-
Posts
1.401 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Lolek222
-
evo malo kvala za US open. Neki se sjecaju ove igracice i kako me ispostovala na travnatom dijeli sezone , pa reko da probamo opet. T.Mrdeza - T.Moore 2 @ 1.66 Dakle susret prvoga kola kvala za zadnji grand slam sezone donosi susret hrvatske tenisacice mrdeze i engleskinje moore. Mrdeza ima ove sezone omjer 2-6 (0-2 na hardu). Uglsvnom se krece po turnirima futures razine. Prosle godine je cak i dogurala do 1.kola us opena, ali ove godine ne vidim da ce se to ponoviti. Ove godine se srozala sa 100 mjesta na rankingu. Iako je u pro tenis usla 2007 godine nije napravila nikakav ozbiljniji pomak(cijelo vrijeme hoda izmedju 190-300 mjesta, cak je 2009 pala sa 300 na skoro 700-to mjesto). Tara moore je godinu zapocela kao 355. Igracica svijeta te je dogurala do 171.(najvise zbog fenomenalnog travnatog dijela sezone). Skor na hardu joj takodjer nije bajan (1-3, ali ima 3 meca u sj.americi za razliku od mrdeze koja je ljeto provela u kini) ali igra svoj tenis zivota ove sezone. U ovome mecu smatram da ce retern biti od krucijalne vaznosti a to je na strani moore koja za zenske okvire ima fantastican retern i mislim da ce pubo lakse dolaziti do brejk prilika od svoje protivnice. Sve u svemu po kladionicama ali i meni moore favorit. Medjutim ovo je i dalle zenski tenis, tako da je veca vjerojatnost za iznenadjenje nego kod muskih pa ne preporucam velike uloge
-
Ajmo malo na ove ozbiljne tipove nakon hrvatskog kupa B.Monchengladbach - Young Boys over 3.5 cards @ 1.850 bet365 Dakle bet je opet malo se zaigro za granicom cini mi se. Williamhill daje recimo 2.70 na over 4.5. E sad ili se zaigro williamhill s kvotom ili bet sa granicom, ali u svakom slucaju se isplati uzet 3.5. Sudi andre mariner (prosjek respektabilnih 3.71, za engleske prilike). Rezultat nije tako otovren doduse ali nakoj jucerasnjeg debakla na monaco-villareal, ipak treba gledat sudca. Jer ipak sudac dijeli kartone a ne rezultat tako da ako nece dijelit moze bit 0-0 na noz pa nista, kao jucer. U prvoj utakmici podjeljeno 3 zuta na 14 preksaja u prvom pol (u drugom nazalost stalo), tako da ako ce bit i danas slican broj prekrsaja mogli bih smo vidjeti 4 zuta. Sretno
-
Medjutim interesantno je da nigdje nije odigrano BTS (neznam rez jedino za libertas i pleternicu)
-
Inace evo posto medimurje vodi 2:0. A oni sta misle da bi mogo prijelaz imaju sad T.R 2:3 @ 81.00 u bet365. Poucen jucerasnjim iskustvom na slavoniji ja sam odigro za 1e pa cemo vidit
-
Pa dobro ima jos 45min. Vidili smo jucer na slavonija soljani - varteks kako se namjesta prijelaz haha
-
u domacim kladama je pao do 6 čini mi se.
-
da se ne zakrci bezveze tema današnja za tipove, ova razmisljanja o kupu sam prebacio u Live.
-
pa ako netko vec hoce uzimat. najbolje da uzme lekenik u betu (kvota 8.00) pa i ako krene u tom smjeru, otovrit ce se sigurno negdje prilika sa surebet u liveu. ali ako krene u obrnutom jbg. ja bi radje to isto izbjego, ali ako netko i misli igrat onda za min ulog jasno. ipak je ovo amaterski nogmet
-
6 koef. na bet365 8.00
-
vec je bet digo na 4.5. ali imaju azijski zbroj. over 4.0 @ 1.800, što je i dalje jako povoljno
-
E moja hrvatska. Jos i cashouto jedinicu kod 2:0.
-
Izasle u ss. Kvota je 2.00 na sibenik
-
SlAzem se. Ja sam u bet uzeo 2/1 @ 41.00 i 1/2 @ 21.00. Uz to i 1x @ 3.00 koji mi se jsto tako cini super koef
-
Evo jedan tenis za danas. Nisam dugo postao tenis jer se nisam kladio 7. i 8 mjesec (osim olimpijade), pa sam zadnji tjedan malo gledo partio da vidim kako stoje stvari Koolhof/Middelkoop - Inglot/Draganja 1 @ 2.00 bet365 U prvome kolu turnira u Winston-Salemu susrecu se nizozemski par Koolhof(53.) i Middelkoop (48.) te hrvatsko-britanska kombinacija Inglot (26.) i Draganja(139.). Prateci tenis ove sezone primjetio sam nizozemce kao par koji igra odlican tenis ove sezone. Imaju respektabilne rezultate na hardu (osvajanje challangera u bangkoku i sofiji te 1/4 finale miamia, te kao rezultat vrijedam spomena je titula u kitzbuhelu ali na zemlji). Inglot je igrac za kojeg je vecina pratitelja tenisa cula (u kontekstu parova) i necu previse trositi rijeci ja njega. Marin Draganja nije tako los igrac parova kao sto sugerira ranking. Prosle godine bio je 20. igrac parova ali ga je zaustavila ozljeda pa odtud ovaj ranking. Po meni nizozemci imaju vise sanse za dobiti ovaj mec jer inglot/draganja imaju 2 meca zajedno (omjer 1-1 i to na zemlji. Nemaju meca na hardu), a nizozemci puno vise (omjer 10-5 na hardu ove sezone), te su uigraniji od para inglot/draganja. Po meni mec ce biti tezak jer draganja/inglot nisu bezazleni igraci parova ali trenutno vise vjerujem da je nizozemski dvojac blize pobjedi. Sevatsova - Gibbs 2 @ 1.71 unibet Prvo kolo WTA turnira u new heavenu nam donosi susret dvije kvalifikantice. Latvijska sevatsova je u kvalifikacijama izbacila Linette, Arruabarrenu i Day. Zanimljivo da je od svih ovih igracica gubla set iako je u meceve ulazila kao favorit ( 5. nositelj kvala). Jednom mozemo rec da su to oscilacije zenskog tenisa, drugi put nema svoj dan ok, ali tri puta je vec mucenje). S druge strane mlada amerikanka igra odlicnu sezonu. Napredovala je 50ak mjesta na WTA ljestvici i ide prema tome da ove godina ima solidnu top 100 poziciju pa da na tome gradi daljnji napredak (a tek su joj 23 godine). Kvale je prosla bez puno muka. Dobila hamlin, bondarenko i rodinu. Rodinu i hamlin je pomela doslovno s terena dopustivsi im kombinirano 3 gema, dok je bondarenko predala kod 3:1 za gibbs u prvome setu. Latvijka ove godine bez zapazenih rezultata na hardu osim 2 kolo AO i 1/4 kaoshiung ali to je bilo na pocetku sezone. Amerikanka od zapazenijih rezultata ima 2kolo AO, 3 kolo indian walesa i miamia, sve redom jaki wta turniri (gubi od mladenovic na AO, te muguruze i kvitove na ova dva). Ja danas tipujem na amerikanku jer igra bolji tenis u ovme trenu, nije se mucila kao protivnica u kvalma a i znamo da ameri ostvaruju najbolje rezultate na americkom hardu koji im pase vise nego europljanima. Tako da pobjeda gibbs. Za nizi ulog ide: Gibbs 2:0 @ 2.62 bet365 under 21 @ 2.00 bet365 - williamhill recimo daje 1.83 na under 20.5. Tako da ovih 2.00 za istu okladu se svakako isplati probat. Sretno EDIT: dok sam pisao bet srusio kvotu na gibbs sa 1.72 na 1.66
-
A stvarno nisam ocekivao ovako furiozan start citya. A jbg, moro sam probat al nis od tog
-
Reading - Brighton Brighton clean sheet NO @ 1.44 Reading - Brighton BTS @ 1.83 U 4. Kolu championshipa susrecu se 1. i 20-ta momcad lige. Medjutim pogled na tablicu je vraljiv. Brighton je u prva tri kola odigrao nerijeseno sa derbyem, te pobjedio nottinhgam forest i rotherham pritom zabivsi 7 golova a primili nisu niti jedan. A druge strane reading je u prvome kolu pobjedio preston, te onda gubi na gostovanjima kod wolverhamptona i newcastlea. Po mome misljenju zasluzili su vise od 3 boda iz 3 utakmice jer igraju jedan hrabar nogomet. U sve tri utakmice tezili su terenskoj nadmoci (imali su veci posjed i vise udaraca), ali jednostavno nisu imali srece jer newcastle i wolverhampton su ih unistili iz kontra napada. Kad tad se taj hrabri napadacki nogmet mora vratiti tj mora uroditi plodom. Danas im u goste dolazi brighton koji ima velike ambicije u ovoj ligi ali sumnjam da mogu sacuvati mrezu netaknutom, moraju i oni kad tad primiti gol. I derby isto igra dosta napadacki nogomet tako da mislim da cemo danas gledat jednu otvorenu utakmicu momcadi koje ce se htjeti nadigravati i da bi mogli vidijeti i po pogodak na obje strane Sretno
-
Evo jedan na brzinu. I osjecaj. Stoke - Man City 1x @ 2.40 Stoke - Man city T.R 1-1 @ 8.00 Stoke je za sve uvijek neugodno gostovanje. Ako se guardiola do sada nije upoznao sa svim carima premier lige, nema boljeg mjesta od stokea. Tamo pada kisa cijeli dan i nisam siguran da ce stoke dopustit da city razvije guradiolinu "tika-taku" (ja sam misljenja da njemu to nece prolazit u engleskoj). City je preko tjedna u rumunjskoj igrao sa steauomsa najjacom postavom dok stoke nike igrao preko tjedan i odmorniji su od cityevih igraca i smatram da mogu izvuc barem bod. Sto se tice tocnog rezultata, cak 5 od zadnjih 11 dvoboja na britaniji je zavrsilo rezultatom 1:1, pa sam to cisto za mali ulog na statistiku
-
Coric poraso na 3.75. Imam ga po 3 ali i 3.75 je za odigrat jer je po meni prevelik kof. Nije marin toliki favorit danas
-
Nisam ovo stigao prije postati bio sam u guzvi. Nije kof isti vise ali i dalje solidan za ostatak oklade Vidio sam da je netko postao BTS za ovaj par pa sam ja uz to uzeo i ovu verziju. Igra se vrlo napadacki sto pokazuje i dva gola u 25min. Nerijetko im mecevi zavrsavaju na velikom broju golova (5, 6 pa cak i 7). Iako nisam stigo postat kof 12, 3.4 je i dalje dobro za BTS u drugom poluvremenu
-
Leicester - Arsenal over 45BP @ 2.60 Prva utakmica marka clattnburga u novoj sezoni i odmah vatreno krstrnje. On je jedan od sudaca koji odlicno sljede pravila. Zna se zapricati sa igracima tu i tamo ali s obzirom na nova pravila mogao bi on djeliti jos malo vise kartona. Ugl ovo je susret koji ce biti vatren, borben i nije iskljucen ni crveni karton. Razlog mom misljenju je jednostavan. Obje momcadi ulaze u ovu utakmicu da se iskupe za prvo kolo. Leicester je porazen na gostovanju kod Hulla 2-1, sto je za njih veliko razocaranje. Arsenal je na svom Emiratesu porasen od Liverpoola 4:3 briljantnom partijom Coutinha. Oba kluba nisu mogli dobiti goreg protivnika za iskupljenje. Leicester kao prvak mora na domacem terenu pokazati da nisu slucajno bili prvaci prosle sezone, a Arsenal nesmije startati u sezonu sa 2 poraza jer bi to moglo znaciti -6 bodovs za trojkom u vrhu (ako utd, liverpool i city pobjede svoje utakmice) sto bi sigurno onda dovelo i do bijesa navijaca ali i do narusenja atmosfere u momcadi. Ako i bude -6, city jos mozda plati danak igranje europe pa ga i uspiju prestic, ali iako je jos sezona uzasno duga, sumnjam da bi mogli prestic i liverpool i manutd koji nemaju obaveze u europi. Sve u svemu ja ocekujem jednu vatrenu utakmicu, u kojoj je ipak domacin po meni blizi pobjedi (veliki obrambeni problemi za arsenal) te da bi mark mogao pokazati 5 kartona, pa cak i crveni. Uzeo sam ovu granicu jer u betu se nudi over 3.5 @ 1.66, pa ovih 2.60 za karton vise ima neki value. Uzet cu i 3.5 u betu za malo jaci ulog Sretno
-
Taman da cu sorhaindoa uzet over 2.5 u WH, I kliknem tip i oni zatvore okladu.
