Jump to content
Sign in to follow this  
habo

Sretan Božić i Nova 2009. Godina!!!!!

Recommended Posts

EVo posto me od danas nece biti na netu pa sve tamo do poslije Sveta 3 Kralja Zelim vam sve najbolje za Božić i Novu Godinu...DA budete zdravi i da vam se ostavre sve vase želje...

Pozdrav ekipa uzivajte u ovim lijepim danima slavlja i veselja! ;D

Cujemo se i do pisanja!!! ;D

Također se pridružujem čestitkama!

Sretan Božić i Nova godina!

Neka Vam se ostvare svi snovi i ispune sve želje  ;)

...puno zdravlja, sreće, ljubavi, novaca, uspjeha i svega što si i sami želite...i naravno puno lijepih dobitaka na kladionici  ;D

Uživajte u ovim danima  ;)

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• danas nas je oborio sudac sa utakmice Poljska - Kolumbija i to za cak 2 kartona. Urugvaj - Rusija over 2,5 kartona Granica za sutrasnji finale u skupini A Urugvaj - Rusija je 2,5 i kako stvari stoje sudi Diedhiou iz Senegala. Prosjek mu je odlican za tu granicu. Da, obe ekipe su vec prosle ali ako se mene pita, igrat ce  100% na pobjedu da izbjegnu Spanjolce. Ne ocekujem bas pregrubu igru, do sad su obe ekipe dosta fer bile ali ta sutrasnja granica mora da padne. Necu rec da igram na srecu, ali imam dobar osjecaj pogotovo jer i Rusi igraju doma i nakon svakog faula ili dodira ce publika svizdat i zuti trazit. A opet igraju portiv ekipe iz juzne Amerike i njihov mentalitet svi znamo. 
    • evo ovo ja igram na malo jaci ulog.   dakle, tipujem da ce Younès Belhanda imati manje od 43 pasova... zasto? vrlo jednostavno 😋: maroko je protiv portugala imao 55% posjeda lopte, protiv irana cak 68%. protiv portugala je imao 44 a protiv irana 48 ali je izasao u 78. minuti. vjerujem da ce spanjolska imati  oko 70% posjeda lopte kao protiv irana, sta vec dosta za taj tip govori. tada je kod irana Saeid Ezatolahi imao najvise dodavnja sa strane Irana sa samo 24. ocekujem ga maksimalno na 30-35. ocekujem ga na pozicij 10ke i ne vidim da ce imati sanse protiv busquetsa, ramosa i piquea, te da ga nece napadati.....
    • juce mi prosla dodavanja.., zao mi je za jamesa tko ga je igrao..ali desilo se upravo to da je sve islo od njega i odlicno je uposljavao kolege i bio odlican...a evo moje prijedloge za danas... ovo ke tek pocetak..a sutra cu od tih odabrati 2 za jaci ulog.. - belhanda..spanjolska ne dozvoljava nikome posjede..i igraci njegove pozicije do sada nisu bili blizu te brojke sa spanjolskom..on je dvaput bio blizu..ali sa spanjolskom nece imati nista loptu u nogama pa samim time ne moze doci blizu te brojke -moutinho...portugal u obije tekme imao manji posjed a joao je bio blizu te brojke..mislim da ce tu ipak oni biti ti koji ce gospodariti sredinom i imati posjed..pa samim time mislim da bi on mogo biti taj koji ce u over..cak i ronaldo dosta dodira ima i povratnih paseva pa bi i on mogo u over.. - bentacur.. tu sam poprilicno siguran da ide over..rusi ne drze posjed..bentacur proslu imao brdo dodavanja..i mislim da ce opet..usporedjivao protiv rusije igraci te pozicije dosta dodavanja imali..u sredini urugvaja on najvise ima ..tako da over izvjestan.. - elney..statisticki...proslu tekmu nije bio blizu..znaci s rusijom gdije imali posjed nije proso..a sa saudijskom je upitno tko ce ga imati..pa mislim da opet nece preko... molim komentare..sta biste vi odigrali i s koja dva para jace... lp
    • danas nas je oborio sudac sa utakmice Poljska - Kolumbija i to za cak 2 kartona. Urugvaj - Rusija over 2,5 kartona Grancia za sutrasnji finale u skupini A Urugvaj - Rusija je 2,5 i kako stvari stoje sudi Diedhiou iz Senegala. Prosjek mu je odlican za tu granicu. Da, obe ekipe su vec prosle ali ako se mene pita, igrat ce na 100% da izbjegnu Spanjolce. Ne ocekujem bas pregrubu igru, do sad su obe ekipe dosta fer bile ali ta sutrasnja granica mora da padne. Necu rec da igram na srecu, ali imam dobar osjecaj pogotovo jer i Rusi igraju doma i nakon svakog faula ili dodira ce publika svizdat i zuti trazit. A opet igraju portiv ekipe iz juzne Amerike i njihov mentalitet svi znamo. 
    • Saudijska Arabija - Egipat (16:00)
      Sudac: Roldan W. (COL)
      Urugvaj - Rusija (16:00)
      Sudac: Diedhiou M. (SEN)
      Iran - Portugal (20:00)
      Sudac: Caceres E.
      Španjolska - Maroko (20:00)
      Sudac: Irmatov R. (UZB)
      (Koeficijenti 24.6 u 23:05 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use