Sergio Ramos igra u životnoj formi sa 34 godine na leđima i čini se kako je pred njim još mnogo godina vrhunskog nogometa. Ipak, čini se da se malo zapustio, barem kada je u pitanju izgleda, za vrijeme pauze zbog korone virusa. Navijači ga nisu mogli prepoznati.

Špansko prvenstvo nastavit će se nakon epidemije coronavirusa u četvrtak, 11. lipnja, vrućim derbijem između Seville i Betisa. Vodeći timovi bit će na rasporedu u subotu i nedjelju. Prvo će Barcelona u subotu ugostiti Mallorcu, a Real će u nedjelju u 19.30 sati ugostiti Eibar.
Kapetan Sergio Ramos, poput svog velikog prijatelja Cristiana Ronalda, puno je trenirao tijekom karantene i vratio se treninzima kraljevskog kluba nevjerojatno fizički pripremljen i isklesan kao nikad do sada.
Obožavatelji su također zadivljeni njegovom pojavom, jer ima stvarno dugu bradu, a kosa mu je također veoma duga i poprilično je neprepoznatljiv, bez obzira što sličan stajling “furaŽ” već godinama. Bit će zanimljivo vidjeti hoće li oboje biti stvar prošlosti do prve utakmice ili ćemo vidjeti novog Ramosa na terenu u nedjelju.
