Zadnje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Lorient – Brest kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, udarci, strijelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i udarci u jednom listiću na istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tijekom utakmice i zatvori listić prije kraja
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Ligue 1
redak = domaćin, stupac = gost · uokvireno: sljedeće koloBrest kvote za prvaka · Ligue 1
Prvak 2026/27 · bet3651.
PSG1,112.
AS Monaco17,0021,003.
Lille26,0023,004.
Lyon26,0034,005.
Rennes15,0034,006.
Lens34,0041,007.
Paris101,0051,008.
Marseille126,00151,00 Trener Brest: Julien Lachuer
Brest vijesti · najnovije
1 članakaČesta pitanja o klubu Brest
Kada Brest igra sljedeću utakmicu?
Sljedeća utakmica: Lorient – Brest, ponedjeljak, 2. studenoga 2026. · 20:45 (Ligue 1 · 9. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sljedeća utakmica”.
Tko je trener kluba Brest?
Julien Lachuer je trener kluba Brest.
Gdje igra Brest i koliki je kapacitet stadiona?
Brest domaće utakmice igra na stadionu Stade Francis-Le Ble (Brest), kapaciteta 15.097 mjesta.
Na kojem je mjestu Brest u tablici (Ligue 1)?
Brest je trenutno na 13. mjestu s 9 bodova nakon 8 utakmica (2 pobjeda, 3 neriješenih, 3 poraza, gol-razlika +2).
Prije nego odigraš
Naše prognoze za danas, pa listić
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mjestu i obnavljaju se svaki dan. Isplata dobitka na račun obično traje 1–3 radna dana.
Novi igrači: do 25 € u bonus kreditima uz uplatu od 5 € i prvu okladu.
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno