Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Fortuna (Favorit)

Ocijenite Favorit kladionicu...   7 glasova

1. 1. Ocijenite Favorit kladionicu...

• 1
      2
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      2
    • 5
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

14 objava u ovoj temi

Favorit mi osobno spada među nekoliko zemaljskih kladionica koje češće posječujem. Iako su ima često manji koeficijenti na favorite nego u drugim kladionicama, te često zanju smanjivati koeficijente imaju jednu veliku prednost a to je vrlo dobra razrada na utakmice Lige Prvaka gdje u ponudi ima ukupna broj zaleđa, ukupna broj kornera, kao i ukupan broj žutih kartona što gotovo niti jedna druga zemaljska kladionica nema u ponudi...

Favorit priprema promjene u svojem poslovanju koje će biti dosta pozitivne za igrače, a potaknuti će i konkurenciju da ih prate...

Navodno će osim što će uskoro promjeniti informatički sustav, koji bi trebao biti dodatno usavršen, prvi u Hrvatskoj omogućiti igračima kladionica da imaju svoje kartice na kojima bi skupljali bodove za svaki uplačeni listić, te na taj način ostvarivali razne pogodnosti... (Slično kao u večini trgovačkih lanaca...).  Koliko sam čuo planiraju i još neke novine u poslovanju, i to vrlo uskoro...

Siguran sam i da SuperSport i ostali neće samo promatrati ovakve poteze Favorita...

evo kao što sam i najavio Favorit tj. Fortuna je počela sa velikim promjenama u svojem poslovanju. Mijenjaju svoj naziv u Fortunu od 1.5., a mijenjaju i program tj.izgled sistema putem kojeg posluju, ponudu i sl. Ovih dana nije pametno online ispunjavati listiće jer su negdje još poslovnice "Favorita" i njihovi codovi a negdje su poslovnice "Fortune". Do 1.5. bi sve trebalo biti gotovo, a i kao što sam najavio uvesti će i članske kartice...  ;)

Evo nove stranice Favorita tj. Fortune http://www.ifortuna.hr 

Baš gledam listić iz Favorita tj. fortune i čini se da su napravili izmjene... Ovako piše na listiću:

"U tenisu se predaja meča više ne računa kao tečaj 1 nego se u obzir uzimaju odigrnai tečajevi."

Dakle sada i oni računaju kao i večina online kladionica, pa uzmite i ovo u obzir kada igrate tenis kod njih...

jel se u fortuni moze odigrat vise parova od iste utakmice na isti listic, zanima me npr danas za broj golova pojedinog igraca, jel znate jel mogu sve na jedan listic kombinirat

jel se u fortuni moze odigrat vise parova od iste utakmice na isti listic, zanima me npr danas za broj golova pojedinog igraca, jel znate jel mogu sve na jedan listic kombinirat

Hm... nisam siguran ali mislim da može jer ne javlja nikakvu grešku kada se složi online listić...

Mene za danas zanima dali se isto to može kod žderića jer im je web bezveze napravljen... znam da sam par puta nešto složio i napravio www listić, a onda kada sam došao uplatiti nije se moglo kombinirati ono što mi je normalno stavljeno na www listić...  >:(

to sam i ja proba slozit online i njega je htjelo uredno a sad oce li uplatit stvarno to cemo vidit

znam da supersport prihvaca takve uplate na kosarku recimo, to sam isproba

čini mi se da bi oni mogli biti prva hrvatska on-line kladionica...

Čuo sam da rade na tome, kao i lutrija, međutim sumnjam da će se moći mjeriti sa razvijenim i puno jacim online kladionicama koji broje po nekoliko miliona korisnika...

evo da nešto napišem a vjerovatno već svi to znate u fortuni ako si član možeš uplatiti novac u poslovnici koji bi sjeo na tvoje korisničko ime odnosno na tvoj račun i tako se možeš online kladit a taj novac podići u njihovoj poslovnici bez ikakvih kartica paypala i ostalog internet bankarstva

Favorit od ponedjeljka postaje Favbet

Ima netko iskustva(dobra ili losa) sa ovim Rusima?

