Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Politika

Sign in to follow this  
Followers 0

Dio foruma namjenjen praćenju Američkih predsjedničkih izbora, kao i raznih drugih svjetski značajnih političkih događaja...

Sign in to follow this  
Followers 0
    • euroleague.net: The Reds turn to Georgios Printezis (12.9 ppg.), but he will miss the game with the flu, so Vassilis Spanoulis (11.8 ppg.) and Erick Green (10.3 ppg.) will be the main options to keep things running. Olimpiacos večeras bez Printezisa prema infu službenih stranica eurolige.
    • Sinoc je Miami skroz ispostovao, da vidimo jel mogu istim nizom nastaviti danas:

Cuevas - Paire 1 @1.53 WilliamHill Uvek cu po ovoj kvoti odigrati protiv Pairea, Cuevas nije tamo neki levat, mislim da danas moze otresti Pairea u kratka 2 seta. Istina da Paire igra nesto bolje kao underdog, ali ko ce vise znati sa njim, krajnje neozbiljan lik. Ima uzasan niz, od one dvorane iz Montpeillera nanizao je 5 poraza da bi ovde u prvom kolu dobio Klizana. Cuevas je imao sjajan nastup prosle nedelje na Indian Wellsu i stigao do 1/4 finala gde je izbacen od Buste. Tu je dobio Klizana u 2 seta pa onda Fogninija u 2 kratka (Fognini to je Paire iz Italije) pa posle cak i Goffina u 3. Dominantniji je na hardu, H2H 2:0 za Francuza, ali oba na sljaci. Sock - Nishioka, Nishioka +1.5 sets @2.05 10bet Tip je da Nishioka uzima set. Sock je i dalje po meni favorit, igra se u Americi, puno je bolji ove sezone, stvarno je izdominirao na ovim americkim turnirima, od AO ima samo 2 poraza a to su Federer prolse nedelje u polufinalu i Nishioka u Acapulcu. Inace na Indian Wellsu je svaki mec dobio u 3 seta sto ide u prilog nasem tipu. Nishioka isto u fenomenalnoj formi, igra ko preporodjen, a izbacio je i velika imena u poslednjih mesec dana: Kamke, Harrison, Sock i Thompson u Meksiku pa poraz od Nadala; Karlovic i Berdych na Indian Wellsu pa poraz od Wawrinke (2:1, i tu je uzeo set). Igra na visokom nivou, nema problema ispratiti ritam protiv bilo kog protivnika a i ne predaje se lako (najbolji primer protiv Berdycha gde je Berdych maltene imao pobedu u svojim rukama). Mislim da danas moze do seta, a moguce i do iznenadjenja ali ovo mi nekako sigurnije a kvota vise nego dobra za singl. 
    • Challenger Guadalajara 1/4 (Mex,Hard) 23:00h  Mitchell Krueger-Jason Jung  1   1,72  8/10  bet365 Susret između kineza Jason Jung (rang. 170) i amerikanca Mitchell Krueger (rank. 191). G2H između ova dva tenisača je 3:2 u korist Krueger-a.
      Ovaj tip igram na temelju viđenog,puno više je pokazao amerikanac u prva 2 kola gdje je pobjedio M.Arevala 6:4 1:6 6:3 i A.Krajiceka 7:6 6:3. 
      Amerikanac igra čvrste izmjene dosta dobro napada i gradi poene sto za Jung-a ne mogu reći,Jung je tipicni azijat puno toga može istrčati i vratiti ali i dosta ima UE bar u ovim mečevima koje sam gledao.
      Neće biti lak meč no očekujem pobjedu Kruegera i uzimam ga za 8 unita.
      Sretno tko isprati!
    • rezultati preglupa stranica,sinoc 5 pisalo pa 6 pa oopet 5 pa sad 7.. 6 je sigurno bilo,fifa ne laze i to kladare moraju uzeti u obzir jer je to official sajt
    • http://www.rezultati.com/utakmica/YDUIN83n/#detalji   ovde pise da je bilo 7  zutih
  • Teme