Jump to content
Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast! ×
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast!
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

There's nothing here yet

  • Posts

    • Prije svega, da i ja čestitam pobjednicima Prve i Druge lige i @Jokeru na plasmanu u Prvu ligu 🤝 Ako ko mene pita, ja sam ekstremno nezadovoljan ovim drugim dijelom sezone, ipak valjalo je s drugog pasti na 18. mjesto, a ROI po tipovima je negativan, tako da ostaje nada da ću se sljedeće sezone popraviti, prvo po pitanju ROI-ja pa onda i po plasmanu, a što da ne i takmičenju s najboljima Do tad, vrijeme je da ovaj ostatak foruma živne, jasno je bilo da neće baš biti posjećen obzirom na takmičenje ali prilike za zaradu uvijek ima, ja svoju današnju vidim u ovom tripleu. O ženskom fudbalu ne znam skoro ništa, ali znam da su naše nedavno dobile Maltežanke i to su bile bolje ako je po izvještaju suditi pa kontam da bi to trebale ponoviti i danas, a ove prijateljske bi trebale proći, vjerovatniji su mi kečevi nego golovi a radije bih golove igrao ali nakon X padova na sličan način, od kojih je Škotska jučer bila posljednji razmišljam da je bolje i sigurnije s manjom kvotom nego "sigurnije" sa većom... Sretno svima!  
    • Raspored June 18: Portugal v Czechia - Dortmund  June 18: Turkiye v Georgia - Leipzig June 22: Portugal v Turkiye - Dortmund June 22: Czechia v Georgia - Hamburg June 26: Czechia v Turkiye - Gelsenkirchen June 26: Georgia v Portugal - Hamburg (Koeficijenti 3.6. u 20:44 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Raspored June 17: Belgium v Slovakia - Frankfurt June 17: Romania v Ukraine - Munich June 21: Slovakia v Ukraine - Dusseldorf June 22: Belgium v Romania - Cologne June 26: Slovakia v Romania - Frankfurt June 26: Ukraine v Belgium - Stuttgart (Koeficijenti 3.6. u 20:29 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Raspored June 16: Serbia v England - Gelsenkirchen June 16: Slovenia v Denmark - Stuttgart June 20: Denmark v England - Frankfurt June 20: Slovenia v Serbia - Munich June 25: England v Slovenia - Cologne June 25: Denmark v Serbia - Munich (Koeficijenti 3.6. u 20:11 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Hvala na cestitkama kolega, sve najbolje u narednoj sezoni. Zelim ti da iduce godine u ovo doba udjes u prvu ligu umjesto @LeonardoDrugi.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use