Za tenis su super, zadnjih par nedelja igram ponekad kod njih. Razrade i hendikepa i overa/undera (istih i kod dublova sto je prava retkost za vece klad osim marathonbeta), a nimalo lose kvote, samo je vazno da se odigra malo ranije, u toku dana padaju. Dao bih im neku solidnu ocenu recimo 7.5/10

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Već duže planiram započeti ovu temu, koja mislim da bi mogla biti jako interesantna. U mojoj "dugogodišnoj karijeri" bilo je svega i teško je izdvojiti najdraži dobitak. Neke od pogodaka koje sam imao možete pročitati u tekstu SvijetKladjenja slavi deveti rođendan. Ako baš moram izdvojiti samo jedan dobitak, bio bi to otkaz Moyesu na što sam se kladio onoga dana kada je i službeno došao na klupu Manchester Uniteda. Na uplaćenih 40€ dobitak je bio preko 10.000€  i to na listiću koji je imao samo tri para. Oni koji poznaju moj stil igre znaju da ovo nije bio jedini listić kojeg sam uplatio pa je ukupni dobitak koji mi je otkaz Moyesu donio bio veći. Lijepo je bilo pratiti zadnje tjedne Moyesa u Manchester Unitedu te navijati za poraze Uniteda taj period, a posebno je lijepo bilo gledati slavlje Evertona, te to kako je koeficijent na otkaz Moyesu pao na 1,15 noć prije nego je i bio otpušten. Još je ljepše bilo probuditi se, upaliti tv a kao "Breaking news" na svim televizijama vidjeti vijest da je Moyes dobio otkaz.
    • Kako je jadan i ovaj Liverpool jedva gol dali
    • Brown, Ramos-Vinolas - Zimonjic, Zverev 2 1,58   Slična kvota kao sinoć a razloga ima dosta. Brown jako loše zpaočeo ovu sezonu,protiv Tsonge u jednom setu nije uzeo ni gema,ovdje lagano ispao od Raonića, u Aucklandu prošao Mmoha pa ispao. Ramos također mada se od njega ne očekuje nešto pretjerano ipak je klasični zemljaš,obojica ispali sa single znači. S druge strane imamo Zimonjica klasu u parovima i Mišu Zvereva koji ima sasvim dobru igru na mreži.  
    • Lowry vise 22.5 @1.85 Volcano "Coach Dwane Casey hinted DeMar DeRozan could be rested on Wednesday against the 76ers." Crnogorska kladionica Volcano nudi najbolji koeficijent na ovoj granici, ostali su ili oborili koef ili povecali granicu. Tonybet recimo drzi Lowryja na 25.5. Trener  Toronta je najavio da je moguce da DeRozan odmori veceras, sinoc je imao dug mec jer je neplanirano morao da igra do zadnjeg minuta protiv Brooklyna, mislim da ce DeRozan veceras dobiti zasluzen odmor, a Lowry je sinoc bio postedjen pa bi trebao danas biti svez. Osim toga, Lowry se vraca u rodni grad - Philadelphiju i to je motiv vise za jednu dobru partiju playmakera Toronta. 

Ja sam ovo uzeo na ulog 4/10 jer cekam da izadje zvanicna vest, a ukoliko DeRozan ne zaigra svakako vredi zadebljati ulog.
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Memphis Depay karijeru nastavlja u Lyonu? United prihvatio ponudu
      Memphis Depay karijeru nastavlja u Lyonu? United prihvatio ponudu
    • TRANSFER VIJESTI: Chelseajeve tri želje, Messi ostaje u Barci
      TRANSFER VIJESTI: Chelseajeve tri želje, Messi ostaje u Barci
    • Mario Gomez: Vidić me je uništavao na terenu!
      Mario Gomez: Vidić me je uništavao na terenu!
    • TRANSFER VIJESTI: Pjanić i Niang stižu u Arsenal, Sanchez odlazi u Seriju A, Kinezi ne odustaju od Coste
      TRANSFER VIJESTI: Pjanić i Niang stižu u Arsenal, Sanchez odlazi u Seriju A, Kinezi ne odustaju od Coste
    • Shkodran Mustafi: Samo zbog jedne osobe sam došao u Arsenal
      Shkodran Mustafi: Samo zbog jedne osobe sam došao u Arsenal
    • Diego Armando Maradona postaje počasni građanin Napulja
      Diego Armando Maradona postaje počasni građanin Napulja
    • Chiellini: Pogba je nogometni LeBron James!
      Chiellini: Pogba je nogometni LeBron James!
    • Rakitić: Za Enriquea bih se bacio s mosta!
      Rakitić: Za Enriquea bih se bacio s mosta!
    • Ivo Karlović donio bogatstvo kladioničaru!
      Ivo Karlović donio bogatstvo kladioničaru!
    • Pogledajte šta je Ramos rekao Sampaoliju i tako ga ostavio u čudu nakon utakmice (VIDEO)
      Pogledajte šta je Ramos rekao Sampaoliju i tako ga ostavio u čudu nakon utakmice (VIDEO)
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO