
Ligue 1 · Fontvieille, MonakoAS Monaco
Osnovan1924.StadionStade Louis II · 18.523TrenerFilipe LuísLigue 14. mjesto · 15 bod.Konferencijska liga6. mjesto · 6 bod.
Ligue 1 · 9. kolonedjelja, 1. studenoga 2026. · 17:15Sljedeća utakmica
Paris17:15ned 1.11.
AS MonacoAS Monaco raspored utakmica
sezona 2026/271.11.ned
Paris–
AS Monaco17:15Ligue 1 · 9. kolo
5.11.čet
AS Monaco–
Nordsjælland21:00Konferencijska liga · 3. kolo
8.11.ned
Le Mans–
AS Monaco17:15Ligue 1 · 10. kolo
21.11.sub
AS Monaco–
Auxerre20:45Ligue 1 · 11. kolo
26.11.čet
Hearts–
AS Monaco18:45Konferencijska liga · 4. kolo
29.11.ned
Lyon–
AS Monaco20:45Ligue 1 · 12. kolo
Zadnje utakmice
← starije · najnovije →18.9.pet
AS Monaco–
Lens2:1Ligue 1 · 5. kolo
10.10.sub
AS Monaco–
Toulouse2:2Ligue 1 · 6. kolo
15.10.čet
CSKA Sofia–
AS Monaco1:2Konferencijska liga · 1. kolo
18.10.ned
Lorient–
AS Monaco1:0Ligue 1 · 7. kolo
22.10.čet
AS Monaco–
Freiburg3:0Konferencijska liga · 2. kolo
25.10.ned
AS Monaco–
Lille1:1Ligue 1 · 8. kolo
Forma u ligiNPNIN→
Zašto baš bet365
Ponuda za Paris – AS Monaco kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, udarci, strijelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i udarci u jednom listiću na istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tijekom utakmice i zatvori listić prije kraja
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno
Tablica · Ligue 1cijela tablica →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | +7 | 17 | |
| 2 | 8 | +4 | 16 | |
| 3 | 8 | +5 | 15 | |
| 4 | 8 | +4 | 15 | |
| 5 | 8 | +6 | 14 | |
| 6 | 8 | +4 | 14 |
72 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Konferencijska ligacijela tablica →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +5 | 6 | |
| 2 | 2 | +4 | 6 | |
| 3 | 2 | +4 | 6 | |
| 4 | 2 | +4 | 6 | |
| 5 | 2 | +4 | 6 | |
| 6 | 2 | +4 | 6 | |
| 7 | 2 | +3 | 6 | |
| 8 | 2 | +2 | 6 |
Top 8 izravno u osminu finala · 9.–24. doigravanje
Svi sa svima · Ligue 1
redak = domaćin, stupac = gost · uokvireno: sljedeće koloPSG | SR | LIL | ASM | OL | PFC | RCL | OM | FCL | OGC | TFC | AJA | BRE | ANG | MAN | STR | EST | HAC | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.3. | 17.4. | 1:2 | 2:0 | 12.12. | 28.2. | 7.2. | 28.11. | 16.5. | 29.5. | 23.1. | 20.2. | 1.5. | 3:1 | 20.3. | 7.11. | 10.4. | ||
| 2:2 | 8.11. | 13.12. | 6.2. | 20.3. | 16.1. | 1:0 | 31.1. | 1.5. | 20.2. | 4:1 | 6.12. | 29.5. | 3:2 | 3:0 | 17.4. | 8.5. | ||
| 2:2 | 3.4. | 24.4. | 21.11. | 23.1. | 30.10. | 6.3. | 20.2. | 13.2. | 10.4. | 5.12. | 1:1 | 16.5. | 29.5. | 3.1. | 2:0 | 1:0 | ||
| 30.1. | 10.4. | 1:1 | 6.3. | 16.5. | 2:1 | 2:0 | 1.5. | 2.1. | 2:2 | 21.11. | 17.1. | 5.12. | 20.2. | 17.4. | 29.5. | 20.3. | ||
| 9.5. | 4:0 | 31.1. | 29.11. | 29.5. | 13.2. | 13.12. | 17.1. | 2:1 | 27.2. | 3:1 | 24.4. | 1.11. | 16.5. | 10.4. | 13.3. | 1:1 | ||
| 3.4. | 4:3 | 8.5. | 1.11. | 0:0 | 24.4. | 22.5. | 13.3. | 3:0 | 17.1. | 30.1. | 6.3. | 22.11. | 5.12. | 2:1 | 13.2. | 2.1. | ||
| 3.1. | 22.5. | 20.3. | 8.5. | 2:1 | 2:1 | 8.11. | 0:1 | 17.4. | 21.11. | 5:2 | 23.1. | 6.2. | 1.5. | 6.3. | 20.2. | 5.12. | ||
| 1:2 | 27.2. | 15.1. | 13.3. | 21.3. | 2:3 | 16.5. | 29.5. | 6.12. | 1.11. | 24.4. | 10.4. | 13.2. | 22.11. | 4:0 | 31.1. | 4:3 | ||
