Jump to content
tihi372

NBA 19.02.2021

Broj poena momčadi 19.02.2021.  

3 glasa

This poll is closed to new votes
  1. 1. Broj poena momčadi 19.02.2021.

• MIL over 114.5 koševa 1.34
      2
    • OKL under 119.5 koševa 1.26
      0
    • MEM over 106.5 koševa 1.34
      1
    • DET over 99.5 koševa 1.25
      2
    • NO over 109.5 koševa 1.45
      1
    • PHO over 109.5 koševa 1.34
      0

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 02/20/21 at 08:00

Recommended Posts

Danas bogata ponuda košarke.

Nažalost jako je mala aktivnost što se tiće košarke,iako ne vidim pravi razlog tome,iako neki članovi redovito se klade na basket ali jako rjetko ili skoro nikad ne pišu i objave nešta.Ovo je kladioničarski forum,mjesto gdje se razmjenjuju mišljenja,ideje prijedlozi itd..i nebojte se objaviti ili napisati nešto što ste uočili,pročitali iskopali ili bilo šta,ideja je da bude što više prijedloga ideja,tipova pa da u konačnici svako sebi odabere šta igrati,jel svako je sam sebi zaslužan kako za svaki pogodak tako i za pad,jel na kraju krajeva na nama samima je odluka što igrati.Tako da nema straha da će neko nekom biti kriv za išta,sami smo si krivi za  sve što se desi jel odluka je na nama samima.

Ideja je da svaki dan kad je ponuda dobra što se tiče basketa bude anketa za koju bi bilo lijepo da svaki  član koji posjeti forum da svoj glas ili više njih,kako bi na kraju dana složili tiket sa minimalno koeficijentom 2,naravno bili bi odabrani parovi sa največim brojem glasova.

U anketi bi bili uglavnom oklade na zbrojeve,što koševa momčadi,igrača što ukupno oba tima,sa skraćenim granicama kako bi  i prolaznost bila veća.

Pošto ovi iz beta još uvijek spavaju,imaju razrade za samo tri utakmice te tri su uvrštene u anketu,uzet je u obzir broj poena tko koliko postiže ze je bet smanjen za nekoliko poena.

Ukoliko ideja zaživi i bude prihvačena,dorađivati će se po potrebi.Naravno kasnije će biti više opcija,od 6 ponuđenih bilo koja tri koja osvoje najviše glasova idu na listić,i dat će nam traženu kvotu od 2

Svaki prijedlog,kritika,ideja,komentar su dobrodošli 

Pa iskreno se nadam jel očekujem da će se i ovi malo manje aktivniji članovi aktivirati i dati svoj doprinos ako ništa drugo kroz svoj glas u anketi,pa možda se nekad i odluče dati svoj prijedlog,danas je eto testna faza ako se pokažu dobri rezultati nastavit ćemo i dalje,

Odustao sam od strategije koju sam predlagao iz više razloga ...progresija nikom ništa nije donijela ,ne praktično mi je još ne stignem uvijek sve ,nekad kad izađe neka vijest treba reagirati...

Ugl očekujte od mene tokom dana pokoji Pick za vcrs , mjeriti ćemo se u unitima 

Samo piši,treba uzeti u obzir i činjenicu da kod detroita blake grifin ne igra do daljnjeg,što dobro koristi sadiq bey,dobiva sad po 30 min na parketu,treba sačekat razrade pa vidjet koliku će mu granicu postaviti

Gost
This topic is now closed to further replies.

• Washinghton Football Team - NY Giants  Nakon otvaranja sezone utakmicom Tampa Bay Buccaneersima i Dallas Cowboysa dolazi otrežnjenje i potvrda toga kako su utakmice četvrtkom u prime timeu od strane NFL-a prakticki namijenjene samo kladioičarima i "die hard" fanovima klubova koji tu večer igraju.  Skraćeni tjedan tako će u 2. kolu okusiti Washinghton Football Team i Ny Giantsi dva rivala iz NFC East divizije. Oba kluba koja su u sezonu krenuli porazima. Washinghton doma je izgubio od LA Chargersa, dok su Giantsi doma izgubili od Denver Broncosa.  Kladionice su na strani Washinghtona, a u ovome susretu i ja sam na strani domaće momčadi koja je favorit za 3,5 poena. Domaću momčad krasi izvrsna obrana i to je razlog zašto im vjerujem u ovome susretu. NY Giantsi su pokazali dosta nemoći u napadu protiv vrlo dobre obrane Broncosa, te im ne vjerujem u ovome srazu na gostovanju protiv jako kvalitetne obrane Washinghtona.  Ryan Fitzpatrick neće igrati ovaj susret zbog ozljede te će zamjenski quterback Taylor Heinicke voditi napad domaće momčadi. Heinicke se pokazao u dobrom svijetlu prošle sezone u playoff utakmici protiv Buccaneersa no ne vidim problem u tome tko je pod centrom u momčadi domaćih jer vjerujem da će quterback iskoristiti nekoliko dobrih startnih pozicija tokom utakmice protiv NY Giantsa.  Obrana Washinghtona je izvrsna i to će osjetiti na svojoj koži QB gostiju Daniel Jones kojeg čuva prilično nekoridnirana ofezivna linija. Vidjeli smo u 1. kolu da je napad Giantsa dosta loš, a ako je obrana Washinghtona uštopala izvrstan napad Chargersa, ne vidim zašto ne bi noćas pred svojomm publikom uspjela izdmonirati i napad divizijskih rivala iz New Yorka.  Granica poena je mizernih 40,5 i mislim da bi to moglo otići u under zbog gore spomenutih stvari. Nisam ljubitelj igranja undera na tako mali zbroj poena pa ću osobno to preskočiti i fokusirati se na okladu na ishod. Vjerujem u relativno laganu pobjedu Washinghtona koji bi trebao slaviti ovaj susret sa 4 ili više poena. Tko se kladi na tradiciju može igrati kontra mojeg tipa jer su Giantsi u nizu od 5 pobjeda protiv Washinghtona i večeras traže 6. uzastopnu u međusobnom ogledu.  Iako tradicija znači neki faktor u klađenju, puno znači i trenutna forma, a meni je dvoboj protiv Broncosa pokazao da su NY Giantsi napadački vrlo limitirani i strah me koliko mogu u ovome susretu protiv još jedne kvalitetne obrane kao što je obrana Washinghtona. Sretno tko isprati. Washinghton Football Team -3,5 
    • Jesam, odabrao skrill, novac nestao s racuna na betu, ALI stigao mail da trebaju podaci od banke, e sad, jel ima porezna uvid u tekući ili samo žiro?? 
    • Pozdrav iz BIH sam (entitet:RS) i zelio bi da povucem sredstva sa bet365 racuna. E sad da li moram da prijavljujem drzavi i da placam 10% poreza?
    • Napravi opet uplatu(simboličnu) preko skrila, i onda će ti opet nuditi skrill za isplatu, sretno.
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use