Zadnje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Frankfurt – HSV kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, udarci, strijelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i udarci u jednom listiću na istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tijekom utakmice i zatvori listić prije kraja
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Bundesliga
redak = domaćin, stupac = gost · uokvireno: sljedeće koloFrankfurt kvote za prvaka · Bundesliga
Prvak 2026/27 · bet3651.
Bayern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkusen19,0023,004.
Leipzig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00 Trener Frankfurt: Adolf Hütter
Frankfurt vijesti · najnovije
4 članaka
Najava· BundesligaPROGNOZA – Bundesliga: Leverkusen vs FrankfurtLeverkusen vs Frankfurt - Bayer Leverkusen u subotu traži prvu bundesligašku pobjedu u novoj sezoni nakon razočaravajućeg starta i dva kola bez trijumfa. U prošlom nastupu "Apotekari" su propustili veliku priliku -…
prije 411 d
Česta pitanja o klubu Frankfurt
Kada Frankfurt igra sljedeću utakmicu?
Sljedeća utakmica: Frankfurt – HSV, nedjelja, 1. studenoga 2026. · 17:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sljedeća utakmica”.
Tko je trener kluba Frankfurt?
Adolf Hütter je trener kluba Frankfurt.
Gdje igra Frankfurt i koliki je kapacitet stadiona?
Frankfurt domaće utakmice igra na stadionu Deutsche Bank Park (Frankfurt), kapaciteta 58.000 mjesta.
Na kojem je mjestu Frankfurt u tablici (Bundesliga)?
Frankfurt je trenutno na 14. mjestu s 8 bodova nakon 7 utakmica (2 pobjeda, 2 neriješenih, 3 poraza, gol-razlika -7).
Prije nego odigraš
Naše prognoze za danas, pa listić
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mjestu i obnavljaju se svaki dan. Isplata dobitka na račun obično traje 1–3 radna dana.
Novi igrači: do 25 € u bonus kreditima uz uplatu od 5 € i prvu okladu.
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno