Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Fortuna (Favorit)

Ocijenite Favorit kladionicu...   7 glasova

1. 1. Ocijenite Favorit kladionicu...

• 1
      2
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      2
    • 5
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

14 objava u ovoj temi

Favorit mi osobno spada među nekoliko zemaljskih kladionica koje češće posječujem. Iako su ima često manji koeficijenti na favorite nego u drugim kladionicama, te često zanju smanjivati koeficijente imaju jednu veliku prednost a to je vrlo dobra razrada na utakmice Lige Prvaka gdje u ponudi ima ukupna broj zaleđa, ukupna broj kornera, kao i ukupan broj žutih kartona što gotovo niti jedna druga zemaljska kladionica nema u ponudi...

Favorit priprema promjene u svojem poslovanju koje će biti dosta pozitivne za igrače, a potaknuti će i konkurenciju da ih prate...

Navodno će osim što će uskoro promjeniti informatički sustav, koji bi trebao biti dodatno usavršen, prvi u Hrvatskoj omogućiti igračima kladionica da imaju svoje kartice na kojima bi skupljali bodove za svaki uplačeni listić, te na taj način ostvarivali razne pogodnosti... (Slično kao u večini trgovačkih lanaca...).  Koliko sam čuo planiraju i još neke novine u poslovanju, i to vrlo uskoro...

Siguran sam i da SuperSport i ostali neće samo promatrati ovakve poteze Favorita...

evo kao što sam i najavio Favorit tj. Fortuna je počela sa velikim promjenama u svojem poslovanju. Mijenjaju svoj naziv u Fortunu od 1.5., a mijenjaju i program tj.izgled sistema putem kojeg posluju, ponudu i sl. Ovih dana nije pametno online ispunjavati listiće jer su negdje još poslovnice "Favorita" i njihovi codovi a negdje su poslovnice "Fortune". Do 1.5. bi sve trebalo biti gotovo, a i kao što sam najavio uvesti će i članske kartice...  ;)

Evo nove stranice Favorita tj. Fortune http://www.ifortuna.hr 

Baš gledam listić iz Favorita tj. fortune i čini se da su napravili izmjene... Ovako piše na listiću:

"U tenisu se predaja meča više ne računa kao tečaj 1 nego se u obzir uzimaju odigrnai tečajevi."

Dakle sada i oni računaju kao i večina online kladionica, pa uzmite i ovo u obzir kada igrate tenis kod njih...

jel se u fortuni moze odigrat vise parova od iste utakmice na isti listic, zanima me npr danas za broj golova pojedinog igraca, jel znate jel mogu sve na jedan listic kombinirat

jel se u fortuni moze odigrat vise parova od iste utakmice na isti listic, zanima me npr danas za broj golova pojedinog igraca, jel znate jel mogu sve na jedan listic kombinirat

Hm... nisam siguran ali mislim da može jer ne javlja nikakvu grešku kada se složi online listić...

Mene za danas zanima dali se isto to može kod žderića jer im je web bezveze napravljen... znam da sam par puta nešto složio i napravio www listić, a onda kada sam došao uplatiti nije se moglo kombinirati ono što mi je normalno stavljeno na www listić...  >:(

to sam i ja proba slozit online i njega je htjelo uredno a sad oce li uplatit stvarno to cemo vidit

znam da supersport prihvaca takve uplate na kosarku recimo, to sam isproba

čini mi se da bi oni mogli biti prva hrvatska on-line kladionica...

Čuo sam da rade na tome, kao i lutrija, međutim sumnjam da će se moći mjeriti sa razvijenim i puno jacim online kladionicama koji broje po nekoliko miliona korisnika...

evo da nešto napišem a vjerovatno već svi to znate u fortuni ako si član možeš uplatiti novac u poslovnici koji bi sjeo na tvoje korisničko ime odnosno na tvoj račun i tako se možeš online kladit a taj novac podići u njihovoj poslovnici bez ikakvih kartica paypala i ostalog internet bankarstva

Favorit od ponedjeljka postaje Favbet

Ima netko iskustva(dobra ili losa) sa ovim Rusima?

Za tenis su super, zadnjih par nedelja igram ponekad kod njih. Razrade i hendikepa i overa/undera (istih i kod dublova sto je prava retkost za vece klad osim marathonbeta), a nimalo lose kvote, samo je vazno da se odigra malo ranije, u toku dana padaju. Dao bih im neku solidnu ocenu recimo 7.5/10

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Arsenal-Leicester  Na Emiratesu Arsenal dočekuje aktualne prvake Leicester. Arsenal je povezao dvije pobjede zaredom nakon gostujuceg trijumfa kod Bora, u kupu su na svome Emiratesu dobili City. Arsenal tokom cijele sezone igra vrlo dobro na Emiratesu a isto je za očekivati i večeras. Topnicima trebaju bodovi u borbi za mjesto u Ligi prvaka. Leicester je živnuo nakon odlaska Ranijerija, u zadnjem kolu odigrali su 2-2 sa Crystal Palaceom u gostima. I jedna i druga momčad imaju problema u obrani, no Arsenal ipak ima puno bolji napad predvođen Sanchezom momčad Arsene Wengera postigla je čak 63 gola u prvenstvu. Lisice su zadnji put sačuvale mrežu na gostovanju 02.01 protiv Middlesbrougha, nakon toga 11 puta zaredom primili su barem gol u gostima. Gosti definitivno mogu postići barem gol Arsenalu koji cijele sezone muku mući sa obranom. Očekujem otvorenu utakmicu gol sa svake strane no jedan više ipak će dati domaći.  TIP: Pobjeda Arsenala i oba daju gol 2,62 @bet365 Deportivo-Real Madrid  Zakuhalo se prvenstvo porazom Reala u derbiju protiv Barcelone no igrači Zinedine Zidanea i dalje imaju sve u svojim nogama. Očekuje ih zahtjevno gostovanje u La Coruni no u ovoj utakmici Real mora doći do tri boda. Igrati će gosti bez Ramosa i Pepa. Obrana će biti ranjiva tako da Deportivo može doći ovdje do gola. Domaći su na 16om mjestu i gotovo su sigurno izborili opstanak, na zadnja pet domaća susreta postigli su gol u 4 utakmice. Real u gostima teško čuva mrežu netaknutu, ne znaju kako je to već 12 utakmica. Kraljevski klub biti će bez Balea, no unatoč tome očekujem utakmicu u kojoj Real će dati sigurno više od 1 gola. Obrana ne uljeva povjerenje i mislim da nas očekuje dobra utakmica sa puno golova no na kraju Real uzima važna 3 boda.  TIP:Pobjeda Reala i oba daju gol 2,50 @ bet365 
    • Bayern-Dortmund        gg 1  1,45 Bayern u zadnje vrijeme ima velike oscilacije u igri. Dortmun je vise nego sposoban dati gol bilo kojoj ekipi. O rivalstvu svi sve znamo, motvacije nece faliti, nadam se da bi mogli vidjeti jednu efikasnu utakmicu, ali kvota da ce Dortmund dati gol mi je ok. Barca-Osasuna      odg  2,20 Barca ce naravno slaviti, ali poslije derbija svakoj ekipi pada malo koncentracija, a nadam se da ce to biti dovoljno za goste koji nemaju sta izgubiti u ovoj utakmici, da postignu pogodak. Deportivo-Real.M    odg  1,65 U prosloj utakmici ova dva kluba Real je vise nego sretno slavio pogotkom Ramosa u 92 minuti.  Real je u 12 zadnjih gostujucih utakmica primio makar gol. Nema Ronalda, Krosa u pocetnom sastavu, Ramos (crveni). Trebala bi biti jedna efikasna utakmica, sa puno golova nadam se na obje strane.
    • 19:00 Minden - Melsungen 52.5 Over @ 1.78 WWin 5/10   Mislim da je ova margina preniska barem za koji gol.Minden je gotovo sigurno ostavio svoj cilj a to je opstanak u Bundesligi jer su trenutno 11 sa 7 bodova vise od opasne zone.Tu su zahvaljujuci dobrim igrama od pocetka 2017 godine.Imaju u ovoj godini pogotovo u zadnjih par kola zaista dobre rezultate,pa su tako recimo protiv Kiela u gostima odigrali nerjeseno iako su kroz utakmicu jako puno puta vise vodili,sigurno i bod nije los jer ni njega vjerovatno nisu ocekivali.Igracki Minden nema neke zvijezde odvajaju se od ostaka igraci tipa Rambo koji je povremeni reprezentativac Norveske a onda povremeni crnogorski reprezentativac Svitlica kao i mladi norvezanin Gullerud.Uglavnom ovaj sastav Mindena je nekakav skup mladosti i iskustva pa se od njih ni ne ocekuje dosta.Sa druge strane Melsungen je sigurno vise ocekivao od ove sezone a kako su trenutno u samoj sredini tablice i ne mogu napasti europska takmicenja okrenuli su se EHF Kupu gdje su prije par dana u Francuskoj izgubili od St Raphaela 4 razlike a za par dana je uzvrat vjerujem da ce oni vise se fokusirati na tu utakmicu nego li ovu mozemo reci nebitnu.Melsungen je 8 i gotovo da nema sanse nesto vise prema gore napraviti ali njihov cilj je ehf cup i to ne kriju,jer je ova sezona u bundesligi vjerovatno za zaborav.Imaju zaista dosta kvalitetnih igraca u vidu Rnica,Marica,Fahlgrena,Allendorfa,bracu Muller i Sellina.Nakon dugog odsustva protiv francuza se vratio Maric ali povrijedio Vuckovic koji je bio bitna rola u odbrani dok je Maric dosta bitan u napadu Melsungena.Kao sto sam rekao,Minden je gotovo sigurno osigurao opstanak nakon boda protiv Kiela sa druge strane Melsungen koji ima jako dobru napadacku moc ce se vise okrecati mecu za koji dan proitiv St Raphaela gdje im treba pobjeda od 5 ili vise golova za direktan prolaz.Vjerovatno ce oni ovdje rotirati,ali zaista imaju velik broj kvalitetnih igraca pa to toliko ne predstavlja problem.Ovdje su vec igrali u okviru kupa kada je Melsungen slavio sa 28-32 a onda poslije devet dana su se sreli i u Bundesligi gdje je Melsungen slavio rezultatom 30-24.Po meni u ovim okolnostima je ovo mec blize za 55 gola nego li 50 tako da ovaj over moram jednostavno uzeti.
    • kladio se protiv sebe 😂😂😂👊 NAMJESTALJKE su svuda prisutne u danasnje vrijeme 🤣🤣
    • neko mora kiksati nece doci obje realno 😂😂 juve mozda kiksa 😉
    • Utorak 25.4. – Listić dana
      Utorak 25.4. – Listić dana
    • Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
      Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
    • Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
      Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
    • Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
      Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
    • Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
    • Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
    • Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
      Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
    • Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
      Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
    • Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
      Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
    • Bayern Munich v Real Madrid: Veliki sudar divova na Allianz Areni
      Bayern Munich v Real Madrid: Veliki sudar divova na Allianz Areni
  • Bet365

