Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Tko će biti prvak Prve Mađarske nogometne lige u sezoni 2009/2010?

2 objave u ovoj temi

Tko će biti prvak u Mađarskoj nogometnoj ligi u sezoni 2009/2010. Kao što znamo trenutno je Debrecen najjači mađarski klub koji igra i u Ligi Prvaka i to je glavni razlog zašto malo zaostaju u prvenstvu. Nažalost nemaju dovoljno dugu klupu za igranje na više fronta, međutim kao i mnogi klubovi, u proljetnom dijelu prvenstva vjerujem da će nadoknaditi zaostatak, kada se budu fokusirali isključivo na prvenstvo. U ekipu je dosta investirano i prioritet je i slj. sezone nastupiti u Europi a kako bi to uspjeli moraju osvojiti naslov. Ipak, dugo je prvenstvo i tek smo na stigli do pola...

Evo i stanja:

200912022358.png

Dakle Debrecen trenutno ima 5 bodova manje od prvoplasirane ekipe Fehervara, međutim danas Deberecen ugošcuje MTK (igraju zaostalu utakmicu) i koef. na pobjedu domačina je oko 1,50. Dakle očekuje se da će Debrecen slaviti a ako se to dogodi, zaostatak za Fehervarom biti će samo 2 boda i još će biti 15 kola za odigrati, kola u kojima će Debrecen biti koncentriran isključivo na prvenstvo. Uzevši u obzir kvalitetu Debrecena koji je ipak u Mađarskoj u dobroj mjeri što i Dinamo u Hrvatskoj, smatram da ovaj koeficijent nije realan i ovo preporučujem svima za odigrati. Debrecen ima kvalitetne, i iskusne za igranje u Ligi Prvaka, igrače i vjerujem da će se u nastavku prvenstva znatnije koncentrirati na prvenstvo, te da će preuzeti prvo mjesto... U slučaju pobjede Debrecena nad MTK-om očekujem znatan pad koeficijenta...

Ovo se može odigrati kod bet at home i BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin-a

http://www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=20409&lang=HR

200912022357.png

Evo unibet je stavio u ponudu tko će biti prvak Mađarske...  Uglavnom koef. da će Debrecen biti prvak je 1,60. Još prije 5 dana smo mogli uplacivati po 3,00. Nadam se da ste ispratili jer je ocito da je to bio valuebet, a i dosta sam uvjeren da će proci  ;)

200912081447.png

By goran91415

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Danas čudan dan, moglo se fino zaraditi, ali sam naravno uspio naći parove koji su sjebali. Ujutro mi je live sjebao sav profit koji sam napravio prethodno na tenisu (definitvno moram odjebat live do kraja). Onda sam imao hendikep Bemelmansa na mrvicu jače, imao sve i na kraju sjebe. Sad ćekam Štrleka i Cindrića preko i svi zabijaju osim njih  Jedna zanimljivost, danas mi kolega kaže da kod francuza nedjeljom u 5 gotovo uvijek dolazi 1. Ispratio sam na sitno i St. Etienne zabio 2 šugava gola i prošlo. Mislim da je rekao da zadnjih 13 od 18 puta došao 1, tako nešto. Mislim, sreća je to, ali obratite pažnju, ja ću barem iz zajebancije ispratit ponekad
    • Kad nas već ima toliko, evo jedan dokumentarni film o nama, navijačima s ovih prostora. https://video.vice.com/rs/video/yull-never-walk-alone/587e3ae8fc90dc2865e2c62a?ref=vice Čak se i pojavljujem krajem videa na kratko
    • A idu i Švabi doma,bože dragi koja osmina....Ufffd
    • Šteta na kraju, Karalek, Lasse i Švedska lagano, Danska iznenađujuće spuši, a Tollbring u 20 min imao 4/4 i tako i ostane
    • Uffff,jesu Danci srušili pola svijeta,ziher sam 
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
      Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
    • Jurgen Klopp: Bolan poraz
      Jurgen Klopp: Bolan poraz
    • Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
      Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
    • Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
      Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
    • SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
      SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
    • Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
      Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
    • TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
      TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
    • Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
      Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
    • Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
      Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
    • Rooney prikupio 1,2 milijuna funti u humanitarne svrhe
      Rooney prikupio 1,2 milijuna funti u humanitarne svrhe
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO