D

Evo imam ja neki mlb,bar ga pokušavam razumjet

listić 1

Detroit Tigers - Chicago Cubs  2  1.80

New York Mets - St. Louis Cardinals  1  2.00

listić 2

Florida Marlins - Baltimore Orioles  1  1.80

Toronto Blue Jays - Cincinnati Reds  1  1.80

Objavljeno

Ja bi rado stavio neku analizu ali ponuda je za moj ukus nikakva tako da zadnjih tjedana ništa ne igram (a niti ne stignem). Planiram u 9.mjesecu ponovo početi ozbiljno kada ću imati više vremena i kada počinju sve nog. lige, pa onda možete očekivati i moju veću aktivnost...

Objavljeno

Evo nekim čudom sam danas ušao u kladionicu i nagrebao nekakva 4 para...čekajući sam ubijao vrijeme u kladionici (zanimljivo :) , samo da ima više parova...ovako je bez veze)

Evo što sam odigrao:

Tsonga - Karlović  3:0  3,50

Haas - Čilić  1  1,80

-5,5/Soderling - Almagro   1  1,85

i u nedjelju :

-1,5/Brazil - SAD  1  2,10

Neki parovi su već počeli, nisam gledao rezultate pa se još uvjek nadam ;D

Objavljeno

Evo nekim čudom sam danas ušao u kladionicu i nagrebao nekakva 4 para...čekajući sam ubijao vrijeme u kladionici (zanimljivo :) , samo da ima više parova...ovako je bez veze)

Evo što sam odigrao:

Tsonga - Karlović   3:0   3,50

Haas - Čilić   1   1,80

-5,5/Soderling - Almagro   1   1,85

i u nedjelju :

-1,5/Brazil - SAD   1  2,10

Neki parovi su već počeli, nisam gledao rezultate pa se još uvjek nadam ;D

Evo pogledo sam i vidim da sam fulo....Karlović me zeznio 6:7, 7:6, 5:7, 6:7 (taj čovjek me jako nervira jer igra "tenis" samo na servise)

No ok, bar nije ispao naš igrač ako ništ drugo ;D

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use