• Teme

• Policija upala u prostorije West Hama i Newcastlea
      Policija upala u prostorije West Hama i Newcastlea
    • Paul Pogba propušta derbi protiv Cityja
      Paul Pogba propušta derbi protiv Cityja
    • Rashford otkrio kako mu je Ibrahimović pomogao u Manchester Unitedu
      Rashford otkrio kako mu je Ibrahimović pomogao u Manchester Unitedu
    • Cristiano Ronaldo izdvojio dva glavna krivca za poraz protiv Barcelone
      Cristiano Ronaldo izdvojio dva glavna krivca za poraz protiv Barcelone
    • Jose Mourinho pravi remont u Manchester Unitedu: Dvojici ključnih igrača rečeno da napuste Old Trafford
      Jose Mourinho pravi remont u Manchester Unitedu: Dvojici ključnih igrača rečeno da napuste Old Trafford
    • Igrači Osasune imaju plan kako zaustaviti Messija: Trener otkrio što igrači namjeravaju uraditi zvijezdi Barcelone
      Igrači Osasune imaju plan kako zaustaviti Messija: Trener otkrio što igrači namjeravaju uraditi zvijezdi Barcelone
    • Mourinho: Napravili smo dobar temelj za godine koje dolaze
      Mourinho: Napravili smo dobar temelj za godine koje dolaze
    • Poznato gdje će se Zlatan Ibrahimović zaputiti nakon Uniteda
      Poznato gdje će se Zlatan Ibrahimović zaputiti nakon Uniteda
    • Inter pronašao novog, vrhunskog trenera
      Inter pronašao novog, vrhunskog trenera
    • Griezmannov agent otkrio koja dva kluba su zainteresovana za Francuza
      Griezmannov agent otkrio koja dva kluba su zainteresovana za Francuza
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE