Zadnje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Lazio – Cagliari kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, udarci, strijelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i udarci u jednom listiću na istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tijekom utakmice i zatvori listić prije kraja
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Serie A
redak = domaćin, stupac = gost · uokvireno: sljedeće koloCagliari kvote za prvaka · Serie A
Prvak 2026/27 · bet3651.
Milan1,442.
Roma7,506,003.
Milan11,0013,004.
Como17,0015,005.
Lazio26,0019,006.
Juventus19,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00 Trener Cagliari: Fabio Pisacane
Cagliari vijesti · najnovije
3 članaka
Najava· Serie ANAJAVA – Serie A: Torino vs CagliariTorino vs Cagliari - U petak navečer, na stadionu Olimpico Grande Torino, započinje 22. kolo talijanske Serie A utakmicom između Torina i Cagliarija. Domaćini, momčad Torina, produžili su svoj niz remija prošle…
prije 642 d
Česta pitanja o klubu Cagliari
Kada Cagliari igra sljedeću utakmicu?
Sljedeća utakmica: Lazio – Cagliari, nedjelja, 1. studenoga 2026. · 15:00 (Serie A · 10. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sljedeća utakmica”.
Tko je trener kluba Cagliari?
Fabio Pisacane je trener kluba Cagliari.
Gdje igra Cagliari i koliki je kapacitet stadiona?
Cagliari domaće utakmice igra na stadionu Unipol Domus (Cagliari), kapaciteta 16.416 mjesta.
Na kojem je mjestu Cagliari u tablici (Serie A)?
Cagliari je trenutno na 9. mjestu s 13 bodova nakon 9 utakmica (4 pobjeda, 1 neriješenih, 4 poraza, gol-razlika -5).
Prije nego odigraš
Naše prognoze za danas, pa listić
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mjestu i obnavljaju se svaki dan. Isplata dobitka na račun obično traje 1–3 radna dana.
Novi igrači: do 25 € u bonus kreditima uz uplatu od 5 € i prvu okladu.
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno