
Serie A · Reggio Emilia, ItalijaSassuolo
Osnovan1920.StadionMapei Stadium · 21.584TrenerAlberto AquilaniSerie A14. mjesto · 8 bod.
Serie A · 10. koloponedjeljak, 2. studenoga 2026. · 18:30Sljedeća utakmica
Sassuolo18:30pon 2.11.
FiorentinaSassuolo raspored utakmica
sezona 2026/272.11.pon
Sassuolo–
Fiorentina18:30Serie A · 10. kolo
7.11.sub
Roma–
Sassuolo20:45Serie A · 11. kolo
22.11.ned
Sassuolo–
Genoa15:00Serie A · 12. kolo
29.11.ned
Sassuolo–
Napoli15:00Serie A · 13. kolo
7.12.pon
Venezia–
Sassuolo18:30Serie A · 14. kolo
12.12.sub
Lecce–
Sassuolo18:00Serie A · 15. kolo
Zadnje utakmice
← starije · najnovije →13.9.ned
Sassuolo–
Juventus3:2Serie A · 4. kolo
18.9.pet
Monza–
Sassuolo2:1Serie A · 5. kolo
11.10.ned
Sassuolo–
Milan1:1Serie A · 6. kolo
16.10.pet
Frosinone–
Sassuolo4:2Serie A · 7. kolo
24.10.sub
Como–
Sassuolo2:0Serie A · 8. kolo
27.10.uto
Sassuolo–
Lazio2:6Serie A · 9. kolo
Forma u ligiINIII→
Zašto baš bet365
Ponuda za Sassuolo – Fiorentina kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, udarci, strijelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i udarci u jednom listiću na istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tijekom utakmice i zatvori listić prije kraja
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Serie A
redak = domaćin, stupac = gost · uokvireno: sljedeće koloLAZ | INT | ASR | COM | ACM | FRO | JUV | TOR | CAG | NAP | ATA | LEC | BOL | SAS | MON | GEN | UDI | FIO | PAR | VEN | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.1. | 13.12. | 25.4. | 2:2 | 7.3. | 14.3. | 11.4. | 1.11. | 21.2. | 6.12. | 21.11. | 17.1. | 9.5. | 3:1 | 1:0 | 16.5. | 30.5. | 2:1 | 31.1. | ||
| 23.5. | 11.4. | 8.11. | 14.2. | 21.3. | 10.1. | 13.12. | 7.2. | 3:2 | 28.2. | 9.5. | 25.4. | 3.1. | 4:1 | 28.11. | 5:3 | 2:1 | 3:0 | 24.1. | ||
| 18.4. | 2:2 | 23.5. | 9.1. | 2.1. | 19.12. | 7.2. | 4:2 | 2.5. | 2:1 | 21.3. | 4.4. | 7.11. | 29.11. | 2:0 | 24.1. | 4:0 | 14.2. | 28.2. | ||
| 10.1. | 2.5. | 0:0 | 28.2. | 18.4. | 29.11. | 21.2. | 21.11. | 24.1. | 16.5. | 3.1. | 12.12. | 2:0 | 7.2. | 30.5. | 14.3. | 4.4. | 2:1 | 1.11. | ||
| 2.5. | 31.10. | 16.5. | 19.12. | 22.11. | 31.1. | 17.1. | 7.3. | 18.4. | 3:2 | 3:0 | 28.10. | 14.3. | 4.4. | 21.2. | 30.5. | 5.1. | 6.12. | 2:0 | ||
| 18.12. | 5.12. | 25.4. | 2:0 | 24.1. | 0:1 | 1.11. | 23.5. | 28.2. | 9.5. | 29.10. | 6.1. | 4:2 | 14.3. | 11.4. | 4.4. | 14.2. | 28.11. | 3:2 | ||
| 0:3 | 16.5. | 7.3. | 21.3. | 1:1 | 30.5. | 6.1. | 24.1. | 1.11. | 2:0 | 11.4. | 21.2. | 7.2. | 14.12. | 17.1. | 6.12. | 25.4. | 2:0 | 22.11. | ||
| 28.11. | 14.3. | 0:2 | 1:3 | 1:2 | 31.1. | 4.4. | 20.12. | 23.5. | 10.1. | 7.11. | 9.5. | 14.2. | 3:2 | 18.4. | 2:1 | 28.2. | 2.5. | 2.1. | ||
| 14.2. | 0:1 | 30.5. | 17.1. | 30.11. | 7.11. | 1:1 | 16.5. | 4.4. | 11.4. | 1:0 | 0:2 | 11.1. | 25.4. | 2.1. | 28.2. | 14.3. | 31.1. | 12.12. | ||