-
Čilić - Čorić 2 @ 3.75 Ja ovo moram probati na neki nizi ulog. Susret dva hrvatska tenisaca u 1/4 finalu cincinatia je nesto sto nitko nije ocekivao. Umjesto njih ja sam tu ocekivao dvoboj kyrgios - berdych (smatram da bi kyrgi rijesio rafu da je proso corica). Ali krenimo redom, cilic je nakon ispadanja u 3 kolu olimpijskog turnira dosao u cincinati. U prva dva kola rijesio je troickog i verdasca u 2 seta te je onda usljedio mec sa berdychom. Vecina nas je vjerojatno pomislila da ce berdyvh sa ivanisevicem u timu naci lijek za marina ali nije. Onaj ko nije gledao, nezna da je cilic umalo sve usro. Imao je 1:0 u setovima i break u drugome da bi onda dopustio 2 breaka cehu i betveze otisao u 3.set umjesto da mirno zabrsi mec. Borna coric na olimpijadi je ispao od simona i tu mu se nista ne moze zamjerit, ipak je jos mlad i neiskusan, jedino ostaje zal za propustenom prilikom za fini skalp. On je u prvome kolu ovdje dobio pairea, a onda dosao na kyrgiosa koji je u fantasticnoj formi i rijesio ga u 3 seta. Nakon toga je usljedio mec sa "kraljem" zemlje koji je protiv borne ostao na svega 4 gema. Nadal mozda i je ozljedjen ali to ne umanjuje borninu pobjedu. Ja mislim da borna ima sansu protiv cilica jer cilic ko cilic. Krene odlicno u turnir i onda padne iz ne objasnjivih razloga (covjek nije spojio 4 pobjede ove godine, wimbledon ne brojim jer pitanje dali bi prosao japanca tamo da ovaj nije umirao u bolovima i na kraju predao), a borna je vec nebrojeno puta pokazao da moze, zna i hoce iznenaditi, rec cu favorite a ne bolje od sebe ovga puta, pa prema tome jednostavno nakon kyrgia i rafe moram ga probati protiv marina Sretno
-
Par informacija za ovu utakmicu. Manchester je zadnji puta pobjedio sputhampton u "kazalistu snova" kada je na klupi sjedio sir Alex (30.1.2013). Od tada su odigrali 6 utakmica (3 tu, 3 tamo), uz 2 remija i 4 pobjede gosta (svako po dvije pobjede i remi u gostima). Medjutim utakmice ova dva kluba su uvijek prepune pogodaka jer obje momcadi gaje napadacki nogomet (moze mou rec sta hoce al morat ce i on sad prihvatit to jer obrana mu nije na razini da moze dobivati utakmice), a gosti nemaju sta izgubiti ako napadnu, jer sumnjam da mogu zadrzati 0:0 kako bi uzeli bod. Tako da ja mislim da cemo vidjeti jednu dosta otvorenu utakmicu, pa prema tome moji prijedlozi su:BTS @ 2.10 daleko previsokih over 3.0 goals @ 2.60
Bet365 - 100% Bonus Dobrodošlice
Bet at home - 300€ BONUS