| 24.4. | 22.11. | 13.12. | 1:0 | 22.5. | 1:0 | 10.4. | 24.1. | 20.3. | 2:2 | 2.1. | 2.11. | 27.2. | 6.2. | 8.5. | 1:2 | 13.2. | ||
| 21.11. | 30.10. | 2:1 | 22.5. | 3.4. | 10.4. | 12.12. | 8.5. | 0:0 | 13.3. | 20.2. | 6.2. | 24.4. | 1:1 | 2:1 | 28.11. | 16.1. | ||
| 4.12. | 29.11. | 0:1 | 13.2. | 0:2 | 17.4. | 30.1. | 1.5. | 16.5. | 23.1. | 22.5. | 20.3. | 2.1. | 6.3. | 6.11. | 0:0 | 3:2 | ||
| 13.3. | 16.5. | 27.2. | 6.2. | 1.5. | 7.11. | 3.4. | 29.11. | 17.4. | 1:0 | 11.12. | 2:1 | 1:3 | 1:1 | 13.2. | 16.1. | 29.5. | ||
| 0:1 | 13.2. | 13.3. | 27.2. | 8.11. | 27.11. | 29.5. | 2.1. | 3.4. | 1:2 | 2:2 | 8.5. | 5:1 | 17.4. | 29.1. | 12.12. | 16.5. | ||
| 16.1. | 1:2 | 0:2 | 3.4. | 17.4. | 20.2. | 28.11. | 2:5 | 0:0 | 8.11. | 8.5. | 6.3. | 22.5. | 20.3. | 12.12. | 2:0 | 30.1. | ||
| 13.2. | 13.3. | 28.11. | 8.11. | 3.1. | 27.2. | 2:2 | 3.4. | 2:1 | 30.1. | 0:3 | 10.4. | 2:2 | 23.1. | 22.5. | 8.5. | 24.4. | ||
| 1:3 | 24.4. | 1.5. | 1:1 | 24.1. | 6.2. | 2:1 | 20.2. | 5.12. | 29.5. | 3.4. | 1.11. | 21.11. | 13.3. | 16.1. | 16.5. | 27.2. | ||
| 22.5. | 2.1. | 6.2. | 22.1. | 6.12. | 0:0 | 1:3 | 0:2 | 6.3. | 27.2. | 24.4. | 20.3. | 1.5. | 10.4. | 31.10. | 2:6 | 20.11. | ||
| 30.10. | 24.1. | 22.5. | 0:1 | 20.2. | 1.5. | 13.3. | 17.4. | 8.11. | 6.3. | 6.2. | 1:3 | 1:2 | 0:0 | 12.12. | 28.11. | 3.4. |
pobjeda domaćinaneriješenopobjeda gosta
AS Monaco · Konferencijska liga
svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi15.10.čet
CSKA Sofia–
AS Monaco1:2Konferencijska liga · 1. kolo
22.10.čet
AS Monaco–
Freiburg3:0Konferencijska liga · 2. kolo
5.11.čet
AS Monaco–
Nordsjælland21:00Konferencijska liga · 3. kolo
26.11.čet
Hearts–
AS Monaco18:45Konferencijska liga · 4. kolo
10.12.čet
Brighton–
AS Monaco21:00Konferencijska liga · 5. kolo
17.12.čet
AS Monaco–
Lincoln RI21:00Konferencijska liga · 6. kolo
AS Monaco kvote za prvaka · Ligue 1
Prvak 2026/27 · bet3651.
PSG1,112.
AS Monaco17,0021,003.
Lille26,0023,004.
Lyon26,0034,005.
Rennes15,0034,006.
Lens34,0041,007.
Paris101,0051,008.
Marseille126,00151,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promjenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener AS Monaco: Filipe Luís
Česta pitanja o klubu AS Monaco
Kada AS Monaco igra sljedeću utakmicu?
Sljedeća utakmica: Paris – AS Monaco, nedjelja, 1. studenoga 2026. · 17:15 (Ligue 1 · 9. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sljedeća utakmica”.
Tko je trener kluba AS Monaco?
Filipe Luís je trener kluba AS Monaco.
Gdje igra AS Monaco i koliki je kapacitet stadiona?
AS Monaco domaće utakmice igra na stadionu Stade Louis II (Fontvieille), kapaciteta 18.523 mjesta.
Na kojem je mjestu AS Monaco u tablici (Ligue 1)?
AS Monaco je trenutno na 4. mjestu s 15 bodova nakon 8 utakmica (4 pobjeda, 3 neriješenih, 1 poraza, gol-razlika +4).
Prije nego odigraš
Naše prognoze za danas, pa listić
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mjestu i obnavljaju se svaki dan. Isplata dobitka na račun obično traje 1–3 radna dana.
Novi igrači: do 25 € u bonus kreditima uz uplatu od 5 € i prvu okladu.
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno

Premier League
HNL
Liga prvaka
NBA
NFL