| 8.11. | 31.1. | 3:3 | 1:2 | 13.12. | 3:0 | 14.2. | 21.11. | 7.1. | 30.5. | 5.12. | 1:0 | 11.4. | 9.5. | 16.5. | 25.4. | 17.1. | 7.3. | 21.3. | ||
| 7.2. | 22.11. | 17.1. | 6.1. | 21.3. | 4:4 | 2.5. | 7.3. | 1:2 | 20.12. | 23.5. | 1:0 | 2:1 | 21.2. | 14.12. | 18.4. | 31.1. | 2.11. | 3:1 | ||
| 4.4. | 18.12. | 0:4 | 7.3. | 25.4. | 21.2. | 0:2 | 24.1. | 2.5. | 7.2. | 30.11. | 1:2 | 12.12. | 3:2 | 1.11. | 17.1. | 16.5. | 6.1. | 30.5. | ||
| 0:1 | 1:3 | 4.12. | 14.2. | 7.2. | 16.5. | 3.1. | 1:1 | 18.4. | 14.3. | 24.1. | 28.2. | 2:2 | 31.10. | 9.1. | 22.11. | 2.5. | 30.5. | 11.4. | ||
| 2:6 | 30.5. | 21.2. | 31.1. | 1:1 | 2.5. | 3:2 | 2:1 | 21.3. | 29.11. | 4.4. | 18.4. | 7.3. | 17.1. | 22.11. | 7.1. | 2.11. | 19.12. | 16.5. | ||
| 24.1. | 18.4. | 31.1. | 5.12. | 2.1. | 9.1. | 28.2. | 30.5. | 4:0 | 28.10. | 8.11. | 14.2. | 21.3. | 2:1 | 7.3. | 2:3 | 23.11. | 16.5. | 2.5. | ||
| 28.2. | 4.4. | 14.3. | 1:4 | 8.11. | 1:1 | 28.10. | 6.12. | 9.5. | 0:2 | 14.2. | 31.1. | 23.5. | 25.4. | 5.1. | 20.12. | 2:1 | 24.1. | 1:0 | ||
| 1:2 | 7.3. | 31.10. | 1:1 | 0:2 | 11.12. | 9.5. | 21.3. | 0:1 | 11.1. | 3.1. | 0:3 | 31.1. | 23.5. | 11.4. | 2.5. | 29.11. | 21.2. | 14.2. | ||
| 2.1. | 21.2. | 9.5. | 1:3 | 11.4. | 0:3 | 8.11. | 1:2 | 7.12. | 1:1 | 29.10. | 10.1. | 20.12. | 24.1. | 23.5. | 21.3. | 7.2. | 18.4. | 7.3. | ||
| 21.3. | 17.1. | 21.11. | 11.4. | 9.5. | 7.2. | 23.5. | 0:3 | 0:1 | 3.1. | 25.4. | 14.3. | 7.11. | 28.2. | 1:1 | 2:1 | 28.10. | 13.12. | 10.1. | ||
| 0:2 | 28.10. | 5.1. | 9.5. | 23.5. | 17.1. | 18.4. | 25.4. | 21.2. | 1:0 | 14.3. | 0:2 | 27.11. | 7.12. | 20.12. | 7.2. | 6.11. | 2:4 | 4.4. |
pobjeda domaćinaneriješenopobjeda gosta
Sassuolo kvote za prvaka · Serie A
Prvak 2026/27 · bet3651.
Milan1,442.
Roma7,506,003.
Milan11,0013,004.
Como17,0015,005.
Lazio26,0019,006.
Juventus19,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promjenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Sassuolo: Alberto Aquilani
Česta pitanja o klubu Sassuolo
Kada Sassuolo igra sljedeću utakmicu?
Sljedeća utakmica: Sassuolo – Fiorentina, ponedjeljak, 2. studenoga 2026. · 18:30 (Serie A · 10. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sljedeća utakmica”.
Tko je trener kluba Sassuolo?
Alberto Aquilani je trener kluba Sassuolo.
Gdje igra Sassuolo i koliki je kapacitet stadiona?
Sassuolo domaće utakmice igra na stadionu Mapei Stadium (Reggio Emilia), kapaciteta 21.584 mjesta.
Na kojem je mjestu Sassuolo u tablici (Serie A)?
Sassuolo je trenutno na 14. mjestu s 8 bodova nakon 9 utakmica (2 pobjeda, 2 neriješenih, 5 poraza, gol-razlika -8).
Prije nego odigraš
Naše prognoze za danas, pa listić
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mjestu i obnavljaju se svaki dan. Isplata dobitka na račun obično traje 1–3 radna dana.
Novi igrači: do 25 € u bonus kreditima uz uplatu od 5 € i prvu okladu.
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno

Premier League
HNL
Liga prvaka
NBA
NFL











